Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 14:56   #1981
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A to co innego.
Właśnie tak.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 15:00   #1982
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Moim zdaniem to juz porazka wychowawcza
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 10:36   #1983
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

a dla mnie OZM jest "no idź pogłaskaj pieska!"
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:27   #1984
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
a dla mnie OZM jest "no idź pogłaskaj pieska!"
W którym miejscu to ozm?
To po prostu zwyczajna ludzka głupota
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:32   #1985
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W którym miejscu to ozm?
To po prostu zwyczajna ludzka głupota
a czym jest OZM jak nie głupotą?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:36   #1986
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
a czym jest OZM jak nie głupotą?

Dlaczego ma osobną nazwę?
Czy akurat tę głupotę trzeba specjalnie definiować?

Od poczatku piszę, że ozm nie istnieje , istnieje za to głupota, złe wychowanie, chamstwo. Co to zmienia, że ktoś nagle staje sie matką czy ojcem, babcią, dziadkiem i po co ta głupota, zamiast być nazywana zwyczajnie "głupotą" zyskuje nazwę ozm?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:42   #1987
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dlaczego ma osobną nazwę?
Czy akurat tę głupotę trzeba specjalnie definiować?

Od poczatku piszę, że ozm nie istnieje , istnieje za to głupota, złe wychowanie, chamstwo. Co to zmienia, że ktoś nagle staje sie matką czy ojcem, babcią, dziadkiem i po co ta głupota, zamiast być nazywana zwyczajnie "głupotą" zyskuje nazwę ozm?
Bo dotyczy określonej grupy osób i jest mimo wszystko specyficzne Tak samo jak odpsowe zapalenie czy odkotowe właścicieli zwierząt. Ale nie o tym jest ten wątek.
A przykładów 'odzwierzęcego' też jest na pęczki.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 14:20   #1988
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Świeży przykład OZM
Mamusia przewijająca swoje dziecko w samolocie w fotelu na stoliku.
Na szczęście stewardesa zwróciła jej uwagę - oczywiście był foch (bo ona się nie będzie przepychać z dzieckiem i to tylko chwila)
Niektórzy rodzice mają bardziej nasrane we łbach niż ich dzieci w pieluszkach
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 14:42   #1989
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
...

Niektórzy rodzice mają bardziej nasrane we łbach niż ich dzieci w pieluszkach
Haha doskonale to ujęłaś


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:24   #1990
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Świeży przykład OZM
Mamusia przewijająca swoje dziecko w samolocie w fotelu na stoliku.
Na szczęście stewardesa zwróciła jej uwagę - oczywiście był foch (bo ona się nie będzie przepychać z dzieckiem i to tylko chwila)
Niektórzy rodzice mają bardziej nasrane we łbach niż ich dzieci w pieluszkach
Jak nie ma pezewijaków to gdzie miała przewinąć..? Jak były to oczywiście masz rację.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:36   #1991
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Jak nie ma pezewijaków to gdzie miała przewinąć..? Jak były to oczywiście masz rację.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W samolocie nie ma miejsca w którym mogłaby to zrobić? Nawet jak by nie było przewijaków to chyba mogłaby poprosić a stewardesa na pewno pokazałaby jej inne miejsce.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 15:39   #1992
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Jak nie ma pezewijaków to gdzie miała przewinąć..? Jak były to oczywiście masz rację.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W toalecie jest przewijak.
Dodam, że oczywiście chodziło o ''dwójeczkę'' i smród dziecięcej sraczki rozszedł się po całym samolocie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:49   #1993
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
W toalecie jest przewijak.
Dodam, że oczywiście chodziło o ''dwójeczkę'' i smród dziecięcej sraczki rozszedł się po całym samolocie

jak moj synek mial roczek lecielismy do PL, synek mial biegunke. Przewijak byl w toalecie na samym koncu duzego samolotu, my siedzielismy z przodu. Takze musialam spacerowac z tym pelnym pampersem na poziomie pasazerow nosow i dopiero tak naprawde roznioslam ten smrod po calym samolocie. Coz bywa od smrodu sie nie umiera
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:53   #1994
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
W toalecie jest przewijak.
Dodam, że oczywiście chodziło o ''dwójeczkę'' i smród dziecięcej sraczki rozszedł się po całym samolocie
Obrzydliwość :/

