Mamy Marzec 2020 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 18:33   #4261
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Witaj! Na którego dokładnie? Jak się czujesz i jak Ci idzie kompletowanie wyprawki? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały drugi trymestr czułam się bardzo dobrze, teraz też, może poza zespołem niespokojnych nóg, który nie pozwala mi w nocy zasnąć ale traktuje to jako przygotowanie do tego co mnie czeka po porodzie jeśli chodzi o zarwane nocki.
Z wyprawki, z takich grubszych spraw to mamy wózek, do kupienia czeka łóżeczko dostawne, też juz wiemy jakie. Chciałabym jeszcze kosz Mojżesza. Ubranek na początek mam chyba dość, jeszcze czekam na paczkę od przyjaciółki po jej synku
Z rzeczy aptecznych i drogeryjnych nie mam jeszcze nic.
Na dniach chciałabym się zaopatrzec w staniki do karmienia, bo teraz już chodziłabym tylko w takim miękkim, bo najwygodniej, a mam jeden. Zamówiłam sobie już tez koszule porodowa od MG i dwie do karmienia. Brakuje mi klapek po prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 18:59   #4262
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można jeszcze do Was dołączyć? Napiszę od razu coś o sobie; aktualnie 30 tc, będzie chłopak , termin w drugiej połowie marca
Witaj to będzie Twoje pierwsze dziecko czy masz już jakieś doświadczenie?
Super, że się dobrze czujesz. Oby tak było aż do końca
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Rozumiem nie mniej jednak gratuluje pomyslowosci a przedewszystkim talentu. Ja nawet nie wiedzialabym od czego zaczac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W necie jest tyle tutoriali, że jeśli tylko ma się trochę czasu i siły to bez problemu da się to ogarnąć
Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już pościel do łóżeczka? Możecie wspomóc jakimiś linkami/pomysłami?
Przeglądam na allegro ale coś nic mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pościeli nie mam w planach kupować. Mam prześcieradełka i śpiworki plus kilka kocykow. Potem może jak przejdziemy na łóżeczko to się zacznę zastanawiać nad ochraniaczami i faktycznie pościela. Ale to najprędzej koło 8 mca pewnie.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 19:15   #4263
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

nadia a jaki masz wózek?

Też nie planuję pościeli. Mam ochraniacz na materac i prześcieradła z ikei. Dwa rożki i 4 spiworki. Ochraniaczy na szczebelki też nie chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 20:20   #4264
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Witaj to będzie Twoje pierwsze dziecko czy masz już jakieś doświadczenie?
Super, że się dobrze czujesz. Oby tak było aż do końca W necie jest tyle tutoriali, że jeśli tylko ma się trochę czasu i siły to bez problemu da się to ogarnąć Ja pościeli nie mam w planach kupować. Mam prześcieradełka i śpiworki plus kilka kocykow. Potem może jak przejdziemy na łóżeczko to się zacznę zastanawiać nad ochraniaczami i faktycznie pościela. Ale to najprędzej koło 8 mca pewnie.
Pierwsze, wyczekane a termin mam na 17.03

Dziewczyny, gdzie w aplikacji jest opcja wielocytowania? Ja na wizażu udzielałam się lata temu, ale na komputerze, teraz zainstalowałam apke i nie ogarniam...

Co do wózka to mamy firmy Peg Perego. Kupiliśmy tylko pasujący stelaż i nowa spacerowke, a gondole i fotelik dostaniemy od mojej przyjaciółki i dlatego wybór padł na tą firme. Jeździłam trochę tym wózkiem i myślę że to dobry wybór. Poza tym że jest zwrotny i lekko się prowadzi to ma coś na czym mi bardzo zależało czyli duży otwarty kosz pod spodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 20:42   #4265
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już pościel do łóżeczka? Możecie wspomóc jakimiś linkami/pomysłami?
Przeglądam na allegro ale coś nic mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy starszaku wydałam kupę pieniędzy na pościel hand made, bo też na allegro nic mi się nie podobało. Tym razem kupuję sama materiał z tej strony i teściowa będzie szyła
https://www.starandfriends.eu/Baweln...m/Druk-Cyfrowy
Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można jeszcze do Was dołączyć? Napiszę od razu coś o sobie; aktualnie 30 tc, będzie chłopak , termin w drugiej połowie marca
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 09:32   #4266
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Przy starszaku wydałam kupę pieniędzy na pościel hand made, bo też na allegro nic mi się nie podobało. Tym razem kupuję sama materiał z tej strony i teściowa będzie szyła
https://www.starandfriends.eu/Baweln...m/Druk-CyfrowyHej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze.... tyle wzorow mi sie podoba musze pogadac z mama ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 10:15   #4267
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Pierwsze, wyczekane a termin mam na 17.03

