Nasze codzienne jadłospisy, część XII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 20:12   #301
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez zatajona Pokaż wiadomość
śniadanie: jajecznica z 2 jajek + pół bułeczki , kilka łyżek lodów czekoladowo-karmelowych z orzeszkami MNIAMI <3
później jakieś małe jabłko
na obiad łyżka ryżu, gyros jeszcze z wczoraj i kiszona kapuszka
2 małe kanapki z jajkiem na twardo, 2 plastry ogórka, ogórek kiszony
łyżka galaretki z owocami w srodku [plasterki banana i brzoskwini]
R/U/P?

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień wychodzenia z ED - po długotrwałej diecie 300 - 400 kcal.
41kg/163cm

I. Kromka chleba razowego z dwoma plasterkami szynki, pomidor ze szczypiorkiem.
II. Jabłko, kawa z mlekiem, pięć orzechów laskowych.
III. Pulpet w sosie koperkowym, buraczki.
IV. Kromka chleba razowego z twarogiem, dwa ogórki kiszone.

Wszystkiego jest bardzo malutko, ale mam nadzieję, że sama to widzisz. Do obiadku mogłaś dorzucić jakieś węgle, chociażby jednego ziemniaczka na początek. Orzechów również mogłaś zjeść trochę więcej,w końcu za bardzo nie zapychają, a są kaloryczne.
Jak na początek nie jest jednak aż tak tragicznie, ale z każdym dniem staraj się jeść więcej.
Chodzisz na jakąś terapię? Jak nie przytyjesz, to grozi ci szpital?
Ja trzymam kciuki. Ale jutro chcę wiedzieć już jakąkolwiek poprawę.
I kasuj ten podpis.

Cytat:
Napisane przez Surprise Pokaż wiadomość
Joasiaa - co do soku to był właśnie ten z fortuny. Wg informacji na opakowaniu: "składniki: sok pomarańczowy wyprodukowany z soku zagęszczonego". Zresztą bardzo rzadko piję kupne soki, a raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi . A obiadku życzę smacznego - ma baaardzo smakowało .

moje R:
śniadanie: 1 kromka chleba pełnoziarnistego cieniutko posmarowana serkiem naturalnym, na to plasterek łososia wędzonego, pomidor i świeży ogórek + pół jogurtu naturalnego z garścią jeżyn, kilkoma nerkowcami i małą łyżeczką otrębów (otrąb? ) pszennych Za mało. mogłaś dać cały jogurt i więcej otrębów (też nie wiem, jak toś się pisze xD)
śniadanie II: sałatka grecka: sałata lodowa+pomidor+kilka kostek fety+ skropione oliwą z ziołami Też tak nie za dużo, możne jakaś kromka chleba do tego?
obiad: fasolka szparagowa duszona z cebulą, czosnkiem, pomidorami świeżymi i suszonymi + łyżka ryżu Maluteńko. Czemu tak mało ryżu? Gdzie jakieś mięcho/ryba/ jajo?
kolacja: jajko na miękko, 60g twarogu, pół świeżego ogórka ok

jak dzisiaj?
Za mało! Nawet nie wiem, czy przekroczyłaś 1000kcal. Śniadanie powinno być największe. Koniecznie coś do niego dodaj. W obiedzie brakuje białko, a ono powinno być w każdym posiłku. Zgubiłaś też gdzieś piąty posiłek. Stanowczo za mało tłuszczy, mogłaś zjeść na przykład jakiś homo naturalny z orzechami/pestkami. I w ogóle nie podoba mi się za bardzo.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...

Edytowane przez Winky
Czas edycji: 2010-08-12 o 20:18
Winky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:20   #302
innyrytm
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2 400
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Moje U( na którym i tak trace wage )

śniadanie; dwie kromki chleba ze słonecznikiem; z serkiem wiejskim i pomidorem; z kiełbasą krakowską i ogórkiem; rzodkiewka; płatki na mleku 2%; śliweczki.

2 śniadanie; jabłko; serek waniliowy +rodzynki.

obiad; z 3 ziemniaki; do tego schabowy smażony na oleju w panierce( był bardzo duży, na pół talerza); surówka z warzyw( ogórek,rzodkiewka, pomidor) z łychą jogurtu naturalnego.

podwieczorek ; orzeszki ziemne; jogurt nat.; duużo śliwek; jabłko gigant.

kolacja; dwie kromki jak na śniadanie; sałatka warzywna(pomidor,cebulka, ogórek) z łychą jogurtu nat.; jabłko.


Dzisiaj przesadziłam z jabłkami(uczulenie ). słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć ale widze że bez nich odrazu trace wage.

Do oceny
__________________
'wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piękne.wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale '

Edytowane przez innyrytm
Czas edycji: 2010-08-12 o 20:22
innyrytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:33   #303
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
Moje U( na którym i tak trace wage )

śniadanie; dwie kromki chleba ze słonecznikiem; z serkiem wiejskim i pomidorem; z kiełbasą krakowską i ogórkiem; rzodkiewka; płatki na mleku 2%; śliweczki.

