Rozjaśnianie włosów-baleyage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 20:31   #1
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107

Rozjaśnianie włosów-baleyage


Od kilku lat robię baleyage,mam włosy ciemny blond.Teraz zaszalałam i zrobiłam naprawdę dużo jasnego blondu,tylko odrosty są szybko i mocno widoczne.Zastanawiam się więc nad rozjaśnieniem całych włosów.
Moja fryzjerka mówi mi ,że tego nie robi się rozjaśniaczami a wszystkie farby dają odcień żółtawy,a mnie zależy na wpadającym w platynę .Znane z telewizji kobiety ,mają taki odcień włosów,więc jest to możliwe.
Proszę o poradę .Dodam ,że do rozjaśniania włosów moja fryzjerka używa Welli.Myślę ,że to niezły rozjaśniacz,włosów nie mam zniszczonych,tylko lekko żółkną na końcach,choć zastanawiam się i nad tym,czy tak musi być?
Podoba mi się mój wizerunek w tym blondzie tylko nie wiem jak rozwiązać to technicznie ,by zawsze wyglądać ładnie.Myślę sobie,że odrost na całości dużo łatwiej ,szybciej i taniej (no i można częściej) się robi.Czy mam rację?
Jeśli nie uda mi się nic wymyśleć będę musiała jednak wprowadzić odrobinę ciemniejszych pasemek,wtedy odrost nie wygląda tak źle no i nie trzeba go robić co półtora miesiąca....
Proszę o radę .

Edytowane przez gercia
Czas edycji: 2006-01-30 o 21:42
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:05   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Rozjaśnianie włosów-baleyage

ja bym zostala jednak przy balejażu. jak zrobisz wszystko na blond to odrosty będą juz po dwóch tygodniach i bedą cię wkurzać! Lepiej zrobic troche ciemniejszych pasemek i wtedy taki balejaz starcza na dłużej. Co do rozjasniania całych włosów to oczywiście, ze robi się to rozjaśniaczami, fryzjerka pewnie miała na myśli, że nie tym, co używa do pasemek, bo nie wszystkie nadaja się do rozjasniania całych włosów. Do całych włosów muszą byc łagodniejsze, bo maja styczność ze skórą głowy. A lekko żółty odień włosów można zniwelować używając szamponów typu Reganal
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 16:26   #3
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Rozjaśnianie włosów-baleyage

Asiu dziękuję bardzo za odpowiedż,ale jakie to szampony?Czy Reganal to konkretna nazwa czy typ,możesz mi jeszcze w dwóch zdaniach przybliżyć temat?
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:09   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Rozjaśnianie włosów-baleyage

Tak Regenal to konkretna nazwa szamponu z firmy Wella, jest to szmpon który wysrebrza włosy, nadaje im popielaty, platynowy odcień pozbywając się niechcianej żóltości. To tylko przykład, są jeszcze szampony z innych firm, oraz płukanki do włosów blond. o płukankach coś mi się tu już obiło o oczy, przejrzyj forum, ktos juz o tym pisał, kto stosował i jakie efekty pozdrawiam
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.