Mamy wrześniowe 2021 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-15, 10:36   #2281
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Nie nigdy, za każdym razem pyta czy przedłużamy l4, a nawet raz byłam u innego lekarza w luxmedzie bo do tej co chodzę nie było terminów i tez bez problemu dał. A miałaś jakis problem w luxmedzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio mój mi zwrócił uwagę, że mam się zdecydować na jednego lekarza, a ja mu mówię, że terminów nie było, to on, że niemożliwe, bo on pracuje 40 h w tygodniu w Luxmed i bez problemu powinnam coś znaleźć i dlatego też tak zastanawiałam się nad osobną karta z Ginemedica, żeby ten mi nie robił problemu z L4

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:21   #2282
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644446]Ostatnio mój mi zwrócił uwagę, że mam się zdecydować na jednego lekarza, a ja mu mówię, że terminów nie było, to on, że niemożliwe, bo on pracuje 40 h w tygodniu w Luxmed i bez problemu powinnam coś znaleźć i dlatego też tak zastanawiałam się nad osobną karta z Ginemedica, żeby ten mi nie robił problemu z L4

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Dziewczyny, czy któraś z was doświadcza siary z piersi?
Mi zaczęła lecieć pierwszy raz w 18 tygodniu, a teraz (19+6) się jakby rozkręciła. Codziennie leci, po pierwsze czuje takie mrowienie w piersiach i po kilku minutach mam żółte plamy na bluzce🥱
Dość uciążliwe. Któraś tez sie zmaga i jak z intensywnością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:48   #2283
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hello, kilka dni mnie nie było, ale jesteśmy w odwiedzinach u rodziny. Moja rodzina zaliczona, teraz jedziemy na prawie drugi koniec Polski do krewnych TZta.

Widzę, że kilka Wrocławianek u nas. Ja też stąd pochodzę, ale już od lat mieszkam gdzie indziej.
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
I u kogo jeszcze płeć zaznaczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie póki co chłopak a połówkowe 7.05.

Co do laktatora, to miałam ręczny z canpola, ale użyłam tylko kilka razy. Ogólnie mi się nie przydał, bo i tak nie wychodziłam za bardzo bez młodej. To co odciągnęłam to potem albo zużyłam do kąpieli małej albo wylałam.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:54   #2284
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644446]Ostatnio mój mi zwrócił uwagę, że mam się zdecydować na jednego lekarza, a ja mu mówię, że terminów nie było, to on, że niemożliwe, bo on pracuje 40 h w tygodniu w Luxmed i bez problemu powinnam coś znaleźć i dlatego też tak zastanawiałam się nad osobną karta z Ginemedica, żeby ten mi nie robił problemu z L4

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


W luxmedzie ja nic nie mówię że chodzę prywatnie a w ginemedica lekarka wie o co chodzi i nie wpisuje mi nic w karte bo robi to lekarz w luxmedu a akturat chodzę do niej kilka dni po luxmedzie. A na karcie ciąży nie mam wpisanego lekarza prowadzącego
A w luxmedzie idź do Wurma przedłużał mi l4 i nie miał z tym problemów, koleżanki tez do niego chodziły i bez problemów wypisywał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 12:04   #2285
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was doświadcza siary z piersi?
Mi zaczęła lecieć pierwszy raz w 18 tygodniu, a teraz (19+6) się jakby rozkręciła. Codziennie leci, po pierwsze czuje takie mrowienie w piersiach i po kilku minutach mam żółte plamy na bluzce🥱
Dość uciążliwe. Któraś tez sie zmaga i jak z intensywnością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy raz równo w 15 tygodniu Ale to są takie malutkie ilości, w niektóre dni zauważam żółte plamki w środku biustonosza jak go zdejmę albo odrobinę zaschniętej na sutkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 12:42   #2286
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
W luxmedzie ja nic nie mówię że chodzę prywatnie a w ginemedica lekarka wie o co chodzi i nie wpisuje mi nic w karte bo robi to lekarz w luxmedu a akturat chodzę do niej kilka dni po luxmedzie. A na karcie ciąży nie mam wpisanego lekarza prowadzącego
A w luxmedzie idź do Wurma przedłużał mi l4 i nie miał z tym problemów, koleżanki tez do niego chodziły i bez problemów wypisywał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W takim razie muszę poprosić w Ginemedica żeby też mi nie wpisywał w kartę, tylko tam u siebie, bo ja akurat w Luxmed chodzę do Dinera i on czasami ma takie humorki :/

