Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 21:35   #1621
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ja na razię mam luuzik Ale za to mama jest kłębkiem nerwów. Tak samo podobno mama tż też ciągle tylko mówi o jutrzejszym spotkaniu i bardzo się stresuje...

Chyba musze przygotować na jutro dużą ilość %
Moja mama zaraz po tym jak się zaręczyliśmy strasznie panikowała na samą myśl o spotkaniu z rodzicami TŻ a teraz o dziwo podchodzi do tego całkowicie na luzie Ale znając życie to jak już zostanie ustalony dokładny termin spotkania i będziemy się na nie przygotowywać to mama znowu wpadnie w panikę a ja razem z nią
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 21:49   #1622
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam nową PM

Udało się ! szafa przewieziona a co najważniejsze dwa duże 1,5 metrowe lustra całe
idę spać bo padam dobranoc!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 21:52   #1623
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Velika i Misiadełko ( bo wiem że ty masz działalność gospodarczą otwierać) mam pewne niejasności, zastanawiam się czy zakładając działalność gospodarczą mam zostać podatnikiem VAT Chodzi o działalność usługową...zgłupiałam totalnie
tasiulek, jako że ja księgowa to może pomogę Może pogadamy o tym na PM to zależy jaka działalność, niektóre muszą wejść w VAT z marszu, a niektóre obejmuje limit. Na chwilę obecną jest to 150 tys zł (łączna wartość sprzedaży), należy jednak mieć na uwadze fakt, że limit ten jest proporcjonalny, tzn jeśli otworzysz DG np w listopadzie to te 150 tys trzeba podzielić na liczbę dni w roku i pomnożyć przez liczbę dni prowadzenia DG w danym roku.

A my dziś podpisaliśmy umowę z salą i mamy w końcu konkretną datę: 02-08-2014
Pianka, co mam zrobić, żebyś mnie podpięła z linkiem do pierwszego posta?
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 21:58   #1624
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

ilonus, gratuluję podpisania umowy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 22:42   #1625
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Pierwsze spotkanie naszych rodziców... aaa.. masakra.... A Wasi rodzice sie już znają czy spotkanie zapoznawcze jeszcze przed nimi?
Moja mama z teściami poznali się już jakieś 6 lat temu.
Jak z Tż wybieraliśmy się na wakację z jego rodzicami, teściowa czuła się w obowiązku przekazac mojej mamie że będzie nas pilnować pod każdym względem i tak wyszło spotkanie na spontanie
A później na wakacjach zaprosili moją mamę do siebie do domku letniskowego na grilla
Całkiem sympatycznie było,ale wtedy moja teściowa była zupełnie inną kobietą. Teraz drzemy ze sobą koty, ona często mnie objeżdża , kiedyś ignorowałam raz nie wytrrzymałam i się jej odgryzłam- później na długi czas miałam spokój
W ogóle moja teściowa pracuje w salonie sukni ślubnych kiedyś mi pokazała jaka suknia pasuje do mojej figury a raczej ją cytując '' braku figury '' koszmar jakiś worek do ziemniakach już w ogóle bym wyglądała jak tocząca się kula :P
Apropo kurcze muszę się wziąć w garść, ogarnąć i zrzucić kg a mam ich sporo w nadwyżce

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Idę zmyć oleje a potem spać, dobranoc
Olejujesz włoski ?
Też kiedyś próbowałam z kokosowym, BD fur mama, Amlą, oliwą ale coś moje włosy nie lubią tego, strasznie się puszyły jeszcze gorzej niż na codzień ... albo były sztywne , męki z nimi przeżywam
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Witam nową PM

Udało się ! szafa przewieziona a co najważniejsze dwa duże 1,5 metrowe lustra całe
idę spać bo padam dobranoc!
Jeeej ale zazdroszczę takiej szafy !
Strasznie mi się taka marzy, już nie wspomnę o garderobie no ale nie ma szans u nas w mieszkaniu na takie cudowności
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 23:11   #1626
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jak ciężko Was nadrobić!

