Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-20, 17:18   #2131
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Dokładnie. A przecież taniej. Mama wszystko ogarnie.

A ona znowu pewnie najchętniej dalej by mieszkała z siostrą
No tak. Żeby oddać sprawie sprawiedliwość: ona również nie za bardzo chce się przeprowadzić. Tylko ją bardziej rozumiem - większe miasto, większe możliwości i ona ma dużą, fajną rodzinę. Więcej traci.

W sieci plotki, że Kamil i Agnieszka są już historią i on ma nową "niunię". Ciekawe, czy prawda, czy wymysły.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 17:43   #2132
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No tak. Żeby oddać sprawie sprawiedliwość: ona również nie za bardzo chce się przeprowadzić. Tylko ją bardziej rozumiem - większe miasto, większe możliwości i ona ma dużą, fajną rodzinę. Więcej traci.

W sieci plotki, że Kamil i Agnieszka są już historią i on ma nową "niunię". Ciekawe, czy prawda, czy wymysły.
Dlatego mnie zastanawia czy na etapie castingów jasno mówili o tym, że będzie problem z ewentualną przeprowadzka czy bardziej po złośliwości dobrali dwie osoby, które tej przeprowadzki nie biorą pod uwagę.


Jakoś mnie to nie dziwi....On traktuje ją jak znajoma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 07:33   #2133
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przyszlam Wam przekleic fragment komentarza z Wykopu, uzytkownik prawdaprawda napisal "Rozmowę miał po angielsku i się obsrał Key Account Support Manager Assistant of Drive Thru Chicken Soup" i jest to czyste zloto

Patrycja mnie rozczarowala w tym odcinku, jakies gimnazjalne dramy chyba sa na horyzoncie.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 12:51   #2134
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wlazłam na fejsową grupę ślubu, a tam pojazdy po Piotrze i sam Piotr Facet komentuje, tłumaczy, atakuje, śmieszkuje, dwoi się tam i troi, żeby się obronić. A hejt jest solidny po ostatnim odcinku z rozmową w maździe.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:18   #2135
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Podrzuccie coś jak sie tlunaczy?

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:24   #2136
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Że chodziło mu o innego rodzaju bliskość, niż erotyczną
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:32   #2137
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Wlazłam na fejsową grupę ślubu, a tam pojazdy po Piotrze i sam Piotr Facet komentuje, tłumaczy, atakuje, śmieszkuje, dwoi się tam i troi, żeby się obronić. A hejt jest solidny po ostatnim odcinku z rozmową w maździe.
Hmm, to może być solidny trop, że nie są razem, bo będąc w związku obchodziłyby go jakieś plotki i zarzuty w internetach?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-21, 13:42   #2138
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:21
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:50   #2139
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Że chodziło mu o innego rodzaju bliskość, niż erotyczną
Moze sie nie znam ale poza erotyczna bliskoscia juz chyba kazda mial z Dorota? I trzymanie za reke i przytulanie i pocałunki.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:58   #2140
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Hmm, to może być solidny trop, że nie są razem, bo będąc w związku obchodziłyby go jakieś plotki i zarzuty w internetach?
Z drugiej strony wszystkie dotychczasowe pary bardzo to obchodziło, nawet włącznie z blokowaniem komentujących.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 14:06   #2141
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ha, rzeczywiście.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-21, 14:10   #2142
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak szukacie tropów, to tam ponoć jakaś jego krewna mu napisała, że ma tyle fanek na Instagramie, że w końcu znajdzie kogoś dla siebie
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 16:12   #2143
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czyżby z plotek o tym, że wszystkie pary przetrwały okazalo się, że nie przetrwała żadna? jeszcze jest opcja, że wszystkie powiedziały TAK na decyzjach, a teraz juz nic z tego nie zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 16:17   #2144
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja po początkowych odcinkach sezonu widziałam komentarze, które pisał Julii, Anecie i Oliwii i nawet placki od Oliwii robił - wiecie niby żaden duży trop ale jeśli byłby w związku z Dorotą to nie udzielałby się tak na insta uczestniczek z poprzednich sezonów tylko rozwijał relację z żoną raczej.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
jeszcze jest opcja, że wszystkie powiedziały TAK na decyzjach, a teraz juz nic z tego nie zostało.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się skłaniam ku tej wersji albo, że przetrwa ostatnia para.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 16:32   #2145
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Czyżby z plotek o tym, że wszystkie pary przetrwały okazalo się, że nie przetrwała żadna? jeszcze jest opcja, że wszystkie powiedziały TAK na decyzjach, a teraz juz nic z tego nie zostało.
Skłaniam się ku tej wersji - że powiedzą TAK na decyzjach, a potem... Ewentualnie tylko Patrycja i Adam. Ewentualnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 20:17   #2146
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Ja po początkowych odcinkach sezonu widziałam komentarze, które pisał Julii, Anecie i Oliwii i nawet placki od Oliwii robił - wiecie niby żaden duży trop ale jeśli byłby w związku z Dorotą to nie udzielałby się tak na insta uczestniczek z poprzednich sezonów tylko rozwijał relację z żoną raczej.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Ja się skłaniam ku tej wersji albo, że przetrwa ostatnia para.
Dużo mu da pisanie z Anetą

