Mamy Marzec 2020 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-04, 12:03   #3271
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jakie masz TSH?


Dzień dobry
Ja też od dwóch dni jakby słabiej czuję.. ale ostatnio właśnie na USG był ułożony miednicowo, staram się nie stresować.
Tsh=3.4

U nas dla dziewczynki większego problemu z wyborem imienia nie było, jednak dla chłopaka już trochę gorzej, więcej dyskusji ale ostatecznie udało nam się wybrać imię dla synka
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 12:47   #3272
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Śmieszna sprawa, bo w piątek mialam kaszel pierwszy raz od kilku lat i przeszedł mi po 1 dniu

Czekam pod gabinetem na wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 14:15   #3273
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Nati996 nie jesteś panikara wcześniej też tak miałam że jak młody dłużej się nie ruszał to się trochę martwiłam ale tak jak pisała shinypearl we wcześniejszych tygodniach może tak być ze dziecka się dłużej nie czuje. Najważniejsze że jednak się odezwała

Ja ostatnio zamawiałam na dolce sonno, dla siebie dwie koszule nocne a dla młodego body, ale też jeszcze czekam na przesyłkę.

Mnie chyba jakieś przeziębienie dopadło, kataru dostałam :/
A dzisiaj wizyta, zobaczymy co lekarz powie bo z czwartkowego badania krwi mam trochę za wysokie TSH.
Też robiłam ostatnio zamówienie na Dolce Sonno, wzięłam tylko kilka rzeczy, żeby sprawdzić rozmiarówkę i jakość i wszystko jest ok zamówię jeszcze pewnie dla siebie jakieś koszule
Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Tsh=3.4

U nas dla dziewczynki większego problemu z wyborem imienia nie było, jednak dla chłopaka już trochę gorzej, więcej dyskusji ale ostatecznie udało nam się wybrać imię dla synka
Oj, to pewnie dostaniesz coś na zbicie. Mi ostatnio skoczyło z 0,7 na 1,8 i dzisiaj endokrynolog zwiększył mi dawkę leku

U nas imiona wybrane były jeszcze przed ciążą i raczej żadnego problemu nie mieliśmy
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 14:17   #3274
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć dziewczyny!
Odzywam się po weekendzie Ja Małą czuję co godzinę/półtorej i wydaje mi się, że taki ma tryb spania i aktywności. Kopie mi po pęcherzu, więc ciężko jest nie odczuć I to są takie wewnętrzne kopniaki. Czasem jak chodzę, to jest spokojna, ale jak tylko usiądę to się ukatywnia.
Co do TSH to ostatnio mi lekarz nie robił i trochę się stresuję, że moglo mi podskoczyć... ale idę niedługo do endokrynologa, więc zobaczymy.
U nas remont łazienek wre, więc przygotowania pokoiku dziecięcego i wyprawki na razie wstrzymane. Jedyne co to dostałam laktator za darmo od jednej mamy mieszkającej w okolicy (oczywiście cześci stykające się z ciałem/mlekiem wymienię na nowe) i zamierzam go używać w pracy, a drugi dostanę z ubezpieczenia więc będę miała dwa ogólnie to przerażająco wygląda
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 14:32   #3275
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Moja córka zdrowa, 580g. Ułożona miednicowo. Śmiesznie się ułożyła, bo zaslonila się rączkami i... stópkami, więc bez zdjęć było. Może gimnastykę będzie lubić.
Po raz pierwszy w tej ciąży się na chwilę zestresowalam, bo oglądał to serce i oglądał i juz tylko sobie mówiłam "powiedz że ok", bo miałam wizję organizowania zrzutki kasy na jakąś operację serca w Niemczech czy USA... No i wtedy powiedział, że nie ma się do czego przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 14:44   #3276
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Agnimay - pocieszylas mnie, że u Was też taki aktywny tryb dnia. Bo się bałam już, że może mojemu się coś nie podoba i dlatego tak się rzuca... aż spać nie mogę. A siku to co pół godziny czasem latam jak tak kopnie porządnie...

