Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 21:14   #1951
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
All-a co jeszcze na głowę można dac żeby przestały wypadac? Smrodek mnie nie odstrasza
Z takich naturalnych to właśnie olej kokosowy (mnie pomaga bardzo, ale wiem, że nie wszystkie włosy go lubią, trzeba spróbować). Kozieradka jest dobra (nasiona zaparzasz, robisz wcierkę) - wzmacnia, a poza tym stymuluje wzrost włosów. No i skrzyp - rwany i suszony samodzielnie, do płukania po myciu.
To stosowałam i mogę polecić I do tego wracam, już nigdy więcej się nie skuszę na nic w drogerii, choćby było nie wiem jak zachwalane.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 21:26   #1952
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Lady anabell-farbuje rzadko więc trudno mi będzie z tego zrezygnować szczególnie,że mój naturalny kolor to ciemny blond bardzo nijako-mysi.o tych tabletkach słyszałam,ale na razie lykam vitapil ale mdłości po nim mnie wykanczaja.jak skoncze obecne to kupię te które polecasz . Dzięki
All-kokosowy jest pierwszy na mojej liście zakupów. Podczas ostatniego pobytu w górach męczyłam tz i nazrywal mi pokrzyw ususzylam i bede pić i plukac włosy. O kozieradce słyszałam ale musze kupić na necie bo w moim zielarskim tego nie ma. Skrzyp gdzie kupic?bo nie mam gdzie sama uzbierać
Karolina,chociaż jedna dobra wiadomośc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 05:34   #1953
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Lady anabell-farbuje rzadko więc trudno mi będzie z tego zrezygnować szczególnie,że mój naturalny kolor to ciemny blond bardzo nijako-mysi.o tych tabletkach słyszałam,ale na razie lykam vitapil ale mdłości po nim mnie wykanczaja.jak skoncze obecne to kupię te które polecasz . Dzięki
All-kokosowy jest pierwszy na mojej liście zakupów.
Ja kiedyś miałam naturalnie ciemny brąz na głowie a teraz też zrobił się jakiś mysi brąz. Nie farbuję od roku ale korzystniej wyglądam w bardzo ciemnych i nic z tym nie mogę zrobić. Strasznie boję się zaryzykować kolejnym farbowaniem, bo naprawdę wypadało mi mnóstwo włosów. Miałam prześwity, nawet mąż zauważył, że za dużo ich na podłodze a przy myciu leciał jeden za drugim. Dla nas, kobiet, włosy są bardzo ważne, to nasza wizytówka a ja nie chcę wracać do horroru sprzed dwóch lat
Vitapil też łykałam Słyszałam, że działa też na cerę. Ja pracuję w kurzu i pyle, często wychodzą różne nie fajne rzeczy na skórze twarzy a po tych tabletkach jak ręką odjął
Olej kokosowy też stosowałam ale spektakularnych efektów nie było. Dla każdych włosów pewnie inny jest przystosowany. Już ładniejsze były po rycynowym.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 06:57   #1954
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ja niestety farbuję włosy co 1-2 miesiące, bo pomimo mojego wieku już mi siwieją i odrosty się świecą siwizną z daleka Ale na szczęście mimo tak częstego farbowania nie są zniszczone bardzo i prawie mi nie wypadają. I nie stosuję nic specjalnego. Tylko odżywkę z Garniera polecaną na KWC, a myję włosy codziennie.
Może też mam je w takim znośnym stanie, bo noszę krótkie włosy i co miesiąc podcinam końcówki i są tak krótkie, że mi się końce nie ocierają o obrania. Pamiętam jak miałam takie bardzo długie, to nie dość że porozdwajane to jeszcze się okropnie elektryzowały.

I też nie mogę słuchać o tych wypadkach, jeszcze jak młodzi ludzie i dzieci giną, od razu przeżywam i mi się płakać chce. Ja nie wiem jakim trzeba być bezmyślnym, żeby z taką dużą prędkością jeździć

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-07-04 o 06:58
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 07:57   #1955
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Sugar gratki i super za wytrwałość.
Ja właśnie wrocikam z urodzin szwagra, jestem padnieta ale jutro mam wolne na szczęście

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 5036D przy użyciu Tapatalka

A dzięki, coraz bardziej nas to wkręca, pies przeszczęśliwy, my pozytywnie naładowani Wczoraj zrobiłam napad na Lidla i kupiłam sobie trochę ciuchów do biegania oraz miętowo-różowe buty!

