Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 18:19   #2881
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka kreatywnie pięknie ale ja bym nie wytrzymała ... chodź mój też lubi mnie troszkę zwodzić ... a ja tego nienawidzę haha nie umiem się odnaleźć w takiej sytuacji
velika no u nas też był tekst ja nie zaprosze wujka ...X... no ale spoko nie musisz tak sobie pomyślałam bo to i tak my będziemy z zaproszeniami jeździć ja muszę sobie sama łagodzić sytuacje w mojej głowie bo jak bym się nakręciła to by stoły latały
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:27   #2882
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ja też łagodzę, nauczona doświadczeniem, że najlepiej przytakiwać, a potem zrobić po swojemu.
A skoro mamy wieczór, to stawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolejka-z-kieliszkami-300x225.jpg (19,0 KB, 7 załadowań)
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:34   #2883
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A ja wlasnie pieke chlebek, dzisiaj pszenny


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
O rany, jakie różnice

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kurna zrobiłam fotki i wszystkie rozmazane fotograf ze mnie kiepski. Coś tam widać, ale nie za wiele. Na żywo jest dużo ładniejszy. A pierścionek jest z białego złota, z szafirem i dwoma maleńkimi brylancikami, taki jak chciałam. Świeci się dziad i nie chce wyjść na zdjęciu.
A opowiadać nie ma co, bo żadne z nas nie jest romantykiem, poza tym pytanie, czy zostanę jego żoną trochę się mija z celem, bo już mamy rezerwacje porobione
Piękny pierścionek jeszcze raz gratuluję

agunineczka, poznanianka, kroooliczek89, little_zosh, aszuelka, klaudiaale miałyście romantico oświadczyny super

Mnie TŻ oswiadczył się po seansie w kinie tzn. wyszliśmy z kina, wziął mnie na bok, uklęknął, powiedział coś w stylu jak bardzo mnie kocha i czy zostanę jego żoną ja zamiast od razu powiedzieć tak to wyciągnęlam rękę i czekałam aż mi pierścionek założy a TŻ na to ''to tak czy nie?'' i wtedy odpowiedziałam, że oczywiście TAK w ogóle był tak zestresowany, że szok już przed kinem wydawał mi się dziwny, co chwilę chodził do toalety w ogóle wypad do kina też był niespodzianką zarezerwował przez neta miejscówki i oświadczył mi, że idziemy kwiaty dostałam dopiero później bo inaczej nie byłoby niespodzianki. Odwiózł mnie do domu, a potem przyjechał z kwiatami dla mnie, dla mojej mamy i z wódką dla mojego taty
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:52   #2884
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Kurczę dziewczyny siedzę i uśmiecham się do ekranu
agunineczka to Cię przetrzymał ten Twój Ukochany
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:54   #2885
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova
ja zamiast od razu powiedzieć tak to wyciągnęlam rękę i czekałam aż mi pierścionek założy
hahha, normalnie leżę i kwiczę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:56   #2886
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Mnie M. niesamowicie zaskoczył! Nigdy bym się po nim nie spodziewała takich oświadczyn i sprawił mi tym cudowną niespodziankę Zawsze uważałam, że romantyzm u niego w skali 0 do 10 jest około 2, a nawet 1 Ale widać, że jak chce, to potrafi

agunieczka nieźle Cię przetrzymał
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014

Edytowane przez little_zosh
Czas edycji: 2012-11-15 o 18:57
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:07   #2887
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ehh dziewczyny jak tak patrzę na stan mojego konta to zaczynam się zastanawiać czy dam radę uzbierać do tego 2014

A o jakiej poczcie wy mówicie? Bo nie jestem w temacie
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 19:21   #2888
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny jak tak patrzę na stan mojego konta to zaczynam się zastanawiać czy dam radę uzbierać do tego 2014

A o jakiej poczcie wy mówicie? Bo nie jestem w temacie

Dasz radę! Ja dopiero zaczynam zbierać
Tyle że jestem w o tyle dobrej sytuacji że moi rodzice dają nam w prezencie 20 tys, za co chcemy opłacić salę, Tż ma 10 tys, a resztę musimy dozbierać...


