Mamy Marzec 2020 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 14:51   #4471
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Zaczęłam pakować walizkę do szpitala. Ile tego jest myślałam, że walizka, którą mam będzie za duża, a teraz się zastanawiam czy się w nią zmieszczę
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:05   #4472
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Tak wpisuje adres, ale w tym miesiącu będę przez 2 tyg pod innym adresem i podobno powinno się to zgłosić w razie właśnie kontroli

Co do badań do porodu to znalazłam że między 33 a 37 robi sie
"Obowiązkowe badania w tym czasie:
1. Morfologia krwi.
2. Badanie ogólne moczu.
3. Badanie czystości pochwy.
4. Antygen HBs.
5. Badanie w kierunku HIV.
6. Posiew z przedsionka pochwy i okolic odbytu w kierunku paciorkowców B-hemolizujących.
7. W grupie kobiet ze zwiększonym ryzykiem zakażenia: VDRL, HCV.
8. Badanie cytologiczne, jeśli nie było wcześniej wykonane w okresie ciąży."
dzięki!!! przetłumaczę sobie i zapytam na następnej wizycie co planują zrobić.

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Bylam dzis na 3 prenatalnych. Mlody 1560g 29 tydz.
Mamy problem z lewa nereczka ,jest na granicy normy . Po porodzie nefrolog bedzie grany
dobrze, że w normie, ale dobrze sprawdzić! może po porodzie nie będzie problemu i Młody potrzebuje jeszcze trochę czasu w brzuszku by nerka zaczęła dobrze funkcjonować

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Hej, Ja już też po wizycie. Młody wygląda dobrze, wszystko w normie, 2 kilo człowieka. No i dalej położenie miednicowe.. . Ale niestety lekarz wypatrzyl, że jest problem z lozyskiem. Położone prawidłowo, ale dwuplatowe i pepowina przyczepiona prawdopodobnie do błony łączącej oba płaty
Od razu się zeshizowalam, jutro idę do mojego prowadzącego, niech mi powie co z tym robimy, bo się mega martwię. Coś czuję, że nie pośpię dziś w nocy...oby to był jakiś drobiazg, bo oczywiście wpisałam w Google i same głupoty poznajdywalo wiem, nie powinnam. To było silniejsze ode mnie...

Miałam jutro robić zamówienie w aptece, ale chyba zaraz klikne, bo jakby nie daj Boże trzeba było dziś iść do szpitala to jestem w d.

Dobrze, ze młody się wierci, bo przynajmniej wiem, że u niego wszystko ok.
Na pewno niezbyt fajne wiadomości, że coś jest nie tak, ale dobrze że badają dokładnie i można się do tego przygotować/zapobiec negatywnym skutkom! Gorzej by było jakby się okazało przy porodzie i by były komplikacje.
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie u prowadzącego. Uspokoił mnie o tyle, że na pewno póki młody siedzi w brzuchu to wszystko jest ok. Ale taka budowa łożyska już praktycznie wyklucza sn. Także powoli się nastawiam na cc. Szkoda mi, nie powiem, że nawet nie będę miała szansy spróbować, ale są rzeczy ważne i ważniejsze
Najważniejsze zdrowie i fakt, że unikniecie ewentualnych komplikacji. Super, że tak dokładnie badają i byli w stanie to wykryć teraz!!!!

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
A'propo skoczka (bo mi się rzucił w oczy), wiem, że na Zachodzie nadal bywają popularne ale niestety specjaliści odradzają stosowanie ze względu na zły wpływ na bioderka:
https://www.charezinska.pl/dlaczego-...slac-w-kosmos/
Tak, tak, wiem, że skoczki i chodziki to złooo, ale wydaje mi się, że wszystko z umiarem i pod kontrolą

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Przyszła wczoraj w końcu moja paczka od MamyGinekolog. Bardzo fajne są te koszule do porodu/karmienia, przymierzyłam i poczułam się jak księżniczka Są ciemne i prać można w 90', więc problem z ewentualnym zabrudzeniem odpada. Świetne są też ciuchy dla niemowląt od MG, wzięłam zestaw bodziaków i na prawdę fajna porządna bawełna.
Ja muszę zmierzyć znowu moją koszulę od MG czy jeszcze się w nią zmieszczę zamierzasz w niej rodzić czy nosić przed/po porodzie? Trochę ładna jak do rodzenia Ja zamówiłam spodenki z szeroką gumką i też są fajne, super wykonane i mięciutkie.
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:09   #4473
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

