Likwidacja worków i cieni pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 14:25   #1
susie95
Raczkowanie
 
Avatar susie95
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 76

Likwidacja worków i cieni pod oczami


Na moje fioletowe sińce i worki pod oczami niestety nic już nie pomaga, kremy i korektory to tylko chwilowe rozwiązanie a ja chce pozbyć się ich na zawsze, bo niestety je odziedziczyłam, więc nie jest to wina diety czy jakiejś choroby. Jaki zabieg jest najlepszy i ile średnio kosztuje?
susie95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 15:07   #2
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Hej.
Ja też tak mam i szukam rozwiązania.

Jak na razie stosuję kremy z kwasami i specjalne maseczki. Zmniejsza to moje cienie ale niestety nadal są. Natomiast worki już rzadko się pojawiają.

Dużo też szukam w necie na ten temat. Zastanawiam się czy peeling kawitacyjny by pomógł lub mezoterapia dermarollerem.

Kiedyś bardzo dobrze działał na mnie krem Nivea Aqua coś tam, ale to jak byłam młodsza. Właściwie te cienie i opuchlizna pojawiły się u mnie tak po 27-mym roku życia i na początku właśnie ten krem pomagał.

Na zmniejszenie moich cieni i worków też ma wpływ picie na czczo wody przegotowanej z połówką soku z cytryny i miodem. No i jeszcze mniejsze mam cienie, jak śpię na plecach i piję zioła na odprowadzanie zastoju wody z organizmu. Aha, nie można też przesadzać z kremami pod oczy na noc, bo własnie wtedy skóra chłonie z nich płyny i rano są sińce i poduszki. Na noc nawilżam z umiarem (cieniutką warstwą). Tyle zauważyłam.

Szukam jednak nadal tak jak Ty aby je całkowicie zlikwidować.

Są jeszcze jakieś złote łyżki do zabiegów, ale nie wiem na ile byłyby skuteczne.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:25   #3
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

na youtubie mozna sobie poogladac zabiegi kwasem hialurnowym (wstrzykniecia) w doline lez.....ktora jest niwelowana....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:12   #4
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

A nie wiesz może przez jaki czas utrzymuje się taki efekt i ile kosztuje zabieg?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:41   #5
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A nie wiesz może przez jaki czas utrzymuje się taki efekt i ile kosztuje zabieg?
Jesli to pytanie do mnie to o ile zdazylam sie zorientowac, to zalezy od preparatu. Kwas hialuronowy moze miec rozne czasteczki, rozna gestosc. Te gesciejsze maja wieksza trwalosc ale sa drozsze i nie nadaja sie na kazde miejsce. Poczytaj sobie na temat takich preparatow jak np. Restylane lub Teosyal. Na youtube duzo jest filmikow o Restalyne po angielsku (kwas hialuronowy z USA) a Teosyal po fancusku (producent z Genewy). Najlepiej tez pojsc na rozne konsultacje u specjalistow, bo oni tez oceniaja, czy twoja dolina lez nadaje sie na zabieg i dobieraja odpowiedni preparat, rowniez do typu i stanu skory i wieku pacjentki.

A ceny tez zaleza od ilosci wstrzyknietego kwasu, typu produktu, ceny uslugi. Jak bys chciala sama sobie wstrzyknac to cena bylaby najnizsza - jakies 400 pln, ale i ryzyko ze nie wyjdzie i ze sobie krzywde zrobisz. W salonach medycyny estetycznej mysle ze taki zabieg kosztowalby miedzy 800-1200 pln.
__________________







Edytowane przez viki79
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:43
viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 01:03   #6
Luxlisbon
Przyczajenie
 
Avatar Luxlisbon
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cześć Dziewczyny!
Przeglądając forum natknąłem się na ten wątek i myślę że może być on bardzo pomocny.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269207
Trochę mało się tam działo ostatnimi czasy, więc jeśli któraś się zdecyduje na jakiś zabieg niwelujący dolinę łez, to byłbym wdzięczny za recenzję, sam się nad tym mocno zastanawiam
Luxlisbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:46   #7
Doradca Teosyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A nie wiesz może przez jaki czas utrzymuje się taki efekt i ile kosztuje zabieg?
Efekt zabiegu może utrzymać się nawet do 12 miesięcy. Wszystko zależy od ilości zaaplikowanego żelu, stężenia kwasu w produkcie. Cena zabiegu zależy od wielu czynników: od tych związanych z samym preparatem (ilość, gęstość, marka), jak i czynników niezależnych od producenta (np. w większych miastach ceny zabiegów są z reguły wyższe niż w mniejszych miejscowościach).

