Randki przez Internet cz. 2 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-10, 17:27   #3841
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Bumerangow mialam z tego co kojarze 2. Z jednym fajnie sie gadalo, w dzien rpzed spotkaniem jak mielismy domowic szczegoly to zniknac. Odezwal sie po kilku miesiacsch i to samo. I ten sam schemat ze idzywa sie co kilka miesiecy ze niby czasu nie mial sie z nikim spotykac.
Drugi byl lepszy, pierwszy raz odezwal sie jak zalozylam konto, i co kilka miwsiwcy ta sama wiadomosc "jestem ze szczecina, nic mnie tu nie trzyma, chce zmienic otoczenie, cos tam cos tam"... Juz pomijam fakt, ze skoro chce sie wyniesc z miasta to moze to zrobic w kazdej chwili, to jeszcze szcecin od mojej miejscowosci jest oddalony ponad 600km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze na sympatii do mnie pisał chłopak że Szczecina i dosłownie ten sam tekst. "Odległość nie ma znaczenia "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 17:41   #3842
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Ja wybieram fejsa i też mam takich co składają życzenia na dzień kobiet i urodziny, lajkuja foty, a jak miało dojść do spotkania to były tylko obiecanki albo wymówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jednego takiego gościa. Z wyglądu mój ideał. Początkowe rozmowy też były super. Dawno nie czułam z nikim takiej chemii. Do spotkania jednak nigdy nie doszło. Facet odzywa się co jakiś czas, ciągle mówi, że "musimy się w końcu zobaczyć", a później znika. I ta chyba 3 miesiąc. Nie traktuje tego już poważnie, ale przyznaję, że ten gość ma taki vibe, że zapomnieć o nim nie mogę. Jakby mnie ktoś zaczarował. Oczywiście wiem, że nic z tego nie będzie i usiłuję randkować z innymi, ale ten mi tak w głowie siedzi, że nie da się tego opisać.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 17:47   #3843
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Kurcze na sympatii do mnie pisał chłopak że Szczecina i dosłownie ten sam tekst. "Odległość nie ma znaczenia "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie ten sam. Chyba mial 28 lat czy cos takiego. Dawno usunelam wiadomosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 18:59   #3844
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Takim ludziom chyba się po prostu nudzi
W każdym razie lepiej, że nie planuje spotkania niż, żeby się umówił i nie przyszedł. Miałam kilka razy takie sytuacje.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 19:22   #3845
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Takim ludziom chyba się po prostu nudzi
W każdym razie lepiej, że nie planuje spotkania niż, żeby się umówił i nie przyszedł. Miałam kilka razy takie sytuacje.
No to już szczyt szczytów. Współczuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 21:15   #3846
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Takim ludziom chyba się po prostu nudzi
Nie wiem, czy tu chodzi o nudę, czy o to, że po prostu jak pojawi się "lepsza" opcja na horyzoncie to znikają, a potem po paśmie paru niepowodzeń po prostu przypominają sobie o tych opcjach, które wcześniej odrzucili.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-10, 22:30   #3847
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Jest jeszcze opcja, w której facet poznaje nową kobietę, zaczyna z nią być i nagle zaczyna nas w myślach idealizować, robi sobie porównania i tak ostatnim rzutem na taśmę zaczyna nas bombardować smsami i swoją obecnością A potem jak szybko nas atakował smsami i telefonami, tak szybko znika.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-11, 12:43   #3848
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czy was tez czasem korci, zeby odezwac sie do bylego?

Czasem mam ochote napisac do niego, co tam slychac, czy ulozyl sobie zycie, poznal kogos itd. Nie po to zeby prosic o powrot, gdyz oboje zgodnie stwierdzilismy, ze jest fajnie, milo i przyjemnie, ale wizje dalszego zycia mamy zupelnie inne, wiec rozstanie jak najbardziej w dobrej atmosferze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 13:09   #3849
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy was tez czasem korci, zeby odezwac sie do bylego?

Czasem mam ochote napisac do niego, co tam slychac, czy ulozyl sobie zycie, poznal kogos itd. Nie po to zeby prosic o powrot, gdyz oboje zgodnie stwierdzilismy, ze jest fajnie, milo i przyjemnie, ale wizje dalszego zycia mamy zupelnie inne, wiec rozstanie jak najbardziej w dobrej atmosferze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie. Nigdy nie sprawdzałam żadnych swoich byłych i nie interesowało mnie co teraz u nich słychać. Natomiast mam w głowie jednego faceta, z którym znajomość rozpadła się bez większego powodu, a który wciąż jest sam i wciąż mi się podoba. Tylko nie wiem czy jest sens do tego wracać, skoro już raz jakoś tak się rozpłynęliśmy.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 13:12   #3850
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy was tez czasem korci, zeby odezwac sie do bylego?