A z tym przetrzymaniem, to ja podziwiam mojego Tża, tym bardziej, że ciagle mu marudziłam, w ogóle podziwiam wielu facetów, że tak potrafią to wszystko wykombinować i nie zdradzic sie ze swoimi planami aż do godziny 0 Ja nie wiem czy bym potrafiła, bo jestem raczej takim typem osoby, który klapie językiem i też wszystko chce wiedzieć, no i jestem mega niecierpliwa
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:44   #2889
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kurna zrobiłam fotki i wszystkie rozmazane fotograf ze mnie kiepski. Coś tam widać, ale nie za wiele. Na żywo jest dużo ładniejszy. A pierścionek jest z białego złota, z szafirem i dwoma maleńkimi brylancikami, taki jak chciałam. Świeci się dziad i nie chce wyjść na zdjęciu.
A opowiadać nie ma co, bo żadne z nas nie jest romantykiem, poza tym pytanie, czy zostanę jego żoną trochę się mija z celem, bo już mamy rezerwacje porobione
piękny gratulacje Kochana

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
gdzieś na youtubie jest taki filmik, jak dziewczyna z trądzikiem robi sobie make up, krok po kroku, efekt jest mniej więcej taki sam jak na tych zdjęciach.

Nasze zaręczyny.. dawno to już było, rok ponad Wszystko działo się za granicą i z mega zaskoczenia do tej pory jestem pod wrażeniem tego, jak TŻtowi udało się przez 3 dni w plecaku trzymać butelkę winiacza z Polski i pierścionek i ja nic nie zauważyłam
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:47   #2890
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Lecę spać.
Nie piszcie zbyt dużo, żebym mogła nadrobić
Dobranoc, do jutra
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:50   #2891
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

OOo a jak jesteśmy w temacie zaręczyn to ja też chwalę się pierścieniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0041.jpg (23,5 KB, 44 załadowań)
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 20:55   #2892
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

ale dziewczyny cudowne historie !! aż mi się oczy świecą może dlatego że wiem że to już nedługo? spodziewam się, coraz bardziej tż teraz jest strasznie stęskniony haha . zazdroszczę Wam nieziemsko i mam nadzieję że niebawem i ja będę mogła się pochwalić pierścieniem mocy !
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:02   #2893
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ale dziewczyny cudowne historie !! aż mi się oczy świecą może dlatego że wiem że to już nedługo? spodziewam się, coraz bardziej tż teraz jest strasznie stęskniony haha . zazdroszczę Wam nieziemsko i mam nadzieję że niebawem i ja będę mogła się pochwalić pierścieniem mocy !

I pewnie nastąpi to szybciej niz myślisz
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:03   #2894
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

musiałoby nastąpić przed powrotem TŻ z USA xd a to nierealne
potem już nie uda mu się mnie zaskoczyć
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:06   #2895
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Widzę, że opisujecie swoje zaręczyny więc i ja pochwalę się swoimi Już je gdzieś kiedyś opisywałam także teraz sobie skopiuję opis i parę rzeczy dopiszę