Mi TSH skacze raz w jedną raz w drugą. Przed ciążą miałam niedoczynność, w 1 trymestrze lekka nadczynność a ostatnio wyszło mi w środku normy. Teraz pewnie mi kolejną kontrolę zleci. Na razie biorę cały czas tak samo leki.

Przeglądałam wczoraj materiały na kocyki itp i mam ogromny mętlik w głowie. Jaką gramaturę bawełny wybrać, czy lepsze minky czy wafel, w którym sklepie szukać... muszę się w końcu zdecydować, bo już mnie tak wybuliło, że co raz trudniej mi przed maszyną będzie siedzieć niedługo.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 14:50   #3277
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Moja córka zdrowa, 580g. Ułożona miednicowo. Śmiesznie się ułożyła, bo zaslonila się rączkami i... stópkami, więc bez zdjęć było. Może gimnastykę będzie lubić.
Po raz pierwszy w tej ciąży się na chwilę zestresowalam, bo oglądał to serce i oglądał i juz tylko sobie mówiłam "powiedz że ok", bo miałam wizję organizowania zrzutki kasy na jakąś operację serca w Niemczech czy USA... No i wtedy powiedział, że nie ma się do czego przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
świetne wiadomości, że wszystko w porządku! A mała chyba lubi jogę ale przeszło pół kilo to już nie taka mała!

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Agnimay - pocieszylas mnie, że u Was też taki aktywny tryb dnia. Bo się bałam już, że może mojemu się coś nie podoba i dlatego tak się rzuca... aż spać nie mogę. A siku to co pół godziny czasem latam jak tak kopnie porządnie...

Mi TSH skacze raz w jedną raz w drugą. Przed ciążą miałam niedoczynność, w 1 trymestrze lekka nadczynność a ostatnio wyszło mi w środku normy. Teraz pewnie mi kolejną kontrolę zleci. Na razie biorę cały czas tak samo leki.

Przeglądałam wczoraj materiały na kocyki itp i mam ogromny mętlik w głowie. Jaką gramaturę bawełny wybrać, czy lepsze minky czy wafel, w którym sklepie szukać... muszę się w końcu zdecydować, bo już mnie tak wybuliło, że co raz trudniej mi przed maszyną będzie siedzieć niedługo.
chyba po prostu mamy małe wiercipiętki Ja wolę, zeby sie ruszała, bo za tydzień mamy powtorkę połówkowego i mam nadzieję, że się już dobrze ułoży zebyśmy zobaczyli buźkę i serduszko
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 15:17   #3278
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Agnimay - pocieszylas mnie, że u Was też taki aktywny tryb dnia. Bo się bałam już, że może mojemu się coś nie podoba i dlatego tak się rzuca... aż spać nie mogę. A siku to co pół godziny czasem latam jak tak kopnie porządnie...

Mi TSH skacze raz w jedną raz w drugą. Przed ciążą miałam niedoczynność, w 1 trymestrze lekka nadczynność a ostatnio wyszło mi w środku normy. Teraz pewnie mi kolejną kontrolę zleci. Na razie biorę cały czas tak samo leki.

Przeglądałam wczoraj materiały na kocyki itp i mam ogromny mętlik w głowie. Jaką gramaturę bawełny wybrać, czy lepsze minky czy wafel, w którym sklepie szukać... muszę się w końcu zdecydować, bo już mnie tak wybuliło, że co raz trudniej mi przed maszyną będzie siedzieć niedługo.
Oj znam ten ból, aktualnie siedzę w pociągu, godzinka drogi do Gdańska przede mną, łazienka w PKP jest taka jak zwykle więc muszę wytrzymać to jest wyzwanie

Ogólnie pogoda chyba nie sprzyja, bo mnie mega brzuch boli i hm krocze? Nie wiem. Kiepski dzień dzisiaj, czy tylko ja tak mam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 15:40   #3279
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Moja córka zdrowa, 580g. Ułożona miednicowo. Śmiesznie się ułożyła, bo zaslonila się rączkami i... stópkami, więc bez zdjęć było. Może gimnastykę będzie lubić.
Po raz pierwszy w tej ciąży się na chwilę zestresowalam, bo oglądał to serce i oglądał i juz tylko sobie mówiłam "powiedz że ok", bo miałam wizję organizowania zrzutki kasy na jakąś operację serca w Niemczech czy USA... No i wtedy powiedział, że nie ma się do czego przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super :jupi no to już ładna waga w tej pozycji tak samo czujesz ruchy ?