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
głowa mnie niesamowicie boli rosną mi ósemki i to 3 na raz więc dramat do tego dzisiaj sąsiadka koło mnie w bloku robi sobie remont =/ i napierdalają tą wiertarą
Pamiętam, że kiedyś starsznie bolało mnie gardło, nawet nie mogłam odwrócić szybko głowy i miałam gorączkę.... Naprawdę rzadko chodzę do lekarzy ale tym razem stwierdziłam, że powinnam.... może to angina? Babka po zbadaniu oznajmiłam mi, że powinnam udać się do dentysty zamiast do niej bo mi ósemka rośnie Niestety po wyrośnięciu ósemek w 3 lata strasznie wykrzywiły się zęby :/ a miałam takie ładne... teraz nie mam kasy na aparat :/
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Witam PMki
Skorzystałam z zaproszenia Waniliovej i wpadłam do Was
Razem z Tż planujemy ślub w październiku 2014, sale upatrzoną mamy z tym był ciężki wybór bo mamy oddzielne gusta on chciał jakieś zamczyska ja coś skromniejszego
Ja w ogóle chciałabym skromne Wesele on chcę na bogato
Ciężka przeprawa przed nami
W dodatku u mnie w pracy nie ciekawie, ubiegam się o umowę o pracę w poniedziałek się okażę... jak nie dostanę a pracuję tam od ponad roku- najdłużej z ekipy która ciągle się zmienia, to będę zmuszona do szukania nowej
Fajny pomysł z tym zamkiem sama bym chciała gdybym miała fundusze Obecnie to ja jestem również za skromniejszą wersją a on za wielkim weselem.
Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość

Mi na szczęści M bardzo pomógł przy wybieraniu fotografa Ja poszukałam w necie, pisałam maile o oferty i jak już miałam z 15 odpowiedzi, to zrobiłam tabelkę porównawczą pakietów. Potem usiedliśmy razem, wybraliśmy 3 najlepsze oferty i obejrzeliśmy ich zdjęcia. I tak wybraliśmy
Bardzo fajny sposób, myślę, że skorzystam
Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Częśc Wam wieczornie

Witam nową Pmkę

Dziewczyny jestem wykończona. Cały dzień dzisiaj siedziałam z mamą w kuchni, a teraz jeszcze sprzątałam mieszkanie, bo jutro rano przyjeżdżają moi teściowie. Pierwsze spotkanie naszych rodziców... aaa.. masakra.... A Wasi rodzice sie już znają czy spotkanie zapoznawcze jeszcze przed nimi?
Mam nadzieję, że poznają się dopiero w dniu wesela.
Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
U mnie się jeszcze nie znają ciekawe kiedy wyjdzie inicjatywa spotkania :P

W ogóle u mnie będzie ciężka sprawa z rodzicami.. Mój tata od 8 lat żyje sobie w Stanach. Do pewnego czasu było wszystko ok, kiedy nagle mu odbiło i przestał mamie pomagać finansowo i od prawie 3 lat nie rozmawiają ze sobą. Ojciec mój niby zarzeka się, że na mój ślub przyleci, a ja mam już teraz trudny orzech do zgryzienia, bo nie posadzę ich koło siebie..:confus ed:
Mi poradzono bym posadziła moich rodziców pomiędzy ich rodzeństwo - będzie to wyglądać naturalnie bo przecież będą chcieli z nimi pogadać
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Moja mama z teściami poznali się już jakieś 6 lat temu.
Jak z Tż wybieraliśmy się na wakację z jego rodzicami, teściowa czuła się w obowiązku przekazac mojej mamie że będzie nas pilnować pod każdym względem i tak wyszło spotkanie na spontanie
A później na wakacjach zaprosili moją mamę do siebie do domku letniskowego na grilla
Całkiem sympatycznie było,ale wtedy moja teściowa była zupełnie inną kobietą. Teraz drzemy ze sobą koty, ona często mnie objeżdża , kiedyś ignorowałam raz nie wytrrzymałam i się jej odgryzłam- później na długi czas miałam spokój
W ogóle moja teściowa pracuje w salonie sukni ślubnych kiedyś mi pokazała jaka suknia pasuje do mojej figury a raczej ją cytując '' braku figury '' koszmar jakiś worek do ziemniakach już w ogóle bym wyglądała jak tocząca się kula :P
Apropo kurcze muszę się wziąć w garść, ogarnąć i zrzucić kg a mam ich sporo w nadwyżce
Ojej jak ja dobrze Cie rozumiem! Nawet tego sobie nie wyobrażasz. Każdą wizytę teściów odreagowuje przez tydzień mniej więcej z tych samych względów
A tak poza tym - tata ciągle jest oburzony faktem, że nie chcę powierzyć mu pełnej organizacji wesela a TŻ ustalił liczbę gości na prawie 100 os z jego strony NA szczęście stwierdził, że powykreśla część.

