Mamusiowe majowe 2020 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-17, 09:03   #1111
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Mój narzeczony ma dzisiaj urodziny, więc w ramach prezentu dla niego sama sobie zrobiłam usg maluch ma już ponad 4 cm, kolos! I widziałam jak śmiesznie podskakuje to nic, że sama nie odróżniam pupy od głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:36   #1112
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej! Dzięki za gratki, mega się cieszę! Oby tylko zdrowe było

I gratuluję udanych wizyt! Mam wrażenie że to lata świetlne, u mnie dopiero pojawił się zarodek (w końcu czerwcówka) a u Was usg I trym za pasem

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Hm powiedział lekarz, że pusty pęcherzyk 6mm, tyle, że USG w Luxmedzie, a różnie bywa z tym sprzętem, więc tez nie wiem na ile był dobry. A gin kazał powtórzyć USG za jakieś 2tyg. A propos bety to czytałam, że ona przyrasta czasami nawet jak jest np. pusty pęcherzyk, więc już sama nie wiem co może dać wynik..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak u Ciebie? Robiłaś betę? Ściskam cały czas kciuki

Ja dziś jestem zombiakiem, młoda ma taki katar że nie mogła spać, tylko u mnie na klacie i miałam dyżur całą noc bo mąż na nocce nie ogarniam w robocie
Zapisałam się na wizytę do mojego gina na 30.10 (na 20:20 ) i planuję kończyć karierę wczoraj jak byłam w terenie to słabo mi się jechało, w biurze też ciągle jakiś stres, chyba lepiej trochę odpuścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:37   #1113
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cześć dziewczyny, gratuluję udanych wizyt!!


Fajnie, że same dobre wieści. Ja wizytę mam jutro i jak zwykle się boje


Ale dojrzałam do decyzji, ze robie pauzę w pracy, nie wyrabiam, a o ciązy wyszło, ze i tak muszę poinformować więc nie mam co juz sie szczypać.


Tak sobie planuję, zobaczymy czy lekarz zechce mi dać



Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość



Zmieniając temat - jak zamierzacie powiedzieć/powiedziałyście bliskim o dziecku? U mnie nikt jeszcze nie wie, ani rodzice, ani przyjaciółki. Zastanawiam się czy rodzicom powiedzieć to normalnie czy zrobić jakiś prezent, zaprosić na obiad, etc.
Dla mnie i męża to pierwsze dziecko, ale nasi rodzice są już dziadkami więc może to nie być aż tak ekscytujące

w poprzedniej ciazy moim rodzicom powiedziałam dopiero chyba 7/8 tydzień, mimo, ze wiedzieli, ze sie staramy i martwimy, że nic nie wychodzi to jakos nie chciałam zapeszać.


Tym razem nie wytrzymałam i powiedziałam 3 dni po teście
Zrobiłam synkowi fajne zdjęcie z tabliczką, ze będzie starszym bratem i pokazałam rodzicom






Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hej! Wylaczylam się na chwilę bo raczej watpilam że pestka się pojawi, ale dziś na usg jest! 0.64cm szczęścia! Termin na początek czerwca, 07.06
Tak się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

gratulacje! widzialam, ze jest juz wątek czerwcówek też


Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Idę szykować "bożenkę" na wizytę, ale mam stresa, tętno 98, coś chyba dziwnego mi się jednak z sercem dzieje, niepracuje tak jak trzeba

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

w poprzedniej ciazy też miałam szalone tętno, byłam nawet u kardiologa i miałam usg, bo myślałam, ze musi byc cos ze mną nie tak. Ale wszystko było ok. I teraz też juz tak miewam, ale nie panikuję.
Ale wiadomo lepiej iść i się uspokoić


Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mogę dołączyć?
Podczytywalam was już od jakiegoś czasu ale wstrzymywalam się z dołączeniem do wizyty u lekarza która miałam wczoraj. Umówiłam się tak późno bo byłam pewna że owulację miałam pod koniec września bo ogólnie mam bardzo długie cykle. I jakie było moje zdziwienie jak lekarz robiąc usg powiedział że duży coś ten zarodek i usg się pokrywa z datą miesiączki mniej więcej. Więc moje drugie szczęście jest już całkiem spore z pięknie bijacym serduszkiem. Ostatnią miesiączke miałam 9 sierpnia i tp wypada mi na 15 maja A według usg na 19 więc różnica nie duża. Mam 28 lat jest to moja druga ciąża. Mój pierwszy skarb ma obecnie 14 i pół miesiąca. Trochę chaotycznie to wszystko napisałam ale mam nadzieję że mniej więcej zrozumiale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hej, gratulacje


Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, jestem przeszczęśliwa, wszystko jest w jak najlepszym porządku
Zamieszczam zdjęcie mojego dużego i bardzo ruchliwego dziecia
Życzę aby wszystkie wizyty konczyły się tylko dobrymi wieściami
Miłego dnia wiżażowe ciocieZałącznik 7694644

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ale cudo
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:39   #1114
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja tez przed wizytą zawsze się stresuje, a mam je co dwa tygodnie, więc muszę chyba meliske zacząć pić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 10:46   #1115
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez xannikax Pokaż wiadomość
U mnie też dziś po wizycie, krwiak nadal jest, ale dzidzia ładnie rośnie, dziś mamy 11+0
Cieszę się z Waszych dobrych wieści!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Mój narzeczony ma dzisiaj urodziny, więc w ramach prezentu dla niego sama sobie zrobiłam usg maluch ma już ponad 4 cm, kolos! I widziałam jak śmiesznie podskakuje to nic, że sama nie odróżniam pupy od głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no nieźle
Fajnie, że wszystko ok i super, że masz taką możliwość

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hej! Dzięki za gratki, mega się cieszę! Oby tylko zdrowe było

I gratuluję udanych wizyt! Mam wrażenie że to lata świetlne, u mnie dopiero pojawił się zarodek (w końcu czerwcówka) a u Was usg I trym za pasem

Jak u Ciebie? Robiłaś betę? Ściskam cały czas kciuki

Ja dziś jestem zombiakiem, młoda ma taki katar że nie mogła spać, tylko u mnie na klacie i miałam dyżur całą noc bo mąż na nocce nie ogarniam w robocie
Zapisałam się na wizytę do mojego gina na 30.10 (na 20:20 ) i planuję kończyć karierę wczoraj jak byłam w terenie to słabo mi się jechało, w biurze też ciągle jakiś stres, chyba lepiej trochę odpuścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co się męczyć, w takim zmęczeniu to można sobie krzywdę zrobić, musisz odpoczywać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, gratuluję udanych wizyt!!


Fajnie, że same dobre wieści. Ja wizytę mam jutro i jak zwykle się boje


Ale dojrzałam do decyzji, ze robie pauzę w pracy, nie wyrabiam, a o ciązy wyszło, ze i tak muszę poinformować więc nie mam co juz sie szczypać.


Tak sobie planuję, zobaczymy czy lekarz zechce mi dać






w poprzedniej ciazy moim rodzicom powiedziałam dopiero chyba 7/8 tydzień, mimo, ze wiedzieli, ze sie staramy i martwimy, że nic nie wychodzi to jakos nie chciałam zapeszać.


Tym razem nie wytrzymałam i powiedziałam 3 dni po teście
Zrobiłam synkowi fajne zdjęcie z tabliczką, ze będzie starszym bratem i pokazałam rodzicom









gratulacje! widzialam, ze jest juz wątek czerwcówek też





w poprzedniej ciazy też miałam szalone tętno, byłam nawet u kardiologa i miałam usg, bo myślałam, ze musi byc cos ze mną nie tak. Ale wszystko było ok. I teraz też juz tak miewam, ale nie panikuję.
Ale wiadomo lepiej iść i się uspokoić





hej, gratulacje





ale cudo
No właśnie jutro wybieram się do lekarza, z rok temu chodzilam z holterem, ale oczywiście do kardiologa już mi się nie chciało pójść

