Mamy Marzec 2020 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-02, 19:02   #3841
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ja też się nie spotkałam z zaleceniem, żeby 24 h wcześniej nie jeść nic słodkiego i tłustego właśnie raczej informacje, żeby nic nie zmieniać w diecie, ewentualnie przed samym pójściem spać ograniczyć słodkie rzeczy.

Shiny, ale już duże dziecko
Adity, nie przejmuj się szefową i nie miej wyrzutów sumienia, że nie powiedziałaś wcześniej - mam wrażenie, że takie wcześniejsze uprzedzanie może być źle odebrane, bo jednak to zwolnienie jest związane ze złym samopoczuciem - a tego się raczej nie planuje na kilka tygodni w przód wiadomo jakie są realia, ale ja raczej spotkałam się z radami, żeby raczej się nie wyrywać z uprzedzaniem. Skoro pracodawca wie o ciąży to powinien spodziewać się zwolnienia w każdej chwili.

Ja też dzisiaj po wizycie, ale bez USG. USG będę miała w tygodniu przed świętami prawdopodobnie i 23 grudnia. Jestem ciekawa co tam u malucha
Najwidoczniej mój ginekolog tworzy własne reguły dla glukozy.
Ale potwierdzam, węglowodanów miałam nie ograniczać.

Dalej czekam na wyniki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:02   #3842
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

W pracy wcześniej mówiłam kiedy planuję zwolnienie, bo jednak uważam, że nie warto robić pracodawcy pod górkę i zostawiać go z dnia na dzień. A i tak ostatecznie poszlam miesiąc wcześniej nawet bo się tak źle czułam, ale też dalam znać wcześniej, że jednak przyspiesze to, bo nie daję rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:44   #3843
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Właśnie nie wiem jakim cudem waga stoi mi w miejscu. Szczerze, wcale się tym nie cieszę, jednak najważniejsze że z młodym wszystko dobrze. Ja mam dość specyficzne stanowisko pracy, do tego podejrzewam że szefowa i tak będzie do mnie pisać w pewnych sprawach nawet jak będę na zwolnieniu. I to nie zmieniłoby się nawet jakbym wcześniej powiedziała. Ona ma duży tupet, do koleżanki pisała żeby jej coś tam zrobiła jak ta leżała w szpitalu na parę dni przed porodem, po porodzie też jej spokoju nie dała chociaż ona prawie do samego końca ciąży pracowała. Ode mnie też wiedząc że jestem w ciąży wymagała rzeczy niezgodnych z przepisami, których oczywiście odmówiłam. Niby problemów nie robiła ale nosem kręciła. W sumie też nie byłam pewna czy lekarz da mi zwolnienie więc nie chciałam nic mówić. A jeżeli jest spostrzegawcza i faktycznie słuchała jak odpowiadałam na pytania jak się czuje to mogła się spodziewać że w niedługim czasie pójdę na zwolnienie.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:44   #3844
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Moja kluska ma 1200g. Widziałam dziś jej stópkę, śmiesznie to wyglądało jak sobie nią akurat machala.
No i mam cukrzycę ciążową, za tydzień mam diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1200 to piękna waga niech rośnie dzielnie. kciuki, zeby cukrzycę udało się opanować.

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
O kurcze, przykro mi że wyszła u Ciebie cukrzyca. A zastosowałaś się do zaleceń przed badaniem? 24h nic słodkiego i tłustego, na badanie trzeba być wyspanym itp.
Dzisiaj byłam na glukozie i czekam na wyniki. Niestety w sobotę byłam na urodzinach znajomego, a tam kupa jedzenia, tort... Stwierdziłam, że jeśli dzisiaj wyjdą mi złe wyniki to zrobię badanie jeszcze raz na własną rękę. Niby impreza więcej niż 24h przed badaniem, ale kto wie jak taka "zmiana" diety może wpłynąć na wyniki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi niby lekarz mówił, żeby 24h wczesniej sie nie opychac slodkim itp. Oczywiscie sobie zapomniałam i wciagnelam wielka porcje nalesnikow z serem na słodko i przegryzlam gruszka o princessa. A wyniki dobre... więc nie ma się co na zapas martwić.

Cytat:
Napisane przez marles86 Pokaż wiadomość
I w koncu kupilismy fotelik do auta z baza, chociaz widze, ze my w porownaniu z wami to jestesmy bardzo do tylu, bo to oprocz ciuszkow nasz pierwszy powazny zakup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki wybraliście?


Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Ale super, szczególnie że to może być wyjątkowa pamiątka na całe życie dla dziecka Moja mama kiedyś mi uszyła poszewkę na kołdrę ze wstążeczkami i bardzo miło mi się kojarzy. Właśnie myślę, że może ją poproszę żeby mi przywiozła następnym razem jak będzie do mnie lecieć
Pochwal się łóżeczkiem jak już złożycie!
Właśnie mam nadzieję, że będzie miał na pamiątkę. Myślę o króliczku, sloniku albo sowie jako maskotce. Plus podusia z wyszytym imieniem.

Łóżeczko a w zasadzie kolyske mam chicco next 2 me dream. To z burakiem, kolor jasno niebieski. Super jest. Zobaczymy jak się będzie sprawować.


Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza, niestety nie wiem ile mój "maluszek" waży i mierzy, ale na szczęście wszystko jest dobrze. Tylko od ostatniej wizyty miesiąc temu waga mi stoi w miejscu. A jem tak samo w sumie jak wcześniej. Od jutra jestem też już na zwolnieniu. Bóle pleców, brzucha i skórze łydek od siedzenia już mi tak w kość dawały że stwierdziłam że nie ma co się dłużej męczyć. Wcześniej myślałam że po nowym roku dopiero pójdę na zwolnienie ale widać życie weryfikuje wszystko. Obawiam się tylko trochę reakcji szefowej bo jej nic wcześniej nie mówiłam że mam w planach teraz iść na zwolnienie. Napisałam jej SMS z informacją i jutro też na chwilę podejdę do pracy ogarnąć stanowisko i z nią pogadać. Zadowolona na pewno nie będzie, ale to jest i tak taki typ człowieka że nigdy nie byłaby zadowolona ze idę na zwolnienie nawet jakbym z wyprzedzeniem powiedziała. Niby się cieszyła z informacji o mojej ciąży, problemów większych nie robiła jak musiałam wcześniej wyjść do lekarza ale dla niej najlepiej jakbym w pracy zaczęła rodzic a do szpitala po godzinach pracy dopiero jechała. I oczywiście jak najszybciej wróciła do pracy.
Dziwi mnie podejście niektórych. Nie przejmuj się i odpoczywaj dużo, póki masz możliwość



Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
W pracy wcześniej mówiłam kiedy planuję zwolnienie, bo jednak uważam, że nie warto robić pracodawcy pod górkę i zostawiać go z dnia na dzień. A i tak ostatecznie poszlam miesiąc wcześniej nawet bo się tak źle czułam, ale też dalam znać wcześniej, że jednak przyspiesze to, bo nie daję rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już też uprzedzilam, że pracuje max do końca stycznia, ale wcześniej pewnie pójdę na chwilę na zwolnienie. Nie wiem tylko jak to rozwiązać, bo potem muszę wrócić na dosłownie parę dni zatwierdzić prace. Później już cały luty mam zamiar siedzieć w domu. No, chyba, że będę się dobrze czuła, bo nie wykluczam wtedy pracy do końca. Mam na tyle spokojna robotę, że mogę
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:50   #3845
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. Mój dzidziulek waży 1kg a mamy już skończony 27 tydzień- czy to nie za mało?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:59   #3846
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Jakos dam radę z dietą. Nawet dobrze, że mam motywację żeby słodkiego nie jeść, bo już źle mi z tym samej było. Od tygodnia jem mniej więcej jak na tej diecie cukrzycowej, czekam na szczegółowe zalecenia za tydzień.
Od jutra mam też liczyć ruchy i jakby było mniej niż 5 w ciagu pół godziny w trakcie jej aktywności to jechać na ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie zalecenia przy cukrzycy ciążowej? Ojej u mnie tych ruchów w ciągu dnia jest mało,a co mówić liczyć przeciągu pół godziny,jak często ich nie ma wcale..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 20:10   #3847
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Właśnie mam nadzieję, że będzie miał na pamiątkę. Myślę o króliczku, sloniku albo sowie jako maskotce. Plus podusia z wyszytym imieniem.

Łóżeczko a w zasadzie kolyske mam chicco next 2 me dream. To z burakiem, kolor jasno niebieski. Super jest. Zobaczymy jak się będzie sprawować.
Super pomysł

Z burakiem?
Fajna kołyska! My mamy bardzo podobną, HALO Bassinest ten sam koncept tylko na jednej nodze
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 20:52   #3848
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
W pracy wcześniej mówiłam kiedy planuję zwolnienie, bo jednak uważam, że nie warto robić pracodawcy pod górkę i zostawiać go z dnia na dzień. A i tak ostatecznie poszlam miesiąc wcześniej nawet bo się tak źle czułam, ale też dalam znać wcześniej, że jednak przyspiesze to, bo nie daję rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o robienie pod górkę pracodawcy. Jeśli masz pewność, że pracodawca nie obróci tego przeciw Tobie, to ok. Jednak chorowania nie planujesz, więc zawsze może być to wykorzystane jako np. pretekst, żeby nasłać kontrolę z ZUSu. Wiem, że zazwyczaj tak się nie dzieje, ale nie każdy pracodawca doceni, że uprzedzono go wcześniej, bo tak czy siak zwolnienie mu nie na rękę.
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość


Łóżeczko a w zasadzie kolyske mam chicco next 2 me dream. To z burakiem, kolor jasno niebieski. Super jest. Zobaczymy jak się będzie sprawować.

