balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 14:21   #1
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723

balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?


Chciałabym sie zapytac dziewczyn które uzywaja kremów brązujących na tawrz co o tym sądzą? Czy wyglada to ładnie i naturalnie, jak opalenizna? Dzisiaj wybieram się do solarium, ale raczej tego niepopieram...wczesniejsz e zmarszczki itp. Zastanawiam się więc nad kosmetykami brązującymi.Wzasadzie mam baslam b. do ciala z soray'i. Czy kupujac krem do twarzy musi byc z tej samej firmy zeby efekt był podoby czy może być np z garniera? I co z szyją? Tez ja smarujecie kremem?
Jeszcze jedno pytanko co do graniera, czy ma dobre efekty i tak niesmierdzi??
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 14:52   #2
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?

Czekam na wasze odpowiedzi Jesli możecie tez doradzić jaki kremik jest wedlog was najlepszy ??
Buziaki
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 18:23   #3
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?

Była masa takich wątków, koleżanko

Te dobre balsamy brązujące (a więc renomowanych firm, ze średniej półki) dają naturalny efekt, brązowią, a nie żółcą i nie zostawiają plam, oczywiście jeśli równomiernie je rozprowadzisz. W dodatku są na pewno zdrowsze niż solarium. Ze swojej strony polecam J&J Holiay Skin albo Dove Summer Glow.W kwestii zapachu - niestety, lekko pachnie klasycznym samoopalaczem, ale da się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o 'opalanie' twarzy nic doradzić Ci nie mogę, bo po pierwsze lubię swoją białą buźkę, a po drugie bałabym się używać samoopalacza do twarzy - ewentualne smugi i zatykanie porów. Cóż, strachliwa jestem.

Pozdrawiam.
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:03   #4
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?

Ja się smaruję balsamami bronzującymi od stóp do głowy raz dziennie .Uzywam i używałam balsamów dove i J&J, obydwa przy regularnym stosowaniu delikatnie bronzowia skóre ale nie nalezy oczekiwać mocnego efektu , soraya- u mnie wychodził pomarańczowy odcień, balsam ziaja- przyczym strasznie smierdzial samoopalaczem ale dawał szybki efekt,polecam za to krem do twarzy samoopalajacy ziaji ,tylko nie nalezy przesadzac bo odcień marchewki murowany,kolastyna pieknie ozłociła mi skóre,dax cosmetic karmel bronzujący-plusem jest to że nie pachnie samoopalaczem,przy stosowaniu go 2 razy dziennie po tygodniu miałam delikatniy bronz.Szybki efekt opalenizny uzyskałam dzieki piance samoopalajacej avonu ale koszmarem było nakładanie mimo dokladnego rozsmarowywania kombinacji z nakładaniem warstwami nie obyło się bez zacieków, aha bardzo brudzi ubrania.co do solarium to chodziłam i nie polecam co prawda efekt jest szybszy i trwalszy ale wydasz więcej niż na porządny balsam i rezygnując z solarium oszczędzisz swojej skórze wysuszenia i niespodzianek za kilka lat.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:44   #5
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?

Dziękuje za odpowiwedzi czekam na dalsze
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 16:58   #6
basienka310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z Mazur
Wiadomości: 6
Dot.: balsamy brązujace?Jaki efekt?A może solarium?

Szczerze mówiąc to balsamy brązujące są super, ale sa bardzo krótkotrwałe. Ja do tej pory używałam balsamu brązującego Nivea. Wszystko super, ale co z tego, że mam śliczną opaleniznę skoro się umyję wieczorem i już jej nie mam. A nawet pojawiają się takie straszne smugi. Dlatego zaczęłam chodziś na solarium i jestem bardzo zadowolona więc baj, baj balsamy brązujące
basienka310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.