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 13:27   #2287
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644816]W takim razie muszę poprosić w Ginemedica żeby też mi nie wpisywał w kartę, tylko tam u siebie, bo ja akurat w Luxmed chodzę do Dinera i on czasami ma takie humorki :/

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Byłam kiedyś u niego na wizycie żeby wypisał mi zlecenie na pappe bo dowiedziałam sie że mam to w pakiecie i nie chciał dopiero Wurm mi wypisał bez problemu dlatego zawsze do niego uderzam jak potrzebuje coś na pilnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 13:42   #2288
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja z Katowic Melduję się po wizycie, bobo zdrowe, ułożyło się główką do dołu, 230g żywej wagi i... stało się chłopcem 🙈🙈🙈 theali nie wpisuj mi tam jeszcze nic w pierwszym poście, ja muszę się do tego stanu przyzwyczaić i potwierdzić go na połówkowych XD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 13:53   #2289
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Wykończy mnie ta pogoda. Pierwszy raz od początku ciąży się poddałam i wzięłam paracetamol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta pogoda tak beznadziejna, że chyba każdemu się daje we znaki. Ja idę spać jak położę Leo na drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

W luxmedzie to nawet mnie co wizytę lekarz pyta, czy potrzebuję L4 i za każdym razem przypominam, że nie bo i tak siedzę z dzieckiem w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was doświadcza siary z piersi?
Mi zaczęła lecieć pierwszy raz w 18 tygodniu, a teraz (19+6) się jakby rozkręciła. Codziennie leci, po pierwsze czuje takie mrowienie w piersiach i po kilku minutach mam żółte plamy na bluzce🥱
Dość uciążliwe. Któraś tez sie zmaga i jak z intensywnością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic, w żadnej ciąży nie miałam siary w ciąży. Dopiero po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja z Katowic Melduję się po wizycie, bobo zdrowe, ułożyło się główką do dołu, 230g żywej wagi i... stało się chłopcem theali nie wpisuj mi tam jeszcze nic w pierwszym poście, ja muszę się do tego stanu przyzwyczaić i potwierdzić go na połówkowych XD
No pięknie pięknie to ciekawe na czym stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:03   #2290
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ta pogoda tak beznadziejna, że chyba każdemu się daje we znaki. Ja idę spać jak położę Leo na drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

W luxmedzie to nawet mnie co wizytę lekarz pyta, czy potrzebuję L4 i za każdym razem przypominam, że nie bo i tak siedzę z dzieckiem w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Nic, w żadnej ciąży nie miałam siary w ciąży. Dopiero po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

No pięknie pięknie to ciekawe na czym stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zdjęciach z USG ten siusiak jest taki hm, dość zasadniczy XD

Mnie też dziś pytała o L4 i była zdziwiona, że nie chcę.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:05   #2291
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja z Katowic Melduję się po wizycie, bobo zdrowe, ułożyło się główką do dołu, 230g żywej wagi i... stało się chłopcem 🙈🙈🙈 theali nie wpisuj mi tam jeszcze nic w pierwszym poście, ja muszę się do tego stanu przyzwyczaić i potwierdzić go na połówkowych XD
Jasne Trzymam kciuki, żeby na połówkowych współpracowało Bo u znajomej pokazało się raz, koło 18 tygodnia, jako "chyba dziewczynka". Na wszystkich późniejszych (a już bodajże 26 tydzień) konsekwentnie się ukrywa.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 14:06   #2292
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja z Katowic Melduję się po wizycie, bobo zdrowe, ułożyło się główką do dołu, 230g żywej wagi i... stało się chłopcem theali nie wpisuj mi tam jeszcze nic w pierwszym poście, ja muszę się do tego stanu przyzwyczaić i potwierdzić go na połówkowych XD
O jaką zmiana a masz już umówione połówkowe?

