Tesco ezakupy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 22:21   #1
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883

Tesco ezakupy


Dziewczyny czy macie doswiadczenie z robieniem zakupow w Tesco przez internet?
Koszty dostawy sa smieszne, ceny konkurencyjne, mozna zaplacic karta przy odbiorze. Interesuje mnie glownie "duzy gabaryt" czyli chemia gospodarcza, zeby nie targac
Wszystko fajnie wyglada w teorii, a w praktyce?
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 22:43   #2
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Tesco ezakupy

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie doswiadczenie z robieniem zakupow w Tesco przez internet?
Koszty dostawy sa smieszne, ceny konkurencyjne, mozna zaplacic karta przy odbiorze. Interesuje mnie glownie "duzy gabaryt" czyli chemia gospodarcza, zeby nie targac
Wszystko fajnie wyglada w teorii, a w praktyce?
W praktyce też fajnie. Pan wnosi wszystkie zakupy. Kupowałam m.in. dwie zgrzewki wody. W przypadku gdy danego artykułu nie było i dostarczono zamiennik (np. papier toaletowy regina zamiast velvet to ma to spakowane osobno, w inny kolor torby i pyta czy może być. Owoce i warzywa także spakowane są osobno i chyba można je też zobaczyć (kupowałam banany, nie pamiętam już dokładnie ). Ogólnie byłam zadowolona, wybrałam dostawę na drugi dzień, wyszukałam najtańszą godzinę. A kartą chyba wręcz trzeba zapłacić, nie przyjmują gotówki.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-09-10 o 22:44
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 05:59   #3
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Tesco ezakupy

sis kupowała, jest zadowolona, kupuje głównie zgrzewki wody i inne większe rzeczy. wnoszą do domu
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:10   #4
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Tesco ezakupy

Często korzystałam z ezakupów Zdażyło nam się zamawiać także lody - przyjechały mega zmrożone, nic nie wskazywało, że były źle przewożone. Jak najbardziej polecam!
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:09   #5
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Tesco ezakupy

Kiedyś zamawiałam często i byłam zadowolona, poza jednym: chlebem. Nie bierzcie pieczywa (zwłaszcza z dostawą na wieczór) bo za każdym razem dostawałam chleb z datą do spożycia kończącą się tego samego dnia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:21   #6
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Tesco ezakupy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Kiedyś zamawiałam często i byłam zadowolona, poza jednym: chlebem. Nie bierzcie pieczywa (zwłaszcza z dostawą na wieczór) bo za każdym razem dostawałam chleb z datą do spożycia kończącą się tego samego dnia.
No ja z chlebem nie ryzykowałam, bo ogólnie nie lubię i nie kupuję pieczywa z hipermarketów

Żałuję, że w moim rodzinnym mieście gdzie teraz przebywam Tesco nie prowadzi tej usługi
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:00   #7
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Tesco ezakupy

Dzieki za opinie Tak, trzeba placic karta. dla mnie tj super, bo gotowki praktycznie przy sobie nigdy nie mam
Zlozylam zamowienie, z dostawa na nd, bo wtedy mi pasuje 5,48zl koszt dostawy Narazie tylko wzialam chemie-proszki, plyny, domestosy itd. Jak bedzie wszystko ok, to mysle ze rozszerze asortyment
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2013-09-11 o 09:20
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 09:13   #8
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Tesco ezakupy

To ja tez dodam swoje trzy grosze jeśli ktoś mieszka na nowym osiedlu, trzeba bardzo precyzyjnie uściślić miejsce zamieszkania. Moja przyjaciółka zamówiła towar i okazało się, że kierowca zamiast pod Wrocław pojechał 40 km pod Strzelin Osiedle jest zamieszkane od początku roku, ale na mapach GPS jeszcze nie ma takiej ulicy.


Poza tym bez zarzutów
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:26   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Tesco ezakupy

Ostatnio chyba na gazeta.pl był jakiś wielki test takich zakupów, możesz poszukać

Mój kolega z pracy od jakiegoś czasu tylko w ten sposób robi zakupy, bo razem z żoną są bardzo zapracowani i nie mają czasu jeździć po marketach. Jest bardzo zadowolony, zawsze dostaje wszystko, co zamówi (ewentualnie przyjeżdżają zamienniki). Mówił też, że nawet jak zamawiał jakieś mięso czy ryby na wagę to dostawał wcale nie najgorsze kawałki - takie, jakie standardowo dostałby w sklepie stacjonarnie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:52   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tesco ezakupy

