Rozczarowana oświadczynami :( - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 10:22   #721
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Dla mnie też

Swojego czasu w pracy jakiś koleś prawie mnie pobił mówiąc że jak najbardziej należy pobierać podatek od podarków komunijnych i ślubnych, uzasadniał to jedynie tym że "ktoś ma za darmo a >>uczciwie pracujący<< muszą kupować i płacić za to".

Czytałam też artykuł że w czasie komunii wzrasta liczba donosów do urzędu skarbowego, że syn sąsiada dostał quada a to kosztuje, a że trzeba podatek itd. Chore kablowanie staje się niestety codziennością i normą.
Pomijam to,że dziecko komunijne, jest niepełnoletnie i nie zarabia i podatek mają zapłacić rodzice Ktoś zarobił kasę ,zapłacił podatki, kupił prezent (też zapłacił VAT) to jeszcze obdarowany ma zapłacić podatek- no litośći.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:29   #722
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Jakiegoś quada czy inny komputer, to się da podkablować, widać, że jest i jak obecny właściciel nie ma dowodu zakupu to lipa, ale jak ma dowód zakupu, to jak udowodnią, że sam nie kupił? Może sam za swoje kupił, a wujek tylko przywiózł A już pieniędzy w kopertach na weselu, to by chyba musieli na gorącym uczynku złapać i przeliczyć. Nawet wtedy ciężko udowodnić, że to prezent a nie zwrot pożyczki np xD Bo jak udowodnić skąd kasa jest i ile jej jest? Nawet jak wpłynie parę tysi na konto po ślubie, to skąd wiadomo, że ktoś przez 5 lat nie zbierał zaskórniaków w skarpecie pod łóżkiem i nie wpłacił ich teraz na konto - własnych pieniędzy? Trzeba by chyba rozkminić ile ktoś zarabia i ile wydaje na co dzień, każde 5zł w kiosku i inne takie wydatki i obliczyć czy rzeczywiście mógł odłożyć czy nie byłoby go stać xD to jest niewykonalne... i w ogóle dlaczego człowiek miałby się tłumaczyć, że dzisiaj rozbił świnkę skarbonkę, którą napełniał od dzieciństwa? chociaż... w tym kraju wszystko jest możliwe i kto wie, może nie wolno zbierać w skarbonce i strach to potem ujawnić...
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2015-02-09 o 10:34
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:42   #723
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Jakiegoś quada czy inny komputer, to się da podkablować, widać, że jest i jak obecny właściciel nie ma dowodu zakupu to lipa, ale jak ma dowód zakupu, to jak udowodnią, że sam nie kupił? Może sam za swoje kupił, a wujek tylko przywiózł A już pieniędzy w kopertach na weselu, to by chyba musieli na gorącym uczynku złapać i przeliczyć. Nawet wtedy ciężko udowodnić, że to prezent a nie zwrot pożyczki np xD Bo jak udowodnić skąd kasa jest i ile jej jest? Nawet jak wpłynie parę tysi na konto po ślubie, to skąd wiadomo, że ktoś przez 5 lat nie zbierał zaskórniaków w skarpecie pod łóżkiem i nie wpłacił ich teraz na konto - własnych pieniędzy? Trzeba by chyba rozkminić ile ktoś zarabia i ile wydaje na co dzień, każde 5zł w kiosku i inne takie wydatki i obliczyć czy rzeczywiście mógł odłożyć czy nie byłoby go stać xD to jest niewykonalne... i w ogóle dlaczego człowiek miałby się tłumaczyć, że dzisiaj rozbił świnkę skarbonkę, którą napełniał od dzieciństwa? chociaż... w tym kraju wszystko jest możliwe i kto wie, może nie wolno zbierać w skarbonce i strach to potem ujawnić...
Tylko że od pożyczek ( nawet od rodziny) w naszym kraju też jest podatek
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:50   #724
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

w tym kraju jest podatek od pączka w pracy w tłusty czwartek
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:53   #725
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Tylko że od pożyczek ( nawet od rodziny) w naszym kraju też jest podatek
Nawet jak nie pożyczasz, tylko dajesz na przechowanie na godzinę, bo taki masz kaprys?