U nas na SR położna mówiła, zeby do porodu wziąć coś, czego nie będzie nam szkoda wyrzucić. Oczywiście mówię o sn. Bo z doświadczenia wie, że często się nie dopiera a nawet jeśli, to dziewczyny i tak tego nie mają siły prać (opowiadała, że się jej zdarzyły przypadki, że mąż zabrał taka koszulę do prania do domu i sobie czekała w reklamowce aż żona wróci z porodowki... Nie chce sobie nawet tego zapachu wyobrażać...).
Polecala T-shirty albo koszulę bawełnianą męża, najlepiej rozpinana do wysokości biustu co najmniej.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:52   #4474
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
No i dostałam info z BoboWózki, że upatrzony przeze mnie wózek nie jest dostępny już w kolorze camel bo weszła w grudniu nowa paleta (same szarości i granat). Na stanie już nie mają a u dystrybutora wyczerpany. To po co go mają cały czas na stronie jako dostępny od ręki . Mogę jedynie spróbować poszukać w innych sklepach czy jeszcze nie mają na stanie. Poszukam a jak nie znajdę to nie wiem co dalej, bo Joolz w innych kolorach mi się nie podoba... Tzn. podoba mi się od biedy szary ale poprzednio miałam 2 szare wózki i chciałabym teraz coś innego No to jestem znowu bez wózka
Co za lipa koniecznie poobdzwaniaj wszystkie sklepy które mają na stronie kolor calmel. Trzymam kciuki żeby jednak się znalazł

M.in. na osiemgwiazdek pokazuje że jest camel.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justkonev
Czas edycji: 2020-01-14 o 15:54
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 16:48   #4475
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co za lipa koniecznie poobdzwaniaj wszystkie sklepy które mają na stronie kolor calmel. Trzymam kciuki żeby jednak się znalazł

M.in. na osiemgwiazdek pokazuje że jest camel.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na osiemgwiazdek 2tyg temu kupilam fotelik i byl dostepny, a jak maz dzwonil juz trzeci raz upomniec sie o wysylkę to sie okazalo, ze nie maja tego fotelika, wiec ta info o wozku tez moze byc myląca ale zawsze warto zadzwonic i spytac, moze akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 17:06   #4476
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Cisa- ciekawe czy im ma salonie nie został jakoś pokazowy. Masz jak podjechać i zobaczyć? Bo może w systemie już nie ma a na salonie jeszcze leży.
]
Nie został, rozmawiałam z babką przez tel i mówiła, że nie mają w ogóle. Pozostaje posprawdzać inne sklepy. Pluję sobie w brodę, że nie zamówiłam go wcześniej, może bym się załapała.

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Zaczęłam pakować walizkę do szpitala. Ile tego jest myślałam, że walizka, którą mam będzie za duża, a teraz się zastanawiam czy się w nią zmieszczę
Noo, te higieniczne wkłady itp. zajmują bardzo dużo miejsca.

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Ja muszę zmierzyć znowu moją koszulę od MG czy jeszcze się w nią zmieszczę zamierzasz w niej rodzić czy nosić przed/po porodzie? Trochę ładna jak do rodzenia Ja zamówiłam spodenki z szeroką gumką i też są fajne, super wykonane i mięciutkie.
Rodzić i nosić po Wypiorę i czekać będą w torbie. Na teraz mam dwie luźne piżamki, które noszę na zmianę.
Mnie jeszcze kuszą półśpiochy ale nie ma rozmiarów, ciekawe czy zdążą doszyć nim urodzę Ogólnie trochę pustka hula na sklepie, niech zaczną szyć Dobrze że koszule chociaż były bo napaliłam się na nie i bym chyba musiała goła rodzić


Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
U nas na SR położna mówiła, zeby do porodu wziąć coś, czego nie będzie nam szkoda wyrzucić. Oczywiście mówię o sn. Bo z doświadczenia wie, że często się nie dopiera a nawet jeśli, to dziewczyny i tak tego nie mają siły prać (opowiadała, że się jej zdarzyły przypadki, że mąż zabrał taka koszulę do prania do domu i sobie czekała w reklamowce aż żona wróci z porodowki... Nie chce sobie nawet tego zapachu wyobrażać...).
Polecala T-shirty albo koszulę bawełnianą męża, najlepiej rozpinana do wysokości biustu co najmniej.
U nas też ale po poprzednim porodzie stwierdziłam, że to chyba trochę takie archaiczne gadanie bo teraz serio można kupić świetne koszule, które można nawet gotować i nic się z nimi nie stanie. Poza tym to "tylko" poród, tylko krew, nikt w tych ciuchach nie wypala dziur ani nie polewa ich kwasem A tej krwi na prawdę może na koszuli praktycznie nie być

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co za lipa koniecznie poobdzwaniaj wszystkie sklepy które mają na stronie kolor calmel. Trzymam kciuki żeby jednak się znalazł

M.in. na osiemgwiazdek pokazuje że jest camel.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No lipaaa, zastanawiałyśmy się ostatnio kiedy zrobią Hub w beżu a to Day przestali robić Szkoda bardzo, Joolz w ogóle na tle innych wózków ma dość ubogi wybór kolorów
Właśnie znalazłam na 8 gwiazdek i napisałam do nich Moooże mają na stanie jeszcze choć widzę, że każdy jest u nich dostępny w ciągu 3-5 dni i się obawiam, że pewnie też zamawiają z hurtowni Jutro z rana mam zamiar obdzwonić sklepy. A jak nie znajdę to cóż, może się jednak z Priamem przeproszę

Odkopałam dziś na strychu starą męża torbę na siłownię i wyprałam razem z dziecięcą, no to będzie można od jutra w końcu zacząć fizycznie się pakować do szpitala

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Na osiemgwiazdek 2tyg temu kupilam fotelik i byl dostepny, a jak maz dzwonil juz trzeci raz upomniec sie o wysylkę to sie okazalo, ze nie maja tego fotelika, wiec ta info o wozku tez moze byc myląca ale zawsze warto zadzwonic i spytac, moze akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, dobrze że mówisz! Zadzwonię tam z rana i ich pocisnę czy go mają, powiem wprost że wiem że u dystrybutora wyprzedany co by mi nie wciskali kitów że "jest jest" myśląc że kwestia ściągnięcia a ja będę czekać Dobrze, że nie wzięłam się za wózek na ostatnią chwilę.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 17:19   #4477
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

I trzeba pamiętać, że piorąc krew wysokiej temperaturze tylko utrwalamy plamy należy prać w zimniej wodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 17:57   #4478
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Zrobiłam zamówienie w aptece i 500 poszło się.. ale chociaż spać spokojniej będę, jeszcze parę pierdół zostało, chce w lutym już mieć wszystko
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 19:41   #4479
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Mamy Marzec 2020

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny mam nadzieję, że wszystkie stresy okażą się niepotrzebne

Monika a co się dzieje z nerka?

U mnie w szpitalu nikt nie zabierał brudnych ubranek do prania, tylko brało się je do torby Albo, jeśli komuś synek przesikał się miliard razy, jak mi, to trzeba było prać w umywalce

Ja też dzisiaj zamówiłam z gemini rzeczy za miliony (a dużo przecież mam po synku i tak ), zrobiłam kilka prań i spore porządki, jeszcze ze 3-4x tyle i jesteśmy w domu

I zamiast majtek siatkowych używałam zwykłych bawełnianych, zwłaszcza, że pod koniec tak mi się poszerzyła miednica, że nie dałam rady wepchnąć w nie tyłka w szpitalu aktualnie te paskudztwa siatkowe w ogóle zniknęły z listy wyprawkowej mojego szpitala na szczęście Przyznam, że nie widzę przewagi siatkowych nad bawełnianymi, chyba, że w przypadku rany po cc

Co ciekawe, z listy zniknęła też koszula do porodu, będę musiała dopytać położnej, czy rodzi się teraz w szpitalnych. Chyba bym tak wolała.


