Rutyna przytłacza :D Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 14:32   #1
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!


Witam
Zacznę od razu, bez zbędnych wstępów. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Najbardziej interesują mnie włosy. Zazwyczaj odnajdywałam 'panaceum' na problem nudnej fryzury, ale teraz już chyba trochę się 'wypaliłam' i stałam do bólu przewidywalna.

W poniedziałek jestem umówiona na wizytę do fryzjera. Chcę zmienić kolor na któryś z 4 niżej tu przeze mnie prezentowanych. [Najbardziej pożądany to ten z 3ego zdjęcia]. Pani fryzjerka powiedziała, że jest wielkie prawdopodobieństwo, że kolor z łatwością chwyci na górze i na tyle, ale boki ze względu na to, że są innego koloru zapewne w ogóle nie chwycą farby.[Zaproponowała mi więc pokrycie tych partii włosów innym kolorem. Teraz pytanie, jakim? Słyszę różne opinie i już sama nie mogę się zdecydować Lawiruję w okół jasnych brązów, wydaje mi się, że mocne kontrasty będą wyglądać komicznie i stanę się 'przerysowana'

Na razie nie będę się decydować na radykalne cięcie, na przyszłorocznej studniówce chce poszaleć z wizerunkiem, więc włosy muszą zostać. Pytanie jednak dość przyszłościowe - Czy do mojej twarzy będzie pasować fryzura numer jeden i dwa ze zdjęć?

Może jeszcze jakieś sugestie dotyczące zmiany wyglądu? Zdaję sobie sprawę z mojej przeciętności i miło by było jakoś zwrócić na siebie uwagę [a mam dopiero 18 lat, więc kiedy szaleć jak nie teraz ?]

za wszelką pomoc dziękuję bardzo
[nie wiedziałam, jakie wgrać zdjęcia, więc panuje pewna różnorodność ]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:44   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

o jakie boki ci chodzi? bo ja tu nic nie widze na tych zdjeciach. chyba ze masz na mysli tu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1272029511 to ta roznica jest drobna, bez problemu z tego uzyskasz taki blond jak chcesz, zmien fryzjerke. kontrastow nie rob, nie zawsze trzeba robic cos by rzucalo sie w oczy. delikatnych odcieni na te boki brazow etc tez nie rob, po prostu jednolity jeden kolor na cala glowe moze byc ten chlodny blond chociaz ja bym cie widziala w brazie tak szczerze mowiac. Nie myslalas nad brazem? Ten zolty/ zloty blond z ostatniego zdjecia okropnie ci nie pasuje (chyba ze tylko na zdjeciu tak wyszedl) i fryzurka tez odpada. taka grzywa i krotka warstwa wlosow z gory robia taka bombke a od spodu zwisa reszta wlosow. to taka nieudana wersja fryzury na malpe zdaje sie. Ale ci i tak odradzam taka fryzure. grzywke na bok stanowoczo, prosta nie, no a wlosy zapuszczaj do tej studniowki i nie obcinaj i nie farbuj bokow

aha jeszcze moja sugestia. ty w takich kreskach wychodzisz do ludzi do szkoly i w ogole? no bo ok na impreze mozna sobie walnac ale tak na codzien to przesada. Mowie powaznie gdyby ta kreska byla krotsza, normalnie konczaca sie to ok ale tak to wyglada jak takie paski z oczu. z przodu to dopiero musi dziwnie wygladac. przepraszam ze tak w kwesti tego makijazu ale to wyglada jakbys chciala sie wyroznic wszystkim i wlosami i makijazem a pamietaj co za duzo to nie zdrowo

co do krotkich wlosow to moim zdaniem tak, ta 2

pozdrawiam
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:06   #3
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
o jakie boki ci chodzi? bo ja tu nic nie widze na tych zdjeciach. chyba ze masz na mysli tu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1272029511 to ta roznica jest drobna, bez problemu z tego uzyskasz taki blond jak chcesz, zmien fryzjerke. kontrastow nie rob, nie zawsze trzeba robic cos by rzucalo sie w oczy. delikatnych odcieni na te boki brazow etc tez nie rob, po prostu jednolity jeden kolor na cala glowe moze byc ten chlodny blond chociaz ja bym cie widziala w brazie tak szczerze mowiac. Nie myslalas nad brazem? Ten zolty/ zloty blond z ostatniego zdjecia okropnie ci nie pasuje (chyba ze tylko na zdjeciu tak wyszedl) i fryzurka tez odpada. taka grzywa i krotka warstwa wlosow z gory robia taka bombke a od spodu zwisa reszta wlosow. to taka nieudana wersja fryzury na malpe zdaje sie. Ale ci i tak odradzam taka fryzure. grzywke na bok stanowoczo, prosta nie, no a wlosy zapuszczaj do tej studniowki i nie obcinaj i nie farbuj bokow

aha jeszcze moja sugestia. ty w takich kreskach wychodzisz do ludzi do szkoly i w ogole? no bo ok na impreze mozna sobie walnac ale tak na codzien to przesada. Mowie powaznie gdyby ta kreska byla krotsza, normalnie konczaca sie to ok ale tak to wyglada jak takie paski z oczu. z przodu to dopiero musi dziwnie wygladac. przepraszam ze tak w kwesti tego makijazu ale to wyglada jakbys chciala sie wyroznic wszystkim i wlosami i makijazem a pamietaj co za duzo to nie zdrowo

co do krotkich wlosow to moim zdaniem tak, ta 2

pozdrawiam
Tej roznicy nie widac na zdjęciach, bo jej tu jeszcze nie powinno być Najnowsze zdjecia są tu z poczatku lutergo, a ja mialam wlosy farbowane jakos w marcu. Co do złotego/żółtego blondu - to jest taki sam kolor jak na r eszcie zdjęć, ale sztuczne światło i słaby aparat zrobiły swoje. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz i zle sie w nich czulam, jak szara myszka... Na wsyztskich zdjęciach jestem umalowana 'imprezowo' , a czkolwiek gdy mam czas zdarza się że wychodzę tak do szkoly

dziękuję
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:00   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Tej roznicy nie widac na zdjęciach, bo jej tu jeszcze nie powinno być Najnowsze zdjecia są tu z poczatku lutergo, a ja mialam wlosy farbowane jakos w marcu. Co do złotego/żółtego blondu - to jest taki sam kolor jak na r eszcie zdjęć, ale sztuczne światło i słaby aparat zrobiły swoje. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz i zle sie w nich czulam, jak szara myszka... Na wsyztskich zdjęciach jestem umalowana 'imprezowo' , a czkolwiek gdy mam czas zdarza się że wychodzę tak do szkoly

dziękuję
a masz moze zdjecie w naturalnych wlosach ?

jeszcze mam takie pytanie, ta sukienka czarna z falbankami skąd jest? h&m?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 15:27   #5
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a masz moze zdjecie w naturalnych wlosach ?

jeszcze mam takie pytanie, ta sukienka czarna z falbankami skąd jest? h&m?
niestety nie zachowalo mi sie zadne zdjecie w naturalnych wlosach
sukienka h&m
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:25   #6
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

Nic nie musisz zmieniać, moja kochana mordeńka;***
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:11   #7
martitaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

NO pewnie, że nie musisz nic zmieniać kobiety pięknieją, gdy odrzucają role, które odgrywają bez wewnętrznej zgody, gdy zaczyna tworzyć swoją nową tożsamość. http://www.facebook.com/magazynsens
martitaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 17:32   #8
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Rutyna przytłacza :D Pomóżcie!

a mi się podoba to co masz aktualnie na glowie
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.