Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-18, 10:12   #721
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Edit: dzisiaj chciałam użyć Walentynki pierwszy raz odkąd napisałam ten post, otwieram opakowanie a tu wielka tłusta plama obok Uroku faktycznie okropnie to wygląda, pierwszy raz mi się trafiła paleta z taką plamą. Paleta w ogóle strasznie brudna, cienie z dolnego rzędu pyla się nawet nieużywane, ogólnie MASAKRA! Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam, a nawet nie można tego zareklamowac, bo przecież: "taka cecha produktu". Tragedia, nie kupujcie tej palety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to kolejny dowód na to, że GS idzie na ilość a nie jakość...
Szybko, szybko, byle jak i wymówka, że to cecha produktu.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 18:19   #722
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Edit: dzisiaj chciałam użyć Walentynki pierwszy raz odkąd napisałam ten post, otwieram opakowanie a tu wielka tłusta plama obok Uroku faktycznie okropnie to wygląda, pierwszy raz mi się trafiła paleta z taką plamą. Paleta w ogóle strasznie brudna, cienie z dolnego rzędu pyla się nawet nieużywane, ogólnie MASAKRA! Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam, a nawet nie można tego zareklamowac, bo przecież: "taka cecha produktu". Tragedia, nie kupujcie tej palety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze można zwrócić nieużywany towar.

Ja zamówiłam paletę magnetyczną, nie z outletu a jest taka lekko wygięta, wypukła na środku, że się cienie krzywo układają, no to niby nic wielkiego....ale mimo wszystko, skoro nie z outletu to trochę mnie to wkurza biłam sięz myślami czy im to zgłaszać, ale chyba odpuszczę.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 20:02   #723
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Szybko, szybko, byle jak i wymówka, że to cecha produktu.
Zapewne niedługo dowiemy się, że te cienie trzeba trzymać w lodówce, co zapobiegnie wyciekaniu emolientów i tłuszczeniu palet...
Żenada...Jak żyję nie widziałam żadnej palety innych marek , która miałaby takie "cechy".

Poza tym, jako była posiadaczka wielu palet z GS czuję się rozczarowana obecną jakością a i polityką firmy. Robi się takie polskie Makeup Revolution w gorszych opakowaniach...
Te wszystkie turbo (rzekomo wymyślone przez Glam-Shop, były wcześniej w wielu "indie brands" z USA), holo, multi, duo, trio czy co tam jeszcze - wzorowane min. na pigmentach Tammy Tanuka, na cieniach Clionadh i Bernovich. To już bodajże Mexmo (albo jakaś inna polska mało znana parę lat temu marka -zapomniałam ) miało w swojej ofercie coś takiego wcześniej od GS.
Teraz są to "jedyne słuszne cienie", baa...nawet Viseart wg Hani koło nich nie stał (co można wywnioskować z filmu na YT o Viseart)*.
Kiedyś, kiedy wychodziła jedna paleta na jakiś czas człowiek cieszył się, że polska mała marka, chce się rozwijać, robi coś w dobrym i fajnym kierunku..a teraz...kopiuje się pomysły innych (palety dziewiątki od Colour Pop na przykład), tworzy się błyszczydła (które nie są niczym odkrywczym i nowym )wymagające: 1.odpowiedniej bazy, 2. odpowiedniej skóry, 3. odpowiedniej powieki, 4. odpowiedniego nakładania, 5 odpowiedniej pralki, żeby ten osyp z ciuchów później odeprała. No i oczywiście odpowiedniego ich przechowywania, żeby znów się nie wy... na opakowanie i nie nabrudziły. A, no i używać ich można tylko z pędzlami GS, bo innymi będą plamy robić...
Tempo wypuszczania nowych "siódmych cudów świata" z GS jest wprost proporcjonalne do spadku ich jakości (moja opinia)

Trochę przesadziłam, ale tak, niestety, odbieram teraz tę markę, której dawno temu bardzo kibicowałam.

*a cienie z GS obok Viseart to jak stare Ruby Rose koło Anastasii...- w kwestii jakości..
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 20:22   #724
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Zapewne niedługo dowiemy się, że te cienie trzeba trzymać w lodówce, co zapobiegnie wyciekaniu emolientów i tłuszczeniu palet...
Żenada...Jak żyję nie widziałam żadnej palety innych marek , która miałaby takie "cechy".