Zgadzam się z Wami.

Z tego co pamiętam, pary, które przetrwały dłużej niż miesiąc po decyzjach, bardzo dobrze dogadywały się przez cały sezon i widać było jakąś jedność w nich - Adriany, Fity, Roberty, Łukasz i Oliwka. Wyjątkiem Zrobki, tam za to była chemia.

U Bulionerów raczej nie będzie parcia na rozwód, bo Kamilowi nie będzie zależeć na rozwodzie na koszt produkcji, a Aga możliwe, że wciąż ma nadzieję, no i nie ma swojego zdania, a to problem w dniu decyzji. Dorotka raczej za bardzo jest przestraszona, żeby powiedzieć sama nie przy decyzjach, a Piotr to wiadomo, że schrupałby ją całą najchętniej już na weselu. Adam i Patrycja trudno powiedzieć, ale iskra zauroczenia pojawiła się. Póki co w żadnej parze nie ma tak grubych dram, żeby się rozpadli na 100%, w żadnej też nie widać pewniaków do przetrwania po decyzji dłużej niż miesiąc.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Zapomniałam o Izie i Kamilu, no ale oni nie posunęli tej relacji do przodu przez kolejne miesiące, więc trudno ich uznawać za tych, którym się udało przez dłuższy czas po programie... raczej Kamil grał na zwłokę (nieładnie).

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-04-21 o 20:18
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 20:57   #2147
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tak, ja też obstawiam że w dniu decyzji wszystkie pary powiedzą "tak" ale wydaje mi się że po tym miesiącu poza kamerami, wszystkie się rozejdą. Gdzieś mi mignęło że Dorota i Piotr są ze sobą, ale coraz bardziej widzę, że to bujda i nie wiedzieć czemu, ale uwierzyłam w to...

A maniureczkę muszę zapamiętać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 22:06   #2148
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Obejrzałam dzisiaj odcinek myślałam, że wejde na wizaż i na podstawie wcześniejszych dyskusji znajdę raczej komentarze w stylu, że Aga i Kamil znowu tylko o alkoholu gadają, a Piotr to już tak nastawiony na dzieci, że ma wybrane imię dla córki. Swoją drogą troche zrobiło mi się go żal, bo widać że on bardzo BARDZO chce mieć już dzieci i wszędzie gdzie je widzi, to przypomina mu się, że mu tego brakuje.
Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nikogo do rozmowy o nadmiarze sierści i niedoborze bliskości, które rozsadzają kilkudniowy związek Dorotki z tatą?
Wiecie co, ja na początku myślałam, że coś źle zrozumiałam... a on chyba naprawdę robił jej pretensje o brak używania rolek do ubrań... po raptem 2 tygodniach znajomości. Wiedząc, że ona kocha zwierzęta. No nie wiem, to według mnie trzeba miec niezły tupet.
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Te teksty o zbliżeniu paskudne. Jak można się umawiać na dany dzień? Bleh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę no właśnie pytanie: czy on wie, że to pierwsza poważniejsza relacja Dorotki? Bo jak ona nie ma dużego doświadczenia, to jej się wcale nie dziwię, że tak szybko nie chce. Jeśli on o tym wie, to bardzo brzydko tak naciskać. Nawet jesli nie wie, to temat nie na miejscu. On uważa chyba ten eksperyment jako okres testowy. Że przez miesiąc poruszy wszystkie swoje punkty obowiązkowe, warunki, żeby się przekonać, czy to wypala i czy ma powiedzieć TAK. I w ten sposób chce ustalić miejsce wspólnego zamieszkania, dzieci, bliskość. Ale jako że znają się 2 tygodnie, to wszystko dziewczynę przeraża...
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Obejrzałam dziś i szczerze masakra.

