jak przetwać święta?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 10:08   #1
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296

jak przetwać święta??


zapewne nie tylko ja jestem w trakcie odchudzania... okres swiat zbliża sie nieubłaganie.. macie jakies koncepce jak przetrwac ten okres na diecie?? czy zawieszacie ją?? dajcie znac? pozdrawiam
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:10   #2
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: jak przetwać święta??

Mam zamiar jeść wszystko ale w minimalnych ilościach
I duuużo czerwonej herbaty.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:16   #3
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: jak przetwać święta??

Ciast ani nic słodkiego nie mam zamiaru jeść.A co do innych potraw to w miejszych ilościach.
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:18   #4
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: jak przetwać święta??

..................bo ja mam straszna ochote zrobic sobie mała przerwe w odchudzaniu.... :/
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:49   #5
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: jak przetwać święta??

Cytat:
Napisane przez ewa25
Ciast ani nic słodkiego nie mam zamiaru jeść.A co do innych potraw to w miejszych ilościach.
Dokłądnie! Mam takie samo podejście. Bo gdy sobie odpuszcze w święta to później znów bedzie ciężko się zmobilizować...
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:02   #6
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: jak przetwać święta??

Ja profilaktycznie postanowiłam spędzicświęta w domu narażając się zarówno moim rodzicom jak i moim teściom. Ale doskonale wiem jak by to wyglądało gdybym się do nich wybrała W domku owszem planuje obrzarstwo, ale dania jak najzdrowsze i jak najbardziej zgodne z moją dietą. Specjalnie wymyslam wcześniej menu, żeby jak najpyszniejsze potrawy stworzyć No i planuje regularnie ćwiczyć, bo mam wrażenie że ta przerwa w treningach która zwykle w święt niestety mi się zdarza, to szkodzi mi najbardziej. I to chyba wszystko, w końcu nie można się za bardzo znęcać nad sobą samą
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:46   #7
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: jak przetwać święta??

Ja planuje wycieczkę w góry z rodziną.Broń mnie Boze od obżarstwa i siedzenia przez cały dzień przy stole.
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 14:01   #8
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: jak przetwać święta??

wszystko, ale mało, za to dwa razy więcej ruchu. tak właśnie spędzę święta
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:23   #9
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: jak przetwać święta??

ufff.. a ja tego problemu nie mam! wszystko przez mój wegetarianizm wiadomo - w święta królują mięsiwa i rybki, a ja ani tego ani tego, więc już od lat mama wie, że i w święta mam swój własny garnuszek, a więc choć pod tym względem bedzie spoko. Pokusą pozostają słodkości, zwłaszcza ze jest taka niepisana umowa ze to ja robie ciasta zawsze na swieta, wiec jak to bedzie wyglądać - zrobiła, a teraz nie je . Ale potraktuje to jako test na silną wolę.. miejmy nadzieje ze sie uda Powodzenia dziewczynki!!!
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:35   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jak przetwać święta??

Cytat:
Napisane przez come fly with me
ufff.. a ja tego problemu nie mam! wszystko przez mój wegetarianizm wiadomo - w święta królują mięsiwa i rybki, a ja ani tego ani tego, więc już od lat mama wie, że i w święta mam swój własny garnuszek, a więc choć pod tym względem bedzie spoko. Pokusą pozostają słodkości, zwłaszcza ze jest taka niepisana umowa ze to ja robie ciasta zawsze na swieta, wiec jak to bedzie wyglądać - zrobiła, a teraz nie je . Ale potraktuje to jako test na silną wolę.. miejmy nadzieje ze sie uda Powodzenia dziewczynki!!!
Ha! Ja mam to samo - na stole same mięsko, jakieś ziemniaki i inne mączne, a wszyscy od lat wiedzą, że ja tego nie ruszam, więc nie mam pokus. A słodyczy to jakoś nie lubię zbytnio, a jeśli już, to na pewno nie takie świąteczne ciastowe. I problem znika
Jak ja się cieszę, że nie mam takich świątecznych dylematów
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:40   #11
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: jak przetwać święta??

już kilka świąt udało mi sie przeżyć bez słodyczy więc tym razem też mi się uda za mięsiwem nie przepadam,za to mam zamiar opychać(z umiarem of kors ) się jajkami (ale bez majonezu )no i mam nadzieje,ze pogoda dopisze spacerkom
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 16:41   #12
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: jak przetwać święta??

