Błagam O Pomoc!co Z Wlosami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 13:40   #1
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207

Błagam O Pomoc!co Z Wlosami??


Nie cierpie przyklapnietch wlosow, to wrecz moja zmora. Mam je do ramion, wlosy sa sredniej grubosci, dosc geste. Niestety, sa tez proste i oklapniete, wygladam wtedy jak jakis mamut Najladniej mi, gdy wlosy sa uniesione, lekko pofalowane tu i tam i wlasnie taka fryzura mi sie marzy, aczkolwiek niestety nie wiem jak ja uzyskac :/Mecze te swoje wlosy i mecze, a efekt jest taki, ze po pieciu minutach znow opadaja!Nie wiem co robic, mam tego dosc, bo wtedy wygladam wrecz strasznie, az sie boje spojrzec w lustroBlagam pomozcie, doradzcie mi jak , czym, a moze na co stawiac te wlosy, zeby one podtrzymywane byly caly dzien i sie unosily, a nie opadaly na twarz i robilu ze mnie monstrum....A moze wiecie jak do tego uzyskac lekkie fale???Pewnie powiecie, ze za duzo wymagam, blagam pomozcie tyle ile sie da, bo ja niedlugo przestane wychodzic z domu przez te "wlosy"!!!!!!!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:02   #2
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Błagam O Pomoc!co Z Wlosami??

A może lekka trwała podnosząca włosy u nasady, słyszałam o takiej, moja koleżanka w pracy miala ten problem i fryzjerka jej zaproponowała i efekt był fajny. Nie wyglądały jak tapir, ale nie były też przyklapnięte. I może powinnaś je leciutko pocieniować żeby były lżejsze, to też pomaga . Powodzenia i koniecznie napisz co zrobiłaś
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:27   #3
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: Błagam O Pomoc!co Z Wlosami??

a ja Ci poradze np moj sposob na loczki: Ptrzebny Ci bedzie "jan niezbędny" zkrecasz z foli takie jakby papiloty i na nie nakrecasz wloski(wczesniej umyte wysuszone i z pianką) tak blisko siebiepsikam lakierem, rano wstaje, rozkrecam i mam wlosy jak po trwałej nie robiąc trwałej moze skozystasz z mojego pomyslu pozdrawiam
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.