Kupuję tam od około pół roku, więc mam za sobą trochę zamówień
Ogólnie jestem zadowolona.
Z minusów - zamienniki mi nie przeszkadzają, ale u mnie niestety zdarzają się też braki (szczególnie mięso i wędliny przed weekendem - od czwartku, powiedzmy).
Poza tym same plusy - dostawy punktualnie (czasem dzwonią spytać czy mogą podjechać wcześniej), zamienniki są zawsze wyszczególnione i można je oddać, ceny przyzwoite, dostawa tania (choć widzę, że u Ciebie taniej - w warszawie dostawa od 8 zl, ceny wzrosły jakiś czas temu), warzywa i owoce przyjeżdżają ładne i świeże, tak samo wędliny i mięso. Pieczywa nie zamawiałam, poza chlebem tostowym. Mrożonki zawsze przyjeżdżają dobrze zamrożone (z tego co wiem mają zamrażarki w samochodach). zakupy mam oczywiście wniesione do domu. Jak coś jest w promocji nie ujętej na stronie internetowej typu x% gratis albo drugie opakowanie gratis, przywożą te promocyjne.
Myślę, że można polecać - to bardzo wygodny sposób robienia zakupów.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:06   #11
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tesco ezakupy

Korzystałam z ich usług kilka razy i wszystko było w jak najlepszym porządku, polecam każdemu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 15:42   #12
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Tesco ezakupy

Zakupy otrzymalam i jestem mega zadowolona. Oprocz chemii wzielam tez pieczarki i papryke-swieze i ladne Bede na pewno korzystac z ich uslug
Zapominalam dodac...kupilam tez lody...zamrozone jak prosto z zamrazalnika
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2013-09-15 o 17:12
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 15:50   #13
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Tesco ezakupy

Patrząc na wasze opinie, muszę spróbować jak to u mnie wygląda Czasem mam dość targania tych wszystkich "tobołów" .
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:12   #14
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Tesco ezakupy

Cytat:
Napisane przez Garderobianka Pokaż wiadomość
Patrząc na wasze opinie, muszę spróbować jak to u mnie wygląda Czasem mam dość targania tych wszystkich "tobołów" .
Nie masz sie nad czym zastanawiac
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:33   #15
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Tesco ezakupy

Często korzystam. Jedyne zastrzeżenie, że często pieczywa brakuje przy porannych dostawach.
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:38   #16
ludvika
Raczkowanie
 
Avatar ludvika
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tesco ezakupy

W praktyce również fajnie. Jedna tylko uwaga cena w momencie zakupu może różnić się niewiele w momencie dostawy. Jednak dotyczy to np: produktów promocyjnych lub np: tych gdzie cena jest płynna. Różnice są jednak niewielkie. Jeżeli chcesz zamawiać produkty wielkogabarytowe to tego typu rozwiązanie będzie dla Ciebie bardzo dobre.
ludvika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:29   #17
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Tesco ezakupy

Mam pytanie odnośnie preautoryzacji karty, którą robi Tesco jeśli płaci się online. Zrobiłam zakupy na 60zł, dzień wcześniej odjęli mi 10zł i po przywiezieniu zakupów do mnie została mi odjęta kwota 60zł. Czyli razem odjęli mi 70zł - dostanę zwrot tych 10zł?
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:56   #18
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tesco ezakupy

Kupowałam i nie mam zastrzeżeń, poza tym, że trochę wszystko było przeważone, ale nie ma sensu czepiać się kilku dag. Tanio, nie trzeba wychodzić z domu i taszczyć zakupów.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 18:39   #19
funkcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tesco ezakupy

Z przeczytanych opinii widzę, że trzeba mówić o konkretnym sklepie i mieście, bo wszędzie inaczej. Zamówiłam kilka razy w Tesco przy Długiej we Wrocławiu i powiem, że więcej mięsa tam nie kupię - ostatnio 2 kg filetów z kurczaka przyjechało z terminem ważności na następny dzień. Zamówienie przyszło o czasie, dostawcy sympatyczni, parę zamienników ale dla mnie ok. Podsumowując warto dla zaoszczędzenia czasu i energii zamówić produkty ciężkie typu woda, mleko, chemia gospodarcza, mąka, cukier itp. ale radzę zastanowić się nad kupnem towaru z krótkim terminem przydatności.
funkcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 18:56   #20
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tesco ezakupy