Najbardziej ciekawe jest to, że niby jest domniemanie niewinności, a jak tylko ktoś podejrzewa, że możesz coś kręcić, to nie oni ci muszą udowodnić, że coś przekombinowałeś, tylko ty im, że nie.
Trzeba się srogo tłumaczyć, pokazywać paragony i faktury, udowadniać pochodzenie każdej złotówki i każdego sprzętu... porządny obywatel jest z góry traktowany jak złodziej...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:59   #726
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Jakiegoś quada czy inny komputer, to się da podkablować, widać, że jest i jak obecny właściciel nie ma dowodu zakupu to lipa, ale jak ma dowód zakupu, to jak udowodnią, że sam nie kupił? Może sam za swoje kupił, a wujek tylko przywiózł
W skrajnej sytuacji bym powiedziała, że to quad wujka, tylko stoi tu bo wujek miejsca nie ma
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:01   #727
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Przepraszam za off, ale proszę, zajrzyjcie na "Kulturalny"
' i jeśli możecie, pomóżcie mi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 11:03   #728
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
W skrajnej sytuacji bym powiedziała, że to quad wujka, tylko stoi tu bo wujek miejsca nie ma
Niby dobra opcja ale w kraju, gdzie komornik zabiera traktor sąsiadowi dłużnika, nie wiadomo co zrobiłaby skarbówka
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:14   #729
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Tak naprawdę ludzie żyjący w konkubinacie, tez musza płacic podatek np jak jedno drugiemu kasę przesyła lub płaci czynsz za mieszkanie.
chore to jest.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:19   #730
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

I się dziwić, że ludzie chcą np. zalegalizowania związków partnerskich. Po co im, jak mogliby sobie dalej na kocią łapę żyć... a no właśnie po to żeby mogli posiadać wspólny majątek i swobodnie się wymieniać kasą i towarem, a nie latać z każdą pierdołą po urzędach, płacić osiem różnych podatków, albo nie płacić i żyć w strachu, że ktoś się przypierdzieli...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:38   #731
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale to wszystko zalezy od kwoty. A jednak malo kto dostaje od jednej osoby w kopercie.pare tysięcy zlotych :p
Dopóki te drobne rozejda się na waciki nikt nie zrobi wam problemu. Kłopot będzie jeśli dołożycie i kupicie nieruchomość, lub coś drogiego, a urząd skarbowy poprosi was o wyszczególnione skąd macie pieniądze. Moja znajoma pół roku udowadniala ska wzięła na mieszkanko w bloku.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
To było sarkastyczne pytanie, nie moja teoria. Czy bez emotikonek już nie da niczego zrozumieć.
Trudno wyczytać z tekstu ludzkie intencje. Z twarzy można, z tonu głosu też, ale z literek , nie.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 21:03   #732
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
A ja problemu nie kumam.
ja tez nie kumam. dla mnie najwazniejsza jest RELACJA. serce, umiejetnosc przebaczania, wsparcie, kompromisy, zdolnosc do poswiecen. moj oswiadczyl mi sie po 4 latach, pod blokiem, bez kwiatow, kolacji. dostalam skromny pierscionek. slub wzielismy po 5 latach. jestesmyprawie 2 lata po slubie. po 9 latach zwiazku uwazam ze oswiadczyny oczywiscie byly wazne, ale z punktu widzenia tego co one oznaczaly naprawde- czyli byly oznaka milosci i oddania. otoczka to dla mnie tak malo wazna rzecz, ze w ogole takie rozkminy do glowy by mi nie pryszly.
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:20   #733
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