Poza tym, jako była posiadaczka wielu palet z GS czuję się rozczarowana obecną jakością a i polityką firmy. Robi się takie polskie Makeup Revolution w gorszych opakowaniach...
Te wszystkie turbo (rzekomo wymyślone przez Glam-Shop, były wcześniej w wielu "indie brands" z USA), holo, multi, duo, trio czy co tam jeszcze - wzorowane min. na pigmentach Tammy Tanuka, na cieniach Clionadh i Bernovich. To już bodajże Mexmo (albo jakaś inna polska mało znana parę lat temu marka -zapomniałam ) miało w swojej ofercie coś takiego wcześniej od GS.
Teraz są to "jedyne słuszne cienie", baa...nawet Viseart wg Hani koło nich nie stał (co można wywnioskować z filmu na YT o Viseart)*.
Kiedyś, kiedy wychodziła jedna paleta na jakiś czas człowiek cieszył się, że polska mała marka, chce się rozwijać, robi coś w dobrym i fajnym kierunku..a teraz...kopiuje się pomysły innych (palety dziewiątki od Colour Pop na przykład), tworzy się błyszczydła (które nie są niczym odkrywczym i nowym )wymagające: 1.odpowiedniej bazy, 2. odpowiedniej skóry, 3. odpowiedniej powieki, 4. odpowiedniego nakładania, 5 odpowiedniej pralki, żeby ten osyp z ciuchów później odeprała. No i oczywiście odpowiedniego ich przechowywania, żeby znów się nie wy... na opakowanie i nie nabrudziły. A, no i używać ich można tylko z pędzlami GS, bo innymi będą plamy robić...
Tempo wypuszczania nowych "siódmych cudów świata" z GS jest wprost proporcjonalne do spadku ich jakości (moja opinia)

Trochę przesadziłam, ale tak, niestety, odbieram teraz tę markę, której dawno temu bardzo kibicowałam.

*a cienie z GS obok Viseart to jak stare Ruby Rose koło Anastasii...- w kwestii jakości..
Odpowiednia pralka wygrała internety!

Niestety, ale tak właśnie to w tej chwili wygląda. Wszystko u nich jest cechą produktu, tak tłumaczą niechlujstwo i bylejakość. Żadna inna firma nie ma takich problemów i z cieniami żadnej innej firmy nie trzeba się obchodzić jak z jajem. W ogóle zaczynam się zastanawiać, czy te wszystkie nowe formuły przechodzą wystarczająca ilość testów, skoro to wszystko wychodzi w takim tempie, formuły się zmieniają jak w kalejdoskopie, to mam nadzieję, że to jest odpowiednio przebadane dermatologicznie i te wszystkie nowe turbo błyskotki można bezpiecznie nakładać na powiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 20:38   #725
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Odpowiednia pralka wygrała internety!

Niestety, ale tak właśnie to w tej chwili wygląda. Wszystko u nich jest cechą produktu, tak tłumaczą niechlujstwo i bylejakość. Żadna inna firma nie ma takich problemów i z cieniami żadnej innej firmy nie trzeba się obchodzić jak z jajem. W ogóle zaczynam się zastanawiać, czy te wszystkie nowe formuły przechodzą wystarczająca ilość testów, skoro to wszystko wychodzi w takim tempie, formuły się zmieniają jak w kalejdoskopie, to mam nadzieję, że to jest odpowiednio przebadane dermatologicznie i te wszystkie nowe turbo błyskotki można bezpiecznie nakładać na powiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mnie przyszło do głowy, że w dążeniu do tak pożądanej "masełkowej" konsystencji cieni dano tam zbyt dużo emolientów, które może i poprawiły konsystencję cienia, ale wcale nie poprawiły przyczepności, a w temperaturze pokojowej po prostu zaczynają się "ślinić".
Ale nic nie usprawiedliwia takiej "bylejakości".
Mnie turbo sypały się do oka i kłuły pod powieką(wiem, to cecha, a ja nie umiem ich używać )
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 21:13   #726
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Zapewne niedługo dowiemy się, że te cienie trzeba trzymać w lodówce, co zapobiegnie wyciekaniu emolientów i tłuszczeniu palet...
Żenada...Jak żyję nie widziałam żadnej palety innych marek , która miałaby takie "cechy".