2 śniadanie; jabłko; serek waniliowy +rodzynki.

obiad; z 3 ziemniaki; do tego schabowy smażony na oleju w panierce( był bardzo duży, na pół talerza); surówka z warzyw( ogórek,rzodkiewka, pomidor) z łychą jogurtu naturalnego.

podwieczorek ; orzeszki ziemne; jogurt nat.; duużo śliwek; jabłko gigant.

kolacja; dwie kromki jak na śniadanie; sałatka warzywna(pomidor,cebulka, ogórek) z łychą jogurtu nat.; jabłko.


Dzisiaj przesadziłam z jabłkami(uczulenie ). słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć ale widze że bez nich odrazu trace wage.

Do oceny
Ty się chyba ważysz codziennie... ?

a ja dzisiaj nie zjadłam obiadu ^^ wolałam litr lodów toffee-cream na pocieszenie
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:37   #304
Surprise
Raczkowanie
 
Avatar Surprise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
R/U/P?
Za mało! Nawet nie wiem, czy przekroczyłaś 1000kcal. Śniadanie powinno być największe. Koniecznie coś do niego dodaj. W obiedzie brakuje białko, a ono powinno być w każdym posiłku. Zgubiłaś też gdzieś piąty posiłek. Stanowczo za mało tłuszczy, mogłaś zjeść na przykład jakiś homo naturalny z orzechami/pestkami. I w ogóle nie podoba mi się za bardzo.
Cztery posiłki, bo wakacyjny śpioch ze mnie. Pół jogurtu stało opuszczone w lodówce, więc zjadłam . Naprawdę za mało? Po śniadaniu czułam się najedzona i jakoś tak nie miałam ochoty na duże drugie śniadanie .
No ale pytanie - rośliny strączkowe nie są dobrym źródłem białka? Wydawało mi się, że skoro jem fasolkę szparagową to mogę zrezygnować z mięsa. Wyprowadzicie mnie z błędu?
__________________



Surprise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:41   #305
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
Ty się chyba ważysz codziennie... ?

a ja dzisiaj nie zjadłam obiadu ^^ wolałam litr lodów toffee-cream na pocieszenie
A jak tam waga? Przybyło cię chociaż ze 100g?
Lody smaczne? Ale obiad powinien być.

Cytat:
Napisane przez Surprise Pokaż wiadomość
Cztery posiłki, bo wakacyjny śpioch ze mnie. Pół jogurtu stało opuszczone w lodówce, więc zjadłam . Naprawdę za mało? Po śniadaniu czułam się najedzona i jakoś tak nie miałam ochoty na duże drugie śniadanie .
No ale pytanie - rośliny strączkowe nie są dobrym źródłem białka? Wydawało mi się, że skoro jem fasolkę szparagową to mogę zrezygnować z mięsa. Wyprowadzicie mnie z błędu?
Rośliny strączkowe aż tak dobrym źródłem białka nie są. I naprawdę za mało, stanowczo za mało. Taką dietą zrujnujesz sobie tylko metabolizm, a jak za jakiś czas, jak waga ci stanie, to nie będziesz miała z czego ciąć kalorii.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:56   #306
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Surprise Pokaż wiadomość
No liczę na jak najwięcej ocen, żeby wyłapać jakieś błędy, bo sama nie jestem jeszcze zbytnio doświadczona, ale tak jak chyba nawet sama Ty, Joasiuu zauważyłaś, że ten wątek staje się bardziej U/P...

Ile mam do zrzucenia? Nie wyznaczyłam sobie jakiegoś celu, że chcę ważyć tyle i tyle. Zobaczę przy ilu kg będę się dobrze czuła sama ze sobą . Mam 165cm wzrostu i ważę teraz ok. 64,6kg. Niecałe dwa tygodnie temu było 67,4kg
Czyli poszło prawie 3kg u mnie trochę gorzej bo startowałam z wagi 73,6kg przy 163cm trochę zostalo po ciąży, a resztę sama zaniedbałam. Mam nadzieję że obie wytrwamy w drodze do upragnionego celu. Boję się tylko poniedziałkowego powrotu do pracy bo teraz dużo łatwiej kontrolować mi posiłki.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:04   #307
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość

Wszystkiego jest bardzo malutko, ale mam nadzieję, że sama to widzisz. Do obiadku mogłaś dorzucić jakieś węgle, chociażby jednego ziemniaczka na początek. Orzechów również mogłaś zjeść trochę więcej,w końcu za bardzo nie zapychają, a są kaloryczne.
Jak na początek nie jest jednak aż tak tragicznie, ale z każdym dniem staraj się jeść więcej.
Chodzisz na jakąś terapię? Jak nie przytyjesz, to grozi ci szpital?
Ja trzymam kciuki. Ale jutro chcę wiedzieć już jakąkolwiek poprawę.
I kasuj ten podpis.