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 11:40   #1116
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

My się zastanawiamy kiedy powiedzieć ale myślimy kupić młodemu koszulkę,,będę starszym bratem" i może się domyślą. O pierwszej ciąży powiedzieliśmy rodzicom w wigilię . To były początku i mój lekarz przed samymi świętami zaproponował mi żebym podeszła do szpitala wieczorem i zrobił szybkie usg żeby tylko potwierdzić czy jest serduszko i żebym święta spędziła spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Dziewczyny ile płaciłyście za komplet tych badań początkowych i w jakim laboratorium robiłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 13:53   #1117
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja nie place, jestem na nfz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 14:53   #1118
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Musisz pracować do końca grudnia 2019 a od 1 stycznia 2020 możesz iść na L4


_Aniaa_ Witamy
Hurrra !!!
Zrobiłaś mi dzień
Byle do sylwestra 🤣
Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
,,dobre rady" głównie teściowej próbowała mi wmówić że męczę siebie i dziecko chcąc karmić piersią. Oczywiscie jej nie słuchałam i z powodzeniem karmiłam 13 miesięcy
A później wszystkie ciotki że nie można jeść smarzonego, kalafiora, fasolki... bo wszystko wzdyma. Też nie słuchałam i moje dziecko nawet kolki nie miało
No i standardy gdzie kocyk, gdzie czapeczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko 🤣 już nie mogę się doczekać 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:08   #1119
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
My się zastanawiamy kiedy powiedzieć ale myślimy kupić młodemu koszulkę,,będę starszym bratem" i może się domyślą. O pierwszej ciąży powiedzieliśmy rodzicom w wigilię . To były początku i mój lekarz przed samymi świętami zaproponował mi żebym podeszła do szpitala wieczorem i zrobił szybkie usg żeby tylko potwierdzić czy jest serduszko i żebym święta spędziła spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Dziewczyny ile płaciłyście za komplet tych badań początkowych i w jakim laboratorium robiłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie płaciłam w ogóle bo mam pakiet z pracy luxmed i tam wszystkie praktycznie badania są za darmo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 17:29   #1120
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hmm ja też na nfz robię badania. I prowadzę ciążę na nfz a jeśli będę miała potrzebę iść na konsultację do innego lekarza to wtedy prywatnie. ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Jutro o 9 wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 17:49   #1121
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Hmm ja też na nfz robię badania. I prowadzę ciążę na nfz a jeśli będę miała potrzebę iść na konsultację do innego lekarza to wtedy prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Jutro o 9 wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za wizytę

U mnie właśnie wjechał koktajl truskawkowy z jabłkiem, mmmmm pychotka, ale chodzą za mną placki ziemniaczane

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 18:03   #1122
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja prowadzę prywatnie ciążę bo mi zależało żeby ten lekarz ja prowadził bo mam do niego zaufanie. Pierwszą też u niego prowadziłam i pamiętam że te właśnie badania dosc sporo mnie kosztowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Ja młodego podrzuciłam na chwilę do teściowej. Zjadłam juz chleb w jajku i nadal mi mało. Z takim apetytem to ja teraz przytyje napewno więcej niż 15 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:05   #1123
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Ja prowadzę prywatnie ciążę bo mi zależało żeby ten lekarz ja prowadził bo mam do niego zaufanie. Pierwszą też u niego prowadziłam i pamiętam że te właśnie badania dosc sporo mnie kosztowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Ja młodego podrzuciłam na chwilę do teściowej. Zjadłam juz chleb w jajku i nadal mi mało. Z takim apetytem to ja teraz przytyje napewno więcej niż 15 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na twoim miejscu poszła bym na nfz do jakiegoś fajnego lelarza i albo powiedzieć prawde że prowadzisz ciążę prywatnie tylko chcesz badania zrobić. Albo nie mówić i lekarz powinien ci przepisać i ja chyba bym tak zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:05   #1124
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Ja prowadzę prywatnie ciążę bo mi zależało żeby ten lekarz ja prowadził bo mam do niego zaufanie. Pierwszą też u niego prowadziłam i pamiętam że te właśnie badania dosc sporo mnie kosztowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Ja młodego podrzuciłam na chwilę do teściowej. Zjadłam juz chleb w jajku i nadal mi mało. Z takim apetytem to ja teraz przytyje napewno więcej niż 15 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam wilczy apetyt, no ciągle bym coś żarła, bo nawet jedzeniem tego nie można nazwać a mam tak wielki brzuch już, co to będzie później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:07   #1125
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizytę

U mnie właśnie wjechał koktajl truskawkowy z jabłkiem, mmmmm pychotka, ale chodzą za mną placki ziemniaczane

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dzieki za kciuki
Placki już też sobie wciągnełam pare dni temu hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:28   #1126
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja dziś zjadłam burgera z Maca, pierwszy raz w ciąży i teraz baaardzo tego żałuję 🤢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:58   #1127
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu poszła bym na nfz do jakiegoś fajnego lelarza i albo powiedzieć prawde że prowadzisz ciążę prywatnie tylko chcesz badania zrobić. Albo nie mówić i lekarz powinien ci przepisać i ja chyba bym tak zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży po prostu zadzwoniłam chyba do 3 laboratoriów i wybrałam te tańsza opcję. Bo jedynie te badania właśnie są drogie. Zwykła morfologia i mocz później co miesiąc to były już małe koszty. Mój lekarz pracuje też na NFZ ale tylko w jeden dzień i prowadzi tam ciążę bardziej skomplikowane wymagające właśnie szczegółowych badań. W poprzedniej ciąży po tym jak stwierdził lekarz że mój mały za mało przybiera tak ok 7 miesiąca kazał mi przyjść na NFZ i dał mi skierowania na dalszą diagnostykę bo podejrzewał u niego tzw JUGR. Ale naszczescie wszystko się dobrze skończyło.
Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Ja też mam wilczy apetyt, no ciągle bym coś żarła, bo nawet jedzeniem tego nie można nazwać a mam tak wielki brzuch już, co to będzie później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To ja też jem bardzo dużo. Cały czas karmilam piersią jadłam dosłownie wszystko i nic nie tylam bo młody ze mnie wyciągał wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Edytowane przez _Aniaa_
Czas edycji: 2019-10-17 o 20:00
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 22:52   #1128
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Ja też mam wilczy apetyt, no ciągle bym coś żarła, bo nawet jedzeniem tego nie można nazwać a mam tak wielki brzuch już, co to będzie później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Jezu Kama, mam to samo brzuch już widać i co chwilę bym jadła... Jem w miarę zdrowo ale nie odmawiam sobie np. słodkiego czy ostatnio właśnie zjadłam hamburgera z frytkami...

A najgorzej jak jestem głodna bez kija nie podchodzić ! Marudzę jak małe dziecko 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 06:03   #1129
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży po prostu zadzwoniłam chyba do 3 laboratoriów i wybrałam te tańsza opcję. Bo jedynie te badania właśnie są drogie. Zwykła morfologia i mocz później co miesiąc to były już małe koszty. Mój lekarz pracuje też na NFZ ale tylko w jeden dzień i prowadzi tam ciążę bardziej skomplikowane wymagające właśnie szczegółowych badań. W poprzedniej ciąży po tym jak stwierdził lekarz że mój mały za mało przybiera tak ok 7 miesiąca kazał mi przyjść na NFZ i dał mi skierowania na dalszą diagnostykę bo podejrzewał u niego tzw JUGR. Ale naszczescie wszystko się dobrze skończyło. To ja też jem bardzo dużo. Cały czas karmilam piersią jadłam dosłownie wszystko i nic nie tylam bo młody ze mnie wyciągał wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
Mogę zapytać co to JUGR? Nigdy o czymś takim nie słyszałam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Jezu Kama, mam to samo brzuch już widać i co chwilę bym jadła... Jem w miarę zdrowo ale nie odmawiam sobie np. słodkiego czy ostatnio właśnie zjadłam hamburgera z frytkami...