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
My z mężusiem od marca ostro dbamy o linię i robimy pizze na spodzie z żytniej mąki. Bardzo dobra i o wiele zdrowsza i ma mniej kalorii.

Aż się wam pochwalę, że na tej naszej dietce schudłam 8 kg już Bez problemu weszłam w moją kieckę ze studniówki, czyli wróciłam do figury sprzed 10 lat Waga mnie już satysfakcjonuje, ale jakoś oduczyłam się jeść jasnego pieczywa, jasnej mąki i jasnego makaronu.

I właśnie odebrałam woski Najbardziej mi się spodobał Pink Sands i zaraz odpalam i biorę się za czytanie kryminału.

Jutro jedziemy nad jeziorko do teściów na cały weekend. Ma być gorąco, więc całe dnie będę się lenić na plaży. I już nie mogę się doczekać, aż pochwalę się szwagierce moją odzyskaną figurą

O kurczę, gratki, a tylko zastąpiłaś pszenne pieczywo żytnim? Czy coś jeszcze?

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny przybywam i się chwalę jutro idę na rozmowę o pracę tzn już dogadać się konkretnie. Recepcja w miedzynarodowej firmie ale zatrudnienie przez firme ochroniarska. Stawka oszałamiająca 6zł/h ale ważne że jest. Mam nadzieje że w końcu zmobilizuje się do odchudzania. Liczę,że ta firma ochroniarska ma karty multisport od razu lepiej mi psychicznie i jakoś optymistyczniej patrzę w przyszłość. Pisze z tel i nie umiem wielo-cytatu ale postaram się:
Sherlok-gratki odchudzania
All-nie mów o jantarze bo chciałam kupic na moje włosy które są w agonii (ostatnio olejowałam: rycynowy +arganowy. Zmylam i nałożyłam arganowy bez splukiwania i jedwab na końce i mama pytała czy farbowalam bo taki intensywny kolor mam )

Tina-trochę daleko
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja miałam takie objawy na początku ciąży
A tak serio, to podstawowe badania zawsze warto zrobić i lekarza odwiedzić też. Może po prostu przemęczona jesteś?

No się prawie załamałam. Włosy i tak mam zawsze krótkie, bo zdecydowanie mi najlepiej w takiej fryzurze. Ale stan skóry i kondycja włosów jest fatalna. Zachciało mi się zmiany, to mam




Ja też ładnie chudnę, ale bez niczego. Wzięłam się po prostu za robotę




Ja nie chce jej podejrzewać o celowe działanie, ale miesiąc pracujących weekendów to za dużo. Ona wraca, ja mam wolne. A w sierpniu ja idę na urlop i nie interesują mnie jej plany. Może mieć nawet najazd obcej cywilizacji. Ja tez mam swoje życie.


Nawet bardzo bym się nie zmartwiła Ale na razie raczej chyba nie ma możliwości Zazdroszczę u mnie waga, mimo intensywnej pracy, wysiłku fizycznego, ograniczania słodyczy i naprawdę jedzenia niewielkich porcji stoi w miejscu A nawet mam wrażenie, że przytyłam
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 08:30   #1956
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
All-kokosowy jest pierwszy na mojej liście zakupów. Podczas ostatniego pobytu w górach męczyłam tz i nazrywal mi pokrzyw ususzylam i bede pić i plukac włosy. O kozieradce słyszałam ale musze kupić na necie bo w moim zielarskim tego nie ma. Skrzyp gdzie kupic?bo nie mam gdzie sama uzbierać
Skrzyp rośnie np. na łąkach. ja mam swój w ogrodzie u teściów i za płotem, bo to ostatni dom na wsi , więc tam zero ruchu, powietrze inne. Więc go rwę i suszę bez oporów.
Możesz kupić skrzyp.
Generalnie z tym zielskiem to jest sporo zachodu, ale warto się poświęcić, być cierpliwym i systematycznym

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Olej kokosowy też stosowałam ale spektakularnych efektów nie było. Dla każdych włosów pewnie inny jest przystosowany. Już ładniejsze były po rycynowym.
Dokładnie - każde włosy co innego lubią. Każde mają inną porowatość itd. Trzeba wypróbować.