.
Chodzę do psychologa, chodzę do psychiatry, biorę leki... Czy grozi mi szpital? Nie wiem... Najzabawniejsze jest to, że całkiem niedawno byłam w szpitalu na Oddziale Zaburzeń Odżywiania - ze zdiagnozowaną bulimią, która bardzo mnie wyniszczyła i zamieniła moje życie w koszmar. Kiedy objawy ustąpiły, wyszłam ze szpitala ale względny spokój miałam tylko przez jakiś czas. Przeszłam na dietę i popadłam w drugą skrajność - niejedzenie.
Powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek z tego wyjdę...
__________________

...a ta pustka, ta pustka, ta pustka?!
to najpewniej głód.
w źrenicy tak pełnej żywej mgły
nie ma nic...
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:06   #308
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
A jak tam waga? Przybyło cię chociaż ze 100g?
Lody smaczne? Ale obiad powinien być.

Lody jamiiiii
powinien, tylko sama byłam i nie miałam pomysłu ni motywacji, w taki upał obierać kartofli mi się nie chce

waga ekhm szkoda słów, jest mniej o 0,5kg, to wahania tylko, ale mi przykro, zawiodłam się i nic już nie rozumiem...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:11   #309
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
Lody jamiiiii
powinien, tylko sama byłam i nie miałam pomysłu ni motywacji, w taki upał obierać kartofli mi się nie chce

waga ekhm szkoda słów, jest mniej o 0,5kg, to wahania tylko, ale mi przykro, zawiodłam się i nic już nie rozumiem...
bylas u lekarza?
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:12   #310
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Moje U:

Ś: 2 duże kawałki chleba ciemnego z ziarnami:
- jeden z masłem orzechowym, twarogiem chudym i dżemem jagodowo żurawinowym słodzonym sokiem z winogron
- jeden z twarogiem chudym, miodem i bananem
kawa z mlekiem

II Ś: twarożek wiejski cały z łyżką suszonej żurawiny i garścią suszonych bananów; kawa z mlekiem

O: ryż brązowy z natką pietruszki, klops gotowany; ogórek kiszony; marchewka gotowana i pietruszka gotowana

P: duża brzoskwinka

K: kromka chleba razowego ze śliwką z wędliną kura w galarecie; ogórek małosolny; pomidor; pół kostki twarogu chudego;

10km- rower
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:14   #311
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Witam, jestem na R.. poproszę o ocenkę

ŚN: 8.00 owsianka na mleku z otrębami i dołożyłam jeszcze sera na talerz do mleka, plus podczas robienia schrupałam pół średniej papryki
II ŚN: (10.30) kefir z ogórkiem
OBIAD13.00) kurczak w panierce (ale zjadłam bez panierki i bez skóry), trochę ryżu brązowego ugotowałam i jogurtem naturalnym polane, ogórki kwaszone
PODWIECZ(16.00): kanapka z ciemnym pieczywem z bieluchem na to pomidorki
KOLACJA: (19.00)równiez ta sama kanapka bo bardzo mi posmakowała (w ogóle najchętniej to bym tylko to jadła )

nie jestem na ścisłym R chcę tylko tak żeby sukienka ładnie leżała w następną sobotę (kalorii liczyć nie umiem, staram sie tylko dobrze łączyć i komponować posiłki) dlatego poproszę o ocenkę
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:52   #312
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Moje U:

Ś: 2 duże kawałki chleba ciemnego z ziarnami:
- jeden z masłem orzechowym, twarogiem chudym i dżemem jagodowo żurawinowym słodzonym sokiem z winogron
- jeden z twarogiem chudym, miodem i bananem
kawa z mlekiem

II Ś: twarożek wiejski cały z łyżką suszonej żurawiny i garścią suszonych bananów; kawa z mlekiem

O: ryż brązowy z natką pietruszki, klops gotowany; ogórek kiszony; marchewka gotowana i pietruszka gotowana

P: duża brzoskwinka

K: kromka chleba razowego ze śliwką z wędliną kura w galarecie; ogórek małosolny; pomidor; pół kostki twarogu chudego;

10km- rower
brzydki podwieczorek

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

R (koleżanki, nie ma tu konta podaję tak, jak mi napisała):

Śniadanie: 2 kromki chleba razowego, pomidor, szczypiorek, jajko na twardo, jabłko
II śniadanie: Serek homogenizowany naturalny, garść orzechów, brzoskwinia
Obiad: Pół torebki brązowego ryżu, pierś z kurczaka w przyprawach chilli, kilka rzodkiewek
Podwieczorek: Tuńczyk wsw, pomidor
Kolacja: Serek wiejski, 3 ogórki kiszone
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 00:30   #313
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

U.

