Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 18:22   #1
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Unhappy

Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(


Otoz w pazdzierniku bylam u fryzjera i scielam rozdwojone koncowki.Prostownicy nie uzywam od ponad 5 miesiecy(wczesniej przez 2 lata,nieceramiczna)Wrocil am od fryzjera zadowolona,z gladkimi wlosami,pieknymi koncowkami i wogole(fryzjer na osiedlu)Ale gdy umylam sama wlosy czar pryslOtoz:nie wiem czy ja cierpie z powodu suchych wlosow czy z tego ze sie one strasznie puszcza?(zwlaszcza z tylu glowy)?Sa one takie "rozciepierzone".Dziewczy ny co o tym sadzicie?Jakie kosmetyki polecacie(odżywki,maski,s zapony)?w miare na moja kieszen
PSd ponad miesiaca zazywam Silice
Pozdrawiam i z gory dziekuje Wam
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:31   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

witam od fryzjera zawsze się wraca z pięknie lśniącymi włosami masz je może pocieniowane? cienkie? Ja też mam taki problem i strasznie mnie to denerwuje. Używam dużo odżywek (wax i kallos profesjonalnej), a problem pozostał. Problem rozwiązuje prostownica albo ułożenie za pomocą suszarki, np. na okrągłej szczotce. No i jedwab farouka albo serum na końcówki avonu zmniejszają puszenie się włosów. Czy Twoja są suche, czy się po prostu puszą, to nie ocenię, bo ich nie widziałam. Mogę jedynie Ci polecić jakieś olejki na końcówki w stylu tego jedwabiu, bo to naprawde pomaga, ale niestety nie regeneruje włosów więc efekt dają raczej tylko do nastepnego mycia.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:01   #3
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

czy tak czy siak wydaje mi sie ze potrzebne im nawilżanie. Popatrz na KWC. Możesz wpróbować tez domowych masek...

Jedwab jest ok, ale tak jak juz bylo wspominane -nie odżywia, ale polecam.
pozdrawiam.
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 16:01   #4
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

Dzieki dziewczyny.Wlosy udalo mi sie wyregulowac(wszystkie praktycznie w jednej lini),oraz wlosy mam cienkie i nie za geste;/A co do prostownicy to jesli je wyprostuje to i tak sa takie szopiaste;/Wlasnie nie wiem czy suche czy az sie tak puszcza.Przyznam sie,ze od 5 miesiecy niewiele moj stan wlosow sie polepszyl.Jedwab jednak to nie jest to cos,a WAX mozna powiedziec ze nawet po jednym uzyciu:wlosy sa blyszczace,takie bardziej "miesiste",bardziej gladkie,ale jednak chcialabym wyprobowac cos nowszego.
Pozdrawiam serdecznie!
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:33   #5
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

r
Cytat:
Napisane przez ziubejek Pokaż wiadomość
Otoz w pazdzierniku bylam u fryzjera i scielam rozdwojone koncowki.Prostownicy nie uzywam od ponad 5 miesiecy(wczesniej przez 2 lata,nieceramiczna)Wrocil am od fryzjera zadowolona,z gladkimi wlosami,pieknymi koncowkami i wogole(fryzjer na osiedlu)Ale gdy umylam sama wlosy czar pryslOtoz:nie wiem czy ja cierpie z powodu suchych wlosow czy z tego ze sie one strasznie puszcza?(zwlaszcza z tylu glowy)?Sa one takie "rozciepierzone".Dziewczy ny co o tym sadzicie?Jakie kosmetyki polecacie(odżywki,maski,s zapony)?w miare na moja kieszen
PSd ponad miesiaca zazywam Silice
Pozdrawiam i z gory dziekuje Wam
powinnas dobrac kosmetyki do swoich włosow,napewno nie w drogeri tylko w profesjonalnym sklepie lub u fryzjera ,nie sa wcale duzo drozsze od tych w sklepie ale jakosc jest zdecydowanie inna,powinnas zaopatrzyc sie w maske,szampon i ewentualnie odzywke w piance lub w spray,powinne nabrac troche nawilzenia, oczywiscie nie oczekuj cudow po kilku razach cierpliwosci!
gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 02:42   #6
lexmax
Raczkowanie
 
Avatar lexmax
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

Czy są suche czy się puszą to trudno nam stwierdzić, jak napisała izuu Moze masz takie włosy jak ja, czyli jedno i drugie. Tylko, że ja mam kręcone włosy i puszenie to ich nie odłączna część
Aby moje włosy wygladały jako tako i nie były suche, choć przez 2 dni, bo tylko tyle czasu dają sie ujarzmić, uzywam dwóch odżywek: z spłukiwaniem i bez. I koniecznie nie w spreju tylko kremowe . Gorzej jesli jeszcze masz przetłuszczajace sie włosy, to kremowa bezspłukiwania moze być ciężka, ale na suche końce jest najlepsza. Ja lubie dova, garniera lub pantene.
Mi nawet jedwab nie ujarzmił włosów(może powinnam wylać raz całe opakowanie ).
Jesli widzisz, ze Wax daje jakieś efekty to stosuj go dalej, musi zdążyć zadziałać. Przemęcz sie kilka opakowań, jak najdłużej, a potem jesli sie nie polepszy, odstaw .
lexmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:39   #7
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: Suche czy się puszą?Kochane pomozcie!:(

Dziekuje dziewczynki za odpowiedzi Jestescie kochane.Kupilam sobie zestwik z Avonu-ten do wlosow kreconych i puszczacych sie(pomaranczowa zakretka) oraz serum na zniszczone koncowki(nie mam zniszczonych ale jest bardzo zachwalany) i narazie jestem w miare zadowolona.BUZIAKI i gorące POZDROWIENIA!=)
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.