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja niestety farbuję włosy co 1-2 miesiące, bo pomimo mojego wieku już mi siwieją i odrosty się świecą siwizną z daleka
I też nie mogę słuchać o tych wypadkach, jeszcze jak młodzi ludzie i dzieci giną, od razu przeżywam i mi się płakać chce. Ja nie wiem jakim trzeba być bezmyślnym, żeby z taką dużą prędkością jeździć
Ja też muszę farbować. Na szczęście farba mi nie szkodzi. farbuję jedną, od lat (czasem muszę się jej porządnie naszukać, ale od dłuższego czasu kupuję w drogerii na osiedlu).

My (w sensie mój pracodawca) mamy głównie klientelę mniej lub bardziej związaną właśnie z cmentarzem, że tak to ujmę czyli wszelkie kompozycje, dekoracje funeralne plus olbrzymi wybór zniczy i innych dekoracji. Generalnie mi to nie przeszkadza, dobrze mi się pracuje, no ale wczoraj ten dzień taki się trafił... Najpierw ten młody chłopaczek, potem pani, która mi opowiadała, że już 4 lata się sądzi z jakimś bandytą, co jej też syna rozjechał, a na koniec młoda dziewczyna w czerni, z brzuszkiem, która jechała do męża i córki na cmentarz.
Serio, wracałam do domu ze łzami w oczach.


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nawet bardzo bym się nie zmartwiła Ale na razie raczej chyba nie ma możliwości Zazdroszczę u mnie waga, mimo intensywnej pracy, wysiłku fizycznego, ograniczania słodyczy i naprawdę jedzenia niewielkich porcji stoi w miejscu A nawet mam wrażenie, że przytyłam
Ja chudnę, jak jem regularnie i troszkę mniejsze porcje. Słodyczy prawie w ogóle nie jem, piję od zawsze dużo wody. I w zasadzie nie muszę nic więcej robić.
Planuję w domu na steperze sobie połazić i trochę brzuch ujędrnić. Planowałam bieganie, ale najpierw muszę jakoś się ogarnąć i wypracować sobie rytm dnia.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 12:03   #1957
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O kurczę, gratki, a tylko zastąpiłaś pszenne pieczywo żytnim? Czy coś jeszcze?
Jem 5 posiłków dziennie co 3h, jem kolację (a dawniej nie jadłam wcale), nie jem chipsów, słodyczy, kebabów, frytek i nie pije słodkich napoi i piwka. Mi się najwięcej tłuszczu odkładało właśnie przez słodycze,piwko i chipsy
Tylko boję się co będzie teraz.Bo weekendy nad jeziorkiem to pewnie z 1-2 piwka wypije dziennie, a do tego potem jeszcze 2 tyg pełne u teściów. I nie będę mogła wybrzydzać i jeść tego co chcę. Jest jeden obiad i tyle
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 15:15   #1958
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość


My (w sensie mój pracodawca) mamy głównie klientelę mniej lub bardziej związaną właśnie z cmentarzem, że tak to ujmę czyli wszelkie kompozycje, dekoracje funeralne plus olbrzymi wybór zniczy i innych dekoracji. Generalnie mi to nie przeszkadza, dobrze mi się pracuje, no ale wczoraj ten dzień taki się trafił... Najpierw ten młody chłopaczek, potem pani, która mi opowiadała, że już 4 lata się sądzi z jakimś bandytą, co jej też syna rozjechał, a na koniec młoda dziewczyna w czerni, z brzuszkiem, która jechała do męża i córki na cmentarz.
Serio, wracałam do domu ze łzami w oczach.



Ja chudnę, jak jem regularnie i troszkę mniejsze porcje. Słodyczy prawie w ogóle nie jem, piję od zawsze dużo wody. I w zasadzie nie muszę nic więcej robić.
Planuję w domu na steperze sobie połazić i trochę brzuch ujędrnić. Planowałam bieganie, ale najpierw muszę jakoś się ogarnąć i wypracować sobie rytm dnia.

O matko jaki przykry zawód

Ja jem regularnie (na ile sobie mogę pozwolić w pracy), małe porcje, słodycze tylko w weekendy, od zawsze piję albo wodę albo herbatę nie lubię słodkich napojów - i niestety nic, chyba muszę się pogodzić z tym Górę mam 36 a dół 40 :/ Do tego ,mam dość fizyczną pracę, cały czas jestem na nogach, biegam 2-3 razy w tygodniu, 1 x w tyg ćwiczę jogę, codziennie chodzę z psem na spacery, w weekendy na kilkugodzinne


Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Jem 5 posiłków dziennie co 3h, jem kolację (a dawniej nie jadłam wcale), nie jem chipsów, słodyczy, kebabów, frytek i nie pije słodkich napoi i piwka. Mi się najwięcej tłuszczu odkładało właśnie przez słodycze,piwko i chipsy
Tylko boję się co będzie teraz.Bo weekendy nad jeziorkiem to pewnie z 1-2 piwka wypije dziennie, a do tego potem jeszcze 2 tyg pełne u teściów. I nie będę mogła wybrzydzać i jeść tego co chcę. Jest jeden obiad i tyle
Ja nawet kolacji nie jem, słodycze tylko w weekendy...