jeżeli chodzi o formę oświadczyn- znajdą się oczywiście amatorki aczkolwiek ja także do nich nie należę... oświadczyny dla kobiety to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu i liczymy, że facet włoży minimum pracy w to, by ten dzień był wyjątkowy. to nie musi być paryż i wieża eiffela...to może być dach wieżowca, w którym się mieszka a na nim stolik, dwa krzesełka i kolacja. nie trzeba wydawać fortuny na zaręczyny- wystarczy mieć trochę fantazji

co do pierścionka- ja jestem zwolenniczką średnich brylantów- takich, żeby było go widać gołym okiem ale żeby nie był za duży. wydawanie kilku tysięcy na pierścionek jest według mnie głupotą ale jestem też zorientowana jeżeli chodzi o ceny...i malutkie, ledwo widoczne kamyczki zatopione w złocie to wydatek około 700zł...czy naprawdę nie byłoby lepiej zaczekać chwilę z oświadczynami, zebrać trochę więcej pieniędzy i kupić klasyczny, porządny pierścionek? One zwykle kosztują między 1200-1500zł... niby sporo ale to nadal nie jest jakiś wielki majątek...
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:03   #734
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość

co do pierścionka- ja jestem zwolenniczką średnich brylantów- takich, żeby było go widać gołym okiem ale żeby nie był za duży. wydawanie kilku tysięcy na pierścionek jest według mnie głupotą ale jestem też zorientowana jeżeli chodzi o ceny...i malutkie, ledwo widoczne kamyczki zatopione w złocie to wydatek około 700zł...czy naprawdę nie byłoby lepiej zaczekać chwilę z oświadczynami, zebrać trochę więcej pieniędzy i kupić klasyczny, porządny pierścionek? One zwykle kosztują między 1200-1500zł... niby sporo ale to nadal nie jest jakiś wielki majątek...
Co ma wspólnego PORZĄDNY pierścionek i PIERŚCIONEK KTÓRY JEST W TWOIM GUŚCIE? To dwa baaaardzo rozbieżne zjawiska.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:31   #735
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

hmm no ok, może źle się wyraziłam... autorce chodziło chyba głównie o to, że dostała pierścionek z oczkiem, które może pooglądać przez lupę... i tu wyraziłam swoje zdanie, że można odrobinę więcej odłożyć i kupić pierścionek, który ma widoczne oczko i nie trzeba na niego przeznaczyć fortuny a porządny w tym kontekście oznaczał właśnie rozmiar oczka oraz ogólny wygląd, który odpowiadałby autorce wątku
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:50   #736
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o formę oświadczyn- znajdą się oczywiście amatorki aczkolwiek ja także do nich nie należę... oświadczyny dla kobiety to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu i liczymy, że facet włoży minimum pracy w to, by ten dzień był wyjątkowy. to nie musi być paryż i wieża eiffela...to może być dach wieżowca, w którym się mieszka a na nim stolik, dwa krzesełka i kolacja. nie trzeba wydawać fortuny na zaręczyny- wystarczy mieć trochę fantazji
jak ja nie lubię głupich uogólnień pt. my kobiety. wiele dziewczyn pisało, że facet oświadczył im się 'bez fantazji' - w łóżku czy w kuchni w trakcie zmywania naczyń i im się to podobało. chyba za dużo komedii romantycznych się naoglądałaś, skoro sądzisz, że kolacja na dachu wieżowca jest do zrealizowania.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:05   #737
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

