Mamy Marzec 2020 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-11, 07:33   #2881
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Kiperka, moja tez szumi ale mi to nie przeszkadza ale rzeczywiscie też muszę swoja m ubić, bo jest bardzo twarda. Głównie zarzucam na nią nogę śpiąc na boku

Witam nowe mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 07:40   #2882
rociella
Przyczajenie
 
Avatar rociella
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Coś o sobie... Mam 32 lata, mieszkam w Krakowie, jestem nowa w temacie dzieciowym (co prawda dorabialam jako niania ale najmłodszy podopieczny miał 4 miesiące) i zaczyna powoli do mnie docierać, że to wszystko się dzieje na poważnie
Oj, u mnie dokładnie tak samo w kwestii dzieci! Nigdy nie miałam doczynienia z niemowlakami i nawet trochę większymi, więc jestem przerażona, jak to będzie. Wszystkiego będę uczyć się od zera. Ale damy radę!
rociella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 07:44   #2883
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez rociella Pokaż wiadomość
Oj, u mnie dokładnie tak samo w kwestii dzieci! Nigdy nie miałam doczynienia z niemowlakami i nawet trochę większymi, więc jestem przerażona, jak to będzie. Wszystkiego będę uczyć się od zera. Ale damy radę!
Będzie na pewno wesoło
Mój mąż jest przerażony. On nigdy nie trzymał na rękach dziecka młodszego niż 5 latek więc i tak mam nad nim pewna przewagę.

Widzę, że na tapecie temat poduszek ciazowych. Ja kupiłam sobie banana wypełnionego mikroperla. Poza tym, że trzeszczy przy poruszaniu to jest mi z nim wygodnie. Pewnie potem, jak brzuch urośnie będzie jeszcze bardziej przydatny

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:24   #2884
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Coś o sobie... Mam 32 lata, mieszkam w Krakowie, jestem nowa w temacie dzieciowym (co prawda dorabialam jako niania ale najmłodszy podopieczny miał 4 miesiące) i zaczyna powoli do mnie docierać, że to wszystko się dzieje na poważnie wczoraj pół wieczoru czytałam o wózkach... mózg mi paruje.
Czuje się fizycznie na szczęście już dobrze, bo pierwsze trzy miesiące to była katorga. Teraz już moja przyjaźń z muszla toaletowa jest raczej okazjonalna niż calodzienna . Jest na tyle dobrze, że nie zdecydowałam się na zwolnienie i pracuję dalej dopóki dam radę. Dziś rano pierwszy raz stanęłam przed szafą szukając czegoś luzniejszego, bo zaczynają mnie cisnąć zwykle spodnie
Miłego dnia życzę u mnie słoneczko już wygląda nieśmiało zza chmur.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cześć! Jak miło, ze ktoś też z Krakowa się pojawił i na dodatek mamy podobny termin porodu

Co do poduszki to się też właśnie zastanawiam nad kupnem. Na razie jeszcze większych problemów ze spaniem nie mam. Oduczylam się w końcu spania na brzuchu, ale teraz jedyna pozycja w jakiej zasnę to na lewym boku ale tak bardziej do dołu więc poduszka to chyba by mi bardziej teraz przeszkadzała niż pomagała
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 14:30   #2885
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

paula54 - witamy! Miałaś już połówkowe?

Co do poduszek to ja mam w kształcie litery U, ale jeden bok jest odpinany, więc powstaje litera L Podobno fajna opcja, bo nie trzeba jej przekładać przewracając sie z boku na bok. Póki co moze nie jest niezbedna, ale pomaga. Szczególnie teraz jak mąż ma uraz pleców i używa jej non stop ostatnie dwa dni Co najbardziej mi pomogło to podkładka na łózko z memory foam. Zniknął ból bioder całkowicie, a już się bałam, że będe cierpieć codziennie do końca ciąży,,,
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 14:41   #2886
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Cześć! Jak miło, ze ktoś też z Krakowa się pojawił i na dodatek mamy podobny termin porodu