Ja też jakiś kiepski dzień mam, źle się czuje i śpiąca jestem.
Zapisałam się na USG do innego lekarza i też chce żeby zrobila mi połówkowe, Mały będzie już większy,bo wtedy miał zaledwie 300g
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 15:43   #3280
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Super :jupi no to już ładna waga w tej pozycji tak samo czujesz ruchy ?

Ja też jakiś kiepski dzień mam, źle się czuje i śpiąca jestem.
Zapisałam się na USG do innego lekarza i też chce żeby zrobila mi połówkowe, Mały będzie już większy,bo wtedy miał zaledwie 300g
Tak, czuję ruchy na dole, pewnie to nóżkami wierzga. Na przykład teraz jak zjadłam obiad i sobie leżę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 16:26   #3281
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Moja córka zdrowa, 580g. Ułożona miednicowo. Śmiesznie się ułożyła, bo zaslonila się rączkami i... stópkami, więc bez zdjęć było. Może gimnastykę będzie lubić.
Po raz pierwszy w tej ciąży się na chwilę zestresowalam, bo oglądał to serce i oglądał i juz tylko sobie mówiłam "powiedz że ok", bo miałam wizję organizowania zrzutki kasy na jakąś operację serca w Niemczech czy USA... No i wtedy powiedział, że nie ma się do czego przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ to musiało słodko wyglądać pół kg to już całkiem sporo
Ja czasem mam wrażenie, że mój maluch w ogóle nie śpi, tak często się rusza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Oj znam ten ból, aktualnie siedzę w pociągu, godzinka drogi do Gdańska przede mną, łazienka w PKP jest taka jak zwykle więc muszę wytrzymać to jest wyzwanie

Ogólnie pogoda chyba nie sprzyja, bo mnie mega brzuch boli i hm krocze? Nie wiem. Kiepski dzień dzisiaj, czy tylko ja tak mam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówiąc krocze masz na myśli spojenie łonowe ? Jeśli tak to mnie też boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 17:24   #3282
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja już po wizycie, dostałam 0,5 mg euthyrox na zabicie tsh i do tego jeszcze mam magnez brac jak powiedziałam że mi dretwieja (?) łydki, takie dziwne uczucie jakbym zakwasy miała. Wcześniej nie miałam nigdy problemów z tarczyca. W pierwszym trymestrze też wyniki w normie, teraz dopiero mi podskoczylo. Z synkiem też wszystko dobrze rośnie maluszek. I dostałam skierowanie na krzywa cukrowa.
U mnie też w brzuchu czasami mega szaleje, jak czekałam do lekarza to mnie po pęcherzu kopał, a teraz mąż do brzucha mówił i chyba trochę za głośno bo tak mi w przuch młody przywalil że szok
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 18:22   #3283
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Agnimay - pocieszylas mnie, że u Was też taki aktywny tryb dnia. Bo się bałam już, że może mojemu się coś nie podoba i dlatego tak się rzuca... aż spać nie mogę. A siku to co pół godziny czasem latam jak tak kopnie porządnie...

Mi TSH skacze raz w jedną raz w drugą. Przed ciążą miałam niedoczynność, w 1 trymestrze lekka nadczynność a ostatnio wyszło mi w środku normy. Teraz pewnie mi kolejną kontrolę zleci. Na razie biorę cały czas tak samo leki.