Ja kiedyś na uczelni siedziałam w barku, gdzie większośc stolików była z krzesłami, a tylko jeden miał duuużą kanapę. Barek był prawie pusty, więc siedziałam sobie na tej kanapie z kumpelą i zamówiłysmy jedzenie. Jak juz byłyśmy w trakcie konsumpcji, z sąsiedniego stolika podeszła matka z dzieckiem i zaczęła je przewijać na kanapie, podczas gdy my jadłyśmy.... Byłam w takim szoku, że zostawiłam to jedzenie i wyszłam z niedowierzaniem z lokalu. Od złośliwego komentarza powstrzymało mnie tylko to, że ta babka była wykładowcą i nie wiedziałam czy przypadkiem nie moim, a to co cisnęło mi się na usta na pewno by zapamiętała Do tej pory mi niedobrze jak o tym myslę.

A z samolotowych akcji? Lot nocny, człowiek chciałby odpocząć, a z tyłu dzieciaki jedno przez drugie się wydzierały, matka zeby je uspokoić powiedziala, że da im chipsy (!) jak będą grzeczne, a jak jedno z dzieciaków zaczęło kopać w mój fotel i zwróciłam jej na to uwagę to z furią w głosie się wydarła, że dziecko w mówj fotel na pewno nie kopalo. Nie wiem czy kopalo, szturchało, pchało czy co robiło, ale ewidentnie wprawiało go w ruch i trzeba być ograniczonym, żeby udawać, że tak nie jest. Ale po co wychowywac dzicko, jak można dac mu chipsy by bylo ciszej
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:20   #1995
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość

jak moj synek mial roczek lecielismy do PL, synek mial biegunke. Przewijak byl w toalecie na samym koncu duzego samolotu, my siedzielismy z przodu. Takze musialam spacerowac z tym pelnym pampersem na poziomie pasazerow nosow i dopiero tak naprawde roznioslam ten smrod po calym samolocie. Coz bywa od smrodu sie nie umiera

Myślę, że nie było tak źle - przejście z dzieckiem z obsraną pieluchą mimo wszystko generuje mniejszy smród niż wypakowanie tego dziecka na stoliku. szczególnie dla pasażerów z bliskiego sąsiedztwa
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:23   #1996
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Ej ale to już nawet chodzi o smród... Na tych stolikach się spożywa posiłki! Rzyyyyg...


Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Jak nie ma pezewijaków to gdzie miała przewinąć..? Jak były to oczywiście masz rację.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba sobie żartujesz. Chociażby na blacie koło umywalki w łazience. Już pomijam fakt ze w każdym samolocie jest przewijak. Powtarzam - na tych stolikach się je, a nie wyciera sraczke. Ludzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:27   #1997
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość

A z samolotowych akcji? Lot nocny, człowiek chciałby odpocząć, a z tyłu dzieciaki jedno przez drugie się wydzierały, matka zeby je uspokoić powiedziala, że da im chipsy (!) jak będą grzeczne, a jak jedno z dzieciaków zaczęło kopać w mój fotel i zwróciłam jej na to uwagę to z furią w głosie się wydarła, że dziecko w mówj fotel na pewno nie kopalo. Nie wiem czy kopalo, szturchało, pchało czy co robiło, ale ewidentnie wprawiało go w ruch i trzeba być ograniczonym, żeby udawać, że tak nie jest. Ale po co wychowywac dzicko, jak można dac mu chipsy by bylo ciszej
dzieci w samolotach to koszmar - na szczęście nie wszystkie i nie zawsze, ale wystarczy jedno czy dwójka + rodzice z OZM i można ☠☠☠☠☠☠☠ca dostać.

żeby nie było - tym samym samolotem co dziecko ze sraczką na stoliku leciał znany aktor z żoną i dwójką dzieci (w tym jedno malutkie) i jakoś on nie miał problemu, żeby wyjść i przewinąc dziecko w toalecie, a starsze zdyscyplinować jak stało w przejściu i zastawiało drogę

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Ej ale to już nawet chodzi o smród... Na tych stolikach się spożywa posiłki! Rzyyyyg...