Ja nie jadam miesa, jem ryby, ale raczej gotowane niz smazone ;p poza tym zbliza mi sie egzamin wiec posiedze chwile z rodzina i zmyje sie szybciutko czytac ;p
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 17:16   #13
gava
Raczkowanie
 
Avatar gava
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 440
Dot.: jak przetwać święta??

ja wyjeżdżam do mojego domu w górach na święta...ale obok mieszka babcia..a jak to bywa święta u babci to są święta...będę się starała jeść w małych ilościach..chociaż kurcze,jeśli chodzi o ciasta to ciężko będzie się nie skusić, babcia takie pyszne robi<buja w oblokach>...ale za to teren sprzyjający spacerom i jeździe na rowerku...a jak nie będzie pogody to mam tam jeszcze skakankę i rower stacjonarnymyślę,że jakoś to będzie
gava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:58   #14
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: jak przetwać święta??

a ja?? hmm chyba sie zakopie gdzies na czas świąt bo moje plany żeby zjeść mniej a to co w efekcie wychodzi to jest różnica
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:07   #15
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: jak przetwać święta??

a ja upiekę sobie ciasto z mąki razowej i zrobie jakies dobre salatki..
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:18   #16
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: jak przetwać święta??

A ja juz sie boje na sama mysl ...Nie bylam w domu 4 miesiace. Wlasnie rozmawialam z Mama i ona juz mi opowiada czego to nie bedzie ''specjalnie'' dla mnie... Lacznie z sernikiem i faworkami..
Pozostaje mi tylko zyczyc sobie zeby nie peknac...
Postaram sie jak moge, bo w koncu tyle cwiczylam ostatnio callanetics i wygladam naprawde fajnie,ze az szkoda zaprzepascic..
Trzymajcie kciuki. W piatek rano wylot
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:29   #17
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: jak przetwać święta??

Święta w domq

mam zamiar zjeść wszystkiego po troszku, ale wszelkim słodkosciom odmawiam


za to pójdę na rowerek i pobiegam sobie troszki




Nie martwmy się, święta, święta i po świętach - jak to moja Mama mówi
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 20:09   #18
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: jak przetwać święta??

Dajcie spokój laseczki. ŚWIĘTA SĄ! Na święta trzeba sobie pozwolić! Inaczej nie będzie czuć, że święta były!!! Z resztą jeszcze jeden dzień obżarstwa nikomu nie zaszkodził jeszcze
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 20:37   #19
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: jak przetwać święta??

ja przez swieta nie mam zamiaru zajadac sie czyms szczegolnym , moze dlatego ze nie przepadam za jakimis potrawami typu miesa i te sprawy, ciast tez nie lubie, jedyne co to lody no i czekolada:P a jako ze caly post nie jem zadnych slodyczy !!! to pewnie w swieta skusze sie na lody bo na czekolade to nie bo wiem ze nie moglabym sie opanowac ...wiem okrutne:P ale jednak prawdziwe:/
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 16:35   #20
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: jak przetwać święta??

macie racie : swieta , swieta i po swietach z moja silna wola to chyba kiepsko bedzie ale wam zazdroszcvze, jedn amiesa, druga ryb, trzycia słodyczy nie ja.... a ja niestety taka wszystkozerna jestem.... najbardziej to za słodkosciami przepadam...
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 22:06   #21
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Talking Dot.: jak przetwać święta??

Oj dziewczynki kochane czytam to i aż nie wierze okazuje sie ze oprócz nielicznych wyjatków nikt tak naprawde nie ma problemu ze swietami bo po prostu nikt nic nie je
to kto tu ma problem z odchudzaniem oprócz mnie?? skoro wszyscy zawsze sie tak doskonale odżywiają???
nie chciałam byc złosliwa , ale przychylam sie do opinii raczej ze w swieta mozna trosze zaszalec i dac sobie odpust kontrolowany. Ja przyznaje szczerze nawet jesli teraz sie ograniczam, rezygnuje z czegos to w świeta pozwole sobie na kawałek ciasta a nawet uwaga!! kilka kawałków w zyciu jest zbyt mało przyjemnosci zeby sie tak katowac, tak moja opinia

ale trzymam kciuki za tych, co maja silnijeszą wolę ode mnie Powodzenia
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 22:15   #22
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: jak przetwać święta??