Czasem mam ochote napisac do niego, co tam slychac, czy ulozyl sobie zycie, poznal kogos itd. Nie po to zeby prosic o powrot, gdyz oboje zgodnie stwierdzilismy, ze jest fajnie, milo i przyjemnie, ale wizje dalszego zycia mamy zupelnie inne, wiec rozstanie jak najbardziej w dobrej atmosferze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę. To jak proszenie się o kłopoty albo głupie sytuacje.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 13:14   #3851
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Nie chcę. To jak proszenie się o kłopoty albo głupie sytuacje.
dokładnie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-11, 15:14   #3852
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88943588]dokładnie[/QUOTE]Widac jestem mega ciekawska wiadomo, nie napisze, ale czasem sie po prostu zastanawiam, jak tam innym (w tym bylemu) uklada sie w zyciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 15:42   #3853
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Widac jestem mega ciekawska wiadomo, nie napisze, ale czasem sie po prostu zastanawiam, jak tam innym (w tym bylemu) uklada sie w zyciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to z czystej...życzliwości? Kiedyś moją byłą na fb zaprosiłem do znajomych. Ma męża, może i dziecko. Do dziś nie zaakceptowała zaproszenia xD A chciałem tylko spytać co tam, jak tam. To ona ode mnie odeszła, odbyło się to w zgodzie, za jakiś tydzień miała innego xD Dziś mnie to mega śmieszy. To po prostu dziewczyna z moich młodych czy młodszych lat. Ja nie widzę problemu powiedzieć co u mnie, gdyby jakaś eks się odezwała. O! Jedną byłą mam na fb. Nasz związek trwał 3 dni i 3 noce xD I można!
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 15:44   #3854
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
A może to z czystej...życzliwości? Kiedyś moją byłą na fb zaprosiłem do znajomych. Ma męża, może i dziecko. Do dziś nie zaakceptowała zaproszenia xD A chciałem tylko spytać co tam, jak tam. To ona ode mnie odeszła, odbyło się to w zgodzie, za jakiś tydzień miała innego xD Dziś mnie to mega śmieszy. To po prostu dziewczyna z moich młodych czy młodszych lat. Ja nie widzę problemu powiedzieć co u mnie, gdyby jakaś eks się odezwała. O! Jedną byłą mam na fb. Nasz związek trwał 3 dni i 3 noce xD I można!
Sympatyczną rozmowę jak się gdzieś na siebie wpadnie w zupełności rozumiem, ale szukanie kontaktu. Po co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 15:53   #3855
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 16:03   #3856
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja mam koleżankę ktora się koleguje z prawie wszystkimi swoimi byłymi, spotka na piwo, umawia na wyjazdy, krótkie i długie, a potem ja słucham jej narzekania i wywodów, jak jej mówię że z byłymi się nie kumpluje to mówi że mam rację, ale ona jakos tak nie umie. Ręce opadają, ale dorosła kobieta to co ja mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 16:05   #3857
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Sympatyczną rozmowę jak się gdzieś na siebie wpadnie w zupełności rozumiem, ale szukanie kontaktu. Po co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spędziliśmy z tymi ludźmi trochę czasu. Mieliśmy plany, oni mieli plany. Dorastaliśmy, odkrywaliśmy, próbowaliśmy, wymienialiśmy się spojrzeniem na świat, na siebie. Nie wiem jakich miałaś partnerów, ale moje dziewczyny były super Jedna znała 12 języków, studiowała we Francji i...długo by pisać. No ciekawe jak jej się ułożyło Rozmowy z moimi dziewczynami były jak dobra książka, której nie chcemy kończyć czytać. Stąd ciekawość jak im się ułożyło. No chyba poszukam kontaktu i spytam

Nowy avatar?

Edytowane przez obLIWion
Czas edycji: 2021-10-11 o 16:06
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-11, 16:30   #3858
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Spędziliśmy z tymi ludźmi trochę czasu. Mieliśmy plany, oni mieli plany. Dorastaliśmy, odkrywaliśmy, próbowaliśmy, wymienialiśmy się spojrzeniem na świat, na siebie. Nie wiem jakich miałaś partnerów, ale moje dziewczyny były super Jedna znała 12 języków, studiowała we Francji i...długo by pisać. No ciekawe jak jej się ułożyło Rozmowy z moimi dziewczynami były jak dobra książka, której nie chcemy kończyć czytać. Stąd ciekawość jak im się ułożyło. No chyba poszukam kontaktu i spytam

Nowy avatar?
Rozstając się żegnałam się z rozmowami po świt, planami na przyszłość i odkrywaniem siebie oraz w ogóle z nimi.
Życzę im jak najlepiej i mam nadzieję, że tak im się dzieje, ale nie odczuwam potrzeby ani wiedzieć co u nich, ani utrzymywać kontaktu.