Mąż i żona. Nawet psycholog zauważyła,że żona podporządkowuje się mężowi w 100% on jest od planowania. Ona już w głowie się przeprowadziła. On ma na nią wyrąbane.

Patrycja zaczyna się wycofywać. Oboje nie chcą przeprowadzki. On Nawet się nie rozejrzał, ale już wie, że z pracą będzie trudno. A ona boi się zacząć życia bez rodziny.


A Piotr...... ta ostatnia rozmowa. Masakra. Ta dziewczyna to oaza spokoju. On chce sensu żeby wiedzieć czy ma być na tak.....

I kolejny odcinek to chyba wybuch tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej - ale w końcu jest w programie psycholog, która mówi z sensem przejrzała na czym polega sytuacja u Agi i Kamila. Tak samo u Pysi i kamieniarza (jak mu na imię?). Widać, że ta Pysia jest przerażona myślą o wyprowadzce i wcale nie chce dotykać tego tematu, płacze, biedna :-( i wszystko było dobrze, aż zamknęła się przed mężem, gdy dowiedziała się o jego wizji - przeprowadzce z Warszawy na pipidówę do teściowej. Nie dość, że mała miejscowość pod Lublinem, nie ma tam co robić, gdzie, ani z kim, to pozostaje siedzieć w domu, bo pracy od razu też nie będzie mieć. A jak siedzieć w domu, to nawet nie sama, tylko zawsze z teściową - która uwielbia nową synową, ale to wciąż prawie obca kobieta. No ja się nie dziwię, że jest na nie. Tak się zamknęła, że wynikla z tego jakaś absurdalna sytuacja z tymi nalesnikami. Że nawet ciasto każdy robił swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 22:40   #2149
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89193166]Obejrzałam dzisiaj odcinek myślałam, że wejde na wizaż i na podstawie wcześniejszych dyskusji znajdę raczej komentarze w stylu, że Aga i Kamil znowu tylko o alkoholu gadają, a Piotr to już tak nastawiony na dzieci, że ma wybrane imię dla córki. Swoją drogą troche zrobiło mi się go żal, bo widać że on bardzo BARDZO chce mieć już dzieci i wszędzie gdzie je widzi, to przypomina mu się, że mu tego brakuje.Wiecie co, ja na początku myślałam, że coś źle zrozumiałam... a on chyba naprawdę robił jej pretensje o brak używania rolek do ubrań... po raptem 2 tygodniach znajomości. Wiedząc, że ona kocha zwierzęta. No nie wiem, to według mnie trzeba miec niezły tupet.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Tłumaczył na FB na grupie, że Dorotka ma uczulenie na sierść zwierząt i skarżyła się na ten temat, ale nie dba o to, żeby eliminować problem, więc dlatego akcja z rolkami, żeby jej pomóc zadbać o zdrowie. O bliskości też twierdzi, że o co innego chodziło, ale nie może na razie ujawnić, bo embargo
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-22, 07:55   #2150
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nawet w tym odcinku on mówił o uczuleniu na sierść, ale wiem bardzo słabo słychać co mówią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 17:10   #2151
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Przyszlam Wam przekleic fragment komentarza z Wykopu, uzytkownik prawdaprawda napisal "Rozmowę miał po angielsku i się obsrał Key Account Support Manager Assistant of Drive Thru Chicken Soup" i jest to czyste zloto