Też planuję kupić to łóżeczko chociaż zaczęłam się wahać, czy nie kupić jednak zamiast tego leżaczka Tiny Love
Dokupiłam kółka do łóżeczka, więc teoretycznie będę mogła je przeprowadzać do salonu, żeby mieć dziecko na oku w ciągu dnia, więc tutaj by odpadała kwestia wykorzystania jako łóżeczko. No ale z drugiej strony kusi też opcja dostawki i kołyski. Muszę to przemyśleć.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 21:11   #3849
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Właśnie ja nie wiem czy kupić samo łóżeczko .. czy do tego taki leżaczek właśnie na Kółkach typu Chicco.. żeby móc go mieć w kuchni, doradzicie?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 21:12   #3850
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam łóżeczko w sypialni i kosz Mojżesza w salonie- jest mega lekki i niewielki, do tego bardzo stylowy

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 21:49   #3851
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Takie zalecenia przy cukrzycy ciążowej? Ojej u mnie tych ruchów w ciągu dnia jest mało,a co mówić liczyć przeciągu pół godziny,jak często ich nie ma wcale..
Nie, to bez związku z cukrzycą. Po prostu zaczęłam 3 trymestr, od stycznia wizyty już co 3 tygodnie i każdorazowo ktg. A ruchy sprawdzać w dwóch godzinach jej aktywności, u mnie to pewnie będzie rano po śniadaniu i ok. 21.

My mamy łóżeczko w jej pokoju, a na dół planuję kupić tiny love, choć szwagierka ma pożyczyć łóżeczko turystyczne. Więc na razie się nie pali.
Dziś kupiliśmy przewijak + pojemniki na akcesoria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 23:44   #3852
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Takie zalecenia przy cukrzycy ciążowej? Ojej u mnie tych ruchów w ciągu dnia jest mało,a co mówić liczyć przeciągu pół godziny,jak często ich nie ma wcale..
To się ch6ba liczy w czasie, gdy zazwyczaj dziecko jest najaktywniejsze. Np u mnie wieczorem przed snem.

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Super pomysł

Z burakiem?
Fajna kołyska! My mamy bardzo podobną, HALO Bassinest ten sam koncept tylko na jednej nodze
Bujakiem uwielbiam autokorekte...


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie wiem czy kupić samo łóżeczko .. czy do tego taki leżaczek właśnie na Kółkach typu Chicco.. żeby móc go mieć w kuchni, doradzicie?
Też mam plan jeździć z tym do salonu jak coś. Czy się sprawdzi- zobaczymy...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 16:44   #3853
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, czy planujecie kupić kosz na zużyte pieluszki? uważacie, że się przydaje czy to zbędny gadżet? jeśli nie używalyscie to jak radzilyscie sobie ze skladowaniem tego? wiadomo, że zmienia się je często i nie ma czasu co chwila do śmietnika latać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 16:49   #3854
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja planuje postawić w pokoju mały kosz na śmieci, ale taki zwykły, nie jakiś specjalny z turbo-systemami. Pewnie w ogóle przeniose kosz z wc, bo mam tu taki 5 l i chyba trochę jest za duży, a do wc kupię mniejszy.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 16:52   #3855
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy planujecie kupić kosz na zużyte pieluszki? uważacie, że się przydaje czy to zbędny gadżet? jeśli nie używalyscie to jak radzilyscie sobie ze skladowaniem tego? wiadomo, że zmienia się je często i nie ma czasu co chwila do śmietnika latać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam przy córce i uważam to za zbędny wydatek. Teraz nie planuje go kupować po prostu będziemy częściej wyrzucać śmieci
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 17:15   #3856
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nie potrzebowalam takiego kosza, wyrzucalam wszystko do zwyklych smieci na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 17:38   #3857
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie i tak jest segregacja na 5 koszy, więc jeden więcej mnie nie zbawi
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 17:53   #3858
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy planujecie kupić kosz na zużyte pieluszki? uważacie, że się przydaje czy to zbędny gadżet? jeśli nie używalyscie to jak radzilyscie sobie ze skladowaniem tego? wiadomo, że zmienia się je często i nie ma czasu co chwila do śmietnika latać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuję taki kosz. Z mojego doświadczenia nianiowego bardzo się przydaje, ale niestety z czasem się rozszczelnia i zapaszek ucieka Na początku pewnie można sobie darować bo kupki to same mleczko, ale po rozszerzeniu diety, a szczególnie wprowadzeniu mięska robi się "ciekawie" i zależy od układu domu/mieszkania. Pewnie da się żyć bez, ale ułatwia logistycznie wiele rzeczy jak wynoszenie śmieci co chwile albo latanie z brudnymi pieluchami po piętrach
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 09:52   #3859
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry

Polecacie jakąś stronę z fajnymi śpiworkami dla takiego maleństwa?

Tydzień za tygodniem tak mi leci jeszcze wózka nie mamy wybranego,ani fotelika, łóżeczka
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 10:27   #3860
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Do osób które biorą metforminę w ciąży:
https://wiadomosci.onet.pl/kra...-mi...drowia/hm5srvk

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 10:28   #3861
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Do osób które biorą metforminę w ciąży:
https://wiadomosci.onet.pl/kra...-mi...drowia/hm5srvk

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
https://www.facebook.com/doktormagda...c_location=ufi i komentarz lekarza, zanim ktoś dostanie zawału
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:42   #3862
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Polecacie jakąś stronę z fajnymi śpiworkami dla takiego maleństwa?

Tydzień za tygodniem tak mi leci jeszcze wózka nie mamy wybranego,ani fotelika, łóżeczka
hej, chodzi Ci o taki śpiworek do wózka czy do spania?
Ja mam ten tylko burno-różowy:
https://allegro.pl/oferta/spiworek-d...ANPqT1Xyi6T8Yo
Mam nadzieję, że będzie na chłodne dni w marcu i jeszcze Mała się zmieści na następną zimę
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:55   #3863
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Polecacie jakąś stronę z fajnymi śpiworkami dla takiego maleństwa?

Tydzień za tygodniem tak mi leci jeszcze wózka nie mamy wybranego,ani fotelika, łóżeczka
Jeżeli chodzi Ci o śpiworek do wózka to ja kupiłam Lanila i jest piękny, idealnie wykonany i ciepły. A śpiworek do spania kupiłam stacjonarnie w smyku, jak akurat byłam

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:58   #3864
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam 3 ciepłe spiworki z lumpka. Jeszcze pewnie jakis na lato musze znaleźć.
Byliśmy dziś w ikei i kupiliśmy prześcieradła, falbanke do łóżeczka, ochraniacz na materac i jakieś pudła do segreagacji, aha i stolik i lampkę do pokoju małej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:59   #3865
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Polecacie jakąś stronę z fajnymi śpiworkami dla takiego maleństwa?

Tydzień za tygodniem tak mi leci jeszcze wózka nie mamy wybranego,ani fotelika, łóżeczka
Ja dla starszaka mam z Cottonmoose i jestem bardzo zadowolona brałam razem z mufkami, ale w marcu mogą się nie przydać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:28   #3866
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Ja mam 3 ciepłe spiworki z lumpka. Jeszcze pewnie jakis na lato musze znaleźć.
Byliśmy dziś w ikei i kupiliśmy prześcieradła, falbanke do łóżeczka, ochraniacz na materac i jakieś pudła do segreagacji, aha i stolik i lampkę do pokoju małej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pochwal się łupami

Ja znalazłam ostatnio ocieplacz do fotelika samochodowego i musiałam kupić (zabierzcie mi kartę, plis )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ocieplacz.jpg (168,2 KB, 39 załadowań)
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:11   #3867
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Bola mnie juz biodra od leniuchowania ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:33   #3868
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Śpiworek do spania kupowałam z Jukki i wygląda fajnie
Do wózka nie kupowałam i nie planowałam. Myślicie, że jednak się przyda biorąc pod uwagę mój termin, czyli przełom lutego i marca? Myślałam, że misiowy kombinezon, koc i osłonka (nie wiem jak to inaczej nazwać) z gondoli starczy.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:48   #3869
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja do spania też mam z lumpa śpiworki. Do wózka miałam uszyć, ale nie wiem czy nie zrezygnuje, bo mam cieplutki kombinezon a na przyszły rok już pewnie trzeba będzie do spacerówki coś kombinować. Zobaczymy czy mk starczy sił
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:59   #3870
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja nie planuje śpiworka ani do spania, ani do wózka. Kupiłam w sumie na szmatach za 10zł taki śpiworek do fotelika to w razie potrzeby posłuży też do gondoli
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.