no tak, zapomniałam, że żyjemy w czasach, w których oczekiwanie minimum romantyzmu jest już fanaberią... oświadczyny podczas zmywania naczyń...niedługo oświadczyny podczas sikania będą czymś normalnym...no błagam... naprawdę aż tak nisko schodzimy z wymaganiami? nie mówię przecież o zorganizowaniu lotu balonem żeby się oświadczyć ale niech facet włoży minimum wysiłku w aranżacje takich oświadczyn... faktycznie z tym dachem może mnie poniosło ale czy nie można zabrać kobiety na spacer do ogrodu botanicznego czy do parku i oświadczyć się wśród piękna przyrody?:P czy mycie garów lub parzenie kawy jest naprawdę dla was wystarczająco romantyczne?
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:18   #738
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
One zwykle kosztują między 1200-1500zł... niby sporo ale to nadal nie jest jakiś wielki majątek...
Chyba nigdy nie przestanie mnie dziwić wydawanie rónowartości biletu lotniczego do Ameryki Południowej w dwie strony na kawałek żelastwa Wiadomo - co kto lubi, ale dla niektórych to JEST majątek, który można wydać o wiele lepiej. Dlatego warto mieć to obgadane z partnerem zawczasu
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:20   #739
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
no tak, zapomniałam, że żyjemy w czasach, w których oczekiwanie minimum romantyzmu jest już fanaberią... oświadczyny podczas zmywania naczyń...niedługo oświadczyny podczas sikania będą czymś normalnym...no błagam... naprawdę aż tak nisko schodzimy z wymaganiami? nie mówię przecież o zorganizowaniu lotu balonem żeby się oświadczyć ale niech facet włoży minimum wysiłku w aranżacje takich oświadczyn... faktycznie z tym dachem może mnie poniosło ale czy nie można zabrać kobiety na spacer do ogrodu botanicznego czy do parku i oświadczyć się wśród piękna przyrody?:P czy mycie garów lub parzenie kawy jest naprawdę dla was wystarczająco romantyczne?

Ochach bo jedynie twój gust i twoje podejście do romantyzmu i twoje potrzeby są ważne i znaczące dla świata!
Rozumiem, że autorce nie odpowiadały takie zaręczyny, bo ma inny gust, ale wyśmiewanie czyichś preferencji jest żałosne.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 12:42   #740
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
no tak, zapomniałam, że żyjemy w czasach, w których oczekiwanie minimum romantyzmu jest już fanaberią... oświadczyny podczas zmywania naczyń...niedługo oświadczyny podczas sikania będą czymś normalnym...no błagam... naprawdę aż tak nisko schodzimy z wymaganiami? nie mówię przecież o zorganizowaniu lotu balonem żeby się oświadczyć ale niech facet włoży minimum wysiłku w aranżacje takich oświadczyn... faktycznie z tym dachem może mnie poniosło ale czy nie można zabrać kobiety na spacer do ogrodu botanicznego czy do parku i oświadczyć się wśród piękna przyrody?:P czy mycie garów lub parzenie kawy jest naprawdę dla was wystarczająco romantyczne?
Dla każdego romantyzm trochę inaczej wygląda. No i nie każdy w ogóle romantyzm lubi.
Dla mnie takie poranne oświadczyny są równie romantyczne, co przy kolacji przy świecach, tyle że mniej oklepane.

W ogóle sam fakt zaręczyn by mnie tak cieszył, że byłoby mi wszystko jedno czy TŻ zrobi to w domowym zaciszu u poranku, w restauracji przy ludziach, czy w domu moich rodziców.

Chyba mam za małe wymagania
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:45   #741
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
no tak, zapomniałam, że żyjemy w czasach, w których oczekiwanie minimum romantyzmu jest już fanaberią... oświadczyny podczas zmywania naczyń...niedługo oświadczyny podczas sikania będą czymś normalnym...no błagam... naprawdę aż tak nisko schodzimy z wymaganiami? nie mówię przecież o zorganizowaniu lotu balonem żeby się oświadczyć ale niech facet włoży minimum wysiłku w aranżacje takich oświadczyn... faktycznie z tym dachem może mnie poniosło ale czy nie można zabrać kobiety na spacer do ogrodu botanicznego czy do parku i oświadczyć się wśród piękna przyrody?:P czy mycie garów lub parzenie kawy jest naprawdę dla was wystarczająco romantyczne?
a nie wpadłaś na to, że... nie każdy jest romantyczny i nie każdy potrzebuje tego do szczęścia?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Dla każdego romantyzm trochę inaczej wygląda. No i nie każdy w ogóle romantyzm lubi.
Dla mnie takie poranne oświadczyny są równie romantyczne, co przy kolacji przy świecach, tyle że mniej oklepane.

