Pasi czy nie pasi o to jest pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:29   #1
AAgnieHA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Pasi czy nie pasi o to jest pytanie


Hej,

Mam taki o to dylemacik:
od narodzin jam blondynka, długie, gęste ale od roku zaczęłam malować na bardzo jasny blond (w zamyśle taki właśnie miał być) , a wyszedł (czego powinnam się spodziewać ) żółty słomkowy i odziwo bardzo mi pasował ten kolor, wszyscy chwalili że ładny, że lepiej i takie tam , z tym że pragnę teraz zmian i wiele już poczyniłam kroków w tej kwestii na polu duchowym , nadszedł czas, by ich dokonać w sferze fizycznej, z tymże mają to być pozytywne zmiany, na LEPSZE, więc nie chcąc przedobrzyć , proszę o radę i pytam: czy mnie, długowłosej blondynce, z śniadą cerą, obficie naczynkową (często bywam przeznie czerwona ) o okrągłej buźce, czarnych gęstych brwiach będą pasić długiee, napuszone kręcone(teraz mam proste, przylizane) o kolorze czerwonym, ognistym nie takim oberżynowym włosy??? inne sugestie również mile widziane (prócz brązu, raz miałam na 5 zmyć i wyglądałąm jak szara myha, a mnie nie o to chodzi : ) żeby łatwiej sobie wyobrazić dorzuce kiedy swoja mordkę i aktualny stan porządku na głowie , no i z góry dziękować za wszelką pomoc
AAgnieHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:34   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pasi czy nie pasi o to jest pytanie

Cytat:
Napisane przez AAgnieHA Pokaż wiadomość
Hej,

żeby łatwiej sobie wyobrazić dorzuce kiedy swoja mordkę i aktualny stan porządku na głowie

Proszę załączyć zdjęcie. Jak również zapraszam do regulaminu.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.