A rozumiem, u teściów jest zupelnie inna kuchnia niż u nas, też zawsze widzę jak tyję w oczach, ale nic nie mówię
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 15:51   #1959
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O matko jaki przykry zawód

Ja jem regularnie (na ile sobie mogę pozwolić w pracy), małe porcje, słodycze tylko w weekendy, od zawsze piję albo wodę albo herbatę nie lubię słodkich napojów - i niestety nic, chyba muszę się pogodzić z tym Górę mam 36 a dół 40 :/ Do tego ,mam dość fizyczną pracę, cały czas jestem na nogach, biegam 2-3 razy w tygodniu, 1 x w tyg ćwiczę jogę, codziennie chodzę z psem na spacery, w weekendy na kilkugodzinne
Nie jest przykry Ja lubię kwiaty, mam zdolności manualne, lubię dłubać rożne rzeczy hobbistycznie, więc florystyka mi odpowiada.
Akurat tutaj takie miejsce (jeden i drugi punkt niedaleko cmentarza), że większość klientów przychodzi po asortyment "cmentarny".
a może to tak odbieram i dlatego, że siedziałam w domu dość długo, szukałam pracy, więc kontakt z ludźmi miałam mniejszy. Takie życie, że czasami coś przykrego się zdarza. A i ludzie czasem czują potrzebę porozmawiania, wyżalenia się, nawet obcym.

Może masz taką przemianę materii?
Ja jakoś nigdy nie miałam problemu z tym. Jak potrzebowałam zrzucić ze 2 kg do sukienki na wesele, to po prostu w dwa tygodnie chudłam więcej wody i mniejsze ciut porcje.
Chudnę bardzo, jak mam stres. Po prostu w oczach niknę.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 16:26   #1960
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja jem regularnie (na ile sobie mogę pozwolić w pracy), małe porcje, słodycze tylko w weekendy, od zawsze piję albo wodę albo herbatę nie lubię słodkich napojów - i niestety nic, chyba muszę się pogodzić z tym Górę mam 36 a dół 40 :/ Do tego ,mam dość fizyczną pracę, cały czas jestem na nogach, biegam 2-3 razy w tygodniu, 1 x w tyg ćwiczę jogę, codziennie chodzę z psem na spacery, w weekendy na kilkugodzinne
Może masz taką figurę. Bo wiesz nie da się schudnąć tylko z jednej partii ciała. Jak byś schudła do rozm 38 na dole to górę już byś miała 34

Mi strasznie zależało, żeby brzuch zgubić. Niby nosiłam rozmiar 36, ale według mnie miałam za duży brzuchol Kupowałam spodnie 36, bo w biodrach i w udach rozmiar 38 na mnie wisiał, ale za to 36 w brzuchu wyciskało mi boczki. No i schudłam w pasie do 62 cm, ale w biodrach mi też strasznie dużo poleciało i teraz mam 85cm. I teraz mimo, że w pasie wszystkie spodnie super to w biodrach i udach wiszą. Taka budowa niestety, że mam bardzo wąskie biodra. Chłopięce A miałam taką nadzieję, na figurę 90/60/90 a tu kicha. Ale i tak jestem zadowolona.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 19:03   #1961
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziewczyny chudzinki jesteście!!! Ja w dniu ślubu wazylam 75kg i to była moja waga bo jak więcej chudlam miałam szczurzą twarz i brak cyckow. Ale potem przyplątała się niedoczynność tarczycy i 30kg na plusie. Ale biorę prochy od endo i walczę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 19:51   #1962
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Musze się Wam pochwalić, że dzisiaj wstałam o 6.30 i biegałam.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 21:37   #1963
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Wow gratulacje