Iśn: bułka pszenna/ z masłem/ pół z twarogiem i miodem/pół z serkiem wiejskim i przyprawą do piernika + kawka z mlekiem.

IIśn: jogurt bananowy z musli tropikalnym, czekolada na gorąco z saszetki

ob: młode ziemniaczki z sosem, spora pałka z kurczaka, zasmażana kapusta i ogórki konserwowe.

p: kawa z mlekiem i cukrem + kokosanka z czekoladą.

k: 2 kromki pszennego chlebka z szynką wędzoną i żółtym serem z keczupem / ogórki małosolne

po/ 3 lampki białego wina z cytrynką i lodem
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 06:43   #314
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość
bylas u lekarza?
ważę się u lekarza, więc siłą rzeczy byłam.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 07:32   #315
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

eR
Śniadanie - owsianka (3 ł. płatków, 1 ł. otrębów gran. czarna porzeczka, mleko 1,5%) z małym jabłkiem i 3 śliwkami
IIśniadanie - 2 kromki razowca - jedna z serkiem homo, plastrem wędliny, pomidorem, druga z serkiem homo i łyżką dżemu truskawkowego ; herbatka ; garść orzeszków ziemnych
Obiad - filet z rybki, pół torebki ryżu brązowego, jakaś surówka
Podwieczorek - placki otrębowe (jajko, otręby, serek homo), miseczka (ok. 150g) serka homo nat. z aromatem waniliowym
ćwiczenia
Kolacja - 2 kromki razowca z pomidorem, omlet z 2 jaj
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:55   #316
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
eR
Śniadanie - owsianka (3 ł. płatków, 1 ł. otrębów gran. czarna porzeczka, mleko 1,5%) z małym jabłkiem i 3 śliwkami
IIśniadanie - 2 kromki razowca - jedna z serkiem homo, plastrem wędliny, pomidorem, druga z serkiem homo i łyżką dżemu truskawkowego ; herbatka ; garść orzeszków ziemnych
Obiad - filet z rybki, pół torebki ryżu brązowego, jakaś surówka
Podwieczorek - placki otrębowe (jajko, otręby, serek homo), miseczka (ok. 150g) serka homo nat. z aromatem waniliowym
ćwiczenia
Kolacja - 2 kromki razowca z pomidorem, omlet z 2 jaj

Pamiętam Twoje eRki z przed jakiegoś tam czasu, były niemalże wzorowe, ładnie udało Ci się zrzucić wagę.Ale musisz się zastanowić,czy niezbyt monotonnie i jednak za bardzo książkowo komponowałaś posiłki.
Efekt jojo podejrzewam mógł być spowodowany tym,że organizm domagał się wszystkiego innego niż tuńczyki,otręby i owsianki. Dlatego zawsze powtarzamy na wizażu,że zbyt ubogie i niskokaloryczne i nudne diety na dłuższą metę legną w gruzach.


Przemyśl to

Moje wczorajsze U:

Ś: Dwie spore grzanki razowe posmarowane miodem i skruszonymi orzechami ziemnymi, zapieczone w piekarniku (fajna glazurka się zrobiła)
1- z twarogiem i rodzynkami oraz wiórami kokosowymi
2- posmarowana konfiturą z przesmażonych malin posypane płatkami migdałowymi

espresso, szklanka wody.

IIŚ: sałatka z sałaty rzymskiej, kawałki grillowanego kurczaka, mnóstwo pomidorków cherry, cebula czerwona,oliwki czarne, dressing miodowo-ziołowy, woda mineralna z cytrynką i lodem

O: 6 dużych pierogów z truskawkami, posmarowanych lekko oliwą i zapieczonych w piekarniku + dressing z serka homo nat z mnóstwem truskawek,borówek i malin, posypane startą kostką gorzkiej czeko, szkalnka kompotu w wiśni

D: pasek czekolady Lindta z solą, kawa z mlekiem
2 gałki lodów o smaku beza-krówka! posypane orzachami w karmelu

Podw: sałatka owocowa ( mango, marakuja, grapefruit,jabłko,banan, borówki, zalane połówką kisielu poziomkowego) wpakowałam to wszystko do kawałka wydrążonego arbuza i udekorowałam tymi herbatnikami mini Leibniz maślanymi

K: tatar wołowy robiony przez TŻta(polędwica wołowa,kiszone,cebula,pie czarki marynowane,żółtko, maggi,sól,pieprz, a to wszystko do blendera) mniam! + kroma bagietki na zagrychę,
mięta.