W jeden z czerwcowych weekendów z TŻ planowaliśmy trochę pozwiedzać i chcieliśmy w sobotę (16 czerwca) zrobić wycieczkę do Krakowa a w niedzielę (17 czerwca) do Czchowa, Rożnowa i jeszcze kilku miejsc ale w poniedziałek wypadały taty okrągłe 50 urodziny, więc mama wymyśliła, że zrobimy mu w niedzielę urodziny niespodziankę i tym oto sposobem niedzielny wyjazd nie doszedł do skutku Ja już kilka dni wcześniej obczaiłam, że TŻ kupił pierścionek więc kobieca intuicja podpowiadała mi, że może to nastąpić właśnie w owy weekend Tylko w momencie, gdy okazało się, że jednak w niedzielę nigdzie nie pojedziemy TŻ zaczął mnie wkręcać, że musimy teraz co chwilę gdzieś jeździć, skoro chcę mieć niespodziankę zaręczynową i w dodatku w plenerze Także w tym momencie stwierdziłam, że podczas naszej wycieczki do Krakowa nic z tego nie wyjdzie i nawet się ucieszyłam, bo cały czas chciałam, żeby TŻ mnie zaskoczył W końcu nadszedł dzień naszej planowanej wycieczki, będąc już Krakowie plan wycieczki uległ niewielkiej zmianie, także najpierw pospacerowaliśmy trochę po rynku, poszliśmy do krakowskich podziemi a później na wieżę mariacką. Gdy byliśmy już praktycznie na samej górze TŻ stwierdził, że jak już wyjdziemy to będzie mieć dla mnie niespodziankę, ja jako ciekawska osoba zaczęłam dopytywać o co chodzi ale i tak nic się nie dowiedziałam oprócz tego, że na górze rzekomo dostanę różę Taaa jasne na samej górze wierzy mariackiej uda mu się ją zdobyć skoro szedł bez niej Więc w końcu odpuściłam, wyszliśmy na górę, ja podeszłam do okna i podziwiałam widoki oczywiście nie spodziewając się co zaraz nastąpi W pewnym momencie TŻ zapytał czy go kocham a mnie zatkało bo zorientowałam się co się szykuje Gdy tylko zdołałam wydusić z siebie że tak i go pocałować, TŻ wyciągnął pierścionek i z drżącymi rękami zadał to magiczne pytanie a mi w tym momencie zupełnie odebrało mowę i biedak musiał się dopominać żebym mu odpowiedziała No i tak to wyglądało a ja żałuję, że tą chwilę mam już za sobą a jutro będzie 5 miesięcy odkąd jesteśmy zaręczeni
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:14   #2896
Barbra85
Raczkowanie
 
Avatar Barbra85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 212
GG do Barbra85
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej przepraszam was bardzo ale nie miałam głowy do wchodzenia na forum praca praca potem zdrowie i padałam w domu jak kawka teraz to samo wróciłam z pracy poszłam spać teraz wstałam zjem coś oglądne gesler i lece spać bo rano znowu wstaje masakra
Chyba nie dam rady nadrobić tego co zeście napisały sory

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
OOo a jak jesteśmy w temacie zaręczyn to ja też chwalę się pierścieniem
Śliczny pierścionek
__________________
Piękno jest jedynym miernikiem wolności człowieka

29.12.2009
02.10.2012
14.06.2014
Barbra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:16   #2897
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Barbra85 witaj, co u Ciebie? jak zdrówko?
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:18   #2898
Barbra85
Raczkowanie
 
Avatar Barbra85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 212
GG do Barbra85
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jajnik boli jak szlag zwala mnie czasem z nóg w pracy aż klienci są w szoku ale narazie mam kolejne usg i badania w których wyszło że wszystko jest ok :/
Nie wiem ale zaczyna mnie to wszystko wku....

Ale z miłych rzeczy to dowiedziałam się dziś że jest wolny termin na zabieg mojego oka na który czekałam 1,5 roku i się doczekałam 7 grudnia i znowu problem bo mojej kierowniczce się to nie podoba bo pujde na l4 a jest inwentaryzacja :/ eh nikomu nie dogodzisz
__________________
Piękno jest jedynym miernikiem wolności człowieka

29.12.2009
02.10.2012
14.06.2014
Barbra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:20   #2899
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Czeeeeść dziewczynki !
Rety wróciłam z pracy padam na pysk ... jutro w końcu wolne
Rano lece do parku z piesem, później mam ginekologa cały dzień biegania
Znów do mnie do pracy poszukują mojej zmienniczki... boże to już 8 dziewczyna za mojej kadencji ! Czy nikt tam nie jest w stanie się utrzymać dłużej niż miesiać
Dziś miałam na rekrutacji mieć 4 dziewczyny z czego na rozmowę wstawiła się 1
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 21:37   #2900
Barbra85
Raczkowanie
 
Avatar Barbra85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 212
GG do Barbra85
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Mama ndzieję że będe teraz już częściej wpadać ale teraz zmykam bo oczka mi się same zamykają a w sobote mój teść ma 50 więc muszę być wyspana i wypoczęta
Buziaczki mam nadzieję że nie jesteście złe że ostatnio mnie tak długo nie było buziaczki dobranoc
__________________
Piękno jest jedynym miernikiem wolności człowieka

