Supermarketowe kosmetyki do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 07:56   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

Supermarketowe kosmetyki do włosów


Od bardzo długiego czasu używam praktycznie tylko kosmetyków profesjonalnych do włosów. Zakładam ten wątek po to, żeby dowiedzieć się co jest warte uwagi na półkach supermarketów - wiadomo, ceny kosmetyków profesjonalnych nie są małe, nawet na allegro.
Dlatego zwracam się do dziewczyn, które używał i jednych (profesjonalnych) i drugich (supermarketowych), co z tańszych szamponów, masek, odżywek, stylizatorów warto kupić?
Wiem, że na ten temat było juztrochę informacji ale z reguły w innych wątkach.
Tak więc, co kupujecie kiedy z tańszych linii pielęgnacyjnych? Na co warto zwrócić uwagę w supermarketach jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Na pewno są jakieś ukryte perły
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 08:29   #2
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Beliczku moja "ukryta perla" wsrod kosmetykow drogeryjnych sa z pewnoscia szampony i odzywki do splukiwania Loreal (najlepszy ten pomaranczowy ktory baaardzo wygladza wloski) oraz szampony Pantene Pro-V z linii geste i mocne (maski z tej serii sa juz duzo gorsze) Czasami kupuje jeszcze szampony Herbal ale tylko dlatego ze cudownie pachna Tak wiec moje drogeryjne zakupy ograniczaja sie do kupienia kosmetykow wymienionych powyzej Chetnie zobacze co Wy kupujecie bo moze cos przeoczylam
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 08:42   #3
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

ja dopiero zaczęłam używać drogeryjnych kosmetyków..
tzn. od dobrych kilku lat ładowałam na głowę profesionalne ale ponieważ bardzo obciążają moje delikatne włosy i nie zauważyłam żeby poprawiały ich kondycję więc szukam innej pielęgnacji

jak na razie wypróbowałam szamponik dla dzieci Bubchen (delikatny, bez SLS) i odzywkę Elseve dodającą objętości - po 2 myciach trudno mówić o efektach ale to co zauważyłam to nie ma takiego swędzenia głowy jak po poprzednich szamponach , włosy są lekkie i rzeczywiście jest fajna objętość (nie są takie przylizane jak po proff.), natomiast nawilżenie jest raczej słabe więc to jeszcze nie to czego potrzebuję
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 08:46   #4
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Beliczku, ja bardzo polubiłam swego czasu odżywkę Seria Zimowa Pantene PRO-v, w ogóle wiem na produkty pantene pro-v w kryzysie finansowym mogę liczyć

Wracam też do Nutri Serum Joanna - oceniłam je na KWC, w tubce 50 ml. Kosztuje około 5 zł. Stosujesz po myciu bez spłukiwania, ma postać fluidu.

Poza tym próbowałam wielu rzeczy marketowych, było to dość dawno temu, ale tylko te powyższe dały mi się pozytywnie zapamiętać. Choć czasem miałabym ochotę kupić coś tylko dla zapachu, nie decyduję się.

Ze stylizacji natomiast nie przypominam sobie abym czegokolwiek używała.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 09:07   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja z supermarketowych produktów lubię szampoin Garnier waniliowy Ultra Dolce ( ultra doux w Polsce), niestety nie dostępny w naszym kraju.
Lubię też różowy szampon gliss kur z linii Aroma Care.
Ostatnio za radą dziewczyn z wątku o walce o zdrowe włosy kupiłam odżywkę garnier nutri gladki ale nie jestem z niej zadowolona.
Pamiętam, że całkiem dobra była też miodowa odżywka do włosów Timotei, tak do codziennego używania. Na pewno w chwili "wielkiego kryzysu" po nią sięgnę. Jest naprawdę niezła, ma jedna wadę, no może dwie Obciąża trochę włosy i nie regeneruje, raczej pozwala dobrze rozczesać włosy i zapewnić im jako taką pielęgnację.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 09:56   #6
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja dopiero zaczęłam używać drogeryjnych kosmetyków..
tzn. od dobrych kilku lat ładowałam na głowę profesionalne ale ponieważ bardzo obciążają moje delikatne włosy i nie zauważyłam żeby poprawiały ich kondycję więc szukam innej pielęgnacji

jak na razie wypróbowałam szamponik dla dzieci Bubchen (delikatny, bez SLS) i odzywkę Elseve dodającą objętości - po 2 myciach trudno mówić o efektach ale to co zauważyłam to nie ma takiego swędzenia głowy jak po poprzednich szamponach , włosy są lekkie i rzeczywiście jest fajna objętość (nie są takie przylizane jak po proff.), natomiast nawilżenie jest raczej słabe więc to jeszcze nie to czego potrzebuję
Obca a gdzie ten szampon Bubchen można kupic?pierwszy raz słysze o takim. i po ile on jest?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 10:04   #7
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja bardzo lubie szampon i odżywke Loreal Elseve energia i blask i maseczke do włosów Pantene Pro-V intensywna regeneracj.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 10:39   #8
larisa
Raczkowanie
 