Poza tym, jako była posiadaczka wielu palet z GS czuję się rozczarowana obecną jakością a i polityką firmy. Robi się takie polskie Makeup Revolution w gorszych opakowaniach...
Te wszystkie turbo (rzekomo wymyślone przez Glam-Shop, były wcześniej w wielu "indie brands" z USA), holo, multi, duo, trio czy co tam jeszcze - wzorowane min. na pigmentach Tammy Tanuka, na cieniach Clionadh i Bernovich. To już bodajże Mexmo (albo jakaś inna polska mało znana parę lat temu marka -zapomniałam ) miało w swojej ofercie coś takiego wcześniej od GS.
Teraz są to "jedyne słuszne cienie", baa...nawet Viseart wg Hani koło nich nie stał (co można wywnioskować z filmu na YT o Viseart)*.
Kiedyś, kiedy wychodziła jedna paleta na jakiś czas człowiek cieszył się, że polska mała marka, chce się rozwijać, robi coś w dobrym i fajnym kierunku..a teraz...kopiuje się pomysły innych (palety dziewiątki od Colour Pop na przykład), tworzy się błyszczydła (które nie są niczym odkrywczym i nowym )wymagające: 1.odpowiedniej bazy, 2. odpowiedniej skóry, 3. odpowiedniej powieki, 4. odpowiedniego nakładania, 5 odpowiedniej pralki, żeby ten osyp z ciuchów później odeprała. No i oczywiście odpowiedniego ich przechowywania, żeby znów się nie wy... na opakowanie i nie nabrudziły. A, no i używać ich można tylko z pędzlami GS, bo innymi będą plamy robić...
Tempo wypuszczania nowych "siódmych cudów świata" z GS jest wprost proporcjonalne do spadku ich jakości (moja opinia)

Trochę przesadziłam, ale tak, niestety, odbieram teraz tę markę, której dawno temu bardzo kibicowałam.

*a cienie z GS obok Viseart to jak stare Ruby Rose koło Anastasii...- w kwestii jakości..
A propos Bernovich to widziałam ostatnio porównanie z Glam Shopem i 3 czy 4 cienie były identyczne.

Tak, Mexmo miało wcześniej takie cienie, ale jakościowo z GSbardzuej mi odpowiadają

Z kolei co do Anastasii to dla mnie jedne z gorszych cieni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-02-18 o 21:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 09:17   #727
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
1.odpowiedniej bazy, 2. odpowiedniej skóry, 3. odpowiedniej powieki, 4. odpowiedniego nakładania, 5 odpowiedniej pralki, żeby ten osyp z ciuchów później odeprała. No i oczywiście odpowiedniego ich przechowywania, żeby znów się nie wy... na opakowanie i nie nabrudziły. A, no i używać ich można tylko z pędzlami GS, bo innymi będą plamy robić...
Ech ja niestety myślę podobnie, lubię markę i nie lubię jednocześnie. Lubię bo: polska, ciekawe kolory i piękne makijaże nimi czaruję, i ważne - nie uczula mnie (!) jak Anastazja czy Denona. Błyski mają piękne, maty całkiem ok, kolorów dużo, mają fajne brązery i rozświetlacze.
A nie lubię: bo cena jest zbyt wysoka do jakości, to wszystko powinno kosztować połowę tego co sobie Hania życzy, opakowania ma STRASZNE, jak dla mnie chyba najgorsze ever i graficznie i jakościowo plus te plamy itp. okropnie to wygląda. U mnie np. paleta w różowe się rozpadła tak sama z siebie, leżała sobie na płasko jakiś czas i gdy do niej zaglądnęłam cienie straciły to co je spajało i porozłaziły ( paletka leżała na płasko na stosie innych paletek, które się nie porozłaziły). No i to co powyżej wypunktowane. Ja jestem biegła w makijażu, poradzę sobie z wieloma formulacjami ale przy GS trzeba tak strasznie uważać, że czasem robi się to irytujące.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 12:57   #728
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ech ja niestety myślę podobnie, lubię markę i nie lubię jednocześnie. Lubię bo: polska, ciekawe kolory i piękne makijaże nimi czaruję, i ważne - nie uczula mnie (!) jak Anastazja czy Denona. Błyski mają piękne, maty całkiem ok, kolorów dużo, mają fajne brązery i rozświetlacze.
A nie lubię: bo cena jest zbyt wysoka do jakości, to wszystko powinno kosztować połowę tego co sobie Hania życzy, opakowania ma STRASZNE, jak dla mnie chyba najgorsze ever i graficznie i jakościowo plus te plamy itp. okropnie to wygląda. U mnie np. paleta w różowe się rozpadła tak sama z siebie, leżała sobie na płasko jakiś czas i gdy do niej zaglądnęłam cienie straciły to co je spajało i porozłaziły ( paletka leżała na płasko na stosie innych paletek, które się nie porozłaziły). No i to co powyżej wypunktowane. Ja jestem biegła w makijażu, poradzę sobie z wieloma formulacjami ale przy GS trzeba tak strasznie uważać, że czasem robi się to irytujące.
Ooo, kolejna cecha produktu
Nawet nie ma co pisać reklamacji, bo podobno można dostać odpowiedź, żeby uklepać cienie monetą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 13:08   #729
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A propos Bernovich to widziałam ostatnio porównanie z Glam Shopem i 3 czy 4 cienie były identyczne.