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 5036D przy użyciu Tapatalka
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 01:23   #1964
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziewczyny mam nietypowe pytanie:czy któraś ma styczność albo jakąś wiedzę w dziedzinie odganiania złych mocy? Kurcze,ostatnio ciągle klocimy się z mężem o rzeczy które miesiąc temu były na porządku dzienny. A mam jedną"czarownice"w rodzinie i mam duże przypuszczenia,że mogła coś naczarować . Może to brzmieć śmiesznie ale naprawdę kobieta ma dziwne"moce". I jak któraś orientuje się czy trzeba wtedy mieszkanie zakadzić kadzidłem czy może jakieś świeczki w specjalnych miejscach? Szukam każdej możliwości bo to niemożliwe,że żyje z facetem 3lata i wszystkie jego głupie nawyki były dla mnie normą a dziś jestem w stanie rozpętać wojnę o np okruszki na stole albo kilka kropel zupy które mu umkną z talerza na stół. Eeehhh sama już nie wiem co myśleć więc jak wiecie cokolwiek pomóżcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 08:48   #1965
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Musze się Wam pochwalić, że dzisiaj wstałam o 6.30 i biegałam.
Super
Ja nie daję rady rano biegać, bo jestem strasznie słaba. W grę wchodzi tylko wieczorem, a w lecie to i o 22 chodzę
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 09:19   #1966
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Super
Ja nie daję rady rano biegać, bo jestem strasznie słaba. W grę wchodzi tylko wieczorem, a w lecie to i o 22 chodzę
Gratki my generalnie biegamy rano, w weekendy wieczorami, bo rano lubimy zjeść śniadanie razem na spokojnie, w ciągu tygodnia na to nie ma czasu, a ja pracuję do 21

Dziś właśnie wybieramy się wieczorem
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 09:25   #1967
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Wczoraj mnie zaskoczył też Summer white sunrise Avon. Wzięłam sobie takie psikadełko do codziennego użytku, ale nie liczyłam na nic specjalnego. A zapach jest fajny, szyprowy, elegancki i trwały. Zupełnie jak nie Avon.

Ja mam po tym skórę na głowie w kolorze barbiowego różu, jedną wielką skorupę, strup na strupie, straszny świąd. Włosy mi wyłażą garściami.
Właśnie wróciłam od fryzjera, ścięłam je na krótko i będę reanimować.
W życiu tego świństwa nie kupię
Ja ogólnie za avonowskimi zapachami nie przepadam, ponieważ w większości wyczuwam charakterystyczną, drażniącą mnie nutę. Za to moja mama lubi ich perfumy i całkiem ładnie się na niej układają Bardzo lubię Perceive - kojarzą mi się z dzieciństwem i powrotami mamy z pracy. Zawsze wtedy przytulała mnie, a ja czułam od niej delikatną smugę tego zapachu

Szczerze współczuję przykrej przygody z jantarową mgiełką. Oby włosy jak najszybciej doszły do siebie!

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ha, ha, poczułam się jak wariatka , nawet na tym wątku

Jeszcze muszę mieć ośnieżoną, muszę !!! (tupię nogą)
Nie chciałam, wybacz

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Gosia zawita! A raczej przeleci huraganem przez Wielkopolskę, wróci na Śląsk, po czym zaatakuje Małopolskę
Będę zatem wypatrywać huraganu Sugar

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
I właśnie odebrałam woski Najbardziej mi się spodobał Pink Sands i zaraz odpalam i biorę się za czytanie kryminału.
Ja już teraz mogę polecić woski, które niebawem wejdą do sklepów w Polsce - najnowsze zapachy na jesień Od 2 dni niucham je bezustannie, ale cholerny upał powstrzymuje mnie przed testowaniem jakiegokolwiek zapachu

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Martyna, przetestowałam Love potion z Oriflame.
Ładny, ciepły, otulający. Ja w nim czuję trufle z nutką rumu. Moi panowie mnie obwąchali i powiedzieli, że pięknie pachnę.
Ale spodziewałam się trochę więcej.
Smakowicie Mają ogon, czy trzymają się raczej blisko ciała?
Ja ogólnie bardzo lubię takie otulające, ciepłe zapachy Mam zdecydowanie więcej perfum, które bardziej nadają się na jesień czy zimę, niż na lato. Teraz właściwie trzymam się głównie 2 flaszek, za to gdy robi się chłodniej, wpadam w istny zapachowy szał W poniedziałek powinny dolecieć do mnie Kenzo Amour le Parfum (to też już z myślą o chłodniejszych dniach ) i nie mogę już na tyłku usiedzieć

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam napad na Lidla i kupiłam sobie trochę ciuchów do biegania oraz miętowo-różowe buty!
Oho, będzie lans