Co do poduszki to się też właśnie zastanawiam nad kupnem. Na razie jeszcze większych problemów ze spaniem nie mam. Oduczylam się w końcu spania na brzuchu, ale teraz jedyna pozycja w jakiej zasnę to na lewym boku ale tak bardziej do dołu więc poduszka to chyba by mi bardziej teraz przeszkadzała niż pomagała
Witaj gdzie planujesz rodzić? Ja się ciągle zastanawiam...
Co do poduszki - wczoraj w biedronce widziałam za jakies 60 zl. Nie wiem jak z jakością, bo ja mam swoją z allegro, ale wydawały się ok. Mi na początku się wydawało, że ona tylko miejsce w łóżku zajmuje, ale z czasem polubiłam się do niej przytulać


Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
paula54 - witamy!,,,
Wybieram się na połówkowe dopiero za 2 tyg. (Czyli w 21 tc). Tak mi zasugerował gin. Na razie jestem po genetycznym i nie widać było nic niepokojącego na szczęście.

Ja miewalam mocne bóle kręgosłupa jeszcze przed ciążą, ale zbawienny okazał się regularny basen. Chodzę min. raz w tygodniu i czuję, że to duuuuzo daje. Przerwę miałam tylko wtedy, jak nie mogłam się oderwać od łazienki na dłużej niż pół godziny, i wtedy czułam, że przydałoby się poruszać. Zresztą jak patrzę wstecz na 2-3 mc to cieszę się, że to już minęło

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 15:08   #2887
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Witaj gdzie planujesz rodzić? Ja się ciągle zastanawiam...
Co do poduszki - wczoraj w biedronce widziałam za jakies 60 zl. Nie wiem jak z jakością, bo ja mam swoją z allegro, ale wydawały się ok. Mi na początku się wydawało, że ona tylko miejsce w łóżku zajmuje, ale z czasem polubiłam się do niej przytulać




Wybieram się na połówkowe dopiero za 2 tyg. (Czyli w 21 tc). Tak mi zasugerował gin. Na razie jestem po genetycznym i nie widać było nic niepokojącego na szczęście.

Ja miewalam mocne bóle kręgosłupa jeszcze przed ciążą, ale zbawienny okazał się regularny basen. Chodzę min. raz w tygodniu i czuję, że to duuuuzo daje. Przerwę miałam tylko wtedy, jak nie mogłam się oderwać od łazienki na dłużej niż pół godziny, i wtedy czułam, że przydałoby się poruszać. Zresztą jak patrzę wstecz na 2-3 mc to cieszę się, że to już minęło

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja się też jeszcze zastanawiam, trochę czasu zostało na szczęście zeby zdecydować ale głównie biorę pod uwagę szpital Rydygiera albo Narutowicza. Muszę jeszcze opinii poszukać i popytać
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 15:22   #2888
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witam nowe mamusie!


Co do poduszek - ja mam duże C od motherhood, ma normalne poduszkowe wypełnienie, jest miękka, mam ja od 2017 i ją kocham Mąż pare razy próbował mi ja podkradać


Byłam wczoraj na nieplanowanej wizycie z usg, bo syn przez sen z całej siły kopnął mnie dokładnie w sam środek macicy nie ukrywam, że trochę się wystraszyłam, ale wyglada na to, że wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 16:19   #2889
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
paula54 - witamy! Miałaś już połówkowe?

Co do poduszek to ja mam w kształcie litery U, ale jeden bok jest odpinany, więc powstaje litera L Podobno fajna opcja, bo nie trzeba jej przekładać przewracając sie z boku na bok. Póki co moze nie jest niezbedna, ale pomaga. Szczególnie teraz jak mąż ma uraz pleców i używa jej non stop ostatnie dwa dni Co najbardziej mi pomogło to podkładka na łózko z memory foam. Zniknął ból bioder całkowicie, a już się bałam, że będe cierpieć codziennie do końca ciąży,,,
Co to za podkladka? Moje biodra i miednica bardzo cierpią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 18:08   #2890
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

vadi - i poczułaś to? Ja nadal nie czuję ruchów. Już bym trochę chciała, wydaje mi się, że wtedy jakoś bardziej realne to się dla mnie stanie na razie córka kojarzy mi się tylko z obrazem na ekranie usg, jakby była osobnym bytem ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 18:22   #2891
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
vadi - i poczułaś to? Ja nadal nie czuję ruchów. Już bym trochę chciała, wydaje mi się, że wtedy jakoś bardziej realne to się dla mnie stanie na razie córka kojarzy mi się tylko z obrazem na ekranie usg, jakby była osobnym bytem ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mój syn dwuletni mnie kopnął, nie doprecyzowałam
Aczkolwiek tak, po tym kopniaku młoda w brzuchu też się rozszalała, więc się wystraszyłam, czy nic jej się nie stało :/