Amen! Utyłam na takim jadło ze 2kg, ale mam nadzieje,że teraz organizm już się przyzwyczai pomału do zwiększenia kalorii, bo nie mam zamiaru całe życie zwracać uwagę co jem!
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:59   #317
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje eRki z przed jakiegoś tam czasu, były niemalże wzorowe, ładnie udało Ci się zrzucić wagę.Ale musisz się zastanowić,czy niezbyt monotonnie i jednak za bardzo książkowo komponowałaś posiłki.
Efekt jojo podejrzewam mógł być spowodowany tym,że organizm domagał się wszystkiego innego niż tuńczyki,otręby i owsianki. Dlatego zawsze powtarzamy na wizażu,że zbyt ubogie i niskokaloryczne i nudne diety na dłuższą metę legną w gruzach.


Przemyśl to

Moje wczorajsze U:

Ś: Dwie spore grzanki razowe posmarowane miodem i skruszonymi orzechami ziemnymi, zapieczone w piekarniku (fajna glazurka się zrobiła)
1- z twarogiem i rodzynkami oraz wiórami kokosowymi
2- posmarowana konfiturą z przesmażonych malin posypane płatkami migdałowymi

espresso, szklanka wody.

IIŚ: sałatka z sałaty rzymskiej, kawałki grillowanego kurczaka, mnóstwo pomidorków cherry, cebula czerwona,oliwki czarne, dressing miodowo-ziołowy, woda mineralna z cytrynką i lodem

O: 6 dużych pierogów z truskawkami, posmarowanych lekko oliwą i zapieczonych w piekarniku + dressing z serka homo nat z mnóstwem truskawek,borówek i malin, posypane startą kostką gorzkiej czeko, szkalnka kompotu w wiśni

D: pasek czekolady Lindta z solą, kawa z mlekiem
2 gałki lodów o smaku beza-krówka! posypane orzachami w karmelu

Podw: sałatka owocowa ( mango, marakuja, grapefruit,jabłko,banan, borówki, zalane połówką kisielu poziomkowego) wpakowałam to wszystko do kawałka wydrążonego arbuza i udekorowałam tymi herbatnikami mini Leibniz maślanymi

K: tatar wołowy robiony przez TŻta(polędwica wołowa,kiszone,cebula,pie czarki marynowane,żółtko, maggi,sól,pieprz, a to wszystko do blendera) mniam! + kroma bagietki na zagrychę,
mięta.

Amen! Utyłam na takim jadło ze 2kg, ale mam nadzieje,że teraz organizm już się przyzwyczai pomału do zwiększenia kalorii, bo nie mam zamiaru całe życie zwracać uwagę co jem!
Pewnie masz rację. Po zakończeniu diety trochę udało mi się ograniczać, ale potem jak ruszyło..
Ale nie mam pojęcia co mogę robić - jeśli będę za dużo grzeszyć, to waga nie będzie spadać w dobrym tempie.
Jeśli możecie, poradźcie mi coś
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:03   #318
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje eRki z przed jakiegoś tam czasu, były niemalże wzorowe, ładnie udało Ci się zrzucić wagę.Ale musisz się zastanowić,czy niezbyt monotonnie i jednak za bardzo książkowo komponowałaś posiłki.
Efekt jojo podejrzewam mógł być spowodowany tym,że organizm domagał się wszystkiego innego niż tuńczyki,otręby i owsianki. Dlatego zawsze powtarzamy na wizażu,że zbyt ubogie i niskokaloryczne i nudne diety na dłuższą metę legną w gruzach.


Przemyśl to

Moje wczorajsze U:

Ś: Dwie spore grzanki razowe posmarowane miodem i skruszonymi orzechami ziemnymi, zapieczone w piekarniku (fajna glazurka się zrobiła)
1- z twarogiem i rodzynkami oraz wiórami kokosowymi
2- posmarowana konfiturą z przesmażonych malin posypane płatkami migdałowymi

espresso, szklanka wody.

IIŚ: sałatka z sałaty rzymskiej, kawałki grillowanego kurczaka, mnóstwo pomidorków cherry, cebula czerwona,oliwki czarne, dressing miodowo-ziołowy, woda mineralna z cytrynką i lodem

O: 6 dużych pierogów z truskawkami, posmarowanych lekko oliwą i zapieczonych w piekarniku + dressing z serka homo nat z mnóstwem truskawek,borówek i malin, posypane startą kostką gorzkiej czeko, szkalnka kompotu w wiśni

D: pasek czekolady Lindta z solą, kawa z mlekiem
2 gałki lodów o smaku beza-krówka! posypane orzachami w karmelu

Podw: sałatka owocowa ( mango, marakuja, grapefruit,jabłko,banan, borówki, zalane połówką kisielu poziomkowego) wpakowałam to wszystko do kawałka wydrążonego arbuza i udekorowałam tymi herbatnikami mini Leibniz maślanymi

K: tatar wołowy robiony przez TŻta(polędwica wołowa,kiszone,cebula,pie czarki marynowane,żółtko, maggi,sól,pieprz, a to wszystko do blendera) mniam! + kroma bagietki na zagrychę,
mięta.