Edytowane przez Doradca Teosyal
Czas edycji: 2014-01-20 o 10:54 Powód: zmiana czcionki
Doradca Teosyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 18:53   #8
pipilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Mam kolezanke, ktora wykonywala zabieg pod koniec maja i efekt nadal jest swietny. Robila go w klinice w Warszawie na ulicy Ken. Wiem ze 2razy do roku sa tam promocje i napewno byla ta promocja w maju. Musisz poczytac ile to normalnie kosztuje, ale efekt widzialam i nie ma zadnych workow i podkrazen.
pipilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:56   #9
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 14
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

hej. podbijam temat. jestem ciekawa opinii Waszej na temat wypelniania kwasem doliny łez. poniewaz sama przybieram sie do zabiegu ale jeszcze biore pod uwge mezoterapie. jakie efekty obu zabiegów? czy jest cos o czym powinnam wiedziec przed zabiegiem? od czego zaczac? którego zabiegu efekty sa lepsze?
kmarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 21:42   #10
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez kmarika Pokaż wiadomość
hej. podbijam temat. jestem ciekawa opinii Waszej na temat wypelniania kwasem doliny łez. poniewaz sama przybieram sie do zabiegu ale jeszcze biore pod uwge mezoterapie. jakie efekty obu zabiegów? czy jest cos o czym powinnam wiedziec przed zabiegiem? od czego zaczac? którego zabiegu efekty sa lepsze?
Hej, ja miałam wypełnianą dolinę łez kwasem hialuronowym, oprócz tego kwasu w preparacie są substancję rozjaśniające skórę, które faktycznie spełniają swoją rolę, bo wiadomo- kwas to kwas wypełni jak masz ubytki. A jak masz w skórze dużo barwnika, to trzeba inaczej - rozjaśnić.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Jak masz tylko cienie, to może sama mezoterapia wokół oczu wystarczy. Ja miałam dość mocno zapadniętą skórę po oczami, dla mnie zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę. Najlepiej wybierz się na konsultacje, wszystko Ci powiedzą.
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 20:07   #11
nereidkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Francja Elegancja Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam wypełnianą dolinę łez kwasem hialuronowym, oprócz tego kwasu w preparacie są substancję rozjaśniające skórę, które faktycznie spełniają swoją rolę, bo wiadomo- kwas to kwas wypełni jak masz ubytki. A jak masz w skórze dużo barwnika, to trzeba inaczej - rozjaśnić.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Jak masz tylko cienie, to może sama mezoterapia wokół oczu wystarczy. Ja miałam dość mocno zapadniętą skórę po oczami, dla mnie zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę. Najlepiej wybierz się na konsultacje, wszystko Ci powiedzą.