Tantum rosa też nie używałam i nie planuję tym razem Zwykła woda z delikatnym płynem do higieny intymnej plus ewentualnie octenisept


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2020-01-14 o 19:44
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:04   #4480
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry
Jak noce u Was ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:05   #4481
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
I zamiast majtek siatkowych używałam zwykłych bawełnianych, zwłaszcza, że pod koniec tak mi się poszerzyła miednica, że nie dałam rady wepchnąć w nie tyłka w szpitalu aktualnie te paskudztwa siatkowe w ogóle zniknęły z listy wyprawkowej mojego szpitala na szczęście Przyznam, że nie widzę przewagi siatkowych nad bawełnianymi, chyba, że w przypadku rany po cc
k
Siateczkowe za małe? O a widzisz, moje były właśnie fajne luźne, mega się rozciągały, nie czułam że mam je w ogóle na sobie i mieściły te wszystkie wkłady/podkłady W życiu w żadne bawełniane bym się tak nie zapakowała Może zależy od rozmiaru albo firmy.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 09:12   #4482
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Siateczkowe za małe? O a widzisz, moje były właśnie fajne luźne, mega się rozciągały, nie czułam że mam je w ogóle na sobie i mieściły te wszystkie wkłady/podkłady W życiu w żadne bawełniane bym się tak nie zapakowała Może zależy od rozmiaru albo firmy.
Pewnie tak, ja się czułam jak szynka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:26   #4483
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak noce u Was ?


Beznadzieja, spać nie mogę myślę po nocach, córka mi nie ułatwia bo ma jakiś trudny czas i budzi się po kilka razy z płaczem
Dziś mam dzień z cyklu nie chce mi się żyć

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Siateczkowe za małe? O a widzisz, moje były właśnie fajne luźne, mega się rozciągały, nie czułam że mam je w ogóle na sobie i mieściły te wszystkie wkłady/podkłady W życiu w żadne bawełniane bym się tak nie zapakowała Może zależy od rozmiaru albo firmy.
Miałam to samo, przy pierwszym porodzie miałam bawełniane to rozerwały mi się w połowie bioder Mama na szybko kupiła mi siateczkowe niestety nie pamietam firmy ale sa genialne. Zostały mi jedne plus dokupiłam jeszcze z canpolu ale musze je wreszcie otworzyć i sprawdzić czy sa równie dobre.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 09:48   #4484
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak noce u Was ?
Hejo
Ja mam problem z zasypianiem, dokucza mi zespół niespokojnych nóg i muszę wstawać pochodzić. Wieczorem jak dłużej leżę przed tv to też mnie męczy, ale wtedy proszę TZta o masaż i trochę pomaga Zasypiam średnio 2-3 choć zdarzają się i lepsze noce Dobrze że nie muszę wstawać o 6 bo funkcjonowałambym jak zombie z drugiej strony myślę sobie że za 3 miesiące wezmę te kilka godzin przespanych ciągiem z pocalowaniem ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:17   #4485
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam zamówienie w aptece i 500 poszło się.. ale chociaż spać spokojniej będę, jeszcze parę pierdół zostało, chce w lutym już mieć wszystko
Weź nie strasz... mi wyszło na razie koło 100 i się zastanawiam, czy nie dziwnie mało. Na bank o czymś zapomniałam.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak noce u Was ?
Różnie, czasem śpię jak kamień i się budzę tylko po to, żeby się na drugi bok obrócić a czasem masakra. Np. Przedwczoraj obudziłam się bo mi było niewygodnie. Chciałam zmienić pozycję, ale koło mnie leżał pies i nie miałam serca go skopywac. A do tego chrapiący mąż obok. W związku z tym łzy mi do oczu napłynęły z bezsilności i żalu. Najlepsze jest to, że rano jak o tym mężowi opowiadałam to się sama śmiałam, ale w nocy to była ogromna tragedia...