Dla mnie osobiście kupowanie jakiegokolwiek mięsa w Tesco mija się kompletnie z celem, więc tym bardziej nie kupiłabym go na e-zakupach. To samo tyczy się wędlin i wszelkich innych rzeczy pakowanych na wagę, także warzyw. Może zamówiłabym co najwyżej ziemniaki, cebulę albo jakieś orzechy, innych rzeczy na pewno nie. Wolę sama wybrać, dotknąć, widzieć co kupuję. Przez internet to jedynie produkty "pakowane".
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:21   #21
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Tesco ezakupy

ja korzystam, ale tylko do cięższych produktów z długą datą przydatności - butelki wody, chemia, mąka, cukier, oleje, mleko, rzeczy w słoikach czy puszkach, ewentualnie nabiał typu serki do kanapek, mozzarella, ewentualnie parówki. zwykle i tak uzbiera się spora sumka i ciężar a dla mnie to wybawienie, bo nie mam samochodu a mieszkam na 3 piętrze bez windy.

jestem jak najbardziej zadowolona - zawsze wszystko było ok, a jeśli pojawiały się zamienniki, to zwykle nawet na korzyść (np. sporo większa butla Pura za jakąś minimalną różnicę w cenie).

pieczywa, mięsa czy warzyw raczej nie kupowałam, więc się nie wypowiem.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 21:33   #22
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Tesco ezakupy

Ja kupuję wszystko - mięso, wędlinę na wagę, warzywa, owoce, pieczarki, cebula, ziemniaki... Wszystko jest świeże

Z eTesco jestem bardzo!!!!!!!!!!! zadowolona!!!!!!!!!!
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:13   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tesco ezakupy

Dzisiaj czekam (tzn. TŻ czeka, bo do naszego miasta jeszcze nie wszędzie dostarczają i zamówiłam do jego pracy) po raz pierwszy na dostawę z eTesco. Próbnie wzięłam sushi i jabłka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:17   #24
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Tesco ezakupy

sama nie korzystałam ale moja koleżanka ma małe dziecko i często zamawia z tesco zakupy do domu i jest zachwycona mówi, że nawet ostatnio zaryzykowała i zamówiła mięso oraz owoce i były bardzo ładne fajne jest też to, że np. jak nie mają jakiegoś produktu to kierowca w osobnej torbie ma produkt w podobnej cenie i proponuje przy odbiorze zamiennik (np. zamiast papieru Velvet papier Mola)
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:21   #25
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Tesco ezakupy

My robimy większe zakupy prawie wyłącznie przez internet. W Tesco warto kupować wodę, chemię, mleko.
Mam porównanie z Almą i na minus Tesco:
- jak nie ma artykułu zamówionego to nie dzwonią, tylko przywożą zamiennik (możesz nie wziąć go), w Almie można podjąc decyzję na co chcesz ewentualnie zamienić
- sery są koszmarne, ilekroć zmawiałam - czy to gouda czy inna popularna marka, zawsze przyjechał jakiś zółty śmierdziuch, raz nawet wyrzucilam, bo się jeść nie dało
-chleb i warzywa też radziła bym kupować w innym miejscu.
Poza tym ok.

Chociaż Alma też się ostatnio popsuła. 2 razy reklamowałam owoce i warzywa, bo przyjechały mega zgniłe...
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:34   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tesco ezakupy

Dostawa miała być między 11 a którąś tam (chyba 15-tą) i dostawca był już o 11. TŻ nie zauważył, aby coś było nie w porządku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:52   #27
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Tesco ezakupy

Generalnie do samej dostawy, dostawców też nie mam zastrzeżeń, a kupuję u nich dłuższy czas.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 12:06   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tesco ezakupy

Mnie raz się trafił jakiś dziwny, gburowaty dostawca Zwykle są mili, coś nawet zagadają, zażartują, a ten jeden wyglądał jakby był tam za karę No ale swoją rolę spełnił, zakupy przywiózł
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 12:21   #29
ittybitty
Przyczajenie
 
Avatar ittybitty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Tesco ezakupy

może miał zły dzień

ja się właśnie zastanawiam, jak z warzywami, bo tego zawsze u mnie trochę wychodzi a targać je samej jakoś mi się nie uśmiecha. ale skoro mówicie, że najlepiej tylko paczkowane kupować, to po inne rzeczy tak czy siak trzeba pojechać samodzielnie
ittybitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 12:22   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tesco ezakupy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mnie raz się trafił jakiś dziwny, gburowaty dostawca Zwykle są mili, coś nawet zagadają, zażartują, a ten jeden wyglądał jakby był tam za karę No ale swoją rolę spełnił, zakupy przywiózł
Pewnie mu się spodobałaś i nie wiedział co ma robić. Nie od dziś (udzielasz się na Intymnym, to przecież wiesz) wiadomo, że jak facet jest niemiły, to pewnie się zakochał.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-23 15:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.