Iperfumy - warianty z brudnym/lekko zniszczonym opakowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-11, 17:22   #1
Marzuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1

Iperfumy - warianty z brudnym/lekko zniszczonym opakowaniem


Witam!
Chciałabym zapytać, czy może któraś z was kupowała perfumy ze strony: iperfumy.pl używając opcji zakupu w tańszej cenie, lecz z jakimś mankamentem (brudnym opakowaniem, lekko zniszczonym).
Nie zastanawiałabym się nad tą opcją, gdyby nie to, że nigdzie nie mogę znaleźć zapachu, który mnie interesuje.
Bardzo prosiłabym o odpowiedź w tym temacie.
W linku przykład takiej opcji
https://www.iperfumy.pl/puma/i-am-go...wa-dla-mczyzn/
Marzuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 08:41   #2
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Iperfumy - warianty z brudnym/lekko zniszczonym opakowaniem

Cytat:
Napisane przez Marzuchna Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym zapytać, czy może któraś z was kupowała perfumy ze strony: iperfumy.pl używając opcji zakupu w tańszej cenie, lecz z jakimś mankamentem (brudnym opakowaniem, lekko zniszczonym).
Nie zastanawiałabym się nad tą opcją, gdyby nie to, że nigdzie nie mogę znaleźć zapachu, który mnie interesuje.
Bardzo prosiłabym o odpowiedź w tym temacie.
W linku przykład takiej opcji
https://www.iperfumy.pl/puma/i-am-go...wa-dla-mczyzn/
Oni w ten sposób zabezpieczają się przed reklamacjami klientów właśnie z tego tytułu: jeżeli mają jakieś sztuki z uszkodzonym opakowaniem lub z minimalnie mniejszą zawartością (np. we flakonie 100 ml z jakichś przyczyn jest 99 ml), to zaznaczają, że ta sztuka ma feler i dają jakiś minimalny rabat - w ten sposób klient nie może potem marudzić, że dostał w pomiętym opakowaniu, albo psikany flakon, ponieważ od początku widział, że kupuje produkt właśnie z taką dolegliwością. Kupiłam tak kilka flakonów (bez opakowania, albo z mniejszą zawartością) i u mnie było ok. Gdzieś czytałam, lub słyszałam, że ktoś miał problem, że ubytek we flakonie był jednak większy, niż oceniono, ale nie wie wiem, jak to się skończyło.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:42   #3
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy - warianty z brudnym/lekko zniszczonym opakowaniem

Cytat:
Napisane przez Marzuchna Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym zapytać, czy może któraś z was kupowała perfumy ze strony: iperfumy.pl używając opcji zakupu w tańszej cenie, lecz z jakimś mankamentem (brudnym opakowaniem, lekko zniszczonym).
Nie zastanawiałabym się nad tą opcją, gdyby nie to, że nigdzie nie mogę znaleźć zapachu, który mnie interesuje.
Bardzo prosiłabym o odpowiedź w tym temacie.
W linku przykład takiej opcji
https://www.iperfumy.pl/puma/i-am-go...wa-dla-mczyzn/
A ja sie zastanawiam dlaczego od razu zalozylas nowy topik, zeby zadac jedno pytanie na temat znanej perfumerii? Nie moglas przejrzec istniejacych juz watkow i napisac chociazby w: "wiarygodne perfumerie internetowe" czy "watek plotkowy"?
Pewnie uwazasz, ze pytanie jest na tyle wazne, ze trzeba mu poswiecic nowy temat, tak?
Jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytania, to badz laskawa pisac w odpowiednich juz watkach, a nie zakladac kolejny nowy temat.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-12 10:42:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.