Dziewczyny, gdzie w aplikacji jest opcja wielocytowania? Ja na wizażu udzielałam się lata temu, ale na komputerze, teraz zainstalowałam apke i nie ogarniam...

Co do wózka to mamy firmy Peg Perego. Kupiliśmy tylko pasujący stelaż i nowa spacerowke, a gondole i fotelik dostaniemy od mojej przyjaciółki i dlatego wybór padł na tą firme. Jeździłam trochę tym wózkiem i myślę że to dobry wybór. Poza tym że jest zwrotny i lekko się prowadzi to ma coś na czym mi bardzo zależało czyli duży otwarty kosz pod spodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tapatalku klikasz palcem w każdy post, który chcesz zacytować (podswietli się na niebieslo) a na koniec strzałów, którą masz w prawym górnym rogu okna apki. Sama się tego chwilę oszukałam
Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Przy starszaku wydałam kupę pieniędzy na pościel hand made, bo też na allegro nic mi się nie podobało. Tym razem kupuję sama materiał z tej strony i teściowa będzie szyła
https://www.starandfriends.eu/Baweln...m/Druk-CyfrowyHej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne wzory. Też tak pomyślałam, że chyba taniej i porządniej będzie uszyć pościel samej. Ale chyba postawię na zwykłą bawełnę z allegro (Mam parę sprawdzonych sklepów), bo jakość jest całkiem spoko a cena zazwyczaj ok.10 zl/mb.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 10:49   #4268
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja przy córce miałam Stokke Trailz i o ile z wózka nie byłam jakoś super zadowolona to serwis powalił mnie na łopatki. Wózek kurier odebrał w poniedziałek a przywiózł w środę wieczorem
Tak tak, ja wzięłam Huba a jeszcze na black friday wyhaczyłam go 600zł taniej Jednak po Stokke moim priorytetem była tym razem tradycyjna spacerówka a nie kubełkowa i mała waga wózka, więc wybór był oczywisty. Ale Day3 i tak mi się mega podoba Aaaaa i Hub póki co nie występuje w kolorze Camel, choć myśle że niedługo się to zmieni. Ja wzięłam Classic Blue, bo też potrzebowałam odmiany po szarych wózkach córki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to ekspres!
Joolz podobno to samo i też bez problemu wszystko wymieniają np. jak budka wyblaknie od ręki wysyłają nową. Czytałam, że ciemniejsze tkaniny w Joolzach mają tendencję do blaknięcia ale to chyba jak w większości wózków. Z tą różnicą, że Joolz bierze to na klatę i wyśle bez problemu nową a taki Cybex nazwie "naturalnym zużyciem produktu"

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Przy starszaku wydałam kupę pieniędzy na pościel hand made, bo też na allegro nic mi się nie podobało. Tym razem kupuję sama materiał z tej strony i teściowa będzie szyła
https://www.starandfriends.eu/Baweln...m/Druk-CyfrowyHej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaa, jakie piękne tkaniny! Dzięki za link, chyba też mamę zmolestuję
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 10:54   #4269
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja też mam tylko prześcieradło, rożek i śpiworek na początek
Cisa bardzo ładny wózek
Nadi-a witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 11:16   #4270
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ooo, to ekspres!
Joolz podobno to samo i też bez problemu wszystko wymieniają np. jak budka wyblaknie od ręki wysyłają nową. Czytałam, że ciemniejsze tkaniny w Joolzach mają tendencję do blaknięcia ale to chyba jak w większości wózków. Z tą różnicą, że Joolz bierze to na klatę i wyśle bez problemu nową a taki Cybex nazwie "naturalnym zużyciem produktu"