Tak, Mexmo miało wcześniej takie cienie, ale jakościowo z GSbardzuej mi odpowiadają

Z kolei co do Anastasii to dla mnie jedne z gorszych cieni
Mnie się Sultry ABH rewelacyjnie sprawdza, przeciwnie do 80% GS.

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ech ja niestety myślę podobnie, lubię markę i nie lubię jednocześnie. Lubię bo: polska, ciekawe kolory i piękne makijaże nimi czaruję, i ważne - nie uczula mnie (!) jak Anastazja czy Denona. Błyski mają piękne, maty całkiem ok, kolorów dużo, mają fajne brązery i rozświetlacze.
A nie lubię: bo cena jest zbyt wysoka do jakości, to wszystko powinno kosztować połowę tego co sobie Hania życzy, opakowania ma STRASZNE, jak dla mnie chyba najgorsze ever i graficznie i jakościowo plus te plamy itp. okropnie to wygląda. U mnie np. paleta w różowe się rozpadła tak sama z siebie, leżała sobie na płasko jakiś czas i gdy do niej zaglądnęłam cienie straciły to co je spajało i porozłaziły ( paletka leżała na płasko na stosie innych paletek, które się nie porozłaziły). No i to co powyżej wypunktowane. Ja jestem biegła w makijażu, poradzę sobie z wieloma formulacjami ale przy GS trzeba tak strasznie uważać, że czasem robi się to irytujące.
To jest tragedia...Nie dość, że nieestetyczne to zwyczajnie szkodliwe - bo ten wydzielający się tłuszcz po prostu jełczeje...

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ooo, kolejna cecha produktu
Nawet nie ma co pisać reklamacji, bo podobno można dostać odpowiedź, żeby uklepać cienie monetą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jeszcze co do ceny - zgadzam się absolutnie. To powinna być półka cenowa MUR. Za jedną paletę GS to ja o niebo wolę dwie z BH Cosmetics, których i jakość i wykonanie biją GS na głowę
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 13:16   #730
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Czy ja wiem czy z tą cena jest taka tragedia, może cena regularna powinna być trochę niższa, ale w promocjach np cienie pojedyncze były po 7 zł, niektóre po 10 zł. Dla mnie spoko. Paletki za 60-50 zł na promocji jak są to wg mnie cena jest ok.
A tak generalnie to wszystko jest warte mniej niż cena za jaką to sprzedają... Takie MuR 40 zł za paletkę to też śmiech na sali, zastanawiam się kto je kupuje w regularnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 15:46   #731
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy z tą cena jest taka tragedia, może cena regularna powinna być trochę niższa, ale w promocjach np cienie pojedyncze były po 7 zł, niektóre po 10 zł. Dla mnie spoko. Paletki za 60-50 zł na promocji jak są to wg mnie cena jest ok.
A tak generalnie to wszystko jest warte mniej niż cena za jaką to sprzedają... Takie MuR 40 zł za paletkę to też śmiech na sali, zastanawiam się kto je kupuje w regularnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
50-60 zł to jest absolutny max, oczywiście, gdyby nie te tłuste plamiska Ciekawe, czy komukolwiek te plamy faktycznie wyparowały, bo z tego, co czytam, to raczej się powiększają.

