Manicure japoński (?) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 14:07   #211
sisi15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: Manicure japoński (?)

Ja japoński miałam i polecam ;-) nazwałabym to "efektem plastikowych paznokci" takie są gładkie, błyszczące i śliskie parę razy byłam na kupon z grupowych ale teraz już mam sprawdzony salon i chodzę normalnie. Co do skórek to są różne szkoły chyba bo jakby tradycyjnie nie powinno się ich wycinać ale sorry samo odsunięcie to może wyglądać fatalnie, ja zawsze mam podcięte skórki tak bym mogła wyjść do ludzi i być zadowolona z usługi. To chyba kwestia kosmetyczki ;-) jesli szukacie fajnego miejsca to polecam www.annakidawka.pl, zawsze byłam zadowolona z pazurków.
sisi15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:54   #212
PiekneOko
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure japoński (?)

Zapraszam na stronę https://www.facebook.com/MakijazoweSzalenstwo znajdziesz tutaj wiele inspiracji makijażowych jak i manicure'owych. może akurat coś dla Ciebie

Możesz też klikając tutaj http://shiny box.pl/?ref=04eab86 (bez spacji) dostać DARMOWE PUDEŁKO KOSMETYKÓW
Wystarczy, że zarejestrujesz oraz zaprosisz kilka swoich koleżanek. Na prawdę warto, ja już jedno pudełko dostałam
PiekneOko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:31   #213
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Manicure japoński (?)

czytam ten wątek i nie dokopałam się do informacji- czy mogę ten manicure zrobić na zniszczonych, rozdwojonych paznokciach? czy to im pomoże?
Rozdwajają mi się paznokcie odkąd musiałam odstawić belissę a żadne inne suplementy, odżywki nie pomagają ;( czy japoński sobie z tym poradzi? (oczywiście będę go robiła u kosmetyczki)
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:15   #214
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
czytam ten wątek i nie dokopałam się do informacji- czy mogę ten manicure zrobić na zniszczonych, rozdwojonych paznokciach? czy to im pomoże?
Rozdwajają mi się paznokcie odkąd musiałam odstawić belissę a żadne inne suplementy, odżywki nie pomagają ;( czy japoński sobie z tym poradzi? (oczywiście będę go robiła u kosmetyczki)
oczywiście, że pomoże. w moim wypadku było to jedyne co pomogło moim paznokciom właśnie w tej sytuacji. paznokcie łamały i rozdwajały mi się okropnie (problem dochodził czasem do połowy płytki paznokcia :/) odkąd stosuję manicure, a robię to regularnie co 2 tyg, mam piękne, długie paznokcie i już nie pamiętam co to za problem ręczę za efekty!
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:06   #215
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Manicure japoński (?)

Właśnie skorzystałam z usługi p.shine, póki co są pięknie błyszczące. Mam jeszcze trochę odżywki Regenerum, czy mogę ją dodatkowo stosować, czy zniszczy manicure japoński?
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:41   #216
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Właśnie skorzystałam z usługi p.shine, póki co są pięknie błyszczące. Mam jeszcze trochę odżywki Regenerum, czy mogę ją dodatkowo stosować, czy zniszczy manicure japoński?
Nie powinno się malować paznokci do 2 dni po zabiegu (ponieważ lakier szybko wtedy odpryskuje), ale po tym czasie odżywką i wszelkimi lakierami - bez problemu
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:19   #217
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Manicure japoński (?)

Po tygodniu nie są już tak perłowe i na końcówkach matowe. Rosną szybciej i się nie rozdwajają, myślę, że jeszcze jeden zabieg w zupełności wystarczy. Jestem zadowolona i polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5617.jpg (35,0 KB, 336 załadowań)
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 20:52   #218
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Manicure japoński (?)

Dziewczyny, chciałam kupić zestaw na all. Czy np ten z linku jest produktem oryginalnym? Po czym poznać podróbkę i na ile zabiegów wystarcza - 8g to wcale nie dużo liczyła może któraś z Was?
http://allegro.pl/p-shine-manicure-j...077195860.html
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 09:04   #219
charliehale
Przyczajenie
 
Avatar charliehale
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure japoński (?)