Patrycja mnie rozczarowala w tym odcinku, jakies gimnazjalne dramy chyba sa na horyzoncie.
To było super! Zdecydowanie dodaje smaczku oglądania nieco nudnej edycji

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89193166]Obejrzałam dzisiaj odcinek myślałam, że wejde na wizaż i na podstawie wcześniejszych dyskusji znajdę raczej komentarze w stylu, że Aga i Kamil znowu tylko o alkoholu gadają, a Piotr to już tak nastawiony na dzieci, że ma wybrane imię dla córki. Swoją drogą troche zrobiło mi się go żal, bo widać że on bardzo BARDZO chce mieć już dzieci i wszędzie gdzie je widzi, to przypomina mu się, że mu tego brakuje.Wiecie co, ja na początku myślałam, że coś źle zrozumiałam... a on chyba naprawdę robił jej pretensje o brak używania rolek do ubrań... po raptem 2 tygodniach znajomości. Wiedząc, że ona kocha zwierzęta. No nie wiem, to według mnie trzeba miec niezły tupet.Kurczę no właśnie pytanie: czy on wie, że to pierwsza poważniejsza relacja Dorotki? Bo jak ona nie ma dużego doświadczenia, to jej się wcale nie dziwię, że tak szybko nie chce. Jeśli on o tym wie, to bardzo brzydko tak naciskać. Nawet jesli nie wie, to temat nie na miejscu. On uważa chyba ten eksperyment jako okres testowy. Że przez miesiąc poruszy wszystkie swoje punkty obowiązkowe, warunki, żeby się przekonać, czy to wypala i czy ma powiedzieć TAK. I w ten sposób chce ustalić miejsce wspólnego zamieszkania, dzieci, bliskość. Ale jako że znają się 2 tygodnie, to wszystko dziewczynę przeraża... Hej - ale w końcu jest w programie psycholog, która mówi z sensem przejrzała na czym polega sytuacja u Agi i Kamila. Tak samo u Pysi i kamieniarza (jak mu na imię?). Widać, że ta Pysia jest przerażona myślą o wyprowadzce i wcale nie chce dotykać tego tematu, płacze, biedna :-( i wszystko było dobrze, aż zamknęła się przed mężem, gdy dowiedziała się o jego wizji - przeprowadzce z Warszawy na pipidówę do teściowej. Nie dość, że mała miejscowość pod Lublinem, nie ma tam co robić, gdzie, ani z kim, to pozostaje siedzieć w domu, bo pracy od razu też nie będzie mieć. A jak siedzieć w domu, to nawet nie sama, tylko zawsze z teściową - która uwielbia nową synową, ale to wciąż prawie obca kobieta. No ja się nie dziwię, że jest na nie. Tak się zamknęła, że wynikla z tego jakaś absurdalna sytuacja z tymi nalesnikami. Że nawet ciasto każdy robił swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nawet nie wiadomo czy Pyśka lubi Okudżawę i "zaściankowe" koncerty
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 20:01   #2152
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tłumaczył na FB na grupie, że Dorotka ma uczulenie na sierść zwierząt i skarżyła się na ten temat, ale nie dba o to, żeby eliminować problem, więc dlatego akcja z rolkami, żeby jej pomóc zadbać o zdrowie. O bliskości też twierdzi, że o co innego chodziło, ale nie może na razie ujawnić, bo embargo
Coś mi nie pasuje. Z tego co zrozumiałam(łatwo nie było ) to mówił, że kiepsko to wygląda, a poza tym Dorotka ma uczulenie. Pierwszy argument do rolek to na pewno nie było uczulenie.

Miałam takie WTF, że taki temat wybrał. Myślałam, przez sekundę, że może to taki żarcik na rozluźnienie, ale nie Plus ta bliskość. No koniecznie wymagało to dyskusji przy kamerach. Tego nie da rady uratować żadnym argumentem.
Ale może jestem stronnicza, bo mam długowłosego kota.

Nie wiem czy też miałyście takie odczucie, ale trochę Kamil odwrócił kota ogonem podczas tej rozmowy z psycholog. Zaczął, że Agnieszka tyle poświęciła, więc JEMU będzie trudno jakby musiał jej powiedzieć nie.