Avatar larisa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

moimi faworytami wśród kosmetyków supermaketowych są pantene pro-v. używałam serii "włosy gęste i mocne", teraz mam odzywkę z serii złota linia. nie mam jej nic do zarzucenia.
larisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 10:51   #9
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Według mnie supermarketowe kosmetyki nie są złe,i myśle,ze nawet mogą poprawić nieco wygląd i kondycje włosów.
Bardzo lubię Fructisy-z czego odżywke Nutri Gładki-efekt bardzo podobny do np Matrixa Sleek Look,nie trzeba trzymac na włosach,tylko nałożyć i spłukać.Fajna jest też odżywka Odbudowa i Blask-efekt bardzo podobny do poprzedniej odżywki.Natomiast szampon Długie i Mocne-włosy są po nim takie leciutkie,ale fajne.
Seria Gliss Kur-ta pomarańczowa,regeneracja,-naprawde poprawia kondycje włosów,ale też trochę jakby obciąża..
Seria Gliss Kur Połysk jedwabiu-podobny efekt,więcej blasku
Fajna też jest seria Pantene Intensywan Regeneracja-ale jest o wiele "delikatniejsza" od Gliss Kura pomarańczowej,mniej też obciąża.
Odżywka w tubce Pantene Intensywna Regeneracja-ta z wększą ilościa aminokwasów-bardzo dobra,potrzymana dłużej na włoskach daje ładny efekt zdrowych włosków.
W porządku też są szampon Timotei-miodowy,Shauma aksamitna gładkość czy cos takiego.
Nie podobały mi siędżywka L'oreal Elseve energia i blask-nic nie robiła,cięzko włosy rozczesać było po niej,
szampon Timotei bambusowy-jakby usztywniał włosy i je lekko przesuszał.
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 11:11   #10
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

z takich supermarketowych kosmetykow do wlosow moge polecic serie pantene proV tak jak dziewczyny wspomnialy-geste i mocne.lubie tez pianke nivea do wlosow kreconych bez alkoholu jak sobie cos przypomne to dopisze
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 11:31   #11
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

A dla mnie seria L'oreal Proteina Perły jest zdecydowanie lepsza niz profejsonalny Absolut Repair - PP ładnie rozczesuje włosy, są miekkie i nieobciazone a po AR włosy sa matowe i suche. Ogolnie nie padlam ofiara "kosmetykow profesjonalnych", ktore po prostu zawieraja wiecej silikonow i przez to wydaje sie, ze dzialaja A najlepsza odzywką jaka znam to Schwarzkopf Maseczka do wlosow farbowanych/po trwałej
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7500
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 12:12   #12
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja uzywam tylko kosmetykow z supermarketow i nie narzekam . Szczerze oplecam serie Elseve i Pantene Pro V. Z Elseve szczegolnie serie z Proteinami Perły i tą żólta, zdaje sie do włosow suchych i zniszczonych (faktycznie wygładza i nawilża wlosy). Z Pantene polecam szampon do wlosow farbowanych - daje ladny polysk i zdrowy wyglad i zauwazylam ostatnio, ze faktycznie zmniejsza wypadanie włosow .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 12:19   #13
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Ja z supermarketowych produktów lubię szampoin Garnier waniliowy Ultra Dolce ( ultra doux w Polsce), niestety nie dostępny w naszym kraju.
No właśnie, pamiętam, że parę lat temu (tak z 10 na oko) seria ultra doux była dostępna w Polsce i to były świetne szampony. Nie rozumiem czemu je wycofano

Mogę polecić Pantene pro -v (złota linie, zimowa ochrona) i gliss kur (połysk jedwabiu, seria do brązu).
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 12:54   #14
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
A dla mnie seria L'oreal Proteina Perły jest zdecydowanie lepsza niz profejsonalny Absolut Repair - PP ładnie rozczesuje włosy, są miekkie i nieobciazone a po AR włosy sa matowe i suche. Ogolnie nie padlam ofiara "kosmetykow profesjonalnych", ktore po prostu zawieraja wiecej silikonow i przez to wydaje sie, ze dzialaja A najlepsza odzywką jaka znam to Schwarzkopf Maseczka do wlosow farbowanych/po trwałej
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7500
Dla mnie odwrotnie, Proteina Perły nie ma porówniania do absoluta. Poza tym efekt dzialania kosmetykow profesjonalnych to nie tylko silikony.