Amen! Utyłam na takim jadło ze 2kg, ale mam nadzieje,że teraz organizm już się przyzwyczai pomału do zwiększenia kalorii, bo nie mam zamiaru całe życie zwracać uwagę co jem!
Śliczny jadłospis, a jaki smaczny.
I oczywiście wszystko jest, warzywa, owoce, białko, NNKT, słodkości. Tylko pozazdrościć. Żeby mi się tak chciało pichcić.

2 kg na pewno nie widać, organizm się przyzwyczaj do większej ilości kalorii ijuż zawsze będziesz mogła smacznie jeść bez zwracania uwagi na kalorie. za podejście.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:48   #319
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
Śliczny jadłospis, a jaki smaczny.
I oczywiście wszystko jest, warzywa, owoce, białko, NNKT, słodkości. Tylko pozazdrościć. Żeby mi się tak chciało pichcić.

2 kg na pewno nie widać, organizm się przyzwyczaj do większej ilości kalorii ijuż zawsze będziesz mogła smacznie jeść bez zwracania uwagi na kalorie. za podejście.
Dziękuję!!! Ale i tak sporo czasu zajęło mi powracanie do świata żywych.
Mam trochę czasu, bo aktualnie siedzę w domciu i zajmuję się wychowywaniem mojego świeżo nabytego psiaka jemu też muszę gotować, więc cały dzień przy garkach ale co tam!

Mircia, może po prostu jedz to co jesz, ale dodawaj ciut więcej świeżych owoców, orzeszków, rób desery niskokaloryczne, zrób jeden dzień np. niedziele i pozwól sobie na samkołyk, który poprawi Ci nastrój.
Dbaj żeby codziennie nie robić tych samych zestawów, kombinuj, szukaj nowych przepisów.
Polecam leczo ze świeżych warzyw, cukini,papryki,cebulki, wrzuć w to kuraka zgrilowanego i polej sosem ze świeżych pomidorro, posyp bazylią i szamaj
No i ćwicz!
Powodzenia!
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 10:50   #320
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

mircia a może raz w tygodniu rób sobie posiłek "wolny" pozytywnie wpłynie to na twoją psychikę oraz nie powinien mieć wpływu na redukcję
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:59   #321
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Dziękuję!!! Ale i tak sporo czasu zajęło mi powracanie do świata żywych.
Mam trochę czasu, bo aktualnie siedzę w domciu i zajmuję się wychowywaniem mojego świeżo nabytego psiaka jemu też muszę gotować, więc cały dzień przy garkach ale co tam!

Mircia, może po prostu jedz to co jesz, ale dodawaj ciut więcej świeżych owoców, orzeszków, rób desery niskokaloryczne, zrób jeden dzień np. niedziele i pozwól sobie na samkołyk, który poprawi Ci nastrój.
Dbaj żeby codziennie nie robić tych samych zestawów, kombinuj, szukaj nowych przepisów.
Polecam leczo ze świeżych warzyw, cukini,papryki,cebulki, wrzuć w to kuraka zgrilowanego i polej sosem ze świeżych pomidorro, posyp bazylią i szamaj
No i ćwicz!
Powodzenia!
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mircia a może raz w tygodniu rób sobie posiłek "wolny" pozytywnie wpłynie to na twoją psychikę oraz nie powinien mieć wpływu na redukcję
Dzięki dziewczyny.
Myślę, że to będzie niedzielny obiad z rodzinką
Fajny przepis, skorzystam
Ogólnie
mam zamiar poeksperymentować z obiadami, a nie tylko mięso+ryż/makaron, żeby było potreningowo
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:14   #322
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
U.

Iśn: bułka pszenna/ z masłem/ pół z twarogiem i miodem/pół z serkiem wiejskim i przyprawą do piernika + kawka z mlekiem.

IIśn: jogurt bananowy z musli tropikalnym, czekolada na gorąco z saszetki

ob: młode ziemniaczki z sosem, spora pałka z kurczaka, zasmażana kapusta i ogórki konserwowe.

p: kawa z mlekiem i cukrem + kokosanka z czekoladą.

k: 2 kromki pszennego chlebka z szynką wędzoną i żółtym serem z keczupem / ogórki małosolne

po/ 3 lampki białego wina z cytrynką i lodem
Kamilka;*
ładnie pięknie
pisz co u Ciebie pw
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 13:52   #323
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Dzisiejsze, nieco chaotyczne U :

I Ś:
2 Duże paluchy-grachamki, przekrojone na pół posmarowane serkiem naturalnym, na to plasterek polędwicy wędzonej z kurczaczka, jajeczko na twardo ogórek i pomidorek, do tego kawa z mlekiem 2% i cukrem


II Ś: Serek wiejski zwykły, ciemna,żytnia bułeczka i ogromny pomidor


O: Gotowany patison, fasolka szparagowa, marchewka i 4 młode ziemniaczki w oliwie z oliwek plus 2 duże kabanosy