Doświadczenie ze sporadycznym kontaktem towarzyskim z jednym z eks miałam i generowało to niepotrzebnie niekomfortowe sytuacje.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 19:16   #3859
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Ja mam koleżankę ktora się koleguje z prawie wszystkimi swoimi byłymi, spotka na piwo, umawia na wyjazdy, krótkie i długie, a potem ja słucham jej narzekania i wywodów, jak jej mówię że z byłymi się nie kumpluje to mówi że mam rację, ale ona jakos tak nie umie. Ręce opadają, ale dorosła kobieta to co ja mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przyjaźnię się z jednym eks, z którym byłam w związku w liceum. Ja zerwałam. Kontakt się urywał, powracał, urywał, powracał. Aż od 2 lat jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, a on ma dziewczynę.

Także nie ma reguły, ale jednak w większości przypadków kontakt z byłymi to porażka. Zależy od sytuacji.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-12, 19:26   #3860
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy was tez czasem korci, zeby odezwac sie do bylego?

Czasem mam ochote napisac do niego, co tam slychac, czy ulozyl sobie zycie, poznal kogos itd. Nie po to zeby prosic o powrot, gdyz oboje zgodnie stwierdzilismy, ze jest fajnie, milo i przyjemnie, ale wizje dalszego zycia mamy zupelnie inne, wiec rozstanie jak najbardziej w dobrej atmosferze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm korci. Czasem bardziej, czasem mniej. Ale wtedy odkładam telefon i czekam aż rozsądek weźmie górę. Ale to dotyczy wyłącznie jednego byłego partnera.
Z pozostałymi jestem na zwykłe "cześć" jak się spotkamy i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 20:17   #3861
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Imraa ale dlaczego dokładnie wtedy ta znajomość się rozpadła ? Wydaje mi się, że już nie ma sensu pisać do takiego faceta jak nie szukał kontaktu, nie miał czasu na spotkania, pozwolił, żeby znajomość wygasła to najwyraźniej cię jakoś specjalnie nie polubił ...albo nie jesteś w jego typie albo nie szuka związku. Lepiej na niego nie tracić więcej czasu bo za chwilę znowu może być to samo.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 20:19   #3862
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nie korci. Bylo minęło i nie jestem ciekawa co u nich i o sobie też nie chciałabym sie rozpisywać gdyby sie odezwali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 08:19   #3863
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Imraa ale dlaczego dokładnie wtedy ta znajomość się rozpadła ? Wydaje mi się, że już nie ma sensu pisać do takiego faceta jak nie szukał kontaktu, nie miał czasu na spotkania, pozwolił, żeby znajomość wygasła to najwyraźniej cię jakoś specjalnie nie polubił ...albo nie jesteś w jego typie albo nie szuka związku. Lepiej na niego nie tracić więcej czasu bo za chwilę znowu może być to samo.