Nie poznaje swojego męża po tej całej szkole rodzenia. Chodzi za mną i mnie opieprza, bo sobie chciałam wejść na stołek coś z szafki ściągnąć, bo złapałam za odkurzacz żeby zebrać igły po choince, bo próbowałam strzepnac pościel po praniu... normalnie nic mi już nie pozwala robić
Właśnie czekam na dostawę mojej suszareczki. Oczywiście już dostałam kazanie od małżonka, że nawet mam nie próbować wyjeżdżać nią do domu, bo mamy próg (całe 2 cm) i najlepiej w ogóle, zeby mi dostawca wyjechał jak najdalej pod drzwi (mam taki wozeczek transportowy co się to bardzo lekko prowadzi i spokojnie dam radę sama jedna ręka). Na prawdę, zaskakuje mnie ten mój chłop
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 10:54   #4486
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi tez wyszło za zamówienie z Gemini 500 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 11:48   #4487
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi niestety też, a sporo przecież mam już w domu ������

Dodatkowo rzekopuję się przez prania i jestem zakoczona gigantyczną ilością pieluch tetrowych, którą zgromadziliśmy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 12:27   #4488
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak noce u Was ?
Dzień dobry
U mnie tak w miarę, zasypiam szybko 21-22, ale budzę się koło 3.00 I zasypiam po tym jak Tż wstaje do pracy o 5.00-6.00. Potem budzę się koło 8.00. Ja generalnie lubię spać na plecach, teraz musze spać na boku i gniecie mnie w kościach jak nie z lewej to z prawej strony

A co do prania też przeraża mnie ilość rzeczy którą zgromadziliśmy. Na razie powiedzmy z 3 partii wyprałam i poprasowłam pierwszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Meamia
Czas edycji: 2020-01-15 o 12:30
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 12:45   #4489
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie ze spaniem różnie bywa, zależy czy młody się bardzo kręci czy nie. Zazwyczaj kładę się ok północy ale zasypiam tak 1-2. Też zależy czy zespół niespokojnych nóg mnie męczy czy nie. Od nowego roku jak mąż wrócił do pracy to spimy osobno. Jak razem spalismy to ani on ani ja się nie wydypialam. On bo ja się krecilam wiec nie mógł zasnąć, a do pracy rano musi wstawać. Ja bo nie mogłam się ułożyć, w środku nocy budziło mnie jego chrapanie a rano budzik po którym już miałam problemy żeby zasnąć. Trochę smutno że śpimy osobno ale przynajmniej się wysypiamy. No ja jeszcze oczywiście w nocy kilkukrotnie wstaje do łazienki
Ja właśnie jeszcze wrzucam do koszyka na allegro jakieś rzeczy do kupienia typu przewijak, prześcieradła do łóżeczka, szczotka do włosów itp. i już ładna kwota się uzbierala. Z zakupów aptecznych pewnie ze 100-200 zł pójdzie bo takie higieniczne rzeczy to prawie wszystkie mam. Z droższych to łóżeczko z materacem, wanienka że stojakiem i wózek nam został. Ehh nie widać końca wydawania pieniędzy na tą wyprawkę. No cóż zachciało się dzieciaczka to trzeba "trochę" wydać
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 13:01   #4490
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi za to dokucza zespol niespokojnego pecherza. W nocy wizytuje 4 razy w wc ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 13:06   #4491
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Mi za to dokucza zespol niespokojnego pecherza. W nocy wizytuje 4 razy w wc ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym chodzić tylko 4 razy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 14:09   #4492
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja spie jeszcze dobrze ,uwielbiam spac ,budze sie na szczescie raz na siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 14:30   #4493
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Też mam problem z zaśnięciem, nie mogę sobie miejsca znaleźć, a do toalet budzę się dwa razy póki co


Dalej nie wiemy co z wózkiem czytam,że większość tych spacerowek w wózkach 2w1 jest kiepskiej jakości..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 14:40   #4494
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hejka! U mnie ze spaniem ok. Dobra noc jest jak wstanę raz na siku, ale czasem zdarza się dwa razy. Bardziej mi dokucza kaszlący aktualnie mąż
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 14:44   #4495
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ten zespół niespokojnych nóg to skutek uboczny ciąży?

Też wydalam w aptece 500zl a jeszcze laktator...