Dziewczyny, jaką trwałość ma zestaw do manicure japońskiego? kupiłam duży w jednej z hurtowni kosmetycznych wczoraj i w domu dopiero z przerażeniem odkryłam, że mój ma napis: zużyć do: 05/2013. To chyba nie jest normalne, żeby zestaw miał trochę ponad miech ważności??!!

proszę o pilną odpowiedź, jeśli któraś z Was ma taki zestaw P. Shine i może mi powiedzieć, jak to jest z tym terminem ważności...
__________________
i'm just like the weather, can't hold me together
born from dark water, daughter of the rain and snow
charliehale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:25   #220
charliehale
Przyczajenie
 
Avatar charliehale
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure japoński (?)

podbijam temat, ile mogę stosować taki kosmetyk jak P.Shine po dacie ważności?
__________________
i'm just like the weather, can't hold me together
born from dark water, daughter of the rain and snow
charliehale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:49   #221
basika13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure japoński (?)

ja również bardzo lubię japoński
robie w przerwie między hybrydką w mojej Asi od paznokci
basika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 14:26   #222
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez charliehale Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką trwałość ma zestaw do manicure japońskiego? kupiłam duży w jednej z hurtowni kosmetycznych wczoraj i w domu dopiero z przerażeniem odkryłam, że mój ma napis: zużyć do: 05/2013. To chyba nie jest normalne, żeby zestaw miał trochę ponad miech ważności??!!

proszę o pilną odpowiedź, jeśli któraś z Was ma taki zestaw P. Shine i może mi powiedzieć, jak to jest z tym terminem ważności...
ojej, nawet o tym nie pomyślałam.. koniecznie sprawdzę w domu jaki jest u mnie. Bo duży zestaw wystarczy dla 1 osoby na bardzo długo, myślę że na rok spokojnie
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 15:11   #223
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Manicure japoński (?)

Mysle, ze po prostu sprzedali ci stary zestaw z krotka data.
Nie ma co sie doszukiwac, ze ma normalnie miesiac waznosci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 22:10   #224
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez charliehale Pokaż wiadomość
podbijam temat, ile mogę stosować taki kosmetyk jak P.Shine po dacie ważności?
Data ważności o czymś świadczy, jak coś jest przeterminowane nie powinno się tego stosować jednak
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:53   #225
marfefka_
Raczkowanie
 
Avatar marfefka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 34
GG do marfefka_
Dot.: Manicure japoński (?)

Dziewczęta Ja mam teraz na paznokciach manicure japoński. Koleżanka zrobiła mi ostatnio na praktykach. Cały 'zabieg' zaczyna się standardowo- piłowanie, matowienie, odsuwanie/wycinanie skórek itp., następnie w każdy paznokieć wciera się pastę (ma odżywić i wzmocnić, zawiera witaminy, krzem i inne bajery ), a potem puder, który ma za zadanie 'wepchnąć' wosk i nadać ostateczny połysk. I dalej standardowe czynności- oliwka na skórki, krem do rąk itp. Pazury błyszczą mi się niesamowicie i są gładziutkie, ciężko uwierzyć, że nie są pomalowane lakierem bezbarwnym -tyle mogę powiedzieć o efektach natychmiastowych. Połysk utrzymuje się już jakiś czas Poza tym od tych kilku dni nie mam problemu z rozdwajającymi się brzegami paznokci!
__________________
*****
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do pierwszego nie mam pewności.
- A. Einstein

*****
trzeba być kimś, żeby nie brać, a wyglądać jakby się brało!

Edytowane przez marfefka_
Czas edycji: 2013-05-27 o 10:58
marfefka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 18:59   #226
dokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to dokus
Dot.: Manicure japoński (?)

Ja zrobiłam pierwszy raz 2 tygodnie temu, bo miałam na paznokciach tragedię. Oczywiście podchodziłam do tego b. sceptycznie. A tu niespodzianka, od 2 tygodni żaden paznokieć się nie rozdwoił, nie złamał i chociaż ten połysk lakieru już się wypłukał (po jakimś tygodniu) to dalej są bardziej błyszczące niż normalnie. I faktycznie jakoś szybko urosły, piłowałam ze 3 razy. W piętek idę na 2 taki manicure.
__________________
Body Revolution zrobione
Focus T25 zrobione
[COLOR="DarkOrange"]Insanity - zrobiony pierwszy miesiąc
P90X3 - zrobione
PiYo - znudziło się...
Insanity Max:30 - zrobione, tak sobie
Master's Hammer and Chisel - w trakcie, to chyba miłość!
no i biegam
dokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 15:02   #227
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Manicure japoński (?)