Kochana, u kogo byłaś? Zawsze ktoś lepszy z polecenia.
nereidkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 21:45   #12
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez nereidkaa Pokaż wiadomość
Kochana, u kogo byłaś? Zawsze ktoś lepszy z polecenia.
U doktor chorób wewnętrznych, ze specjalizacją z medycyny estetycznej
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:40   #13
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Hej dziewczyny, ja także mam cienie i worki pod oczami. Konsultowałam się u dwóch lekarzy medycyny estetycznej i obaj zaproponowali mi zabiegi karboksyterapii. Zdecydowałam się na serię 10 zabiegów i jestem już po pierwszym, jutro po południu będę miała drugi. Po pierwszym pod wieczór oczy mi podpuchły (lekarz uprzedzał o tym) i opuchlizna utrzymywała się do następnego dnia. Przykładałam lód i robiłam okłady z herbaty. Dziś - 4 dni po pierwszym zabiegu wydaje mi się, że cienie są minimalnie rozjaśnione, troszeczkę zmniejszyły się też worki. Będę dawała znać po kolejnych zabiegach.
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 18:11   #14
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez kasia176 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja także mam cienie i worki pod oczami. Konsultowałam się u dwóch lekarzy medycyny estetycznej i obaj zaproponowali mi zabiegi karboksyterapii. Zdecydowałam się na serię 10 zabiegów i jestem już po pierwszym, jutro po południu będę miała drugi. Po pierwszym pod wieczór oczy mi podpuchły (lekarz uprzedzał o tym) i opuchlizna utrzymywała się do następnego dnia. Przykładałam lód i robiłam okłady z herbaty. Dziś - 4 dni po pierwszym zabiegu wydaje mi się, że cienie są minimalnie rozjaśnione, troszeczkę zmniejszyły się też worki. Będę dawała znać po kolejnych zabiegach.
Też to miałam, u mnie marne efekty były tego zabiegu.
Jak poszłam do innego lekarza, to zaproponowała mi wypełnienie z rozjaśnianiem i dopiero wtedy zauważyłam super efekt, ale u Ciebie może być zupełnie inaczej. Zdawaj relacje.
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 18:29   #15
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Ooo, a ile miałaś zabiegów karbo?
Ja po drugim zabiegu widzę niewielkie zmniejszenie się worków, szczególnie pod jednym okiem, gdzie worek był naprawdę spory. U mnie worki to nagromadzona woda i limfa więc zastosowanie wypełniacza z kwasem hialuronowym mogłoby rzeczywiście tylko pogorszyć sytuację.
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:45   #16
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Ja miałam 5 zabiegów, które nie wiele pomogły. Faktycznie jeśli masz tendencję do zatrzymywania wody, to wypełnienie pogorszyło by tylko sprawę. Ja miałam zaś problem z zapadniętą skórą pod oczami i cieniami wyglądałam jakbym była chora
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:10   #17
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Mam chyba identyczny problem co Francja Elegancja, wyglądam na schorowaną, wiecznie nie wyspaną i zmęczoną .... dobija mnie to... muszę wiecznie kamuflować moje cienie żółtym i fioletowym korektorem....ale makijażem nie wypełnię ubytku, zastanawiam się nad zabiegiem. Możecie kogoś polecić z Krakowa i okolic....maks Katowice, jak dobry specjalista, to dojadę. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, nie mam kogo zapytać, bo na mojej wiosce to nikt nie korzysta z takich rarytasów
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 23:38   #18
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Na obrzęki i cienie pod oczami stosuje się również karboksyterapię. Jest to metoda mało inwazyjna i bezpieczna. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 10:07   #19
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
Mam chyba identyczny problem co Francja Elegancja, wyglądam na schorowaną, wiecznie nie wyspaną i zmęczoną .... dobija mnie to... muszę wiecznie kamuflować moje cienie żółtym i fioletowym korektorem....ale makijażem nie wypełnię ubytku, zastanawiam się nad zabiegiem. Możecie kogoś polecić z Krakowa i okolic....maks Katowice, jak dobry specjalista, to dojadę. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, nie mam kogo zapytać, bo na mojej wiosce to nikt nie korzysta z takich rarytasów
Hej, mogę ci polecę moją lekarkę, ale nie jest najtańsza na rynku estetycznym. Jak jesteś ze wsi, to pewnie oszczędzacie
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 09:31   #20
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Doradzicie dobrego lekarza na wypełnienie doliny łez? Niestety pod jednym okiem dolina jest dosyć głęboka przez co wiecznie wyglądam jakbym płakała przez pół nocy. Myślicie, że w wieku 25 lat nie jest za wcześnie na ten zabieg? No i pytanie czy jest odczuwany ból przy tym zabiegu?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 17:10   #21
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Francja Elegancja Pokaż wiadomość
Hej, mogę ci polecę moją lekarkę, ale nie jest najtańsza na rynku estetycznym. Jak jesteś ze wsi, to pewnie oszczędzacie
Zdaje sobie sprawę, że zabiegi z medycyny estetycznej nie należą do najtańszych... ale ja nie szukam najtaniej, tylko szukam dobrego i sprawdzonego miejsca. A to że mieszkam na wsi, nie świadczy, że nia mam kasy. Mój mąż pracuje w Szwajcarii i jakoś nie narzekam, choć teściowie odczuwają na własnej skórze co się dzieje z polską gospodarką, a są rolnikami więc gdybyś była tak uprzejma polecić jakieś miejsce, albo ktoś inny? Będę wdzięczna i dziękuje
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 09:10   #22
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Jestem po dwóch zabieg mezoterapii pod oczy, ładnie rozjaśniła się skóra i mam wrażenie że napięła super efekt! Trafiłam do dr.<ciach> bardzo jestem zadowolona! dzięki za wiadomość na prv