U mnie też nie ma siary, przynajmniej ja nie widzę


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:12   #2293
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Na zdjęciach z USG ten siusiak jest taki hm, dość zasadniczy XD

Mnie też dziś pytała o L4 i była zdziwiona, że nie chcę.
Mówisz że nawet Ty zauważyłaś siusiaka?
U koleżanki "był" najpierw chłopak, a potem już jakiś czas po połówkowych okazało się, że kolejna dziewczynka jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:26   #2294
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jasne Trzymam kciuki, żeby na połówkowych współpracowało Bo u znajomej pokazało się raz, koło 18 tygodnia, jako "chyba dziewczynka". Na wszystkich późniejszych (a już bodajże 26 tydzień) konsekwentnie się ukrywa.
U mnie było dokładnie tak:
- 1.03 na wizycie powiedziałam, że ma mi nie mówić płci, bo chcemy się dowiedzieć razem z prenatalnych. Lekarka wtedy powiedziała, że dobrze, że mówię, bo ona już chciała powiedzieć. Wtedy mi przemknęło przez myśl, że to pewnie chłopak, bo chyba raczej by zobaczyła siusiaka niż nic.
- 4.03 na prenatalnych zgodnie z moją prośbą lekarz napisał nam karteczkę i rozpakowaliśmy razem w aucie, i na kartce była dziewczynka
- dzisiaj długo się nie chciało pokazać, ale wreszcie się odsłoniło, lekarka jeszcze długo jeździła tą głowicą dla pewności, czy to może nie pępowina między nogami, ale wychodzi na to, że nie

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88645060]O jaką zmiana a masz już umówione połówkowe?

U mnie też nie ma siary, przynajmniej ja nie widzę


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Tak, 6.05 mam

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Mówisz że nawet Ty zauważyłaś siusiaka?
U koleżanki "był" najpierw chłopak, a potem już jakiś czas po połówkowych okazało się, że kolejna dziewczynka jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Długo nie mogłam dojrzeć, ale na zdjęciu widzę dokładnie, mam takie ujęcie jakby od tyłu i od dołu i jak byk są 2 kości udowe, a między nimi fiflok xD Dziś wg USG wyszło 18+1, więc nie wiem, czy jest jeszcze szansa na zmianę...
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:28   #2295
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja z Katowic Melduję się po wizycie, bobo zdrowe, ułożyło się główką do dołu, 230g żywej wagi i... stało się chłopcem theali nie wpisuj mi tam jeszcze nic w pierwszym poście, ja muszę się do tego stanu przyzwyczaić i potwierdzić go na połówkowych XD
Co za zwrot akcji! kurczę, już nie mogę się doczekać potwierdzenia u nas, bo wbrew zamiarom, nastawiłam się już totalnie na synka...jeszcze tydzień
Ja Kraków
Siary zupełny brak, ale definitywnie odstawiłam kp 3 dopiero 3 tygodnie temu... W pierwszej ciąży jednorazowo żółte kropeczki, tak jak Theali opisuje.
Pogody nawet nie mam siły komentować, ciągnie mnie ze sobą w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:31   #2296
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Co za zwrot akcji! kurczę, już nie mogę się doczekać potwierdzenia u nas, bo wbrew zamiarom, nastawiłam się już totalnie na synka...jeszcze tydzień
Ja Kraków
Siary zupełny brak, ale definitywnie odstawiłam kp 3 dopiero 3 tygodnie temu... W pierwszej ciąży jednorazowo żółte kropeczki, tak jak Theali opisuje.
Pogody nawet nie mam siły komentować, ciągnie mnie ze sobą w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się od początku nastawiałam na dziewczynkę i teraz jestem... no nie chcę używać słowa "załamana", ale trochę mi się świat zawalił XD Mam nadzieję, że jeśli faktycznie nic się nie zmieni, to to wyczerpie limit niespodzianek przewidziany na to dziecko :P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:33   #2297
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
U mnie było dokładnie tak:
- 1.03 na wizycie powiedziałam, że ma mi nie mówić płci, bo chcemy się dowiedzieć razem z prenatalnych. Lekarka wtedy powiedziała, że dobrze, że mówię, bo ona już chciała powiedzieć. Wtedy mi przemknęło przez myśl, że to pewnie chłopak, bo chyba raczej by zobaczyła siusiaka niż nic.
- 4.03 na prenatalnych zgodnie z moją prośbą lekarz napisał nam karteczkę i rozpakowaliśmy razem w aucie, i na kartce była dziewczynka
- dzisiaj długo się nie chciało pokazać, ale wreszcie się odsłoniło, lekarka jeszcze długo jeździła tą głowicą dla pewności, czy to może nie pępowina między nogami, ale wychodzi na to, że nie