Witam Wszystkie Znawczynie pazurków,

mam pytanie dotyczące manicure japońskiego właśnie.
Zrobiłam go pierwszy raz jakiś miesiąc temu. Pazurki nie łamały mi się, nie rozdwajały, z natury są dość grube i mocne, ale były lekko żółte (od lat lakier używany, a zawsze nosiłam naturalne paznokcie), z bruzdami pionowymi (dodam, że nie w wyniku jakiejś choroby, po prostu są z natury nierówne, szczególnie kciuki, za to środkowe pazurki są cieńsze od reszty).
Postanowiłam więc spróbować, by je nieco wybielić i może choć ciut wygładzić.
Pierwszy zabieg jednak bez rewelacji. Niektóre paznokcie błyszczały, były gładkie, kciuki (największe bruzdy) w części pozostały matowe, ale kosmetyczka mi tłumaczyła, że moje paznokcie są dość trudne przez bruzdy właśnie i nie da się ich wypolerować odpowiednio za pierwszym razem.
Drugie podejście jednak, wg mnie, skończyło się prawie katastrofą. Kciuki nieco gładsze, błyszczące, ale za to te pazurki, które już przy pierwszy zabiegu miały połysk, stały się bardzo cienkie. Jeden nawet pękł na końcówce, a inny ma po prostu dziurkę w płytce paznokcia.
Kosmetyczka twierdzi, że to dlatego, że tego typu manicure nie dla mnie.
Ja mam pewne zastrzeżenia do techniki wykonania. Tu przeczytałam, że nie powinno się przed manicurem japońskim piłować pazurków. Ona nadała im kształt, ale potem użyła polerki z bloczku, żeby je wygładzić i zmatowić.
Czy to prawidłowe postępowanie? Bo mam wrażenie, że je po prostu za mocno potraktowała bloczkową polerką. Tym bardziej że powinna zwrócić uwagę, iż są niektóre są już dość cienkie i miękkie.
Chcę dodać, że nie oczekiwałam cudów i super równych paznokci, skoro natura dała mi je z bruzdami i dość mocne, chciałam dać im tylko korzystając z wakacji nieco oddechu, właśnie wybielić, wypolerować.
Jeśli są tu Panie zajmujące się tego typu zabiegami, to poproszę o ocenę zabiegu i mam pytanie, co dalej?

Domyślam się, że teraz i tak powinnam odczekać aż odrosną te cienizny.
Myślałam o zakupie własnego zestawu, choć nieco się martwię, bo w wyniku choroby mam obniżoną sprawność manualną, stąd też kosmetyczka na początek. Ale może bym sobie poradziła i zrobiła to po odrośnięciu pazurków po prostu lepiej i delikatniej.
Ale może to rzeczywiście nie dla mnie, jak twierdzi kosmetyczka?

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Myszaczek
Czas edycji: 2013-08-15 o 15:06
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 20:37   #228
majeczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 60
Dot.: Manicure japoński (?)

ja kupilam p.shine w maju, wcześniej byłam raz u kosmetyczki.
minusem japońskiego jest to, że (przynajmniej ja tak mam)szybko matowi się na końcach paznokci (ta biała część) oraz to, że trzeba co kilka dni przepolerować paznokcie, bo detergenty itp. psują efekt.
plusy: pierwszy raz w życiu, właśnie odkąd robię "japończyka", jestem w stanie zapuścić paznokcie na naprawdę sporą długość (dawniej musiałam trzymać je krótko i co chwilkę spiłowywać, bo łamały się i rozdwajały), nie rozdwajają się wcale, nigdy nie miałam paznokci w tak dobrym stanie!
używam tylko japończyka, nawet do ślubu miałam tylko to (alergia na lakiery wszelkiej maści) i byłam bardzo zadowolona.
Ktoś wyżej pytał o to, czy można przy tym smarować regenerum - ja smarowałam, na zmianę z olejem kokosowym/macadamia/jojoba/migdałowym/łopianowym/lnianym/czy co tam jeszcze akurat miałam. Myślę, że oleje też miały spory wkład w obecny stan moich paznokci :P
tak czy inaczej, polecam niezdecydowanym, ja jestem naprawdę zadowolona. Kupiłam sobie zestaw, bo w moim mieście za japończyka zapłaciłam 50zł, więc 3xkosmetyczka to równowartość własnego zestawu...
majeczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 18:50   #229
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Manicure japoński (?)

cześć dziewczyny
czy któraś z was stosowała manicur japoński dłużej niż pół roku? czy polerowanie płytki nie niszczy jej po miesiacu lub dwóch? w końcu polerka to pewnego rodzaju pilniczek o bardzo drobnej gramaturze
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 13:10   #230
majeczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 60
Dot.: Manicure japoński (?)

ja używam prawie pół roku (5 mies.) i dalej będę go zachwalać. Nic złego nie dzieje się moim paznokciom, wręcz przeciwnie
A polerka to nie pilniczek - jest zrobiona ze skóry jelenia, czy czegoś podobnego.
Jest też 'pilniczek' do zmatowiania, ale jego wystarczy używać raz na 3-4 tyg. (przynajmniej w moim przypadku), potem nakłada się tylko puder i poleruje tym jeleniem. Dopiero jak paznokcie podrosną, to trzeba je zmatowić znowu.
majeczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:43   #231
Magdalenka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