Zobaczcie co dzisiaj sobie podczytywałam Najbardziej żenujące zabawy weselne: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283620 Niektóre mnie rozbroiły.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 23:11   #1627
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam nową PMkę

my mamy garderobę w mieszkaniu ale dodatkowe pomieszczenie+moi współlokatorzy+MEGASYF więc jakiejś większej frajdy z niej nie mam ale kiedyś u siebie będę mieć obowiązkowo

inolus gratuluję umowy
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38

Edytowane przez mala_czarna_21
Czas edycji: 2012-11-02 o 23:20
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 23:17   #1628
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
No i nadgoniłam

Sukni jeszcze bym nie kupowała, na pewno nie w ciemno. Jeśli jednak uważasz, że to ta wymarzona, to polatałabym teraz po salonach i poprzymierzała różne modele, żeby się upewnić i nie żałować potem. Myślę jednak, że podobne suknie cały czas będą i nie trudno będzie znaleźć za rok coś podobnego. Ja bym się bała, że mi się znudzi, ale jeśli jesteś pewna, że to ta, to kupuj

Mi na szczęści M bardzo pomógł przy wybieraniu fotografa Ja poszukałam w necie, pisałam maile o oferty i jak już miałam z 15 odpowiedzi, to zrobiłam tabelkę porównawczą pakietów. Potem usiedliśmy razem, wybraliśmy 3 najlepsze oferty i obejrzeliśmy ich zdjęcia. I tak wybraliśmy

My też mamy T-mobile i akurat jesteśmy zadowoleni, mamy sieć rodzinną i za 5 zł/msc 3000 minut na rozmowy Wystarcza nam w zupełności, no i nauczyliśmy się więcej dzwonić, zamiast pisać sms'y
Ej bo ja mam siec rodzinna tez i mam tylko 2000 minut ?!

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo klik w sumie więcej zdjęć ma na fanpejdzu fb ale tutaj też coś tam powrzucał
Fotografuje dopiero od roku ale tak się strasznie wkręcił że czasem mnie przeraża
Za cały jego sprzęt już byśmy mieli opłacone weselicho
Witaj
Ładne te zdjecia

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Częśc Wam wieczornie

Witam nową Pmkę

Dziewczyny jestem wykończona. Cały dzień dzisiaj siedziałam z mamą w kuchni, a teraz jeszcze sprzątałam mieszkanie, bo jutro rano przyjeżdżają moi teściowie. Pierwsze spotkanie naszych rodziców... aaa.. masakra.... A Wasi rodzice sie już znają czy spotkanie zapoznawcze jeszcze przed nimi?

