Problemy pierwszego świata + ot, część 5 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-21, 10:37   #481
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ja tez lubie chodzić do kawiarni. I najgorsze, ze nie mam się nawet gdzie z koleżanka spotkać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 10:40   #482
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Kocham kawiarnie i kocham jeść śniadania na mieście. Chodziłam często, nawet sama. Brało się książkę, gazetę i tak cudownie mitrężyło się czas. Strasznie mi tego brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:06   #483
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Kocham kawiarnie i kocham jeść śniadania na mieście. Chodziłam często, nawet sama. Brało się książkę, gazetę i tak cudownie mitrężyło się czas. Strasznie mi tego brakuje.
Też to uwielbiam i też mi tego bardzo teraz brakuje.
Wczoraj byłam z TŻ w kawiarni, wzięliśmy kawę i sernik (lawendowy! przepyszny!!!) na wynos, ale to nie to samo
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:18   #484
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ja też lubię bardzo kawiarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:26   #485
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

No wiadomo, że chodzi o całe doświadczenie kawki na mieście, a nie bycie koneserem kawy Ja jestem prosta kobieta jeśli chodzi o kawę i mi każda smakuje,w Starbuniu pijam kawusię na zimno, albo z bitą śmietaną, karmelem i innymi kawałkami ciasteczek w formie deseru albo cold brew.
Dla mnie to taka drobna przyjemność, rytuał wręcz, jak jestem na wakacjach to codziennie chodzimy do starbucksa, bo najczęściej jest wszędzie dostępny. Śmieję się, że muszę mieć na urlop osobny budżet na samą kawę
Jeszcze często chodziliśmy z chłopem po kawkę na wynos po siłowni, taka nagroda, ech, brakuje mi tego
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:41   #486
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości - jak długo robisz zakupy w galerii, że potrzebujesz przerwy na kawę czy obiad?
Krótko, bo ja nie znoszę robić zakupów. Ta kawa albo/i obiad to były takie nagrody za to, że musiałam łazić po sklepach i przymierzać ciuchy. A posiłki mam ustalone, co 4 godziny, więc biorąc pod uwagę fakt, że do galerii jadę około godzinę w jedną stronę to mogę już tego jedzenia potrzebować. I wiem, że można wziąć kawę na wynos, ale zjeść coś na parkingu (niektóre moje znajome tak robią), ale mnie to w ogóle nie jara i jak pomyślę, że tak miałabym spędzać czas to wolę nie jechać w ogóle. I takim sposobem nie byłam w centrum handlowym od października chyba.



Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nie do mnie, ale jak ja jestem w galerii, to zawsze robię przerwę na kawę, to taki mój przedpandemiczny rytuał (spędzam w galerii ok. 3h).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tak samo. Zawsze idę na kawę, a już mur beton jak jestem w galerii z kimś. Przed pandemią bywałam w coście po 2-3 razy w tygodniu i bardzo mi tego brakuje.


Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Moj PPŚ: nie nadaje się do home office totalnie.. Zazdroszczę jeśli umiecie się skupić na pracy w domu. U mnie to tylko na tydzień, więc może nie zdążyłam się przyzwyczaić.. Czuję się bezproduktywna dziś. Ściany biura jakoś bardziej mnie motywują.. No to pomarudzone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak jest temat pracy zdalnej to nie odmówię sobie ponarzekania. Nie umiem się skupić w domu tak jak w pracy, nie jestem tak produktywna, rozumiem cię i łącze się w bólu.


Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
U mnie przez ostatni rok pracuję przez 90% czasu na home office i w ogóle sie nie przyzwyczaiłam.

Ostatnio raz w pracy byłam w marcu 2020, odtąd tylko praca z domu i nie przyzwyczaiłam się. Marzę o powrocie do normalności pracowej nawet bardziej niż o czynnych kawiarniach, restauracjiach i kinach.



Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Przecież w kawiarniowaniu się, nie chodzi czy kawa jest lepsza czy gorsza od tej zrobionej sobie w domu.
I na ogół nie jest obiektywnie lepsza czy gorsza, tylko człowiek jest przyzwyczajony do tej robionej w domu po swojemu.

Tylko chodzi o kawiarniowanie się.

Swoją droga bardzo mi tego brakuje, byłam częstą bywalczynią kawiarni.

Tak jest. Mnie w ogóle o smak kawy nie chodzi
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 12:00   #487
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