O jaa, jakie piękne tkaniny! Dzięki za link, chyba też mamę zmolestuję
Uwielbiam takie stwierdzenia Sama jestem ciekawa serwisu Joolza po tylu pozytywnych opiniach No coż.. przekonamy się
Ja na początku brałam pod uwagę Priama i Miosa, ale Priam jednak za duży po złożeniu a w Miosie nie przekonały mnie te malutkie kółka. No i stelaż w Mios podobno często się łamie
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 12:15   #4271
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie stwierdzenia Sama jestem ciekawa serwisu Joolza po tylu pozytywnych opiniach No coż.. przekonamy się
Ja na początku brałam pod uwagę Priama i Miosa, ale Priam jednak za duży po złożeniu a w Miosie nie przekonały mnie te malutkie kółka. No i stelaż w Mios podobno często się łamie
Ja wolę się nie przekonywać, niech nic się nie psuje, nie na moje nerwy to haha
Priam jest śliczny a Mios nieee, karykaturalne te mini kółka, dla mnie tylko na spacerówkę, nie wyobrażam sobie z gondolą O łamaniu stelaża nie słyszałam, masakra Ogólnie Cybexy ładne ale chyba design za mocno wygrywa z praktycznością
A długo czekałaś na wózek czy był na sklepie? Ja pewnie jutro się dowiem jaki czas realizacji bo przez ten okres świąteczny widzę, że stany magazynowe sklepów przetrzebione.

Btw, właśnie kliknęłam kokon niemowlęcy na All, kolejna rzecz z głowy Zaginę pod kartonami jak to wszystko poprzychodzi.

Edytowane przez Cisa89
Czas edycji: 2020-01-06 o 12:17
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 12:18   #4272
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ja wolę się nie przekonywać, niech nic się nie psuje, nie na moje nerwy to haha
Priam jest śliczny a Mios nieee, karykaturalne te mini kółka, dla mnie tylko na spacerówkę, nie wyobrażam sobie z gondolą O łamaniu stelaża nie słyszałam, masakra Ogólnie Cybexy ładne ale chyba design za mocno wygrywa z praktycznością
A długo czekałaś na wózek czy był na sklepie? Ja pewnie jutro się dowiem jaki czas realizacji bo przez ten okres świąteczny widzę, że stany magazynowe sklepów przetrzebione.
Ja swojego Trailza oddawałam na serwis przed wystawieniem na sprzedaż żeby wszystko sprawdzili
Huba mogłam mieć tego samego dnia nawet, ale odbieram go dopiero początkiem marca razem z fotelikiem i bazą żeby gwarancja bez sensu nie leciała
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 12:22   #4273
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja swojego Trailza oddawałam na serwis przed wystawieniem na sprzedaż żeby wszystko sprawdzili
Huba mogłam mieć tego samego dnia nawet, ale odbieram go dopiero początkiem marca razem z fotelikiem i bazą żeby gwarancja bez sensu nie leciała
O to szybko No z wózkiem nie ma to w sumie znaczenia bo gwarancję mają dożywotnią na I właściciela, ale fotelik to faktycznie szkoda by leciała. Ja chcę mieć już wózek jak najszybciej bo chcę go wymacać i na spokojnie sprawdzić/zastanowić się jakie akcesoria chcę dokupić (może część użyję to co mam ale muszę przymierzyć i pomyśleć).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 12:57   #4274
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, kupuje któraś łóżeczko dostawne? Polecicie coś? Od razu mówię, że chicco poza moim zasięgiem finansowym niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 13:13   #4275
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nati- ja mam chicco, używke kupiłam na olx. To nie jest coś co się bardzo niszczy, więc moje wygląda praktycznie jak nowe. Jeśli Ci nie zależy na funkcji kołyski znajdziesz już za 200 zł. Ja chciałam z kolyska, zapłaciłam chyba 300 albo 350. Jak się sprawdzi w praktyce to nie wiem, ale "na sucho" wydaje się być całkiem fajne.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 13:19   #4276
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
W tapatalku klikasz palcem w każdy post, który chcesz zacytować (podswietli się na niebieslo) a na koniec strzałów, którą masz w prawym górnym rogu okna apki. Sama się tego chwilę oszukałam Piękne wzory. Też tak pomyślałam, że chyba taniej i porządniej będzie uszyć pościel samej. Ale chyba postawię na zwykłą bawełnę z allegro (Mam parę sprawdzonych sklepów), bo jakość jest całkiem spoko a cena zazwyczaj ok.10 zl/mb.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupuje któraś łóżeczko dostawne? Polecicie coś? Od razu mówię, że chicco poza moim zasięgiem finansowym niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy celować w Lionelo Theo, może uda się coś kupić na olx używanego. A jak nie, to też może przeboleje
Przekonuje mnie jego budowa, jest jakby trochę pochylone, i można je głęboko dosunąć do łóżka. Przy innych miałam wątpliwości czy będzie można na maxa dosunąć do naszego łóżka, bo mamy dół zabudowany; nie wiem czy wiecie o co mi chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 13:20   #4277
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupuje któraś łóżeczko dostawne? Polecicie coś? Od razu mówię, że chicco poza moim zasięgiem finansowym niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My zdecydowaliśmy się na Lionelo Timon. Chyba jako jedyne spełnia wszystkie moje wymagania
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 13:38   #4278
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzięki, będę wtedy chyba polować na uzywke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 15:04   #4279
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hej dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
No i termometr w razie naglej goraczki, ja polecam elektroniczny z elastyczną końcówką (do pupy lub pod pache). To chyba jedyny rodzaj, ktory mi nie przeklamuje pomiarow. Nie lubie tych bezdotykowych itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas na zajęciach położna mówiła, że elektroniczny termometr dopiero od 1 czy 3 miesiąca życia. Więc my kupujemy zwykły dla dzieci a potem się rozjerzymy za elektronicznym (chyba, że dostaniemy na baby shower bo mamy na liście ).