Deser:
Serek homo waniliowy i nektarynka


K: Tuńczyk wsw z pomidorem, ciemna bułeczka ze słonecznikiem

Bardzo proszę o ocenę
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:12   #324
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Takie troche kombinowane dzisiejsze R:

1. śniadanie: wydrążona grahamka napełniona pieczarkami i zapieczona z serem żółtym light + pomidor (tak dzieczęta niewytrzymalam tych waszych wczorajszych pieczarkowych sugestii )
2. II śniadanie owsianka - 40g płatków + graść malin + kilka nerkowców i orzechów włoskich + łyżeczka płatków migdałowych + łyżeczka wiórków kokosowych + kapka jogurtu naturalnego + łyżeczka miodu + imbir przełamałam się było pyszne
3. 150g makaronu razowego + szpinak z czosnkiem
4. wieśniaka + kilka rzodkiewek

wiem mało białka...
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:22   #325
carmel_
Rozeznanie
 
Avatar carmel_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 704
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Joasiaa Pokaż wiadomość
Takie troche kombinowane dzisiejsze R:

1. śniadanie: wydrążona grahamka napełniona pieczarkami i zapieczona z serem żółtym light + pomidor (tak dzieczęta niewytrzymalam tych waszych wczorajszych pieczarkowych sugestii )
2. II śniadanie owsianka - 40g płatków + graść malin + kilka nerkowców i orzechów włoskich + łyżeczka płatków migdałowych + łyżeczka wiórków kokosowych + kapka jogurtu naturalnego + łyżeczka miodu + imbir przełamałam się było pyszne
3. 150g makaronu razowego + szpinak z czosnkiem
4. wieśniaka + kilka rzodkiewek

wiem mało białka...
Jadłam dzisiaj taką na obiad

Co do jadłospisu - pierwsze śniadanie zamieniłabym z drugim miejscami. W obiedzie połowę makaronu zamieniłabym na jakieś mięso
__________________
mój blog******
fanpage
carmel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:25   #326
mil33nka
Rozeznanie
 
Avatar mil33nka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zam.
Wiadomości: 640
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

moje P


śn : 4 naleśniki, dwa ze szpinakiem, a dwa z czekoladą. Herbata owocowa, kinder mleczna kanapka .
2 śn. dwa jabłuszka, 1 nalesnik z czekoladą, 150 gr. orzechów włoskich.
obiad : 2 kotlety schabowe małe, miska ziemniaczków z koperkiem , sałatka.
deser: rogal z czekoladą, Bounty.
podwieczorek : Makrela w sosie pomidorowym z puszki( nałożyłam ją na dwie kromki razowca.
kolacja: twaróg maślankowy, herbata z miodem, grahamka z masełkiem, sałata i wędliną, 4 ogórki kiszone.

?
__________________
wymiankowo
mil33nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:36   #327
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
Dzisiejsze, nieco chaotyczne U :

I Ś:
2 Duże paluchy-grachamki, przekrojone na pół posmarowane serkiem naturalnym, na to plasterek polędwicy wędzonej z kurczaczka, jajeczko na twardo ogórek i pomidorek, do tego kawa z mlekiem 2% i cukrem Nie używasz masła? Dałabym więcej tej polędwicy bo co to taki jeden plasterek na 2 duże bułki


II Ś: Serek wiejski zwykły, ciemna,żytnia bułeczka i ogromny pomidor +owoc


O: Gotowany patison, fasolka szparagowa, marchewka i 4 młode ziemniaczki w oliwie z oliwek plus 2 duże kabanosy Ok.

Deser:
Serek homo waniliowy i nektarynka+garść orzeszków?


K: Tuńczyk wsw z pomidorem, ciemna bułeczka ze słonecznikiem a na bułeczkę coś? serek/szynka?

Bardzo proszę o ocenę
Cytat:
Napisane przez carmel_ Pokaż wiadomość
Jadłam dzisiaj taką na obiad
Iiii przyznasz,że jest boska w smaku nie? ale bardziej nadaje się na inny posiłek

Cytat:
Napisane przez Joasiaa Pokaż wiadomość
Takie troche kombinowane dzisiejsze R:

1. śniadanie: wydrążona grahamka napełniona pieczarkami i zapieczona z serem żółtym light + pomidor (tak dzieczęta niewytrzymalam tych waszych wczorajszych pieczarkowych sugestii ) no ten ser pewnie raz na jakiś czas, więc ok Aczkolwiek nie wiem ile w nim białka, chyba mało? Ogółem male troche śniadanko.