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny chudzinki jesteście!!! Ja w dniu ślubu wazylam 75kg i to była moja waga bo jak więcej chudlam miałam szczurzą twarz i brak cyckow. Ale potem przyplątała się niedoczynność tarczycy i 30kg na plusie. Ale biorę prochy od endo i walczę
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie, niektórym zbyt niska waga nie służy. Moja kuzynka ważyła kiedyś właśnie mniej więcej koło 70-75kg i wyglądała prześlicznie, zdrowo, promiennie Kilka lat temu znacznie schudła i niestety, moim zdaniem straciła na tym sporo ze swojego uroku. Oczywiście grunt to dobre samopoczucie samej zainteresowanej

Mam nadzieję, że walka zakończy się powodzeniem

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nietypowe pytanie:czy któraś ma styczność albo jakąś wiedzę w dziedzinie odganiania złych mocy? Kurcze,ostatnio ciągle klocimy się z mężem o rzeczy które miesiąc temu były na porządku dzienny. A mam jedną"czarownice"w rodzinie i mam duże przypuszczenia,że mogła coś naczarować . Może to brzmieć śmiesznie ale naprawdę kobieta ma dziwne"moce". I jak któraś orientuje się czy trzeba wtedy mieszkanie zakadzić kadzidłem czy może jakieś świeczki w specjalnych miejscach? Szukam każdej możliwości bo to niemożliwe,że żyje z facetem 3lata i wszystkie jego głupie nawyki były dla mnie normą a dziś jestem w stanie rozpętać wojnę o np okruszki na stole albo kilka kropel zupy które mu umkną z talerza na stół. Eeehhh sama już nie wiem co myśleć więc jak wiecie cokolwiek pomóżcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem czy słyszałaś, ale po 3 latach związku podobno często przychodzi spory kryzys Ja w sumie też jestem tego przykładem, bo właśnie mniej więcej po 3 latach przechodziłam z mężem najgorszy okres
Skoro wierzysz w działanie różnych złych mocy, może poszukaj czegoś o odczynianiu uroków?
Znalazłam takie forum: http://forumezo.pl/klatwy-i-uroki-f885.html , może tam coś znajdziesz?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 11:17   #1968
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Tina wierze-nie wierze przy mojej ciotce działy się różne dziwne rzeczy np na uroczystości rodzinnej jak wchodziła do domu i nikt z gości jej nie widział to wszystkie dzieci jak jeden mąż w ryk. W rodzinie mamy dużo psiarzy i zawsze wszystkie psy na nią warcza. Jak jej syn przyjechał z niemiec z kolega i poszli na impreze to przed impreza powiedziała koledze: uważaj żeby ci się nic nie stało i wrócili za 3h z imprezy zahaczając o pogotowie bo złamał nogę. A na naszym ślubie stwierdziła,że nie wróży nam zbyt długiego małżeństwa więc nie spotykam się z nią bo po prostu się jej boję. Ją słyszałam o kryzysie po 7latach ....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 17:05   #1969
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja nie daję rady rano biegać, bo jestem strasznie słaba. W grę wchodzi tylko wieczorem, a w lecie to i o 22 chodzę
ja zazwyczaj też biegam wieczorem, ale jak uda mi się wstać, to wolę biegać rano.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 17:24   #1970
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
ja zazwyczaj też biegam wieczorem, ale jak uda mi się wstać, to wolę biegać rano.
Mnie się rzadko kiedy udaje wstać rano
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 17:27   #1971
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Mi niestety też.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 17:58   #1972
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nawet bardzo bym się nie zmartwiła Ale na razie raczej chyba nie ma możliwości Zazdroszczę u mnie waga, mimo intensywnej pracy, wysiłku fizycznego, ograniczania słodyczy i naprawdę jedzenia niewielkich porcji stoi w miejscu A nawet mam wrażenie, że przytyłam
Może masz taką budowę, ze ciężko Ci schudnąć? Ja potrafię w ciągu jednego dnia zrzucić z siebie 1,5-2 kg Za to koleżanka je jak ptaszek, próbowała różnych diet, schudła do określonej wagi i stop.