Ja jeszcze mam wszystko przed sobą ale nie wiem sama kiedy zrobić to spotkanie
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 06:27   #1629
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Witam PMki
Skorzystałam z zaproszenia Waniliovej i wpadłam do Was
Razem z Tż planujemy ślub w październiku 2014, sale upatrzoną mamy z tym był ciężki wybór bo mamy oddzielne gusta on chciał jakieś zamczyska ja coś skromniejszego
Ja w ogóle chciałabym skromne Wesele on chcę na bogato
Ciężka przeprawa przed nami
W dodatku u mnie w pracy nie ciekawie, ubiegam się o umowę o pracę w poniedziałek się okażę... jak nie dostanę a pracuję tam od ponad roku- najdłużej z ekipy która ciągle się zmienia, to będę zmuszona do szukania nowej
Witam

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
o rany wreszcie was nadrobiłam ale się nasprzątałam prze te 2 dni masakra ale D u mnie był na noc oczywiście w innym pokoju nawet akcja był bo drzwi już były zamknięte i ciemno w pokoju a tata nie widział jak wyszłam i siedziałam już w innym pokoju haha i chodził i mnie wołał po korytarzu bo bał się wejść do mnie bo nie wiedział co zastanie ale jak wyszłam z innego pokoju to widać było ulgę haha gdyby widział co zazwyczaj D ze mną robi to by zszedł na zawał haha

Soul89 będę trzymać kciuki i się modlić za Ciebie by wszystko poszło jak najlepiej i żebyś szybko wróciła do zdrowia ... panicznie się boje szpitali i lekarzy więc rozumiem niepokój i strach ja w ogóle zawsze mdleje jak zobaczę krew albo jakąś grubszą akcje

co do sukni ślubnej jak bym wiedziała ze mam tak mało czasu na podjęcie decyzji czy ta wymarzona to na pewno ta to teraz bym buszowała po salonach żeby się upewnić w przekonaniu

głowa mnie niesamowicie boli rosną mi ósemki i to 3 na raz więc dramat do tego dzisiaj sąsiadka koło mnie w bloku robi sobie remont =/ i napierdalają tą wiertarą

Sprawa ze suknią sie wyjaśniła bo ta tańsza którą mierzyłam się sprzedała ale było mi jej bardzo szkoda (wiem co biorę)
Ale podjełam decyzje żezamówie tą oryginalną wiem ze to ta i od początku mi się podobała jeszcze nie byli my zareczeni ).
Ale dla pewności przejdę się po salonach
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 08:18   #1630
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny wpadłam się przywitać i uciekam, ostatnie kurze zetrzeć i teściowie przyjeżdżają. Trzymajcie kciuki za udane spotkanie! Do wieczora
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 08:28   #1631
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się przywitać i uciekam, ostatnie kurze zetrzeć i teściowie przyjeżdżają. Trzymajcie kciuki za udane spotkanie! Do wieczora
Powodzenia I daj znać wieczorem jak poszło
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 08:59   #1632
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka nie masz się czym martwić wszystko będzie dobrze, % przełamią pierwsze lody Moi rodzice pierwszy raz spotkali się ze swatami jeśli się nie mylę 2 tygodnie temu w sobotę a dzisiaj jedziemy do teściów na rewizytę, mam nadzieję że będzie tak super jak ostatnio
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:05   #1633
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
ilonus, gratuluję podpisania umowy
Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

inolus gratuluję umowy

Dzięki dziewczyny
Jestem przeszczęśliwa, że to w końcu rusza Teściowa też zadowolona i chyba się wczoraj z tej radości sprzedała co do zaręczyn Zapytała mnie czy gdzieś wyjeźdzamy na weekend w najbliższym czasie. Ja mówię, że do znajomych na przyszły week jedziemy na parapetówkę, a ona "a nie bo K planował jakiś wspólny wyjazd..." i w tym momencie się ugryzła w język i już po oczach widziałam o co chodzi

A nasi rodzice jeszcze się nie znają. Po zaręczynach zorganizujemy małe spotkanie przy % Poza tych chcemy ich jeszcze zabrać na salę, żeby obejrzeli