W ogóle sam fakt zaręczyn by mnie tak cieszył, że byłoby mi wszystko jedno czy TŻ zrobi to w domowym zaciszu u poranku, w restauracji przy ludziach, czy w domu moich rodziców.

Chyba mam za małe wymagania
ciesz się, że w końcu zostałaś uświadomiona
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:00   #742
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
to nie musi być paryż i wieża eiffela...to może być dach wieżowca, w którym się mieszka a na nim stolik, dwa krzesełka i kolacja.
To mi sie wydaje bardziej realna ta wieza Eiffla - bilet ok. 14 euro od osoby. U nas na dachu kamienicy znajduja sie tarasy kupione przez sasiadow i generalnie tam maja prywatne ogrodki... uciesza jak sie im wlamiemy z kocem i butelka wina.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:26   #743
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
to nie musi być paryż i wieża eiffela...to może być dach wieżowca, w którym się mieszka a na nim stolik, dwa krzesełka i kolacja.
To mi sie akurat mega oklepane wydaje
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:36   #744
oluslbn
Raczkowanie
 
Avatar oluslbn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość

W ogóle sam fakt zaręczyn by mnie tak cieszył, że byłoby mi wszystko jedno czy TŻ zrobi to w domowym zaciszu u poranku, w restauracji przy ludziach, czy w domu moich rodziców.

Chyba mam za małe wymagania
Moj wtedy jeszcze chlopak, teraz narzeczony:p obudzil mnie specjalnie o 7 rano zeby sie oswiadczyc- i dla mnie to bylo wspanialy moment mimo ze w poscieli i w pizamie
Chyba tez nie mialam zbyt wygorowanych wymagan skoro cieszy mnie taka chwila

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Miłość- kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze"

Razem od 1.08.2011

Zaręczeni 3.01.2015

I ślubuję Ci... 13.08.2016

Edytowane przez oluslbn
Czas edycji: 2015-02-17 o 20:37
oluslbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:43   #745
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez oluslbn Pokaż wiadomość
Moj wtedy jeszcze chlopak, teraz narzeczony:p obudzil mnie specjalnie o 7 rano zeby sie oswiadczyc- i dla mnie to bylo wspanialy moment mimo ze w poscieli i w pizamie
Chyba tez nie mialam zbyt wygorowanych wymagan skoro cieszy mnie taka chwila

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
idz sie utop, jesli nie wyciagnal Cie w tej pizamie na dach to sie nie liczy

__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:49   #746
oluslbn
Raczkowanie
 
Avatar oluslbn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Kurde zaczynam myslec ze powinnam odmowic ze chce spedzic ze mna reszte zycia :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ale my mieszkamy w domku jednorodzinnym i dach mam szpiczasty to jak?!:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Miłość- kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze"

Razem od 1.08.2011

Zaręczeni 3.01.2015

I ślubuję Ci... 13.08.2016
oluslbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:50   #747
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

zwizualizowalam sobie jak siedzicie okrakiem na dachu a miedzy Wami komin
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:51   #748
oluslbn
Raczkowanie
 
Avatar oluslbn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Zasmialam sie do telefonu jak i ja to sobie wyobrazilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Miłość- kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze"

Razem od 1.08.2011

Zaręczeni 3.01.2015

I ślubuję Ci... 13.08.2016
oluslbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 22:03   #749
osia_roza
Przyczajenie
 
Avatar osia_roza
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Czytając różne wątki na Wizażu dochodzę do wniosku, że kobietom to się naprawdę w życiu nie dogodzi :P

Chłopak chce spędzić z Tobą resztę życia i według mnie to jest najważniejsze! Drogie Panie, zacznijmy się w końcu cieszyć z tych "MAŁYCH" rzeczy bo życie jest za krótkie na takie bezsensowne przemyślenia.
osia_roza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-17 23:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.