Chyba sobie żartujesz. Chociażby na blacie koło umywalki w łazience. Już pomijam fakt ze w każdym samolocie jest przewijak. Powtarzam - na tych stolikach się je, a nie wyciera sraczke. Ludzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to już nawet nie chodzi o stolik, ale jak się czyta fora podróżnicze to okazuje się, że przewijanie dziecka na siedzeniu (na kolanach, czy pustym siedzeniu obok) to norma i mamuśki ''mojedzieckojestnajwazni ejsze" nie widzą w tym nic złego
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:31   #1998
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość

jak moj synek mial roczek lecielismy do PL, synek mial biegunke. Przewijak byl w toalecie na samym koncu duzego samolotu, my siedzielismy z przodu. Takze musialam spacerowac z tym pelnym pampersem na poziomie pasazerow nosow i dopiero tak naprawde roznioslam ten smrod po calym samolocie. Coz bywa od smrodu sie nie umiera
Na tym się JE, rozumiesz? Ciekawe czy w swoim domu na stole na którym je babka zrobiłaby to samo
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:43   #1999
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Na tym się JE, rozumiesz? Ciekawe czy w swoim domu na stole na którym je babka zrobiłaby to samo
podejrzewam, ze to jedna z tych mamusiek, która tak samo przewija dziecko na stoliku w kawiarni czy restauracji (sądząc po fochu i dyskusji ze stewardessą) i nie widzi w tym nic złego.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 17:33   #2000
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Dramatyzujecie. Rece ktore te tace dotykaja bywaja w gorszych miejscach niz tyl pampersa.

Osobiscie nie raz na siedzeniu przebieralam jak nikt obcy nie siedzial z nami. kocyk rozkladalam, te toalety w saomolcie sa malutkie i bardzo nie wygodnie sie przebiera tam dziecko, szczegolnie troszke wieksze.



Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Myślę, że nie było tak źle - przejście z dzieckiem z obsraną pieluchą mimo wszystko generuje mniejszy smród niż wypakowanie tego dziecka na stoliku. szczególnie dla pasażerów z bliskiego sąsiedztwa
ta byla wyjotkowa glowe na kilometr chcialo urwac
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 18:37   #2001
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Dzieci nie mam, więc moze się nie znam. Z moich obserwacji wynika jednak że pampers "otworzony" śmierdzi bardziej niż zamknięty.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 18:51   #2002
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dzieci nie mam, więc moze się nie znam. Z moich obserwacji wynika jednak że pampers "otworzony" śmierdzi bardziej niż zamknięty.
przewaznie tak, ale ta biegunka byla wyjatkowa po chorobie W godzine 3 wycieczki robilam do lazienki, ludzie glowy odrwacali. Mi tez chcialo glowe urwac. Szczegolnie ze za pierwszym razem cale nogawki w spioszkach byly ubrudzone, pampers nie dal rady

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Ej ale to już nawet chodzi o smród... Na tych stolikach się spożywa posiłki! Rzyyyyg...


.
wracajac tydzien temu z wakacji kobieta wymiotowala do woreczka, widzac i slyszac to wole smierdzace pieluszki dziecka

Cytat:
Chyba sobie żartujesz. Chociażby na blacie koło umywalki w łazience. Już pomijam fakt ze w każdym samolocie jest przewijak. Powtarzam - na tych stolikach się je, a nie wyciera sraczke. Ludzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
czy ty kiedys widzialas blat kolo umywalki w samolocie?
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-07-13 o 18:45
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 18:53   #2003
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
przewaznie tak, ale ta biegunka byla wyjatkowa po chorobie W godzine 3 wycieczki robilam do lazienki, ludzie glowy odrwacali. Mi tez chcialo glowe urwac. Szczegolnie ze za pierwszym razem cale nogawki w spioszkach byly ubrudzone, pampers nie dal rady
Możesz pisać co chcesz. Ja po prostu nie wierze że otwarty śmierdział mniej niż zamknięty. Pomijając już to czy śmierdział mniej czy nie, to nie jest kulturalne przewijać dziecko komuś pod nosem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 18:58   #2004
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Możesz pisać co chcesz. Ja po prostu nie wierze że otwarty śmierdział mniej niż zamknięty. Pomijając już to czy śmierdział mniej czy nie, to nie jest kulturalne przewijać dziecko komuś pod nosem.
tak juz jest raz smierdzi mniej drugi raz wiecej....nie ma reguly ale jak jest tak wodnista ze spioszki cale brudne nie ma roznicy czy pampers otwarty czy zamkniety.Samolot zasmrodzony..to z doswiadczenia pisze