Początkowo mieliśmy bardzo częsty kontakt na messengerze i sporo o sobie wiemy. Potem on jakoś nie miał czasu, pisał w kratkę (albo znów bardzo często albo nawet kilka dni nie odpowiedział na moje pytanie). No i w końcu przestaliśmy pisać. Natomiast ostatnio zaobserwował mnie na IG i przysłał zdjęcie czegoś, o co kiedyś go prosiłam. Napisać nic nie napisałam, bo w sumie nie wiem czy warto i czy chcę. Z tego co wiem, to on nie szuka stałej relacji a luźnego układu. Mnie co prawda o tym nigdy nie powiedział, ale już mojej koleżance tak (zaczepił ją na Tinderze 2 tygodnie temu).
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 08:59   #3864
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nie, to bez sensu... myślałam, że to może jakoś znajomy z realu, z którym się kontakt urwał. Jak sam przestawał odpisywać na kilka dni i szukaj jakichś dziwnych układów, to lepiej daj sobie od razu z nim spokój.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 09:24   #3865
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
A może to z czystej...życzliwości? Kiedyś moją byłą na fb zaprosiłem do znajomych. Ma męża, może i dziecko. Do dziś nie zaakceptowała zaproszenia xD A chciałem tylko spytać co tam, jak tam. To ona ode mnie odeszła, odbyło się to w zgodzie, za jakiś tydzień miała innego xD Dziś mnie to mega śmieszy. To po prostu dziewczyna z moich młodych czy młodszych lat. Ja nie widzę problemu powiedzieć co u mnie, gdyby jakaś eks się odezwała. O! Jedną byłą mam na fb. Nasz związek trwał 3 dni i 3 noce xD I można!
Tez tak może być. Tylko zależy od sytuacji. Ja np miałam byłego jako nastolatka który mnie zdradził i cóż jednak nie dałam rady wybaczyć i rozstałam się z nim. Potem on przez lata szukał kontaktu, zwłaszcza jak mu nie wychodziło w życiu i nawet po paru latach mówił że jak mogłabym o nim zapomnieć itp. Nawet jak wziął ślub i ma dziecko a teraz już dzieci to chciał gadać. Ja zgodziłam się bo niby tyle lat i wspomnienia powinny opasc. Niby pisał koleżeńsko ale w końcu zaczął wspominać nasze chwilę to mu napisałam że to nie w porządku wobec jego żony i w ogóle Ja nie chce takich rozmow i zerwałam kontakt. Na szczęście odpukać odpuścił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 10:12   #3866
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Tez tak może być. Tylko zależy od sytuacji. Ja np miałam byłego jako nastolatka który mnie zdradził i cóż jednak nie dałam rady wybaczyć i rozstałam się z nim. Potem on przez lata szukał kontaktu, zwłaszcza jak mu nie wychodziło w życiu i nawet po paru latach mówił że jak mogłabym o nim zapomnieć itp. Nawet jak wziął ślub i ma dziecko a teraz już dzieci to chciał gadać. Ja zgodziłam się bo niby tyle lat i wspomnienia powinny opasc. Niby pisał koleżeńsko ale w końcu zaczął wspominać nasze chwilę to mu napisałam że to nie w porządku wobec jego żony i w ogóle Ja nie chce takich rozmow i zerwałam kontakt. Na szczęście odpukać odpuścił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja zaczelam te rozmyslenia wlasnie przez to, ze rozstalismy sie w zgodzid, oboje doszlismy do wniosku ze mimo chemii i naprawde fajnej relacji, nie ma szans, zeby wyszlo, bo i odleglosc wchodzila w gre i inne oczekiwania wobec zycia. Takze po prostu czasem mam takie dni, ze zastanawiam sie czy mu sie wiedzie, poznal kogos itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 10:57   #3867
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dziewczyny, nie szukam typowo randkowej apki. Ma być darmowa i pozwalać na rozmowy z ludźmi z całego świata. Coś polecacie ? Mam Slowly i mi się mega podoba, ale potrzebuje też czegoś bardziej dynamicznego
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 13:21   #3868
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nigdy nie czułam takiej potrzeby. Do mnie raz odezwał się były niby po koleżeńsku, a okazało się, że chciał do mnie wrócić. Potem nie dawał mi spokoju i myślał, że...wprosi się na weekend
Do mnie też dobija się gość ze Szczecina. 32 letni emeryt- rencista
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 15:54   #3869
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Tez tak może być. Tylko zależy od sytuacji. Ja np miałam byłego jako nastolatka który mnie zdradził i cóż jednak nie dałam rady wybaczyć i rozstałam się z nim. Potem on przez lata szukał kontaktu, zwłaszcza jak mu nie wychodziło w życiu i nawet po paru latach mówił że jak mogłabym o nim zapomnieć itp. Nawet jak wziął ślub i ma dziecko a teraz już dzieci to chciał gadać. Ja zgodziłam się bo niby tyle lat i wspomnienia powinny opasc. Niby pisał koleżeńsko ale w końcu zaczął wspominać nasze chwilę to mu napisałam że to nie w porządku wobec jego żony i w ogóle Ja nie chce takich rozmow i zerwałam kontakt. Na szczęście odpukać odpuścił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie no...dla ludzie mających w sobie tyle miłości, że aż dzielą ją na kilku/kilka nie mam internetu/telefonu. Ja to raczej myśląc o kontaktach z byłymi nucę sobie Hey-Mimo wszystko. Myślę o nich jako ciekawych ludziach, którzy mogli "zajść daleko" i miło byłoby wiedzieć, że moje byłe towarzyszki życia mają się dobrze itd. Ja to taki kumpel staram się być, a nie trzymający związek żelazną ręką MISIO xD. No i po kumpelsku zawsze mogę pogadać. Chętnie zobaczę zdjęcia dzieci jeśli któraś ma. U mnie nie ma od miłości do nienawiści/obojętności. U mnie od znajomych do znajomych
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 21:38   #3870
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88946140]Dziewczyny, nie szukam typowo randkowej apki. Ma być darmowa i pozwalać na rozmowy z ludźmi z całego świata. Coś polecacie ? Mam Slowly i mi się mega podoba, ale potrzebuje też czegoś bardziej dynamicznego [/QUOTE]


Tandem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.