To ja nie wiem, jadę do galerii po śniadaniu, przejdę moje ulubione sklepy, zajmuje mi to jakoś 3h i wracam. Czasem kupię sobie u grycanki jakiś koktajl bez cukru i piję spacerując. Kawy na mieście nie piłam chyba nigdy ale ja rzadko kawę piję, najczęsciej w trasie na wynos ze stacji benzynowej (orlen lub bp). Jedzenie w galerii rzadko kiedy, jak mąż ze mną jest bo wiecznie wyciąga mnie na kebsa
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 12:04   #488
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
To ja nie wiem, jadę do galerii po śniadaniu, przejdę moje ulubione sklepy, zajmuje mi to jakoś 3h i wracam. Czasem kupię sobie u grycanki jakiś koktajl bez cukru i piję spacerując. Kawy na mieście nie piłam chyba nigdy ale ja rzadko kawę piję, najczęsciej w trasie na wynos ze stacji benzynowej (orlen lub bp). Jedzenie w galerii rzadko kiedy, jak mąż ze mną jest bo wiecznie wyciąga mnie na kebsa
Dla mnie kawiarnia to też taka przerwa na oddech przy zwiedzaniu czy zakupach, nawet jak biorę na wynos. Na mieście zawsze można się też przy okazji wysikać
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 12:29   #489
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Krótko, bo ja nie znoszę robić zakupów. Ta kawa albo/i obiad to były takie nagrody za to, że musiałam łazić po sklepach i przymierzać ciuchy.
O, też tak mam. Ogólnie wizyta w strefie gastro to nieodzowny punkt programu będac w galerii jako element odstresowania sie miedzy jednymi a drugimi zakupami
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 12:47   #490
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88657155]mnie przerażają teraz galerie handlowe. Wyglądają tak trochę apokaliptycznie. Mało ludzi, sklepy zamkniete, manekiny, ciemno...[/QUOTE]Oj tak. Sama dziwnie sie czuje jak jade teraz popracowac w galerii nadac paczki itp. Pusto i cicho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 12:58   #491
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Kocham kawiarnie i kocham jeść śniadania na mieście. Chodziłam często, nawet sama. Brało się książkę, gazetę i tak cudownie mitrężyło się czas. Strasznie mi tego brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie piękne słowo

Też bardzo brakuje mi kawiarni. Teraz u nas można usiąść przy stolikach na zewnątrz, ale wciąż jest zimno i to żadna przyjemność. A tak w środku, gdzieś w kącie, na miękkiej sofie w zieleni roślin, może z książką lub notesem w dłoni

Chociaż mój ppś to znalezienie takiej kawiarni. Wszystko tu się dzieje w takim pośpiechu, że dawno nie byłam w takiej miłej kawiarence. Costa i te inne to nie to samo :/
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 13:03   #492
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Dzięki za zrozumienie w kwestii słabej produktywności na pracy zdalnej. Myślę, że wiele osób ma z tym problem i pomarudzic na wizażu zawsze spoko. Jeszcze jak ludzie z pracy odczytują twoje wiadomości na teams, ale raczą odpisać po kilku godzinach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:29   #493
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dzięki za zrozumienie w kwestii słabej produktywności na pracy zdalnej. Myślę, że wiele osób ma z tym problem i pomarudzic na wizażu zawsze spoko. Jeszcze jak ludzie z pracy odczytują twoje wiadomości na teams, ale raczą odpisać po kilku godzinach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem mało produktywna na zdalnej, więc łączę się w bólu. I praktycznie się nie ruszam, jak już usiądę przy kompie, to siedzę i siedzę... Teraz np mam 1000 kroków, gdzie normalnie w pracy miałabym już ze 3000.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:36   #494
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dzięki za zrozumienie w kwestii słabej produktywności na pracy zdalnej. Myślę, że wiele osób ma z tym problem i pomarudzic na wizażu zawsze spoko. Jeszcze jak ludzie z pracy odczytują twoje wiadomości na teams, ale raczą odpisać po kilku godzinach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas juz na początku szefostwo ustaliło zasady, że ma sie mac pół godziny aby odpowiedzieć na wiadomości albo będa wyciągane konsekwencje

A co do zdalnej to lubie ją. Mam wiecej czasu w ciagu dnia, wysypiam sie lepiej, nie trace zycia na komunikacje miejską, a pracuje mi sie równie wydajnie co zwykle.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:02   #495
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też jestem mało produktywna na zdalnej, więc łączę się w bólu. I praktycznie się nie ruszam, jak już usiądę przy kompie, to siedzę i siedzę... Teraz np mam 1000 kroków, gdzie normalnie w pracy miałabym już ze 3000.
Właśnie spojrzałam, że zniknęła mi liczba kroków z pulpitu tel, jestem widocznie mniej niż 0 dziś
Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
u nas juz na początku szefostwo ustaliło zasady, że ma sie mac pół godziny aby odpowiedzieć na wiadomości albo będa wyciągane konsekwencje

A co do zdalnej to lubie ją. Mam wiecej czasu w ciagu dnia, wysypiam sie lepiej, nie trace zycia na komunikacje miejską, a pracuje mi sie równie wydajnie co zwykle.
Świetne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:28   #496
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ja chodziłam.dzis po sklepach, wróciłam do domu - tu co prawda 20 min samochodem jechałam - wtargałam fotelik z wózkiem na piętro, cała mokra byłam, otwieram drzwi A zegarek mi pokazuje "czas się ruszyc" 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:34   #497
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
u nas juz na początku szefostwo ustaliło zasady, że ma sie mac pół godziny aby odpowiedzieć na wiadomości albo będa wyciągane konsekwencje