A najgorzej jak jestem głodna bez kija nie podchodzić ! Marudzę jak małe dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, też staram się jeść zdrowo, bo lekarz pozwolił mi do 8 kg przytyć.Teraz ważę 85, dupiasta i cycasta jestem jak to określił mój tż. Oby do 100 kg nie dojść

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 06:05   #1130
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry, musiałam wcześniej wstać bo do lekarza musze iść ze swoją helikobakterią i serduszkiem, trochę się obawiam siedzenia w tych zarazkach, ale innego wyjścia nie mam
Miłego dzionka mamusie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 06:37   #1131
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Mogę zapytać co to JUGR? Nigdy o czymś takim nie słyszałam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Hehe, też staram się jeść zdrowo, bo lekarz pozwolił mi do 8 kg przytyć.Teraz ważę 85, dupiasta i cycasta jestem jak to określił mój tż. Oby do 100 kg nie dojść

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
IUGR - wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrostu płodu, inaczej hipotrofia wewnątrzmaciczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Kurczę, dziewczyny pocieszacie mnie. Już myślałam, że to tylko ja mam sterczący brzuch już teraz! I mam wątpliwości czy to od ciąży czy raczej od ciastek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 07:34   #1132
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej


ja proawdzę ciaze w medicover (dla badań) i prywatnie.



Też brzuch mi wystaje jakoś, ale to nie ma prawa byc od obżarstwa, bo jem mniej niz wcześniej, tak żle się czuję.
Mysle, że w 2 ciazy szybciej mnie wywali z brzuszkiem, w 1 to dopiero koło 6 było widac ze to nie wzdecie




Prosze o kciuki, bo dzisiaj wizyta, boję się!!
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 08:15   #1133
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Hej


ja proawdzę ciaze w medicover (dla badań) i prywatnie.



Też brzuch mi wystaje jakoś, ale to nie ma prawa byc od obżarstwa, bo jem mniej niz wcześniej, tak żle się czuję.
Mysle, że w 2 ciazy szybciej mnie wywali z brzuszkiem, w 1 to dopiero koło 6 było widac ze to nie wzdecie




Prosze o kciuki, bo dzisiaj wizyta, boję się!!
Mocne kciuki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 08:38   #1134
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja na wieczor twz nam juz brzuch, wstalam dzisiaj wczensiej i w toalecie znowu jakies dziwne plamienie, ja zwariuje , dobrze ze dzis wizyta o 18

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 08:47   #1135
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Hej! Dzięki za gratki, mega się cieszę! Oby tylko zdrowe było

I gratuluję udanych wizyt! Mam wrażenie że to lata świetlne, u mnie dopiero pojawił się zarodek (w końcu czerwcówka) a u Was usg I trym za pasem

Jak u Ciebie? Robiłaś betę? Ściskam cały czas kciuki

Ja dziś jestem zombiakiem, młoda ma taki katar że nie mogła spać, tylko u mnie na klacie i miałam dyżur całą noc bo mąż na nocce nie ogarniam w robocie
Zapisałam się na wizytę do mojego gina na 30.10 (na 20:20 ) i planuję kończyć karierę wczoraj jak byłam w terenie to słabo mi się jechało, w biurze też ciągle jakiś stres, chyba lepiej trochę odpuścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już w sumie miałam nie pisać, żeby nie stresować nikogo, ale jak pytasz to Wam napiszę. Beta przyrastała, ale niestety zaczęłam w weekend plamić, byłam u lekarza i stwierdził puste jajo płodowe i początek poronienia...ostatecznie ponieważ pęcherzyk był mały poroniłam samoistnie. Obeszło się bez zabiegu, ale i tak byłam w szpitalu po immunoglobulinę, bo mam rh-. Smutno mi, ale przynajmniej nie było zarodka, więc jest inaczej, niż jakbym widziała serduszko itd....