Z kosmetykow drogeryjnych na pewno moge polecić Pantene Pro-V Złotą linię jest naprawdę dobra, wlosy fajnie się po niej układają, są puszyste, ale nie sianowate.
Poza tym bardzp dobre jest serum regeneracyjne Pantene Pro-V termoochronne, tylko trzeba uwazać z ilością
Także do jednych z moich ulubionych należą ampulki Seboradin.

Ogólnie nie lubię zwykłego L`Oreala(chociaz profesjonalny jak najbardziej), Gliss Kura(tylko ładnie pachnie) i Garniera.
Nie miałam okazji wypróbować Dove i kusi mnie ta seria do rozjasnianych, moze ktoraś z Was ma jakieś doswiadczenia?
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:14   #15
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Nie miałam okazji wypróbować Dove i kusi mnie ta seria do rozjasnianych, moze ktoraś z Was ma jakieś doswiadczenia?
Moja mama miala szampon z tej serii i nie była zadowolona .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:28   #16
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez nerikka Pokaż wiadomość
Moja mama miala szampon z tej serii i nie była zadowolona .
Ale dlaczego? Możesz napisać dokładniej?

Off Topic: śliczny koculek na avatarze
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:45   #17
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Timotei odzywka z bambusem wygładzająca.
Moje ostatnie odkrycie,wygładza włoski,świetnie się po niej rozczesują,nie są sianowate i co najważniejsze nie obciąza włosów.
Aha i ta cena...
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:00   #18
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

chwale sobie serie złotą pantene. chwale tez elseve do farbowanych wlosow i gliss kur praktycznie wszytsko mi odpowiada.
szczerze mowiac po testach (jezeli chodzi o szampony) to nie widzialam ogromnej roznicy pomiedzy tymi profesjonalnymi a zwyklymi jak piszesz supermarketowymi (mam nadzieje ze nie chodzi Ci o marki tesco czy podobne )
ostatnio zachwycalam sie szamponem firmy medipharma z oliwka z oliwek. do uzywania ciaglego sie nie nadaje ale do podreperowania zniszczonych wlosow jest super - dostepny w aptece za niewielkie pieniadze.

pozatym chwale sobie wszytskie maseczki regenerujace i gliss kur i loreala i garnier - sa to najczesciej pordukty najdrozsze w serii (okolo 20 zl), dzialajace bardzo intensywnie i do stosowania raz, dwa razy w tygodniu, ale moje wlosy sa po nich tak samo miekkie i ladnie blyszczcace jak po kuracji u fryzjera ampulka L'Oreala za 45 zl

tak mysle, ze spokojnie mozesz testowac, bo ceny tych kosmetykow nie sa wysokie a jak nie Tobie to pewnie kolezance albo komus w rodzinie przypadna do gustu
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:05   #19
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja ogólnie nie lubię jednak tych supermarketowych odżywek, no ale jak już to scierpię:
- fructis nutri gładki
- maseczki dove

A z szamponów to świetny jest z joanny czarna rzepa i head &shoulders z zieloną herbata oczyszczający skórę głowy.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 14:12   #20
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Moje zdanie co do supermarketowych kosmetyków do włosów jest takie,że nie są złe i fajnie jest np łączyć je z profesjonalnymi,np szampon drogeryjny,odżywka profesjonalna,albo odwrotnie.Zawsze to jakaś oszczędność
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:16   #21
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