Przeglądając Wasze opinie o japońskim, stwierdziłam, że najpierw pójde do salonu. Szkoda mi kasy na kupowanie własnego zestawu, jeśli się nie sprawdzi. Póki co mam je dopiero drugi dzień, ale jestem mega zadowolona. Wygląd paznokci jakby były pomalowane, dawno takich nie miałam. Robiłam u Pani Ewy na Krowoderskiej, bo najbliżej, salon się chyba nazywa Bali Beauty House. Polecam. Podejrzewam, że kupie własny zestaw, chyba, że lenistwo zwycięży to tam napewno tam wrócę. )
Magdalenka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:56   #232
Artusia
Raczkowanie
 
Avatar Artusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Manicure japoński (?)

Jak robiłam sobie japoński to dodatkowo malowałam paznokcie odżywką herome granatową, wzmocniły się bardzo szybko do tego stopnia że jak gdzieś uderzyłam niechcący mocno to uszczerbek w paznokciu był niewielki
Artusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 05:57   #233
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Manicure japoński (?)

Dziewczyny, chciałabym kupić cały zestaw p. Shine. Na all są w dobrej cenie. Tylko zastanawiam się czy to nie podróby. Np. Sprzedawca Pretty_nails? Będę wdzięczna za pomoc.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:51   #234
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Manicure japoński (?)

Też chcę kupić i się zastanawiam u kogo
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 22:48   #235
Swistaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Manicure japoński (?)

Kupowalam na allegro zestaw ,jutro napisze u kogo,teraz nie mam jak sprawdzić. Bardzo dobry kontakt wprawdzie było lekkie opóźnienie w wysylce nie z winy sprzedawcy a celników , do zamówienia dostałam gratisy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Swistaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:40   #236
Swistaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Manicure japoński (?)

Dokopalam się do mojego zamówienia , kupowalam zestaw u pretty_nails .wszystko w jak najlepszym porządku. Moge z czystym sercem polecić sprzedawcę.
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Swistaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:26   #237
czekoilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

Moje doświadczenie z japońskim było takie;
w czasie szkoły, kiedy ćwiczyłyśmy zakładanie tipsów również pracowałam jako .. kelnerka i w pracy tipsów mieć nie mogłam (wymogi pracodawcy/sanepidu). Tak więc przez jakiś miesiąc około 12 razy zakładałam i dzień później zdejmowałam/ zrywałam tipsy, aby iść do pracy.
Paznokcie były tragiczne. Po tipsach w szkole ćwiczyłyśmy manicure japoński i muszę przyznać, że w połączeniu z regenerum zdziałało cuda- miałam twarde i długie paznokcie po 4 japońskich + codziennie regenerum.

Podobne efekty były zauważalne u moich Klientek, które zapuszczały paznokcie na studniówki, śluby i wesela. Seria 4 do 8 (przy bardzo zniszczonych paznokciach) i świetny efekt- zdrowych, długich i twardych paznokci.

Przez około 2 lata- kiedy wykonuję japoński zauważyłam, że niestety nie jest on dla wszystkich Pań wskazany- kiedy mamy bardzo cienkie paznokcie ciężko jest znieść samo polerowanie,a dodatkowo ma to taki efekt, że są jeszcze cieńsze.
Najczęściej namawiam Klientki do robienia manicure japońskiego w przerwach pomiędzy hybrydą (np. 3-4 hybrydy jedna po drugiej, a później odpoczynek dla paznokcia- japoński jeden raz). W ten sposób Panie ze słabszymi paznokciami wzmacniają je i mogą kontynuować przygody z hybrydą bez nerwów o to, co zastaną po jej zdjęciu

Zestawy są już tańsze ok 190 zł (już nie 300zł), ja wykonuję zabieg dwóch wersjach - na "sucho" bez moczenia za 10-15zł lub na mokro z peelingiem, maską (a co! niech i skóra dłoni coś ma) za 25 zł.
Klientki są zadowolone.
czekoilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:36   #238
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Manicure japoński (?)

Jeśli kupię to dla siebie, ale jestem laikiem, więc nie wiem, czy sama dam sobie z tym radę.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:45   #239
Swistaczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Manicure japoński (?)

Mysle , ze kazdy da rade nie jest to nic az tak strasznie trudnego ja tez bylam laikuem jesli chodzi o manicure japonski ale po przeczytaniu instrukcju dołączonej do zestawu wszystko bylo jasne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Swistaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 12:35   #240
Pech
Przyczajenie
 
Avatar Pech
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure japoński (?)

Ma ktoś mały zestaw? Daje on takie same efekty?
Pech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 17:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.