Cytat:
Napisane przez Aranel
przychylam sie do opinii raczej ze w swieta mozna trosze zaszalec i dac sobie odpust kontrolowany. Ja przyznaje szczerze nawet jesli teraz sie ograniczam, rezygnuje z czegos to w świeta pozwole sobie na kawałek ciasta a nawet uwaga!! kilka kawałków w zyciu jest zbyt mało przyjemnosci zeby sie tak katowac, tak moja opinia

ale trzymam kciuki za tych, co maja silnijeszą wolę ode mnie Powodzenia
masz rację.. mimo wszystko święta to święta i trzeba odrobinkę odpuścić. Ale z drugiej strony jedzenie w święta dla mnie wcale nie jest taką przyjemnością.. po pierwsze niewiele potraw mi odpowiadających na stole (nie jem mięsa) po drugie, wole sie ograniczyc z jedzeniem niż potem mieć wyrzuty, że za dużo zjadłam.. Także w święta też z umiarem
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 00:36   #23
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jak przetwać święta??

Oj Wy paskudnice egoistyczne!!!!
Pomyslcie o tej fałdce na brzusiu...o tych boczkach.. udku mięciutkim...One też potrzebują Swiąt !!!! Potrzebują Waszej miłosci, opieki i czułosci!!!!! NIe mozecie ich zagłodzić!!!! Zwłaszcza w Wielkanoc !!!! Co by Zajaczek Wielkanocny powiedział???!!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 06:13   #24
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jak przetwać święta??

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Oj Wy paskudnice egoistyczne!!!!
Pomyslcie o tej fałdce na brzusiu...o tych boczkach.. udku mięciutkim...One też potrzebują Swiąt !!!! Potrzebują Waszej miłosci, opieki i czułosci!!!!! NIe mozecie ich zagłodzić!!!! Zwłaszcza w Wielkanoc !!!! Co by Zajaczek Wielkanocny powiedział???!!!!!
Paula, Ty trucicielko niedobra My tu się tak motywujemy w walce o piękne, smukłe ciała, a Ty siejesz ferment Niedobra dziewczynka niedobra
My takie zmotywowane jesteśmy, że Zajączek Wielkanocny z wrażenia, to przyjdzie do nas marchewkowy, zamiast czekoladowy
Hehehehe
Całuję
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 08:06   #25
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: jak przetwać święta??

a ja w swieta mam zamiar sobie nie zalowac bede chodzila na spacery i jadla serniki tesciowej (Boze jakie one sa pyszne! )... i nei martwie sie, ze przytyje, bo dzieki znormalizowanej diecie i nie glodzeniu sie, moj organizm nie odczuwa nas zczescie potrzeby magazynowania kalorii a metabolizm ma podkrecony dzieki duzej ilosci posilkow, relatywnie jedzenia i cwiczen i jest super i lato idzie i w ogole - CUDNIE!
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 09:30   #26
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: jak przetwać święta??

ojjjj serniczki są pyszne, nie przepadam za słodkościami ale serniczki naprawde lubię Wogóle w święta to moja mama robi niezłą wyżerke, wszystko jest taki pyszne.... Mam zamiar wszystkiego po troszku pokosztować i uciec gdzies z domu żeby mnie wiecej nie kusiło Na pewno wybierzemy się na jakis sapcerek jeszcze jak bedzie ładna pogoda, super
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 09:32   #27
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: jak przetwać święta??

U mnie się tych świąt nie obchodzi specjalnie, więc poziom wszelkich kalorycznych pokus nie ulegnie zmianie. A za to dziś jest nareszcie bardziej wiosenna pogoda, co pozwala mieć nadzieję na rychłe rozpoczęcie sezonu joggingowego Może się wreszcie do czegoś zmobilizuję, bo na razie to z początkiem każdego miesiąca obiecuję sobie coś zmienić w trybie życia - i... tak już z pół roku obiecuję...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 09:57   #28
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: jak przetwać święta??

po troszku wszystkiego do tego duuuzo ruchu, cwiczen i spacerkow miejmy nadzieje slonko dopisze
olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.