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Dokładnie - każde włosy co innego lubią. Każde mają inną porowatość itd. Trzeba wypróbować.
Szkoda tylko, że tyle trzeba tego wszystkiego kupić i wypróbować, żeby wiedzieć co nasze włosy lubią a czego nie

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nietypowe pytanie:czy któraś ma styczność albo jakąś wiedzę w dziedzinie odganiania złych mocy? Kurcze,ostatnio ciągle klocimy się z mężem o rzeczy które miesiąc temu były na porządku dzienny. A mam jedną"czarownice"w rodzinie i mam duże przypuszczenia,że mogła coś naczarować . Może to brzmieć śmiesznie ale naprawdę kobieta ma dziwne"moce". I jak któraś orientuje się czy trzeba wtedy mieszkanie zakadzić kadzidłem czy może jakieś świeczki w specjalnych miejscach? Szukam każdej możliwości bo to niemożliwe,że żyje z facetem 3lata i wszystkie jego głupie nawyki były dla mnie normą a dziś jestem w stanie rozpętać wojnę o np okruszki na stole albo kilka kropel zupy które mu umkną z talerza na stół. Eeehhh sama już nie wiem co myśleć więc jak wiecie cokolwiek pomóżcie
Ja kiedyś spryskałam mieszkanie wodą święconą. Pomogło.

Wierzycie w "zmory"? Pracowałam kiedyś z jedną koleżanką i ona jest strasznie o wszystko zazdrosna. Kompletnie zerwałam z nią wszelkie kontakty. Boję się nawet pisać co wydarzyło się w nocy, bo podobno można to coś przywołać.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 18:03   #1973
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ja trochę w "zmory" wierzę. Wolę nawet o tym tutaj nie pisać, bo czasami można coś wywołać...
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 18:15   #1974
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Pewno mam taką budowę...jestem gruszką, nie potrafię tego zaakceptować po prostu

Ja wolę biegać rano, tylko nie zawsze mam możliwość - właśnie czekam aż mi się komórka załaduję i biegnę Dziś bez męża bo pracuje na kompie




Jelizawieta - podobno jest kilka kryzysów w związkach, ja jestem z moim chłopem ponad 4 lata na razie jakiś dramatów nie przechodziłam - może dlatego że cały czas coś się dzieje, akurat jak byliśmy ponad 3 lata w związku to mi się oświadczył, potem ślub...także ciągle coś się zmienia

Nie wiem co to są zmory?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 18:22   #1975
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dopiero teraz sobie uświadomiłam, że już za 2 tygodnie mam wesele siostry.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 19:47   #1976
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

6,22 km, 46 minut, 582 kcal
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 19:49   #1977
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nietypowe pytanie:czy któraś ma styczność albo jakąś wiedzę w dziedzinie odganiania złych mocy? Kurcze,ostatnio ciągle klocimy się z mężem o rzeczy które miesiąc temu były na porządku dzienny. A mam jedną"czarownice"w rodzinie i mam duże przypuszczenia,że mogła coś naczarować . Może to brzmieć śmiesznie ale naprawdę kobieta ma dziwne"moce". I jak któraś orientuje się czy trzeba wtedy mieszkanie zakadzić kadzidłem czy może jakieś świeczki w specjalnych miejscach? Szukam każdej możliwości bo to niemożliwe,że żyje z facetem 3lata i wszystkie jego głupie nawyki były dla mnie normą a dziś jestem w stanie rozpętać wojnę o np okruszki na stole albo kilka kropel zupy które mu umkną z talerza na stół. Eeehhh sama już nie wiem co myśleć więc jak wiecie cokolwiek pomóżcie
Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Tina wierze-nie wierze przy mojej ciotce działy się różne dziwne rzeczy np na uroczystości rodzinnej jak wchodziła do domu i nikt z gości jej nie widział to wszystkie dzieci jak jeden mąż w ryk. W rodzinie mamy dużo psiarzy i zawsze wszystkie psy na nią warcza. Jak jej syn przyjechał z niemiec z kolega i poszli na impreze to przed impreza powiedziała koledze: uważaj żeby ci się nic nie stało i wrócili za 3h z imprezy zahaczając o pogotowie bo złamał nogę. A na naszym ślubie stwierdziła,że nie wróży nam zbyt długiego małżeństwa więc nie spotykam się z nią bo po prostu się jej boję. Ją słyszałam o kryzysie po 7latach ....
Ja myślę, że to żadna ciotka i moce, tylko zwyczajne "zmęczenie materiału". Każdy związek ewoluuje, przechodzi różne fazy. Mijają motyle i fajerwerki, na pewne rzeczy zaczyna się inaczej patrzeć. Jestem z mężem już w sumie 13 lat. Zdarzały się burze z piorunami. Trzeba usiąść, pogadać szczerze i otwarcie, słuchać drugiej strony i szanować ją.
Ja nie wierzę w takie rzeczy I Ty też się tym nie sugeruj, bo to taka trochę samospełniająca się przepowiednia. Jak będziesz wierzyć w to, że małżeństwo Ci się posypie, to tak będzie, bo podświadomie będziesz do tego dążyć.
Swoją drogą to trzeba mieć niezły tupet, żeby młodym na weselu takie coś powiedzieć. Znam to - ciotka męża, zapytana o to, czemu się nie bawi, przecież wesele chrześniaka jedynego, jedyna okazja, odpowiedziała "a to się jeszcze zobaczy"