Tak, 6.05 mam



Długo nie mogłam dojrzeć, ale na zdjęciu widzę dokładnie, mam takie ujęcie jakby od tyłu i od dołu i jak byk są 2 kości udowe, a między nimi fiflok xD Dziś wg USG wyszło 18+1, więc nie wiem, czy jest jeszcze szansa na zmianę...
W pierwszej ciąży synek też się pokazał w 18 tygodniu. Trudno mi uwierzyć, żeby coś, co jest, zniknęło prędzej chyba mogłoby się pojawić coś, czego jeszcze nie ma... Będą emocje, Sale, kupuj same neutrale na razie ale oswajaj się z myślą, że to chłopczyk, bo jednak badanie z 18 tygodnia jest pod tym kątem dużo bardziej wiarygodne niż z 12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:06   #2298
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się od początku nastawiałam na dziewczynkę i teraz jestem... no nie chcę używać słowa "załamana", ale trochę mi się świat zawalił XD Mam nadzieję, że jeśli faktycznie nic się nie zmieni, to to wyczerpie limit niespodzianek przewidziany na to dziecko :P

Tak samo u mnie było najpierw lekarze mówili że chłopak a miesiąc później że dziewczynka. Miałam tak jak Ty nastawiałam się a tu bam miałam nawet trochę uczucie jakby mi dziecko zabrali ale teraz już totalnie nie nastawiam się żeby znowu nie było takich sytuacji i mam nadzieje że na połówkowych będzie jasne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:16   #2299
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Niestety takie uczucia są totalnie normalne jak się człowiek nastawi... trzeba przeboleć swoje rozczarowanie, za to potem nie można sobie wyobrazić, że nasze dziecko mogłoby być inne niż jest, również pod kątem płci będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 16:14   #2300
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się od początku nastawiałam na dziewczynkę i teraz jestem... no nie chcę używać słowa "załamana", ale trochę mi się świat zawalił XD Mam nadzieję, że jeśli faktycznie nic się nie zmieni, to to wyczerpie limit niespodzianek przewidziany na to dziecko :P
No po prostu się nastawiłaś i teraz potrzebujesz czasu ale wychowanie chłopaka jest nawet naprawdę fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:25   #2301
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zawsze większość dziewczyn z południa Polski ja sama zawsze taki Warmińsko- Mazurski odludek