Trzymam kciuki, żeby Wasze ciąże były pięknym czasem, żeby było wszystko ok

A my będziemy dalej się starać, więc trzymajcie kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 08:56   #1136
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Już w sumie miałam nie pisać, żeby nie stresować nikogo, ale jak pytasz to Wam napiszę. Beta przyrastała, ale niestety zaczęłam w weekend plamić, byłam u lekarza i stwierdził puste jajo płodowe i początek poronienia...ostatecznie ponieważ pęcherzyk był mały poroniłam samoistnie. Obeszło się bez zabiegu, ale i tak byłam w szpitalu po immunoglobulinę, bo mam rh-. Smutno mi, ale przynajmniej nie było zarodka, więc jest inaczej, niż jakbym widziała serduszko itd....

Trzymam kciuki, żeby Wasze ciąże były pięknym czasem, żeby było wszystko ok

A my będziemy dalej się starać, więc trzymajcie kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro, ale trzymam za Was kciuki i życzę Wam powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 09:13   #1137
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
wczoraj jak byłam w terenie to słabo mi się jechało, w biurze też ciągle jakiś stres, chyba lepiej trochę odpuścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pewnie że lepiej odpuścić pracę. Nie ma co się przemęczać i stresować.

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Beta przyrastała, ale niestety zaczęłam w weekend plamić, byłam u lekarza i stwierdził puste jajo płodowe i początek poronienia...ostatecznie ponieważ pęcherzyk był mały poroniłam samoistnie. Obeszło się bez zabiegu, ale i tak byłam w szpitalu po immunoglobulinę, bo mam rh-. Smutno mi, ale przynajmniej nie było zarodka, więc jest inaczej, niż jakbym widziała serduszko itd....
[/URL]
Bardzo mi przykro Brak mi słów na pocieszenie więc nie napisze już nic.

Trzymam kciuki o przyszłe starania.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 09:24   #1138
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja juz po wizycie. Dzoeciaczek kopie i rusza sie w wszystkie strony. Ma 4.5cm
20191018_093455.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 09:57   #1139
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Już w sumie miałam nie pisać, żeby nie stresować nikogo, ale jak pytasz to Wam napiszę. Beta przyrastała, ale niestety zaczęłam w weekend plamić, byłam u lekarza i stwierdził puste jajo płodowe i początek poronienia...ostatecznie ponieważ pęcherzyk był mały poroniłam samoistnie. Obeszło się bez zabiegu, ale i tak byłam w szpitalu po immunoglobulinę, bo mam rh-. Smutno mi, ale przynajmniej nie było zarodka, więc jest inaczej, niż jakbym widziała serduszko itd....

Trzymam kciuki, żeby Wasze ciąże były pięknym czasem, żeby było wszystko ok

A my będziemy dalej się starać, więc trzymajcie kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi bardzo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Ja na wieczor twz nam juz brzuch, wstalam dzisiaj wczensiej i w toalecie znowu jakies dziwne plamienie, ja zwariuje , dobrze ze dzis wizyta o 18

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ,że masz możliwość to sprawdzić.Czy ty bierzesz jakiś duphaston czy luteine?
Będzie dobrze

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie. Dzoeciaczek kopie i rusza sie w wszystkie strony. Ma 4.5cm
Załącznik 7694855

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, też już masz kawał dziecia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 10:40   #1140
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Mogę zapytać co to JUGR? Nigdy o czymś takim nie słyszałam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Hehe, też staram się jeść zdrowo, bo lekarz pozwolił mi do 8 kg przytyć.Teraz ważę 85, dupiasta i cycasta jestem jak to określił mój tż. Oby do 100 kg nie dojść

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Synek ok 7 miesiąca zaczął mieć z pomiarów brzuszek mniejszy w stosunku do całej reszty ale swoje przybierał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie. Dzoeciaczek kopie i rusza sie w wszystkie strony. Ma 4.5cm
Załącznik 7694855

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale duża dzidzia który u Ciebie już tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 13:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.