Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 16:47   #1
tortellini123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65

Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...


Cześć,
jestem z TŻ ponad rok. Przez ten czas nieczęsto udało nam się odbyć stosunek.... Jestem okropnie tym przytłoczona, bo widzę jak odbija się to na naszym związku (brak pożądania, problemy).

Nasza sytuacja przedstawia się następująco:
1. Tż był prawiczkiem, gdy się poznaliśmy. Ja wcześniej miałam 3 partnerów, i, będąc szczera, mam dość spore doświadczenie w tych sprawach. To, że był prawiczkiem mi nie przeszkadzało, stwierdziłam, że wszystkiego go nauczę.

2. Pożądanie było bardzo duże, nie było z tym problemów. TŻ był mega ciekawy 'tego' świata, jak najcześciej i jak najszybciej chciał spróbować. Niestety, zanim w koncu udało się nam odbyć stosunek minęło jakieś 2 miesiące... TŻ się stresował i w kulminacyjnych momentach 'opadał'. Na początku się tak stresował, że nawet przy seksie oralnych malał Twierdził, że to początek, że z czasem się przyzwyczai, nabierze pewności.

3. Więc twierdził, że jak już to zrobimy nie będzie z tym problemów. Ale oczywiście były. Z czasem nic się nie zmieniało, ogromnie się tym stresowaliśmy bo ja sie czułam winna, chociaż on mowił, że to jego wina, nie wiedziałam jak mogę mu pomóc, byłam cierpliwa i nie śmiałam się nigdy z niego, dodawalam mu odwagi, ale to nic nie dawało.

4. Przez ponad rok bycia razem udało nam się kochać kilka razy. Dla mnie stosunek wiąże się ze stresem, bo nie wiadomo czy się uda czy nie, czuję się winna, nie wiem co robić, może to moja wina. On twierdzi, że za dużo "myśli" żeby tego nie spartolić i przez to opada. Szybko robi się twardy, czasem jak tylko mnie zobaczy nagą. Ale gdy już miało dojść do czegoś, czasami nawet nie mógł go włożyć, albo opadał po kilku sekundach w środku.

Często było tak, że nawet gdy nie byłam gotowa, robiliśmy to żeby 'wykorzystać okazję' jego bycia w formie. Bolało mnie, ale nic mu nigdy o tym nie powiedziałam. Chciałam żeby cokolwiek nam sie udało.

Nasze stosunki, te które się odbyły wyglądały tak: gdy ja jestem w miarę gotowa i on nie opada, próbujemy, ale nie możemy zmieniać pozycji (wtedy on opada - sprawdzone) nie mogę też nic mówić żeby go nie rozproszyć (ani jęków rozkoszy ani np. szybciej, mocniej, trochę boli) bo on się stresuje i ja nie mogę być np. na górze tylko to muszą być pozycje, gdzie on kontroluje (inaczej opada - sprawdzone). Niestety stosunek trwa minutę, dwie.

Byłam cierpliwa, nie winiłam go to, ale ja już tak nie mogę.... Każde pójście do łóżka to dla mnie stres - czy się nam uda, czy znowu będzie smutny po 'klapie', co mogę zrobić żeby wyszło. Nie czerpię z tego żadnej przyjemności. Jedyne co nam wychodzi to seks oralny. często kończyliśmy na tym, bez próbowania czegoś więcej.

Czy możecie mi pomóc? Nie mam pojęcia, co mogę z tym zrobić. Widzę, że idąc spać nawet nie chcę czegoś zaczynać, ewentualnie oralnie.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

TŻ nie pali, nie pije dużo alkoholu, zdrowo się odżywia i min. 3 razy w tygodniu ćwiczy (pływanie, biega)
tortellini123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:04   #2
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Ma klopoty ze wzwodem , powinien isc do lekarza... nie wiem no pierwszy raz mozna sie stresowac ale ktorys z rzedu ??? Mysle ze ma problemy i nie powinien tego lekcewazyc

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:48   #3
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Macie zapłon. Do lekarza.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:43   #4
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Nie jest to normalne. A próbowaliście jakiś permen czy braveran? Ja nie wiem jak to działa, ale może coś pomoże, bo to co opisałaś jest straszne, bardzo ci współczuje bo to na prawdę duże obciążenie psychiczne i niedługo oboje się wykończycie, zje was ta presja i złość. Postaraj się dziewczyno jakoś mu pomóc jeżeli ci na nim zależy i daj znać jak Wam idzie.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:00   #5
tortellini123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Oczywiście, że u lekarza nie był, mimo tego że już od początku o tym mówiłam. Twierdzi, że sam sobie z tym poradzi, że potrzebuje czasu, praktyki. Prawda taka, że na początku byłam cierpliwa, tak jak napisałam często 'zmuszałam' się do seksu mimo bólu, tylko po to żeby on zdobył doświadczenie, wierzyłam, że z każdym razem będzie lepiej. Ale nie jest.

On sam często mówi, że widzi, że nie jestem w 100% usatysfakcjonowana, ale "on bardzo chce i to przyjdzie z czasem".

Nie wiem jak go zmusić do pójścia do lekarza... Przecież nie mogę go szantażować. Chyba po prostu powiem mu, że to się odbija na naszym związku, i to bardzo. Nie chcę też go zranić - jestem jego pierwszą partnerką, boję się, że zrobię coś nie tak, a potem będzie się obawiał innych parnetrek.
tortellini123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:20   #6
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Moze byc jeszcze jedna opcja..... Siedzi w glowie....może jakis uraz porazka ,...jakas inna go wysmiala kiedys itd....

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:58   #7
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Wiesz co ja bym jednak porozmawiala i powiedziala ze musi isc bo on sie nie wiem wstydzi zapytaj go czemu nie ?
To nie kwestia wprawy nie po takim czasie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 18:15   #8
tortellini123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Moze byc jeszcze jedna opcja..... Siedzi w glowie....może jakis uraz porazka ,...jakas inna go wysmiala kiedys itd....

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka
Zwierzył mi sie, że w latach licealnych byl w związku. I z dnia na dzień dziewczyna przestała się do niego odzywać - nawet nie zerwała, po prostu zaczęła go ignorować. Nie ma pojęcia dlaczego tak zrobiła.

Od tamtej pory przez 5 lat nie mial żadnych kontaktów z dziewczynami. Potem poszedł na terapię, brał leki na depresję, i udało mu się wrócić do normalnego życia.

Niestety nie we wszytskich aspektach....
tortellini123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:24   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Wybierzcie się do lekarza, to się leczy

O, przepraszam, cofam to, co napisałam. Widziałam wątek na Intymnym...

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-04-01 o 18:30
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:44   #10
tortellini123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wybierzcie się do lekarza, to się leczy

O, przepraszam, cofam to, co napisałam. Widziałam wątek na Intymnym...

No dobra, ale jak mu zasegurować, żeby wybral się do lekarza? Już mu mówiłam, ale twierdzil, że nie ptorzebuje... A potrzebuje EWIDENTNIE. To jest b. delikatny temat i nie chcę go urazić...
tortellini123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 08:58   #11
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Proszę o rady - nie możemy z TŻ normalnie się kochać...

Ja też jestem zdania, że to przejściowe kłopoty spowodowane stresem lub przemęczeniem. Jeśli kłopoty nie miną podsuń mu suplement diety np. <ciach> - u mojego męża się sprawdził.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-09-06 o 13:00
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-06 09:58:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.