29.12.2009
02.10.2012
14.06.2014
Barbra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:42   #2901
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ja już idę spać a jutro kierunek Kraków więc odezwę się dopiero w niedzielę wieczorem bo cały weekend spędzę na uczelni. Dobranoc
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:55   #2902
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Właśnie się pokłóciliśmy z Tż ... poszlo o liczbę gości ...
Ukróciłam ją zdecydowanie bo z 120 osób zmniejszyłam do ok 60-70 i jestem z tego zadowolona bo to Ci najważniejsi a nie wujkowie wujków itepe ...
Oczywiście awantura na całego, nie mam siły już z nim walczyć o skromniejszy ślub
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:05   #2903
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ale dziewczyny cudowne historie !! aż mi się oczy świecą może dlatego że wiem że to już nedługo? spodziewam się, coraz bardziej tż teraz jest strasznie stęskniony haha . zazdroszczę Wam nieziemsko i mam nadzieję że niebawem i ja będę mogła się pochwalić pierścieniem mocy !

Mój sie oświadczył 20 sierpnia 2011 roku, w dniu weselu jego siostry Przyjechałam do nich do domu a on już był w garniturze i zawołał mnie do pokoju ja wchodzę a on na kolana i mówi ze bardzo mnie kocha i chce byc zemną do końca życia i czy wyjde za niego xD a ja "TAAAAAKKKKKKK" krzyknęłam i się popłakałam on w sumie też xD
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:12   #2904
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Czeeeeść dziewczynki !
Rety wróciłam z pracy padam na pysk ... jutro w końcu wolne
Rano lece do parku z piesem, później mam ginekologa cały dzień biegania
Znów do mnie do pracy poszukują mojej zmienniczki... boże to już 8 dziewczyna za mojej kadencji ! Czy nikt tam nie jest w stanie się utrzymać dłużej niż miesiać
Dziś miałam na rekrutacji mieć 4 dziewczyny z czego na rozmowę wstawiła się 1
a gdzie to pracujesz?
i zwalniasz się, że szukają zmienniczki?
Cytat:
Napisane przez Barbra85 Pokaż wiadomość
Mama ndzieję że będe teraz już częściej wpadać ale teraz zmykam bo oczka mi się same zamykają a w sobote mój teść ma 50 więc muszę być wyspana i wypoczęta
Buziaczki mam nadzieję że nie jesteście złe że ostatnio mnie tak długo nie było buziaczki dobranoc
trzymam kciuki za poprawę zdrowia
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Właśnie się pokłóciliśmy z Tż ... poszlo o liczbę gości ...
Ukróciłam ją zdecydowanie bo z 120 osób zmniejszyłam do ok 60-70 i jestem z tego zadowolona bo to Ci najważniejsi a nie wujkowie wujków itepe ...
Oczywiście awantura na całego, nie mam siły już z nim walczyć o skromniejszy ślub
też to przerabiałam nie wiem czemu to z reguły faceci chcą wielkiego weseliska... ja chciałam nawet opcję ślub-obiad-tort-szampan-lotnisko-kenia
ale TZ powiedział że do końca życia by żałował że nie mieliśmy prawdziwego wesela no i ustąpiłam...
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:28   #2905
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kurna zrobiłam fotki i wszystkie rozmazane fotograf ze mnie kiepski. Coś tam widać, ale nie za wiele. Na żywo jest dużo ładniejszy. A pierścionek jest z białego złota, z szafirem i dwoma maleńkimi brylancikami, taki jak chciałam. Świeci się dziad i nie chce wyjść na zdjęciu.
A opowiadać nie ma co, bo żadne z nas nie jest romantykiem, poza tym pytanie, czy zostanę jego żoną trochę się mija z celem, bo już mamy rezerwacje porobione
PIEKNY !!!! Gratulację wielkie!!!