A co do zdalnej to lubie ją. Mam wiecej czasu w ciagu dnia, wysypiam sie lepiej, nie trace zycia na komunikacje miejską, a pracuje mi sie równie wydajnie co zwykle.
ja też jestem bardziej wydajna w domu, lepiej mi się pracuje, mogę pospać dłużej (nie tracę czasu na dojazdy), oszczędzam na paliwie w trakcie pracy zdalnej nigdy nie weszłam na wizaż
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:36   #498
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w trakcie pracy zdalnej nigdy nie weszłam na wizaż
Ja siedzę prawie cały czas
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:38   #499
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja siedzę prawie cały czas
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 17:51   #500
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja siedzę prawie cały czas
Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę ja choćbym chciała, to nie mam na to czasu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:02   #501
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zazdroszczę ja choćbym chciała, to nie mam na to czasu
Ja czytam, czasami cos odpisze jak robię sobie przerwę na śniadanie i lunch, zarówno w biurze jak i w domu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja też jestem bardziej wydajna w domu, lepiej mi się pracuje, mogę pospać dłużej (nie tracę czasu na dojazdy), oszczędzam na paliwie w trakcie pracy zdalnej nigdy nie weszłam na wizaż
Oszczędzam na mandatach za przekroczenie prędkości I zużywaniu się samochodu

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:04   #502
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Hmm no to też przez ten tydzień zaoszczędzę na paliwie. I o kilka par soczewek będę do przodu, bo zmieniłam je na ten tydzień na okulary żeby oczy odpoczęły Więc jakieś tam plusy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 12:05   #503
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Mam ppś. Koleżanka współpracuje z firmą Livioon - coś jak Avon - MLM. Usilnie namawia mnie na spróbowanie ich kosmetyków - wiadomo, ma z tego zysk. A ja mam problem, żeby jej powiedzieć, że nie spróbuję, bo używam tylko kosmetyków cf zweryfikowanych pozytywnie przez Stowarzyszenie Kosmetyki bez okrucieństwa. I mogę się domyślać co będzie - argumenty, że to polska firma, że tylko naturalne składniki, że przecież nie testują itd.
Dlaczego jest mi głupio mówić ludziom na żywo, że kupuję tylko kosmetyki firm cf. Dlatego, że oni kupują inne i nie chcę, żeby im było głupio czy co?
Taki ppś z tyłka mam.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:06   #504
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam ppś. Koleżanka współpracuje z firmą Livioon - coś jak Avon - MLM. Usilnie namawia mnie na spróbowanie ich kosmetyków - wiadomo, ma z tego zysk. A ja mam problem, żeby jej powiedzieć, że nie spróbuję, bo używam tylko kosmetyków cf zweryfikowanych pozytywnie przez Stowarzyszenie Kosmetyki bez okrucieństwa. I mogę się domyślać co będzie - argumenty, że to polska firma, że tylko naturalne składniki, że przecież nie testują itd.
Dlaczego jest mi głupio mówić ludziom na żywo, że kupuję tylko kosmetyki firm cf. Dlatego, że oni kupują inne i nie chcę, żeby im było głupio czy co?
Taki ppś z tyłka mam.
A ta jej firmy niby naturalna i pewnie ma certyfikaty ?

Ja po prostu mówię ludziom, że używam takich, a nie innych kosmetyków i niczego nowego próbować nie będę. Krótko i stanowczo.
Mogą na sobie tesować co chcą, ale ja nie zamierzam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:35   #505
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A ta jej firmy niby naturalna i pewnie ma certyfikaty ?

Ja po prostu mówię ludziom, że używam takich, a nie innych kosmetyków i niczego nowego próbować nie będę. Krótko i stanowczo.
Mogą na sobie tesować co chcą, ale ja nie zamierzam.
Informacji o certyfikatach nie znalazłam, ale reklamują się, że mają kosmetyki z naturalnych składników
Nie kupiłabym nic od nich już chociażby dlatego, że mają "odpowiedniki" perfum z numerkami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:45   #506
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Informacji o certyfikatach nie znalazłam, ale reklamują się, że mają kosmetyki z naturalnych składników
Nie kupiłabym nic od nich już chociażby dlatego, że mają "odpowiedniki" perfum z numerkami
Okropne, na bank nie są to naturalne kosmetyki, zwykły greenwashing
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:01   #507
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Takie chamskie podroby uwazam za niemalze tak samo nieetyczne, jak testowanie na zwierzetach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 15:35   #508
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Informacji o certyfikatach nie znalazłam, ale reklamują się, że mają kosmetyki z naturalnych składników
Nie kupiłabym nic od nich już chociażby dlatego, że mają "odpowiedniki" perfum z numerkami
To to bym powiedziała ja tam nie kupuję "inspiracji"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 19:08   #509
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To to bym powiedziała ja tam nie kupuję "inspiracji"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No właśnie nie chcę jej urazić Mało asertywna jestem czasami. A głównym powodem jest jednak to, że nie jest potwierdzona jako cf.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 10:44   #510
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

możliwe, że p[o 16, kiedy skończę pracę będzie padać, a muszę (dokładniej to chcę, bo nie wytrzymam, jeśli nie kupię 2 rzeczy) iść do jednego rossmanna
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.