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja ogólnie za avonowskimi zapachami nie przepadam, ponieważ w większości wyczuwam charakterystyczną, drażniącą mnie nutę.
mają zdecydowanie wspólnym "mianownik" zapachowy. Ale czasem coś biorę, takie do codziennego użytku, zazwyczaj właśnie na wisonę - lato.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja już teraz mogę polecić woski, które niebawem wejdą do sklepów w Polsce - najnowsze zapachy na jesień Od 2 dni niucham je bezustannie, ale cholerny upał powstrzymuje mnie przed testowaniem jakiegokolwiek zapachu
Powiedz coś więcej


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Smakowicie Mają ogon, czy trzymają się raczej blisko ciała?
Ja ogólnie bardzo lubię takie otulające, ciepłe zapachy Mam zdecydowanie więcej perfum, które bardziej nadają się na jesień czy zimę, niż na lato. Teraz właściwie trzymam się głównie 2 flaszek, za to gdy robi się chłodniej, wpadam w istny zapachowy szał W poniedziałek powinny dolecieć do mnie Kenzo Amour le Parfum (to też już z myślą o chłodniejszych dniach ) i nie mogę już na tyłku usiedzieć
Na mnie bliskoskórnie się trzymają.
Ja mam to samo - latem mam coś, aby nie drażniące i nie zabijało w upale, za to jesienią mi odwala


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że tyle trzeba tego wszystkiego kupić i wypróbować, żeby wiedzieć co nasze włosy lubią a czego nie
No właśnie. Ja się boję eksperymentować, bo potem mam tylko leczenie.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 20:00   #1978
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to żadna ciotka i moce, tylko zwyczajne "zmęczenie materiału". Każdy związek ewoluuje, przechodzi różne fazy. Mijają motyle i fajerwerki, na pewne rzeczy zaczyna się inaczej patrzeć. Jestem z mężem już w sumie 13 lat. Zdarzały się burze z piorunami. Trzeba usiąść, pogadać szczerze i otwarcie, słuchać drugiej strony i szanować ją.
Ja nie wierzę w takie rzeczy I Ty też się tym nie sugeruj, bo to taka trochę samospełniająca się przepowiednia. Jak będziesz wierzyć w to, że małżeństwo Ci się posypie, to tak będzie, bo podświadomie będziesz do tego dążyć.
Swoją drogą to trzeba mieć niezły tupet, żeby młodym na weselu takie coś powiedzieć. Znam to - ciotka męża, zapytana o to, czemu się nie bawi, przecież wesele chrześniaka jedynego, jedyna okazja, odpowiedziała "a to się jeszcze zobaczy"
klask i:
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 20:11   #1979
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

No ją niby z miasta wojewódzkiego a taka że mnie wsiowa pierdoła i wierzę w zabobony cóż ciotka ma tupet ale jakąś magię też posiada. Kurcze bede musiała jakoś ogarnąć temat bo rozmowy itp mało dają a w zmory wierzę choć na szczęście tfu tfu nigdy się nie przyplątała. Dzięki za opinię

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 20:29   #1980
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Kurcze bede musiała jakoś ogarnąć temat bo rozmowy itp mało dają
Może przyczyna tkwi właśnie w tym, że przez te 3 lata nie widziałaś problemu, nie przeszkadzały Ci pewne rzeczy? ja też swego czasu w taką pułapkę się dałam złapać.
Trzeba szukać kompromisu do bólu. I obie strony muszą coś z siebie dac. Bo jednostronny to nie kompromis.
Trzymam kciuki

Jaka jestem chora... kupiłam sobie dziś mały kubeczek lodów. Jak zeżarłam, to przeczytałam na opakowaniu, że jogurtowe... Stara a głupia
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.