Plan na zaskórniki na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-31, 09:53   #1
name_700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2

Plan na zaskórniki na twarzy


Cześć, mam problem zaskórników na twarzy. Nie mam tego jakoś mega dużo, ani też nie są spore, natomiast z bliska wyglądam trochę jak piegowaty, tylko, że kropki są czarne. Używam 3 produktów ordinary: cynk (kilka razy w tyg), mlekowy (4-5x w tyg) i raz na tydzień-dwa krwawy. Natomiast czasem mam wrażenie, że stosuje te produkty na zamknięte pory i nie ma aż takich efektów. Czytałem sporo o parówce i spodobał mi się ten sposób wyciągania porów. Jak oraz w jakiej kolejności powinenem używać produktów po parówce? Wiadomo, że przed parówka żel do mycia twarzy (używam Bielende). Mam również maskę z garniera. Co polecacie jeszcze i w jakiej konfiguracji?
name_700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 19:42   #2
anaszymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 42
Dot.: Plan na zaskórniki na twarzy

Cytat:
Napisane przez name_700 Pokaż wiadomość
Cześć, mam problem zaskórników na twarzy. Nie mam tego jakoś mega dużo, ani też nie są spore, natomiast z bliska wyglądam trochę jak piegowaty, tylko, że kropki są czarne. Używam 3 produktów ordinary: cynk (kilka razy w tyg), mlekowy (4-5x w tyg) i raz na tydzień-dwa krwawy. Natomiast czasem mam wrażenie, że stosuje te produkty na zamknięte pory i nie ma aż takich efektów. Czytałem sporo o parówce i spodobał mi się ten sposób wyciągania porów. Jak oraz w jakiej kolejności powinenem używać produktów po parówce? Wiadomo, że przed parówka żel do mycia twarzy (używam Bielende). Mam również maskę z garniera. Co polecacie jeszcze i w jakiej konfiguracji?
Też miewam podobne problemy, chętnie się dowiem, jak ktoś coś napisze.
anaszymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-31 20:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.