wysypka na ciele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-29, 16:28   #1
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81

wysypka na ciele


Ostatnio bylam u dermatologa w sprawie wysypki na ciele, dostalam sterydy. Stosowalam je 4 dni, a nie jak zalecila pani dr 14!!! zeszlo troche, w nastepnych dniach juz prawie calkowicie samo bez sterydow. poprosilam rowniez o cos na twarz na takie podraznienia. dostalam pimafucort bo mialam takie plamki czerwone. one znikly, ale po odstawieniu znowu sie pojawily, poza tym zauwazylam ze mam taka zaczerwieniona skore na nosie, nie wiem czy to sa naczynka ale mysle ze jakies podraznienie. czy mozecie mi polecic jakis krem na takie zaczerwienione miejsca??? cos aptecznego najlepiej bo chyba takie sa najbardziej skuteczne. nie chce isc znowu do dermatologa zeby mi zapisal masc sterydowa na jakies malutkie czerwone miejsca :/ a tak oni robia, bo oczywiscie wtedy pacjenci sie zachwycaja jak to szybko wszystko sie goi i jaki to jest super lekarz, a my wiemy jak dzialaja sterydy :/ bardzo was prosze o rady! z gory dziekuje
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 07:42   #2
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: dziewczyny prosze o rade, dermatolog zawiodl

Od siebie mogę dodac ze na te czerwonje male plamki i wysuszone miejsca(jesli takie sa) mozesz stosowac masc Lipobase.Mozna ja kupic w aptece bez recepty cena okolo 17-18 zlotych, zolta tubka opakowanie w kartoniku.Powinno pomoc a masc ta jest bardzo czesto skladnikiem wielu lekow robionych takze jej dzialanie jest calkiem neutralne.Moge jeszcze dodac ze czasami nakladam ja na buzke na noc i rano mam piekna i gladziutka a jaka jest nawilzona Z podobnie dzialajacych jest jeszcze Bepanthen Plus ale bardziej polecam ta pierwsza.Pozdrawiam
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.