Ja wyprałam w weekend pościel do wózka, gniazdko i rożek. Pościel i gniazdko (o dziwo) przetrwały, ale rożek trochę się zdeformował/skurczył chociaż prałam w zimnej wodzie w trybie ręcznym. Gąbka pod głowką się przesunęła (ale nacięłam tkaninę, włożyłam rękę i wyprostowałam Ale wydaje się teraz za duża, więc zgaduję, że materiał się skurczył. Mam nadzieję, że chociaż na pierwsze dni się przyda

Co do wózków to my mamy naszą Nunę Mixx 2 i chyba dobrze ją reklamujemy bo znajomi też kupili
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 16:35   #4280
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ja wolę się nie przekonywać, niech nic się nie psuje, nie na moje nerwy to haha
Priam jest śliczny a Mios nieee, karykaturalne te mini kółka, dla mnie tylko na spacerówkę, nie wyobrażam sobie z gondolą O łamaniu stelaża nie słyszałam, masakra Ogólnie Cybexy ładne ale chyba design za mocno wygrywa z praktycznością
A długo czekałaś na wózek czy był na sklepie? Ja pewnie jutro się dowiem jaki czas realizacji bo przez ten okres świąteczny widzę, że stany magazynowe sklepów przetrzebione.

Btw, właśnie kliknęłam kokon niemowlęcy na All, kolejna rzecz z głowy Zaginę pod kartonami jak to wszystko poprzychodzi.
Aaa jaki kokon kliknąłeś? Ja ciągle czegoś szukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 17:25   #4281
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!


U nas na zajęciach położna mówiła, że elektroniczny termometr dopiero od 1 czy 3 miesiąca życia. Więc my kupujemy zwykły dla dzieci a potem się rozjerzymy za elektronicznym (chyba, że dostaniemy na baby shower bo mamy na liście ).