Edytowane przez iLoNuS_ktl
Czas edycji: 2012-11-03 o 09:06
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:07   #1634
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry
Wpadam się przywitać i jedziemy zaraz z B. na warsztat bo moje auto umarło
Co się z tym wiąże ... dziś będe się widzieć z teściami bleeeee teść w porządku ale ona ... z resztą już wczoraj miałam przyjemność o niej pisać
Jak ja tego nie lubię ona tak nas nagina na dziecko! Jest nie normalna ostatnio strasznie na mnie naskoczyła,że ona w naszym wieku miala już 2kę dzieci , a nie miała pracy domu samochodów tak jak my mamy,więc ona nie potrafi zrozumieć na co my czekamy! Co za babsko
Jak się dowiedziała,że zdecydowaliśmy się na ślub to tak mi krzyczała do słuchawki ze się cieszy,że co raz bliżej do wnuków i w ogóle cudownie bla bla bla ... już zrobiła listę gości , już jej mówiłamm że to nasz ślub i my będziemy o wszystkim decydować ale ona się we wszystko wcina
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:16   #1635
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się przywitać i uciekam, ostatnie kurze zetrzeć i teściowie przyjeżdżają. Trzymajcie kciuki za udane spotkanie! Do wieczora

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo klik w sumie więcej zdjęć ma na fanpejdzu fb ale tutaj też coś tam powrzucał
Fotografuje dopiero od roku ale tak się strasznie wkręcił że czasem mnie przeraża
Za cały jego sprzęt już byśmy mieli opłacone weselicho
No helloł Musicie wiedzieć że Pati TŻ-ta zagadałam czy przyjedzie nam zdjecia robić i przy okazji dowiedziałam się od niego kiedy planują ślub, a Pati o tym nie wiedziała i się wygadałam
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:18   #1636
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się przywitać i uciekam, ostatnie kurze zetrzeć i teściowie przyjeżdżają. Trzymajcie kciuki za udane spotkanie! Do wieczora
trzymam kciuki, powodzenia !
Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Jestem przeszczęśliwa, że to w końcu rusza Teściowa też zadowolona i chyba się wczoraj z tej radości sprzedała co do zaręczyn Zapytała mnie czy gdzieś wyjeźdzamy na weekend w najbliższym czasie. Ja mówię, że do znajomych na przyszły week jedziemy na parapetówkę, a ona "a nie bo K planował jakiś wspólny wyjazd..." i w tym momencie się ugryzła w język i już po oczach widziałam o co chodzi

A nasi rodzice jeszcze się nie znają. Po zaręczynach zorganizujemy małe spotkanie przy % Poza tych chcemy ich jeszcze zabrać na salę, żeby obejrzeli
hahaha to już nie będzie niespodzianki xd

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wpadam się przywitać i jedziemy zaraz z B. na warsztat bo moje auto umarło
Co się z tym wiąże ... dziś będe się widzieć z teściami bleeeee teść w porządku ale ona ... z resztą już wczoraj miałam przyjemność o niej pisać
Jak ja tego nie lubię ona tak nas nagina na dziecko! Jest nie normalna ostatnio strasznie na mnie naskoczyła,że ona w naszym wieku miala już 2kę dzieci , a nie miała pracy domu samochodów tak jak my mamy,więc ona nie potrafi zrozumieć na co my czekamy! Co za babsko
Jak się dowiedziała,że zdecydowaliśmy się na ślub to tak mi krzyczała do słuchawki ze się cieszy,że co raz bliżej do wnuków i w ogóle cudownie bla bla bla ... już zrobiła listę gości , już jej mówiłamm że to nasz ślub i my będziemy o wszystkim decydować ale ona się we wszystko wcina
oo rany, nie ma nic gorszego niż tacy ludzie. prawie jak moja teściowa xd

ja w pracy a tż składa mi szafę, mam nadzieję że się uda
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:23   #1637
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
hahaha to już nie będzie niespodzianki xd

Hehe no nie wyszło :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:24   #1638
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hejka

Nasze autko też stoi w warsztacie. Na szczęście to tylko świeca do wymiany, a już myśleliśmy, że coś z wtryskami i że wydamy majątek...