I zastanawia mnie jeszcze cena produktów do konturowania - konturownia ma 6 (6x8 gramów) dużych produktów i kosztuje 119 zł w cenie regularnej, wchodzi na promocje, itp. Paleta Janoszki ma tylko 3 (3x8gramow) produkty, kosztuje 99 złotych, a ta z kolekcji walentynkowej kosztuje aż 79 złotych za 4 produkty do konturowania po tylko 3 gramy każdy. Czy ktoś te ceny w ogóle przelicza, kalkuluje, czy Hania daje je na oko? bo tak to właśnie wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 19:39   #732
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Filmiki Hani na YT to jest ostatnio tragedia... Aż mi głupio tak narzekac, bo na ogół tego nie robię, ale trudno nie skomentowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 22:25   #733
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ehh... Mogła Hania zrobić chociaż swatche tych wszystkich kredek i szminek na ręce, takie porównawcze, w normalnym świetle... Bo te zdjęcia na stronie są bardzo kiepskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:08   #734
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Filmiki Hani na YT to jest ostatnio tragedia... Aż mi głupio tak narzekac, bo na ogół tego nie robię, ale trudno nie skomentowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale po co miałaby się teraz wysilać na jakieś lepsze filmy?
Markę rozreklamowano za granicami, lecą zagraniczne zamówienia, polskie wierne fanki i tak kupią wszystko...
Coraz więcej ludzi otwiera oczy na "jakość" GS, wywiązują się różne dyskusje , słychać głosy rozżalenia...
A pod takim filmem na Youtube można więcej napisać niż na Instagramie, którego też nie każdy zakłada. Poza tym na filmie jest zwykle trochę mniej filtrów i retuszu niż na Insta..lepiej widać rzeczywistość
To teraz już filmy szybkie z mniejszym zaangażowaniem, bardziej promujące ..ot, takie reklamy bez zbytniej komunikacji z widzem, jak to miało miejsce wcześniej.
Przestałam oglądać filmy Hani po filmie o Viseart - bo ten film to dla mnie porażka i zwykła żenada.

Oglądałam za to ostatnio test czerwonej szminki z GS u Wroobeli. Polecam...
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 07:46   #735
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Czy macie porównanie rozświetlacza Petarda i Hajlajt?
Tylko bez odpowiedzi, że Petarda jest sypki a Hajlajt prasowany jaką dostałam ze sklepu

Chodzi mi o rodzaj połysku, odcień, czy dają też kolor, czy rozjaśniają (nie mam bladej skóry)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-02-25 o 07:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 08:28   #736
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy macie porównanie rozświetlacza Petarda i Hajlajt?
Tylko bez odpowiedzi, że Petarda jest sypki a Hajlajt prasowany jaką dostałam ze sklepu

Chodzi mi o rodzaj połysku, odcień, czy dają też kolor, czy rozjaśniają (nie mam bladej skóry)
Porównania nie mam, ale uwielbiam petardę, wyparła u mnie cookie z benefitu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:33   #737
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Porównania nie mam, ale uwielbiam petardę, wyparła u mnie cookie z benefitu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Nie znam Benefitu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 08:43   #738
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

kupiłam kilka kosmetyków ostatnio - tusz do rzęs, tusz do brwi, korektor, puder pod oczy i kredke na linia wodna

tusz do rzęs - ładnie wydłuża, ale efekt raczej naturalny i mało czarna czerń
tusz do brwi - duży plus, ze nie nabiera się za dużo na szczoteczke i nie trzeba nic wycierac zeby przy pierwszym dotknięciu nie było kluch z zelu, sam tusz bez fanfarów, ale mysle że za taka cene bede kupować

za to korektor, puder pod oczy i kredka - jestem oczarowana a porównuje do kosmetyków górnopółkowych
korektor - nie podkreśla suchości, ładnie kryje nawet przy cienkiej warstwie jaką ja zawyczaj nakładam, pod koniec dnia wygląda tak samo
puder pod oczy - pięknie wygładza i utrwala, a sam pozostaje niewidoczny
kredka - kolor ciut dla mnie za jasny, ale żadna kredka nie wytrzymała u mnie na linii wodnej cały dzień