2. II śniadanie owsianka - 40g płatków + graść malin + kilka nerkowców i orzechów włoskich + łyżeczka płatków migdałowych + łyżeczka wiórków kokosowych + kapka jogurtu naturalnego + łyżeczka miodu + imbir przełamałam się było pyszne Połączyłaś węgle (platki) z tluszczami (orzechy,platki migdalowe,wiórki), co moze utrudniać chudnięcie. Ale jeżeli nie, to fajny posiłek - choć zamieniłabym go z 1 śniadaniem

3. 150g makaronu razowego + szpinak z czosnkiem suchego, czy ugotowanego? Jeżeli suchego, to zabrałabym połowę z makaronu i dodała mięso/rybę

4. wieśniaka + kilka rzodkiewek Ok. Szkoda, że brak podwieczorka

wiem mało białka...
Cytat:
Napisane przez mil33nka Pokaż wiadomość
moje P


śn : 4 naleśniki, dwa ze szpinakiem, a dwa z czekoladą. Herbata owocowa, kinder mleczna kanapka .
2 śn. dwa jabłuszka, 1 nalesnik z czekoladą, 150 gr. orzechów włoskich.
obiad : 2 kotlety schabowe małe, miska ziemniaczków z koperkiem , sałatka.
deser: rogal z czekoladą, Bounty.
podwieczorek : Makrela w sosie pomidorowym z puszki( nałożyłam ją na dwie kromki razowca.
kolacja: twaróg maślankowy, herbata z miodem, grahamka z masełkiem, sałata i wędliną, 4 ogórki kiszone.

?
Super!;-)) Jesz jajka? Mogłabyś sobie od czasu do czasu zrobić np. jajecznicę na śniadanie/kolację
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:40   #328
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
Dzisiejsze, nieco chaotyczne U :

I Ś:
2 Duże paluchy-grachamki, przekrojone na pół posmarowane serkiem naturalnym, na to plasterek polędwicy wędzonej z kurczaczka, jajeczko na twardo ogórek i pomidorek, do tego kawa z mlekiem 2% i cukrem
ładnie, ladnie

II Ś: Serek wiejski zwykły, ciemna,żytnia bułeczka i ogromny pomidor
ok, chociaż brakuje mi owocka

O: Gotowany patison, fasolka szparagowa, marchewka i 4 młode ziemniaczki w oliwie z oliwek plus 2 duże kabanosy jak dla mnie dziwne danie, ale pewnie smaczne

Deser:
Serek homo waniliowy i nektarynka o jest i owoc


K: Tuńczyk wsw z pomidorem, ciemna bułeczka ze słonecznikiem
fajnie i nnkt są
Bardzo proszę o ocenę

ladny jadłospisik, podoba mi się mogłoby byc tylko trochę więcej owoców i jakichś orzeszków ale ok


Cytat:
Napisane przez mil33nka Pokaż wiadomość
moje P


śn : 4 naleśniki, dwa ze szpinakiem, a dwa z czekoladą. Herbata owocowa, kinder mleczna kanapka . mmm... ze szpinakiem pięknie
2 śn. dwa jabłuszka, 1 nalesnik z czekoladą, 150 gr. orzechów włoskich.smacznie, i orzeszki są, nawet solidna porcja
obiad : 2 kotlety schabowe małe, miska ziemniaczków z koperkiem , sałatka. super!
deser: rogal z czekoladą, Bounty. słodziutko
podwieczorek : Makrela w sosie pomidorowym z puszki( nałożyłam ją na dwie kromki razowca. no i dobrze narobiłaś mi smaka na makrelę w pomidorach, dzisiaj aż chyba otworzę
kolacja: twaróg maślankowy, herbata z miodem, grahamka z masełkiem, sałata i wędliną, 4 ogórki kiszone. smacznie

?
nie idzie się do czego przyczepić... smacznie i jest to co trzeba
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:04   #329
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

u
I: 3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, łycha rodzynek, łycha suszonej żurawiny, zalane szklanką mleka 2%, szklanka galaretki owocowej
II: 2 kanapki z razowca z masłem i dżemem niskosłodzonym, jabłko.
III: mała (niechcący ) porcja warzyw na parze (kalafior, fasola, groszek, marchewka, pietruszka, seler, brukselka) z ketchupem
IV: duża marchewka
podjadanie masy przy pieczeniu ciasta - ok 1 łyżka
V: jajecznica z dwóch jajek na maśle
VI: serek wiejski lekki 150 g z orzechami, kromka razowca z masłem.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:31   #330
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

U:

Śniadanie : 1 kromka pumpernikla z białym serem typu włoskiego i pomidorem
1 szklanka bran fleksów garść cynamonowych i 4 poduszki waniliowych figuraków
nektarynka , garść borówek

śniadanie 2:
baton z płatkami nesquik 25g
jabłko
brzoskwinia
"lód" zamrożonaj jogobella panacotta

obiad:
1/2 woreczka brązowego ryżu troche sosu indonezyjskiego z warzywami troche cukini,fasolki,groszku,ka lafioru,brukselki

kolacja: sałatka warzywna: pomidor,2ogórki gruntowe,papryka polane oliwą z oliwek posypane pestkami z dyni
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret

Edytowane przez Tynusia
Czas edycji: 2010-08-13 o 16:36
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.