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
OOo a jak jesteśmy w temacie zaręczyn to ja też chwalę się pierścieniem
też śliczny
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 07:39   #2906
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
o w mordę, nieźle
jak to mówią, nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kurna zrobiłam fotki i wszystkie rozmazane fotograf ze mnie kiepski. Coś tam widać, ale nie za wiele. Na żywo jest dużo ładniejszy. A pierścionek jest z białego złota, z szafirem i dwoma maleńkimi brylancikami, taki jak chciałam. Świeci się dziad i nie chce wyjść na zdjęciu.
A opowiadać nie ma co, bo żadne z nas nie jest romantykiem, poza tym pytanie, czy zostanę jego żoną trochę się mija z celem, bo już mamy rezerwacje porobione
piękny pierścionek, jeszcze raz gratuluję

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
ja na swoje zaręczyny czekam hehe i sobie poczekam do lata bo mój ma jakiś taki plan że nie da się w zimie a ma być romantycznie ...
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ale dziewczyny cudowne historie !! aż mi się oczy świecą może dlatego że wiem że to już nedługo? spodziewam się, coraz bardziej tż teraz jest strasznie stęskniony haha . zazdroszczę Wam nieziemsko i mam nadzieję że niebawem i ja będę mogła się pochwalić pierścieniem mocy !
Dziewczyny ja też dołączam do klubu oczekujących
Wczoraj udało mi się dowiedzieć od Tż, że zaręczyny będą jeszcze przed jego urodzinami (11 grudnia), także czekam ten weekend odpada bo na cały zmykam do szkoły, ale już niedługo też będę się chwalić mam nadzieję

Wczoraj już nie miałam siły do Was zajrzeć, leżałam w domu z Tż i zwijałam się z bólu cholerna @... Nafaszerowałam się tabletkami i jakoś zasnęłam zwinięta w kłębek jak kotek...
Dziś @ jeszcze nie odpuszcza, dalej boli i łapią skurcze, a oprócz tego strasznie boli mnie od rana głowa
Czemu ja tak muszę co miesiąc cierpieć Jak byłam w technikum to zdarzało mi się mdleć w szkole, później miałam już od lekarza zwolnienie na każde pierwsze 2 dni @.

A jak sobie pomyślę, że poród ma być dużo gorszy niż te bóle miesiączkowe to normalnie mimo wielkiej miłości do dzieci i chęci ich posiadania, aż mi się odechciewa. Normalnie jestem tym przerażona.
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??

Edytowane przez iLoNuS_ktl
Czas edycji: 2012-11-16 o 07:49
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:20   #2907
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Zabijcie mnie ale nie nadrabiam, jestem zalatana jak dzik! Jestem już w Gdańsku, ale po południu wyjeżdżam na Kaszuby, w przyszłym tygodniu muszę jakieś buty kupić koniecznie bo w piątek jadę do Białegostoku
W styczniu muszę program komp. kupić i wczoraj okazało się, że 1800 zł kosztuje

Tym czasem wracam do lektury, Tasiulek nie wiem czy czytałaś już, ale pewnie tak, jakoś sprawniej Ci to idzie http://znajdzpomyslnabiznes.pl/wp-co...Przewodnik.pdf

Ok, spadam odkurzać a potem pakować się
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:21   #2908
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ilonuska, istnieją cesarki na szczęście
dziękuję wszystkim
A ja witam się i spadam, jadę do Poznania na zajęcia.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:25   #2909
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam

Widzę,że temat zaręczyn poruszułyście może mało kto uwierzy,ale Tż oświadczał mi się 2 razy mam nadzieję,że to był drugi i ostatni raz heh.

Lecę pić pokrzywę
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:26   #2910
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie ale nie nadrabiam, jestem zalatana jak dzik! Jestem już w Gdańsku, ale po południu wyjeżdżam na Kaszuby, w przyszłym tygodniu muszę jakieś buty kupić koniecznie bo w piątek jadę do Białegostoku
W styczniu muszę program komp. kupić i wczoraj okazało się, że 1800 zł kosztuje

Tym czasem wracam do lektury, Tasiulek nie wiem czy czytałaś już, ale pewnie tak, jakoś sprawniej Ci to idzie http://znajdzpomyslnabiznes.pl/wp-co...Przewodnik.pdf

Ok, spadam odkurzać a potem pakować się
Spięłam się w zeszłym tygodniu i mam już wszystkie dokumenty załatwione, konta w banku i inne takie tylko muszę rozpocząć rajd po urzędach ale to już chyba od grudnia
Ale lektura dla zaczynających IDEALNA
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.