i tak masz racje nie kultularnie jest przebierac komus pod nosem
co innego jak nikt obok nie siedzi
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-07-13 o 19:02
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 19:04   #2005
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
tak juz jest raz smierdzi mniej drugi raz wiecej....nie ma reguly ale jak jest tak wodnista ze spioszki cale brudne nie ma roznicy czy pampers otwarty czy zamkniety.Samolot zasmrodzony..to z doswiadczenia pisze

i tak masz racje nie kultularnie jest przebierac komus pod nosem
co innego jak nikt obok nie siedzi
Z doświadczenia wiem że zawsze jest w samolocie ktoś pod nosem A różnica jest.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 19:08   #2006
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Tak swoją drogą ja rzadko mam okazję przewijać dziecko "w terenie", ale raz np. musiałam przewinąć w centrum handlowym. Jak weszłam do pokoju matki z dzieckiem to myślałam, że dostanę klaustrofobii. Maleńki pokoik, cały w takie malutkie płytki czarno-biało-szare, które potęgowały uczucie zamknięcia, na przewijaku zmieściło mi się jakieś pół dziecka, nogi latały gdzieś poza.
Tak, że niefajnie komuś pampersa przed nosem ściągać, ale z drugiej strony jednak wiele miejsc jest wciąż bardzo nieprzystosowanych dla matek z dziećmi.
Niby nie trzeba łazić, ale.. potem się mówi, że matki świrują, jak rodzą dzieci. A jak mają nie świrować, skoro nie mogą nawet nigdzie wyjść, bo komuś dzieci przeszkadzają, bo nie ma gdzie przewinąć, bo karmienie piersią jest obrzydliwe...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 19:46   #2007
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;47288793]A jak mają nie świrować, skoro nie mogą nawet nigdzie wyjść, bo komuś dzieci przeszkadzają, bo nie ma gdzie przewinąć, bo karmienie piersią jest obrzydliwe...
[/QUOTE]

sto razy bardziej wolę mieć obok matkę, która karmi piersią i delikatnie się czymś przysłania, albo chociaż odwraca, niż widok i zapach obsranego pampersa dziecka.
Naprawdę dziewczyny, to nie pachnie fiołkami
No nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji (samolot) tylko tak ogólnie, centrum handlowe, restauracja, czyjeś mieszkanie, biwak pod namiotem czy hotel.
NIGDY nie zrozumiem twierdzenia "nie było przewijaka, to przewinę ludziom pod nosem". Bierzesz podkład/kocyk i idziesz do kibla, kładziesz na podłodze i przewijasz. Choćby nie wiem jak dziecko było śliczne, urocze, piękne,mądre i wspaniałe, kupa jest kupą.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 19:54   #2008
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
sto razy bardziej wolę mieć obok matkę, która karmi piersią i delikatnie się czymś przysłania, albo chociaż odwraca, niż widok i zapach obsranego pampersa dziecka.
Naprawdę dziewczyny, to nie pachnie fiołkami
No nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji (samolot) tylko tak ogólnie, centrum handlowe, restauracja, czyjeś mieszkanie, biwak pod namiotem czy hotel.
NIGDY nie zrozumiem twierdzenia "nie było przewijaka, to przewinę ludziom pod nosem". Bierzesz podkład/kocyk i idziesz do kibla, kładziesz na podłodze i przewijasz. Choćby nie wiem jak dziecko było śliczne, urocze, piękne,mądre i wspaniałe, kupa jest kupą.

Idz i sama połóż się w jakimś kilblu na podłodze. na kocyku

Serio, nie widzicie absurdalności takich rad?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 20:04   #2009
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Idz i sama połóż się w jakimś kilblu na podłodze. na kocyku

Serio, nie widzicie absurdalności takich rad?
No serio? Wolisz komuś prawie że podetknąć kupę swojego dziecka pod nos, zamiast rozłożyć podkład, kocyk, przewinąć szybko i wyrzucić stary podkład? jezu, nie chciałabym być twoją znajomą ; o
nie widzisz absurdalności swoich poglądów?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 20:06   #2010
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Idz i sama połóż się w jakimś kilblu na podłodze. na kocyku

Serio, nie widzicie absurdalności takich rad?
ja np nie widze
uwazam,ze wymaga tego grzecznosc wobec wspolpasazerow i nie widze w tym nic niemozliwego/obrazliwego dla matki
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 14:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.