Edytowane przez Kalindaa
Czas edycji: 2022-04-22 o 20:07
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 20:35   #2153
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Coś mi nie pasuje. Z tego co zrozumiałam(łatwo nie było ) to mówił, że kiepsko to wygląda, a poza tym Dorotka ma uczulenie. Pierwszy argument do rolek to na pewno nie było uczulenie.

Miałam takie WTF, że taki temat wybrał. Myślałam, przez sekundę, że może to taki żarcik na rozluźnienie, ale nie Plus ta bliskość. No koniecznie wymagało to dyskusji przy kamerach. Tego nie da rady uratować żadnym argumentem.
Ale może jestem stronnicza, bo mam długowłosego kota.

Nie wiem czy też miałyście takie odczucie, ale trochę Kamil odwrócił kota ogonem podczas tej rozmowy z psycholog. Zaczął, że Agnieszka tyle poświęciła, więc JEMU będzie trudno jakby musiał jej powiedzieć nie.
Ja też to zrozumiałam to tak, że trzeba zrobić coś z tymi kłakami czyli rolki itp., bo słabo to wygląda, że jest uczulona i nie przywiązuje do tego wagi. W komentarzach na grupie fb pisał, że Dorota jest cytuje "niefrasobliwa" jeśli chodzi o sierść, btw no jak dziecko ją traktuje.
Skoro ta bliskość była taka dla niego ważna i koniecznie musiał poruszyć ten temat to mógł zastanowić się chociaż i porozmawiać poza kamerami - zero wyczucia i taktu. Jakoś Aneta z Robertem ani słowem nawet nie zasugerowali, że coś między nimi się zdażyło a wiemy po czasie jak było.

Agnieszka udzielała się dziś na grupie, napisała m.in., że wiele intymnych tematów i faktów z życia obgadywali z Kamilem na osobności gdy nie było kamer.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 21:53   #2154
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na której grupie takie złoto?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 22:18   #2155
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Na której grupie takie złoto?
facebook: Ślub od pierwszego wejrzenia TVN - fani
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 22:25   #2156
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F0207F9D-2074-4E90-93EF-E059013CB5E0.jpg (85,4 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B50FA5F2-A15F-436B-8A93-BCDF92F3C905.jpg (86,1 KB, 203 załadowań)
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 23:44   #2157
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pytanie, czy ona jest serio uczulona na sierść. Wiele osób myli to z uczuleniem na ślinę kota, bo na to większość osób jest uczulona.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 10:02   #2158
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Pytanie, czy ona jest serio uczulona na sierść. Wiele osób myli to z uczuleniem na ślinę kota, bo na to większość osób jest uczulona.
No i co to za pomysły, żeby kimś obcym drygować? Nie dba o alergię to nie dba, wyłącznie jej sprawa.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 10:24   #2159
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie wiem, z takiego tłumaczenia się w komentarzach nigdy nie wychodzi nic dobrego. Nawet jesli Dorota nie dba o swoja alergię, to naprawdę można się wkurzyć, gdy ktoś ledwie co wszedł do twojego życia a już chce właśnie dyrygować, że teraz to będziesz dbała o swoje ubrania i masz kupować rolki. Wiecie, jakby to była sugestia z troski, że moglabyś to i to zmienić, bo to ma wpływ na alergie. Ale ten dialog to wyszło, jakby Piotr miał taki dyktatorski ton: wprowadzamy teraz takie i takie rozwiazania i tak ma być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 11:17   #2160
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O, nawet nie wiedziałam, że można być uczulonym na ślinę kota, zawsze uczuleni mówią o sierści ale w sumie czy jest uczulona na to czy co innego to jej sprawa. Jest dorosła, ma w posiadaniu 2 psy i jeśli to uczulenie by jej tak doskwierało to wie jak postępować i nie musi mieć doradcy w postaci Piotra. Stąd to jego tłumaczenie jest takie..no średnie. Na pewno nie stawia go w lepszym świetle. Może jemu sierść przeszkadza i w tym problem, chociaż to moje domysły bo nic takiego nie powiedział.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.