Ja śpię nieźle. Zasypiam 22-23. Oczywiście, przebudzam się żeby się przekręcić z boku na boku, ale to na chwilę. Wstaję max 1 raz na siku. Budze sie różnie, albo nie mogę zasnąć jak mąż wstaje o 5.30, albo mi się uda spać dalej do 6.30 czy 7. Raz, dwa razy w tygodniu mam bezsenność tak pomiedzy 2 a 4 w nocy. Mnie na szczęście dziecko w nocy nie wybudza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 15:43   #4496
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Co wy tam pozamawiałyście w aptekach ze takie kwoty wam wychodzą? 🤯

Rzeczy typu majtki siateczkowe zamawiałam na allegro, ale nie wiem czy 200 zł wydałam. A są w tych zakupach też rzeczy typu prześcieradło na przewijak...

Serio, co zamawiacie w aptekach?

Zespół niespokojnych nóg i mnie męczy od kilku dni. Strasznie to wkurzające... Szczególnie gdy już przysypiam i bach, muszę przekręcić stopę, a zaraz drugą (dobrze ze są tylko 2 ).

W poniedziałek byłam na USG III trymestru, ale zawiedziona jakością idę jeszcze raz w piątek. Wtedy zdam obszernjejszą relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 16:02   #4497
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Co wy tam pozamawiałyście w aptekach ze takie kwoty wam wychodzą? 🤯

Rzeczy typu majtki siateczkowe zamawiałam na allegro, ale nie wiem czy 200 zł wydałam. A są w tych zakupach też rzeczy typu prześcieradło na przewijak...

Serio, co zamawiacie w aptekach?

Zespół niespokojnych nóg i mnie męczy od kilku dni. Strasznie to wkurzające... Szczególnie gdy już przysypiam i bach, muszę przekręcić stopę, a zaraz drugą (dobrze ze są tylko 2 ).

W poniedziałek byłam na USG III trymestru, ale zawiedziona jakością idę jeszcze raz w piątek. Wtedy zdam obszernjejszą relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Spokojnie mi też mało wyszło
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 16:19   #4498
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Co wy tam pozamawiałyście w aptekach ze takie kwoty wam wychodzą? 🤯

Pisałam swoją listę ze dwa dni temu. Sam katarek to już 50zł
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 16:37   #4499
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja wzięłam termometr przez Was polecany i już 100 zł..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-15, 16:40   #4500
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Weź nie strasz... mi wyszło na razie koło 100 i się zastanawiam, czy nie dziwnie mało. Na bank o czymś zapomniałam. Różnie, czasem śpię jak kamień i się budzę tylko po to, żeby się na drugi bok obrócić a czasem masakra. Np. Przedwczoraj obudziłam się bo mi było niewygodnie. Chciałam zmienić pozycję, ale koło mnie leżał pies i nie miałam serca go skopywac. A do tego chrapiący mąż obok. W związku z tym łzy mi do oczu napłynęły z bezsilności i żalu. Najlepsze jest to, że rano jak o tym mężowi opowiadałam to się sama śmiałam, ale w nocy to była ogromna tragedia...

Nie poznaje swojego męża po tej całej szkole rodzenia. Chodzi za mną i mnie opieprza, bo sobie chciałam wejść na stołek coś z szafki ściągnąć, bo złapałam za odkurzacz żeby zebrać igły po choince, bo próbowałam strzepnac pościel po praniu... normalnie nic mi już nie pozwala robić
Właśnie czekam na dostawę mojej suszareczki. Oczywiście już dostałam kazanie od małżonka, że nawet mam nie próbować wyjeżdżać nią do domu, bo mamy próg (całe 2 cm) i najlepiej w ogóle, zeby mi dostawca wyjechał jak najdalej pod drzwi (mam taki wozeczek transportowy co się to bardzo lekko prowadzi i spokojnie dam radę sama jedna ręka). Na prawdę, zaskakuje mnie ten mój chłop
Ja mam podobnie a najgorzej, że mój mąż upiera się, że od lutego nie da mi już auta prowadzić i będzie mnie wszędzie wozić
Dziewczyny czy macie też problemy z twardniejacym brzuchem ? Ja biorę 6 tabletek magnezu w ciągu dnia a i tak twardnieje nawet gdy leżę i nic nie robię. Czasem się martwię czy to jest normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.