Ja wyprałam w weekend pościel do wózka, gniazdko i rożek. Pościel i gniazdko (o dziwo) przetrwały, ale rożek trochę się zdeformował/skurczył chociaż prałam w zimnej wodzie w trybie ręcznym. Gąbka pod głowką się przesunęła (ale nacięłam tkaninę, włożyłam rękę i wyprostowałam Ale wydaje się teraz za duża, więc zgaduję, że materiał się skurczył. Mam nadzieję, że chociaż na pierwsze dni się przyda

Co do wózków to my mamy naszą Nunę Mixx 2 i chyba dobrze ją reklamujemy bo znajomi też kupili
A czym to aegumentowala? Dziwne... oprocz alkoholowego, te elektroniczne to dosc zwykle termometry, a elastyczna koncowka jest mega super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez przezduzeem
Czas edycji: 2020-01-06 o 17:26
przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 18:12   #4282
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
A czym to aegumentowala? Dziwne... oprocz alkoholowego, te elektroniczne to dosc zwykle termometry, a elastyczna koncowka jest mega super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tym, że nie są dokładne termometry i pomiary z czoła/ucha. Lepiej taki pod pachę albo do pupki...
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 18:16   #4283
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
tym, że nie są dokładne termometry i pomiary z czoła/ucha. Lepiej taki pod pachę albo do pupki...
Wlasnie o takim do pupy piszę elektroniczny termometr do pupy/pod paszke/pod jezyk z elastyczną końcowką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 18:44   #4284
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Wlasnie o takim do pupy piszę elektroniczny termometr do pupy/pod paszke/pod jezyk z elastyczną końcowką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaa to ja też taki mam na myśli a drugi rodzaj to taki "bezdotykowy" co na odległość mierzy
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 19:03   #4285
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
A czym to aegumentowala? Dziwne... oprocz alkoholowego, te elektroniczne to dosc zwykle termometry, a elastyczna koncowka jest mega super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostanio w sniadaniowce bylo ze elektroniczne dopiero po 2 roku ale czemu to nie wiem.... moze emituja jakies promienie czy cos. Mama mowila ze bylo ale zeby obejrzec w calosci to juz nie raczyla...eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edt. Mam na mysli taki bezdotykowy
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 21:42   #4286
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, jaki planujecie przewijak?
Mamy w sypialni komody malm z Ikei i myśleliśmy żeby kupić taki nakładany na komodę. Ale po zgłębieniu tematu okazuje sie, że jako że nakładka jest sporo większa niż powierzchnia komody to z tyłu byłaby kilkunastocentymetrowa dziura od ściany... Trochę słabo.
Na osobny przewijak niebardzo mamy miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 21:59   #4287
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nadi ja ewentualnie myślałam taki nakładamy na łóżeczko..

Dzisiaj zamowilam łóżeczko i materac i koszule do karmienia, jeszcze długa lista
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 22:07   #4288
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Kurcze tylko my na razie nie będziemy mieć łóżeczka z prawdziwego zdarzenia tylko taka materiałowa dostawke i też odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 00:13   #4289
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Przy starszaku wydałam kupę pieniędzy na pościel hand made, bo też na allegro nic mi się nie podobało. Tym razem kupuję sama materiał z tej strony i teściowa będzie szyła
https://www.starandfriends.eu/Baweln...m/Druk-CyfrowyHej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne materiały na tej stronie. Dziękuję
Poprosze mame i pewnie uszyje jakiś uroczy komplecik dla wnusi.
Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki planujecie przewijak?
Mamy w sypialni komody malm z Ikei i myśleliśmy żeby kupić taki nakładany na komodę. Ale po zgłębieniu tematu okazuje sie, że jako że nakładka jest sporo większa niż powierzchnia komody to z tyłu byłaby kilkunastocentymetrowa dziura od ściany... Trochę słabo.
Na osobny przewijak niebardzo mamy miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po starszaku mam przewijak nakładany na łóżeczko i super się sprawdził. Tylko prześcieradła dokupie nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 08:00   #4290
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Kurcze tylko my na razie nie będziemy mieć łóżeczka z prawdziwego zdarzenia tylko taka materiałowa dostawke i też odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobny problem. Też mam komode malm i nie mam łóżeczka- będzie spała w koszu Mojżesza. Kupiłam zwykłą podkladke, którą będę kłaść na naszym łóżku.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.