pantene i elseve.
ale tak serio to biorąc pod uwagę cenę do pojemności - to jednak lepiej wychodzi allegro z profesjonalnymi kosmetykami. np. szampony loreal w pojemnosci 1l lub 1,5l wychodzą nawet taniej
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:39   #22
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Od dłuższego czasu używam kosmetyków aptecznych i profesjonalnych do włosów-na drogeryjnych niegdyś bardzo się zawiodłam i dorobiłam łupieżu i przetłuszczających się włosów,więc po serii prób i błedów zrezygnowałam z nich, jednak od czasu do czasu coś testuję(chodzi o nowości, większośc ksmetyków drogeryjnych do włosów typu odzywka i używałam niegdyś próbując znależć coś dobrego).Moim zdaniem godne polecenia są produkty PANTENE...i na tym koniec jak dla mnie .Ale to dlatego , że wszystkie, dosłownie wszystkie ( a i pantene po dłuższym używaniu) powodują u mnie swędzenie skóry głowy , przetłuszczanie i wypadanie włosów w daleszej konsekwencji.Dla mnie jednak produkty profesjonalne i apteczne są o niebo lepsze( choc też nie wszystkie)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:49   #23
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Pokaż wiadomość
Obca a gdzie ten szampon Bubchen można kupic?pierwszy raz słysze o takim. i po ile on jest?
można kupić w kilku miejscach : apteki internetowe, drogeria super_pharm, sklepy dziecięce (i pewnie tez w innych)
ja kupiłam w sklepie z róznościami dla dzieci i niemowląt..
butelka 200ml kosztowała ok 8 zł, a 500 ml - ok. 14zł
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:19   #24
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? Możesz napisać dokładniej?

Off Topic: śliczny koculek na avatarze
Wlosy miala takie przyklapniete, bez polysku i nie ukladaly jej sie tak, jak chciala. Zmienila szampon na inny i od razu bylo lepiej .

Koculek na nocniczku
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:33   #25
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Moi faworyci tutaj to:
-> szampony i odżywki Elseve, do włosów farbowanych i nadających objętości
-> Pantene Pro-V, szampon do włosów farbowanych i odżywka bez spłukiwania nadająca objętości
-> Taft, pianka nadająca objętość Push Up Look i lakier czarny
-> Gliss Kur, dwufazowe spraye do włosów i odżywki
Wszystkich w/w używałam i naprawdę polecam !
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:46   #26
goopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Mi się podoba odżywka bez spłukiwania Pantene Pro V "Proste i gładkie", z tym, że proste są tylko jak się je wysuszy suszarką... w przeciwnym razie są takie jak zawsze.

Ponadto polecam :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8627 - świetna maska za jedyne 4-5 zł !
goopek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:02   #27
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

ja rowniez nie uzywam kosmetykow profesjonalnych-czasem wydaja mi sie poo prostu bajonsko drogie jesli za pol ceny moge miec kosmetyk ze sklepu.

bardzo lubie wspomniany juz Pantene oraz Gliss-kur, chociaz czesto zmieniam i probuje roznych rzeczy.
z lakieru lubioe jesczez palette ale wiem ze duzo dziewczyn skarzy sie na niego wiec to sprawa indywidualna.
ogolnie mysle ze po prostu trzeba wyprobowac zeby sie przekonac
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:40   #28
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Dodam też, że lubię odżywkę i szampon Timotei bursztynowo-rumiankowy do włosów blond. Śmiesznie tanie a dobre. I ładnie pachną.
Dziś kupiłam za 12zł maseczkę do włosów Nivea do włosów suchych, szorstkich matowych, z tej nowej serii (z ryżem i lotosem)
Zaoszczędziłam na podróżowaniu na gapę, więc zrobiłam sobie przyjemność.
Maseczka obłędnie wręcz pachnie. Jak tylko użyję to zdam relację
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 08:22   #29
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Dodam też, że lubię odżywkę i szampon Timotei bursztynowo-rumiankowy do włosów blond. Śmiesznie tanie a dobre. I ładnie pachną.
Dziś kupiłam za 12zł maseczkę do włosów Nivea do włosów suchych, szorstkich matowych, z tej nowej serii (z ryżem i lotosem)
Zaoszczędziłam na podróżowaniu na gapę, więc zrobiłam sobie przyjemność.
Maseczka obłędnie wręcz pachnie. Jak tylko użyję to zdam relację
Zdaj koniecznie . Sama sie nad ta maseczka zastanawiam (kupic, czy nie? ).
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:27   #30
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Dodam też, że lubię odżywkę i szampon Timotei bursztynowo-rumiankowy do włosów blond. Śmiesznie tanie a dobre. I ładnie pachną.
Natomiast ja Timotei się roczarowałam, po ich szamponie moje włosy są oklapłe, choć używam dodatkowo odżywek i/lub pianek na objętość Przy innych szamponach (a zwłaszcza w/w przez mnie Pantene i Elseve) nie mam tego typu problemów.
Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam za 12zł maseczkę do włosów Nivea do włosów suchych, szorstkich matowych, z tej nowej serii (z ryżem i lotosem)
Zaoszczędziłam na podróżowaniu na gapę, więc zrobiłam sobie przyjemność.
Maseczka obłędnie wręcz pachnie. Jak tylko użyję to zdam relację
Koniecznie napisz, bo jestem jej strasznie ciekawa
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.