Ale ja tez nie czuję jeszcze zbyt wyraźnie ruchów a już 19+4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 19:34   #2892
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mój syn dwuletni mnie kopnął, nie doprecyzowałam

To faktycznie zmienia postać rzeczy
U mnie 19+4.


Nati - jak tam nastrój?

Edytowane przez shinypearl
Czas edycji: 2019-10-11 o 21:07
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 19:57   #2893
rociella
Przyczajenie
 
Avatar rociella
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja z tydzień temu poczułam bardzo intensywne bulgotanie w dole brzucha i do teraz się zastanawiam, czy to płód, czy gazy Ogólnie co jakiś czas zwracam większą uwagę na takie charakterystyczne bąbelki, ale może tak było zawsze i tylko się teraz wkręcam
rociella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 20:14   #2894
szymbik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Mamy Marzec 2020

super, że pojawił się temat poduszek do spania, bo czuję że to będzie nieunikniony zakup... zasypiam dobrze, ale budzę się w środku nocy i nie mogę znaleźć sobie pozycji...
ja jestem w 20 tygodniu i typowych ruchów też póki co nie czuję tylko takie bulgotanie, jakby pęcherzyki powietrza itp położna mówiła, że tak na początku może być wyczuwalny ruch

no i w końcu poooowoli zaczyna widać mój brzuch, chociaż waga stoi w miejscu
szymbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 20:29   #2895
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi też tak czasem bulgocze w brzuchu. Nie mam pojęcia czy to "to"...
Ja się budzę w nocy średnio dwa razy na siku i zazwyczaj śpię wtedy z nogą na poduszce (Czasem też na psie, który doakonale sie sprawdza w roli podnozka i termofora ), więc musi mi być wygodnie tak skoro przez sen sie tak podswiadomie układam.
Wybrałam dziś wózek. Może trochę za wcześnie, ale mąż nalega, żeby jak najszybciej temat mieć z głowy. Jutro jedziemy oglądać i może już kupimy.
Waga też mi dopiero rusza, a w zasadzie wychodzi na plus, bo dotychczas tylko spadała.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 21:09   #2896
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
To faktycznie zmienia postać rzeczy
U mnie 20+4.


Nati - jak tam nastrój?
Miło mi, że pytasz ostatnio lepiej. A dzisiaj to nawet przez moment cieszyłam, ale może idzie to w parze z tym, że już brzuch mi odstaje i coś tam czuję chyba, że się kręci teraz bardziej czuję przerażenie, a nie zniechęcenie boję się, że sobie nie poradzę

Też macie takie bóle w spojeniu lonowym? Ja ostatnio często i zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 21:29   #2897
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Miło mi, że pytasz ostatnio lepiej. A dzisiaj to nawet przez moment cieszyłam, ale może idzie to w parze z tym, że już brzuch mi odstaje i coś tam czuję chyba, że się kręci teraz bardziej czuję przerażenie, a nie zniechęcenie boję się, że sobie nie poradzę