U mnie córka i tez się boje, ze na kolejnej wizycie powie mi, ze chłopiec. Nie chodzi o to, ze nie chce chłopca tylko, ze już się nastawiłam ze będzie druga córeczka W pierwszej ciąży w 13 tyg był chłopak i ja już do brzucha po imieniu mówiłam, i synuś itd. I nagle informacja, ze nie ma synka tylko córka i jakoś tak dziwnie się czułam mimo, ze ja marzyłam o córce to już zdążyłam przywyknąć do myśli, ze synek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:31   #2302
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja się jakoś też nastawiam na syna. Już pal licho że kolejnego roboczo mówię na niego Kostek, tylko po to żeby zirytować TŻta zresztą nawet o stwierdził, że są takie cyrki z wyborem tego imienia dla chłopaka, że na pewno będzie ten chłopak, żebyśmy nie mieli zbyt łatwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 21:10   #2303
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hehe ja mam córkę i teraz tez mam problem z drugim imieniem dla córki. Ja dla synka miałam wybrane. Ale dla córki nie mam i nie wiem czy nie będzie po porodzie jakiegoś losowania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 21:42   #2304
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Zawsze większość dziewczyn z południa Polski ja sama zawsze taki Warmińsko- Mazurski odludek
Ja nie z południa, Poznań pozdrawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 06:13   #2305
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja też nie z południa, Białystok - podlaskie

U nas wstępnie córka ale zobaczymy po połówkowych. Trochę czuję że będzie córka a nasz młody to w ogóle nie widzi inne opcji. Ma być siostra i koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:51   #2306
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Obudziłam się i dochodzę do wniosku, że mam w brzuchu obcego xD Jakoś ta dziewczynka była dla mnie taka naturalna, normalna, teraz się nie umiem przestawić 😂 Chyba mnie raz kopnął, jak zasypiałam, ale znowu nie jestem pewna. Gorzej spałam w nocy, może to też z tych emocji.

Moja kumpela dziś nad ranem urodziła w tym szpitalu, w którym ja też zamierzam. Napisała, że wszystko super, dobra ekipa, a na oddziale jest wypas i dostała duże, smaczne śniadanie. O 2:00 zaczęły jej się skurcze, a o 6:00 mały już był na świecie, no ale to drugie dziecko, to miało prawo ;P Najśmieszniejsze, że wczoraj była na kontroli w ciągu dnia i jeszcze nic się nie działo
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:04   #2307
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja jestem z mazowieckiego .
Dziś mam wizytę może dowiem się kogo mam w brzuchu,bardzo nastawiłam się na dziewczynkę choć czuje że chłopak ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:24   #2308
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja się właśnie zbieram na połówkowe.

Wczoraj pisałam do położnej od porodów domowych, ale niestety we wrześniu będzie na macierzyńskim swoim Ale dała mi kontakt do innej, i tu nie spotkałam się przynajmniej z natychmiastową odmową (ze względu na: termin, pierwszą ciążę, odległość), poprosiła o przesłanie dokumentów ciąży. Muszę to ogarnąć po wizycie, proszę o kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:33   #2309
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zbieram na połówkowe.

Wczoraj pisałam do położnej od porodów domowych, ale niestety we wrześniu będzie na macierzyńskim swoim Ale dała mi kontakt do innej, i tu nie spotkałam się przynajmniej z natychmiastową odmową (ze względu na: termin, pierwszą ciążę, odległość), poprosiła o przesłanie dokumentów ciąży. Muszę to ogarnąć po wizycie, proszę o kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za badania i za położną, nie wiedziałam, że mogą odmówić pierwiastkom :O Ja wczoraj pytałam swoją lekarkę, czy w tym szpitalu można mieć położną, powiedziała, że da się załatwić, że ona zachęca i poleci mi dobrą <3
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:43   #2310
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Kciuki za badania i za położną, nie wiedziałam, że mogą odmówić pierwiastkom :O Ja wczoraj pytałam swoją lekarkę, czy w tym szpitalu można mieć położną, powiedziała, że da się załatwić, że ona zachęca i poleci mi dobrą <3
Wiesz, odmówić mogą w sumie każdemu 🤷 Znajomej te najczęściej wybierane w Poznaniu właśnie robiły problemy, jak się okazało, że pierwsza ciąża. Jako rozstrzygające kryterium na "nie" uznały mieszkanie na czwartym piętrze bez windy 🤦 Dlatego nawet nie chcę do nich pisać, szukam w okolicach. Ale okolice Poznania są pod tym względem dość biedne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.