o ile cieni specjalnie nie lubie - używam czasem ze względu na kolory, ale bez fanfarów tak te powyższe kosmetyki uważam za HITY

mam tez próbke podkładu, ale kupiłam za jasny i cieżko mi bedzie go dobrze przetestować - moze przy następnej okazji spróbuje z innym kolorem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2021-04-10 o 08:45
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 13:48   #739
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

nabyłam też mydełka do pędzli i błyszczyk - myślę, ze bede kupować, podobają mi się
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-11, 13:50   #740
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jak Wam się podobają 2 nowe palety dziewiątki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 14:19   #741
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak Wam się podobają 2 nowe palety dziewiątki
Tym razem podoba mi się okładka "W moro"

A zapowiadanego filmiku z premierą ani widu ani słychu
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 15:20   #742
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak Wam się podobają 2 nowe palety dziewiątki
mnie nie ruszają... ich cienie jakoś mi nie leżą
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 07:47   #743
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak Wam się podobają 2 nowe palety dziewiątki
Jakbym czasem nie wchodziła na stronę glamshopu to bym nie wiedziała że są... Żadnego filmiku na YT nie było do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Tym razem podoba mi się okładka "W moro"

A zapowiadanego filmiku z premierą ani widu ani słychu
Żenada...

Na zdjęciach mi się podobają. Ale marketing leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:50   #744
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ma może któraś z was kredkę do oczu "Gorzka"? Ciekawa jestem opinii czy się rozmazuje itp.?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:35   #745
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
A zapowiadanego filmiku z premierą ani widu ani słychu
Ale po co ? Fanki rozreklamowały markę za granicami, lecą dolary, funciaki i euro to polskiego klienta (a i fan klub ) w się ma. To było przecież do przewidzenia. Krajowy klient kupi klika rzeczy, a zagraniczny zamawia bardzo dużo, ze względu na przesyłkę (i nie mam tu na myśli tylko jej ceny, ale i czas oczekiwania itd.) . A jakość, z tego, co słychać... równia pochyła
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:03   #746
gazia
Raczkowanie
 
Avatar gazia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ziemiomorze
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ma może któraś z was kredkę do oczu "Gorzka"? Ciekawa jestem opinii czy się rozmazuje itp.?
To ciekawa kredka. Ma ładny kolor. Faktycznie gorzka czekolada. Na początku jest bardzo, naprawdę bardzo miękka, wręcz masełkowa, baardzo łatwo się rozciera i trzeba tutaj trochę uważać. Po chwili zastyga i na powiece jest trwała. Nie wiem, jak się zachowuje na linii wodnej, bo nie używałam
gazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:08   #747
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez gazia Pokaż wiadomość
To ciekawa kredka. Ma ładny kolor. Faktycznie gorzka czekolada. Na początku jest bardzo, naprawdę bardzo miękka, wręcz masełkowa, baardzo łatwo się rozciera i trzeba tutaj trochę uważać. Po chwili zastyga i na powiece jest trwała. Nie wiem, jak się zachowuje na linii wodnej, bo nie używałam
I to chciałam wiedzieć Jak jest z rozcieraniem!
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 09:22   #748
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hej - powyżej było mnóstwo narzekania na Bohemę - czy rzeczywiście jest aż tak zła ? Szukam paletki kompletnej, na co dzień, dla neutralno-ciepłej urody, i ta propozycja GS wydawała mi się idealna.

(EDIT: czy lepiej dołożyć kolejne 60-70zł i kupić UD Naked Honey?)

Edytowane przez kaktuska16
Czas edycji: 2021-05-01 o 09:30
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 09:36   #749
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Hej - powyżej było mnóstwo narzekania na Bohemę - czy rzeczywiście jest aż tak zła ? Szukam paletki kompletnej, na co dzień, dla neutralno-ciepłej urody, i ta propozycja GS wydawała mi się idealna.

(EDIT: czy lepiej dołożyć kolejne 60-70zł i kupić UD Naked Honey?)
Jeśli komuś pasuje taka blada kolorystyka, to jest ok.


Ja z brązów wolę cieplejsze, bardziej nasycone kolory jak np. w Brązowym Cukrze czy Karmel cud miód.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 08:26   #750
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja np bardzo lubię bohemę. Paleta po która najczęściej sięgam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.