Też macie takie bóle w spojeniu lonowym? Ja ostatnio często i zaczęłam się tym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam bóle. Myślę, że to przez to że nagle brzuch zaczął być widoczny. Wszystko się rozciąga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 22:01   #2898
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Ja też mam bóle. Myślę, że to przez to że nagle brzuch zaczął być widoczny. Wszystko się rozciąga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naczytalam się ostatnio o rozejsciu spojenia łonowego i panika pewnie jest tak jak mówisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 22:45   #2899
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Naczytalam się ostatnio o rozejsciu spojenia łonowego i panika pewnie jest tak jak mówisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy o tym nie słyszałam... Aż kusi zeby poczytać, ale aż się boję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Oczywiście moje powstrzymywanie się trwało tyle co napisanie poprzedniego posta, ale jak tylko zobaczyłam że to dotyczy 3 trymestru, zamknęłam przeglądarkę Wolę nie wiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 05:57   #2900
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Mi też tak czasem bulgocze w brzuchu. Nie mam pojęcia czy to "to"...
Ja się budzę w nocy średnio dwa razy na siku i zazwyczaj śpię wtedy z nogą na poduszce (Czasem też na psie, który doakonale sie sprawdza w roli podnozka i termofora ), więc musi mi być wygodnie tak skoro przez sen sie tak podswiadomie układam.
Wybrałam dziś wózek. Może trochę za wcześnie, ale mąż nalega, żeby jak najszybciej temat mieć z głowy. Jutro jedziemy oglądać i może już kupimy.
Waga też mi dopiero rusza, a w zasadzie wychodzi na plus, bo dotychczas tylko spadała.
Pochwal się jaki wózek wybrałaś ja mam wybrany wózek, jedynie musze pojechać do sklepu i zobaczyć go na żywo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 06:18   #2901
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Właściwie nie czytam już co znaczy to czy siamto bo to oszaleć można ☺ Zakładam, że będzie dobrze. Najważniejsze to jakoś przetrwać te 9 miesięcy. W moim przypadku tylko raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 07:19   #2902
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Pochwal się jaki wózek wybrałaś ja mam wybrany wózek, jedynie musze pojechać do sklepu i zobaczyć go na żywo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bebetto luca. Poczytałam trochę o różnych modelach i ten mi się chyba najbardziej podoba. Na żywo też wygląda ładnie. Jeśli się tylko da pomieścić w samochodzie to będziemy to brać. Tyle, że nie nowy. Znalazłam aukcję z używanym w dobrym stanie.

Ja jakoś omijam szerokim łukiem informacje o wszelkich komplikacjach itp. Wyczytałam, że po 15tc ryzyko poronienia znacznie spada a matka odczuwa ogromną poprawę i czekałam tylko do tego magicznego terminu. Teraz już mi jakoś spokojniej
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 09:11   #2903
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witam nowe mamusie ile Was tu przybyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 09:49   #2904
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Marzec 2020

Czesc dziewczyny nareszccie weekend, spalam dzisiaj 12 godzin 🤣
jesli chodzi o ruchy dziecka, to czasami mam wrazenie ze moze to juz to, ale nie jestem pewna, takie to delikatne, I no sama nie wiem, moze mi sie wydaje... dzisiaj 18+6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 10:31   #2905
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć wszystkim nowym

Witam się w 20+1, połowa za mną!
W poniedziałek połówkowe, trochę się stresuję.

Także staram się omijać informacje o możliwych komplikacjach chorobach itp. bo oszaleć można.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 15:32   #2906
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, jak tam u Was z wagą? Ja zobaczyłam dzisiaj na wadze +4 i się zastanawiam, czy to dużo, czy norma
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 15:40   #2907
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ale że mnie cham... Dziękuję za wszystkie powitania
Miło trafić do grona osób, które mają te same tematy i problemy

U mnie jak na razie +2 kilo od wagi przedciazowej, ale +6 od największego dołka gdzieś w 1 trymestrze.
Zaczynam wypływać z wszystkich normalnych spodni. W ciągu 2 dni mnie wydęło strasznie

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2019-10-12 o 15:41
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 16:12   #2908
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam u Was z wagą? Ja zobaczyłam dzisiaj na wadze +4 i się zastanawiam, czy to dużo, czy norma
Ja narazie nie wiem czemu, ale mam 1,5kg na minusie. Ale jakoś szczególnie się tym nie martwię, bo w pierwszej ciąży przytyłam niewiele, więc może po prostu taka moja „uroda”.
+4kg to wg mnie wzrost w normie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 16:24   #2909
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie to juz z 7kg na plusie. Wyglądam okropnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-12, 17:07   #2910
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam u Was z wagą? Ja zobaczyłam dzisiaj na wadze +4 i się zastanawiam, czy to dużo, czy norma
Ja dokładnie tak samo, 4 kg na plusie. Mam nadzieję, że to norma

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.