agunineczka, trzymam kciuki, będzie dobrze

Paaati89, co za baba z tej Twojej teściowej

Moi pewnie też się poznają dopiero na weselu, o ile teście będą raczyli na nie przyjść...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:35   #1639
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hehe no nie wyszło :P
nie będę sama zaręczona w najbliższym czasie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 09:44   #1640
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość



Mi poradzono bym posadziła moich rodziców pomiędzy ich rodzeństwo - będzie to wyglądać naturalnie bo przecież będą chcieli z nimi pogadać
No właśnie w głowie miałam pomysł, że ich rozsadzę koło rodzeństwa, a koło nas będą siedzieć np świadkowie

Paaati89: Współczuję teściowej, chociaż moja to też jest udana :/ Nie rozumiem jak można nie wspierać własnego syna, w tym, że chce robić na swój rachunek mówiąc, że lepiej by było jakby nawet poszedł na magazyn do Biedronki..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:47   #1641
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
nie będę sama zaręczona w najbliższym czasie
alloffkowa, ja wiedziałam, że to będzie w ciągu miesiąca, ale nie wiedziałam jak to będzie zorganizowanie A tu się teściowa sprzedała Mimo wszystko, gdyby zaproponował wyjazd na weekend to i tak od razu domyśliłabym się co się święci
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:49   #1642
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się przywitać i uciekam, ostatnie kurze zetrzeć i teściowie przyjeżdżają. Trzymajcie kciuki za udane spotkanie! Do wieczora
Trzymam mocniutko
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 09:50   #1643
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
alloffkowa, ja wiedziałam, że to będzie w ciągu miesiąca, ale nie wiedziałam jak to będzie zorganizowanie A tu się teściowa sprzedała Mimo wszystko, gdyby zaproponował wyjazd na weekend to i tak od razu domyśliłabym się co się święci
zapewne

zaczynam mieć czarną rozpacz. TŻ za tydzień leci do NYC a tam ciągle strasznie, boje sie że będą jakieś zamieszki czy coś
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016

Edytowane przez alloffkowa
Czas edycji: 2012-11-03 o 10:03
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:14   #1644
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

Paaati89, co za baba z tej Twojej teściowej
No wstrętna

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
nie będę sama zaręczona w najbliższym czasie
My już dawno po zaręczynach jednak sam termin ślubu miał być niespodzianką i tutaj nie wyszło :P
Nie mogę się doczekać aż pojedziemy oglądać sale

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Paaati89: Współczuję teściowej, chociaż moja to też jest udana :/ Nie rozumiem jak można nie wspierać własnego syna, w tym, że chce robić na swój rachunek mówiąc, że lepiej by było jakby nawet poszedł na magazyn do Biedronki..
To jest straszne, żeby własne matki nie wspierały ja rozumiem że może chcą najlepiej ale nie można się wtrącać we wszystko, szlag mnie już trafia

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
zapewne

zaczynam mieć czarną rozpacz. TŻ za tydzień leci do NYC a tam ciągle strasznie, boje sie że będą jakieś zamieszki czy coś
Trzeba być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:31   #1645
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej Ja cały weekend będę pisać pracę mag., bo w poniedziałek mam oddać pierwszy rozdział, ale tak się rozpisuję, że raczej nie skończę całego rozdziału na poniedziałek Na razie kończę drugi podrozdział (a zostały jeszcze 2...) No ale moja promotorka nigdy nie pamięta co kazała mi na kiedy zrobić więc wkręcę jej, że miał być kolejny podrozdział