Przeglądałam wczoraj materiały na kocyki itp i mam ogromny mętlik w głowie. Jaką gramaturę bawełny wybrać, czy lepsze minky czy wafel, w którym sklepie szukać... muszę się w końcu zdecydować, bo już mnie tak wybuliło, że co raz trudniej mi przed maszyną będzie siedzieć niedługo.
Ja mam kupiony wafel, nienawidzę minky, taki poliestrowy koszmarek
Lubię tez szyc kocyki z jerseyu, bardzo fajne na lato i elastyczne wiec przyjemne dla ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 18:25   #3284
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Moja córka zdrowa, 580g. Ułożona miednicowo. Śmiesznie się ułożyła, bo zaslonila się rączkami i... stópkami, więc bez zdjęć było. Może gimnastykę będzie lubić.
Po raz pierwszy w tej ciąży się na chwilę zestresowalam, bo oglądał to serce i oglądał i juz tylko sobie mówiłam "powiedz że ok", bo miałam wizję organizowania zrzutki kasy na jakąś operację serca w Niemczech czy USA... No i wtedy powiedział, że nie ma się do czego przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie
Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, dostałam 0,5 mg euthyrox na zabicie tsh i do tego jeszcze mam magnez brac jak powiedziałam że mi dretwieja (?) łydki, takie dziwne uczucie jakbym zakwasy miała. Wcześniej nie miałam nigdy problemów z tarczyca. W pierwszym trymestrze też wyniki w normie, teraz dopiero mi podskoczylo. Z synkiem też wszystko dobrze rośnie maluszek. I dostałam skierowanie na krzywa cukrowa.
U mnie też w brzuchu czasami mega szaleje, jak czekałam do lekarza to mnie po pęcherzu kopał, a teraz mąż do brzucha mówił i chyba trochę za głośno bo tak mi w przuch młody przywalil że szok
Super, to teraz Ci ładnie spadnie

Moje dziecko ma różne dni. Czasem wierci się cały czas, a czasem prawie w ogóle go nie czuję. Wolę te dni aktywności, wiadomo
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 19:20   #3285
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez fiolek_31 Pokaż wiadomość
Ależ to musiało słodko wyglądać pół kg to już całkiem sporo
Tym razem prawdę mówiąc było mało co widać. Trochę główkę, serce i kręgosłup. A w 3D to jak pisałam cała się pozaslaniala. Ona na serio nie lubi zdjęć za rodzicami ☺ Ale fajnie było jej widać chude ramionko.

Też mam następną krzywą do zrobienia. I mam łykać żelazo.
A poza to tyje strasznie, kolejne 2kg na plusie.
Poznałam też moją położną, sympatyczna babeczka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 20:09   #3286
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Na 3D uwielbiam oglądać dzieciaczka taki mały ludzik

Shinypearl ale 2 kilo w jakim czasie?
Ja w planach mam jakoś na dniach zadzwonić do jednej położnej, zobaczymy co z tego wyjdzie
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 20:43   #3287
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Od 3 października, Adity.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 20:52   #3288
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez fiolek_31 Pokaż wiadomość
Ależ to musiało słodko wyglądać pół kg to już całkiem sporo
Ja czasem mam wrażenie, że mój maluch w ogóle nie śpi, tak często się rusza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Mówiąc krocze masz na myśli spojenie łonowe ? Jeśli tak to mnie też boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spojenie łonowe, ale też jakby cała okolica, narządy tak od środka, no nie wiem, dziwny ból. Cały czas Cię boli czy tylko jak chodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 21:22   #3289
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Od 3 października, Adity.
2kg w miesiac to raczej optymalnie jest w II i III trymestrze średnio powinno być ok 0,5 kg tygodniowo (jeżeli nie miało się nadwagi). Nie wiem czy Cie pociesze ale mi od 9 października też 2kg przybyło

Co do bólu spojenia łonowego to mnie też czasem boli. Ze 2 tyg temu tak mocniej że ciężko mi chodzić było i bolało nawet jak siedziałam. Ale to tak przez 1-2 dni miałam. Teraz to tylko czasami lekko odczuwam.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 22:01   #3290
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Właśnie wróciłam z basenu. Z tydzień nie byłam. Czuje się świetnie, mimo, że cały dzień mnie pobolewaly mięśnie na brzuchu te takie po bokach. Polecam
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 22:40   #3291
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

A wiecie ,ze ja jak schudlam te 8kg to nie mam jeszcze nic na plusie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 23:03   #3292
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
A wiecie ,ze ja jak schudlam te 8kg to nie mam jeszcze nic na plusie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w pierwszym trymestrze schudłam 4 kg i już nadrobiłam 3

Ale ja to nigdy nie byłam "eteryczna"