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-04 o 22:36
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:12   #23
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 19:04   #24
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabieg mezoterapii pod oczy, ładnie rozjaśniła się skóra i mam wrażenie że napięła super efekt! Trafiłam do <ciach> bardzo jestem zadowolona! dzięki za wiadomość na prv
Zrobiłaś więcej niż dwa zabiegi?
ja miałam peeling na skórę wokół oczu enerpeel EL z kwasem mlekowym, super rozjaśniła i napięła się skóra, polecam
Mam zaplanowane 4 zabiegi, już po pierwszym widzę efekty

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-04 o 22:36
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 19:14   #25
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Francja Elegancja Pokaż wiadomość
Zrobiłaś więcej niż dwa zabiegi?
ja miałam peeling na skórę wokół oczu enerpeel EL z kwasem mlekowym, super rozjaśniła i napięła się skóra, polecam
Mam zaplanowane 4 zabiegi, już po pierwszym widzę efekty
A no byłam w sumie jestem po trzech zabiegach i też mam peelingi w między czasie, obserwuje świetne efekty. Znają się na rzeczy i wiedzą co robią

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Po mezoterapii mam bardziej rozjaśnioną i nawilżoną skórę, a peelingu mam napiętą i mam wrażenie że się sukcesywnie rozjaśnia
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:52   #26
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabieg mezoterapii pod oczy, ładnie rozjaśniła się skóra i mam wrażenie że napięła super efekt! Trafiłam do dr.Kuschill z medestetis bardzo jestem zadowolona! dzięki za wiadomość na prv
Czy zabieg był bolesny?? Sama też sie zastanawiałam na mezoterapia ale igła tak przy oku, troche to straszne
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 08:51   #27
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
Czy zabieg był bolesny?? Sama też sie zastanawiałam na mezoterapia ale igła tak przy oku, troche to straszne
Hej, nie obawiaj sie - zabieg nie jest bolesny choc zawsze to igiełka nawet najmniejsza. Moim zdaniem najpierw poagdaj z lekarzem a nie nastawiaj sie na konkretny zabieg, ja mialam swego czasu bardzo duzy problem z cieniami i mezoterapia bardzo fajnie podziałała, z drugiej strony mialam do tego konkretne wskazanie - nie mozesz byc pewna ze dla ciebie mezo bedzie ok - wiem ze druga opcja jest wypelnienie doliny lez kwasem hialuronowym lub jakimis innymi specyfikami.
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:50   #28
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Zawsze troche igły mnie odstraszałały ale muszę cos zrobić z tymi oczmai i chyba jestem gotowa sie poświęcić.

ChceByć dużo tych zabiegów mezoterapii robiłaś u tej Pani dr ??
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:54   #29
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabieg mezoterapii pod oczy, ładnie rozjaśniła się skóra i mam wrażenie że napięła super efekt! Trafiłam do dr.Kuschill z medestetis bardzo jestem zadowolona! dzięki za wiadomość na prv
Zerknijcie na ten wątek. stary. ale jary jako to mówią i bardzo podobnych problemach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=705656
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:16   #30
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Likwidacja worków i cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
Zawsze troche igły mnie odstraszałały ale muszę cos zrobić z tymi oczmai i chyba jestem gotowa sie poświęcić.

ChceByć dużo tych zabiegów mezoterapii robiłaś u tej Pani dr ??
Cześć hehe ale odgrzebany wątek no mezo zaczęłam 2 lata temu miałam wtedy 3 zabiegi i ostatnio znowu wybrałam się na serię dr.Joanny jestem już po jednym zabiegu jutro idę na następny...tak przed weekendem żeby dojść do siebie często mam obrzęk wokół oczu nawet na następny dzień ale warto bo wygląd skóry się niesamowicie poprawia! mnie zabieg nie boli więc jest okej
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 17:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.