Widzę, że gadacie o spotkaniach rodziców z teściami My mamy to już za sobą, nawet kilka razy zapraszaliśmy teściów do siebie, a oni moich rodziców do siebie i całkiem fajnie wypadały te spotkania Chociaż przed tym pierwszym spotkaniem strasznie się denerwowaliśmy, ale wyszło wszystko super. I tutaj rada: jeśli macie to jeszcze przed sobą to koniecznie zapewnijcie odpowiednią ilość %, bo wtedy rozwiązują się języki i jest o czym gadać Nasi rodzice nie mogli się nagadać i właściwie to rozmawiali i zachowywali się tak jakby znali się wieki A nasi tatusiowie tak sobie dali w palnik ("za nasze zdrowie"), że mój nie mógł trafić w drzwi i walnął w futrynę nabijając sobie guza, a TŻ-ta tata zasnął na ławce na tarasie

Po tym co piszecie to widzę, że chyba zazwyczaj to facetom zależy na większym weselu niż nam kobietom A myślałam, że jest wręcz przeciwnie... Mojemu TŻ-towi za to zależy na organizacji "stłuczek" tydzień przed weselem i chce na nie zaprosić całą rodzinę i znajomych, sąsiadów i kogo tam jeszcze... obawiam się, że wyniesie nas to więcej niż to całe wesele... I chociaż TŻ twierdzi, że zrobimy tylko grilla z jakąś muzyczką z laptopa, to chyba nie zdaje sobie sprawy ile to wszystko będzie kosztowało Trzeba będzie kupić jedzenie, alkohol... eh... muszę to z nim przedyskutować jeszcze...

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość


No helloł Musicie wiedzieć że Pati TŻ-ta zagadałam czy przyjedzie nam zdjecia robić i przy okazji dowiedziałam się od niego kiedy planują ślub, a Pati o tym nie wiedziała i się wygadałam
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Pati nie wiedziała kiedy planuje ślub i Ty jej się wygadałaś? ale pomieszane
I co zatrudnisz w końcu jej TŻ-ta czy nie?

Miłego dzionka
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:35   #1646
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

ja nie wiem jak to u mnie bedzie z takim spotkaniem taty nie mam, tzn mam, ale nie chcę znać- nie mam z nim konatku. a z mamą nie mieszkam. mieszkam z babcią z którą teściowie się znają. nigdy nie byli u siebie, ale często do siebie dzwonią i gadają, spotykają się na naszych koncertach itp. nie wiem, nie mam zielonego pojęcia jak to bedzie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:44   #1647
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej hej, zaraz mamy gościa, więc zaraz spadam. Ale mi się chceeeeeee.... Mam dzisiaj potwornego lenia, nie ćwiczyłam nie biegałam nic nie zrobiłam... tragedia
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:45   #1648
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość


Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Pati nie wiedziała kiedy planuje ślub i Ty jej się wygadałaś? ale pomieszane

Hehe bo to było tak,że Tż się oświadczył i jakoś nie ustalaliśmy daty ślubu bo jest nam dobrze jak jest, w maju stuknie nam 7 lat razem i uważam że papierek nie jest nam potrzebny aż mi tu nagle wyskoczył że 2014 rok będzie optymalny no i generalnie nie wałkowałam tematu a później się okazało,że on planuje październik :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:53   #1649
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hehe bo to było tak,że Tż się oświadczył i jakoś nie ustalaliśmy daty ślubu bo jest nam dobrze jak jest, w maju stuknie nam 7 lat razem i uważam że papierek nie jest nam potrzebny aż mi tu nagle wyskoczył że 2014 rok będzie optymalny no i generalnie nie wałkowałam tematu a później się okazało,że on planuje październik :P
No właśnie tak było Ja gadałam z B bo ostatnie jego zdjęcia mi się po prostu spodobały i byłby to pretekst żeby przyjechali nad morze I do Pati z tekstem wyskoczyłam że dlaczego nie powiedziała że mają już datę a Pati nic nie wiedziała
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:57   #1650
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
No właśnie tak było Ja gadałam z B bo ostatnie jego zdjęcia mi się po prostu spodobały i byłby to pretekst żeby przyjechali nad morze I do Pati z tekstem wyskoczyłam że dlaczego nie powiedziała że mają już datę a Pati nic nie wiedziała
hahaha, to to niezła akcja
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.