Ogólnie dalej mam niewielki brzuszek. Dopiero w bardzo obcisłych ubraniach widać, że coś tam jest ale większość pewnie podejrzewa mnie o ciążę spożywczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 23:09   #3293
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja właśnie dziś robiłam krzywą cukrową, pamiętałam z pierwszej ciąży, że to jest paskudzctwo, ale odnoszę wrażenie, że tym razem gorzej to zniosłam. Do tego siedzenie tyle czasu, prawie im tam zasnęłam.
Jeśli chodzi o wagę, to do ostatniej wizyty miałam ok 4 kg na plusie, ale teraz już jest napewno więcej, brzuch mi tak wystrzelił w ostatnim tygodniu i apetyt też mam dość solidny. Pojutrze wizyta to zobaczymy.
Wy już kompletujecie wyprawkę a ja nic... nic w tym temacie, czasu mi brakuje. Nawet rzeczy po synku nie przegladnęłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 03:29   #3294
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś robiłam krzywą cukrową, pamiętałam z pierwszej ciąży, że to jest paskudzctwo, ale odnoszę wrażenie, że tym razem gorzej to zniosłam. Do tego siedzenie tyle czasu, prawie im tam zasnęłam.
Jeśli chodzi o wagę, to do ostatniej wizyty miałam ok 4 kg na plusie, ale teraz już jest napewno więcej, brzuch mi tak wystrzelił w ostatnim tygodniu i apetyt też mam dość solidny. Pojutrze wizyta to zobaczymy.
Wy już kompletujecie wyprawkę a ja nic... nic w tym temacie, czasu mi brakuje. Nawet rzeczy po synku nie przegladnęłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz mnie przestraszyłaś, bo właśnie rano będę szła na krzywą . Przez cały czas się do tego dobrze nastawiałam, bo kocham cukier i myślałam, że to nie może być takie złe. W ogóle to idę na to badanie krwi, a wczoraj na kolację zjadłam cheeseburgera i frytki .
Znowu dopadła mnie bezsenność. Przed 4 się obudziłam wyspana, a o 6 jak będę musiała wstać będę zombi. Nie wiem jak wytrzymam w tej przychodni

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 04:38   #3295
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Teraz mnie przestraszyłaś, bo właśnie rano będę szła na krzywą . Przez cały czas się do tego dobrze nastawiałam, bo kocham cukier i myślałam, że to nie może być takie złe. W ogóle to idę na to badanie krwi, a wczoraj na kolację zjadłam cheeseburgera i frytki .
Znowu dopadła mnie bezsenność. Przed 4 się obudziłam wyspana, a o 6 jak będę musiała wstać będę zombi. Nie wiem jak wytrzymam w tej przychodni

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Powodzenia, daj znać jak poszło.
Mnie w lab powiedzieli, że nie mogę mieć smakowej glukozy a wczoraj na wizycie lekarz powiedział ze mogę sobie kupić cytrynowa albo zwykłą i wcisnąć dużo cytryny... I bądź człowieku mądry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 05:30   #3296
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Powodzenia, daj znać jak poszło.
Mnie w lab powiedzieli, że nie mogę mieć smakowej glukozy a wczoraj na wizycie lekarz powiedział ze mogę sobie kupić cytrynowa albo zwykłą i wcisnąć dużo cytryny... I bądź człowieku mądry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się w zeszłym tygodniu pytałam w rejestracji czy mam mieć swoją glukozę. I powiedzieli mi, że oni mają swoją i mi ją robią. Wątpię żeby była smakowa . Mam nadzieję, że naprawdę mi ją dadzą, bo ja własnej nie kupiłam i nie widzi mi się bieganie o 7 po aptekach

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 06:18   #3297
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

A mi smakowało to badanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 06:27   #3298
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
A mi smakowało to badanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie skończyłam pić i mi też smakowało

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 06:53   #3299
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam pić i mi też smakowało

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Może po prostu trzeba być łakomczuchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 06:58   #3300
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja wlasnie dzis mialam isc na badania ,ale mialam zrobic tez mocz. I co?? Zaspalam na piatym bieguu jechalam z synem do szkoly ,nie zdazylam ogarnac sikania do kubeczkaz kapaniem D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.