Zdjęcie w CV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 17:49   #61
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Nie wysylaj zdjecia to nie bedzie problemu.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 18:52   #62
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Nie wysylaj zdjecia to nie bedzie problemu.
Popieram.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:37   #63
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Nie wysylaj zdjecia to nie bedzie problemu.
Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Popieram.
To może być ryzykowne Widziałam na własne oczy jak CV bez zdjęcia były odrzucane na wstępie tylko z tego powodu. Taka wstępna selekcja...
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:48   #64
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
To może być ryzykowne Widziałam na własne oczy jak CV bez zdjęcia były odrzucane na wstępie tylko z tego powodu. Taka wstępna selekcja...
Ponieważ?

Dlatego właśnie powinien być ogólnopolski wzór cv. Żeby uniknąć selekcji bo brak zdjęcia, brzydkie zdjęcie, brzydka broda i brzydka czcionka.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Z wymogiem dołączenia zdjęć spotykam się chyba tylko w przypadku urzędów (niech będzie), modelek (zrozumiale) ale poza tym to dla mnie nieporozzumienie
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:15   #65
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość


Z wymogiem dołączenia zdjęć spotykam się chyba tylko w przypadku urzędów (niech będzie), modelek (zrozumiale) ale poza tym to dla mnie nieporozzumienie
A ja się w ogóle nie spotykam z brakiem zdjęć w CV.
Zdjęcie w CV to już poniekąd podstawa od jakiegoś czasu
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:28   #66
ulotnakarola1
Przyczajenie
 
Avatar ulotnakarola1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Hej broda jesli jest elegancka, nieoblesna, zadbana i wizualnie tez sie dobrze prezentuje to nie widze problemu. Poza tym broda to nie wszystko, musisz tez miec zadbane i ladnie przystrzyzone wlosy, dobrze sie ubrac i wtedy sukces moze byc blizej. Choc pewnie zaraz powiesz - ja chce byc soba :P, no ale bycie soba, a bycie nieleganckim to dwie rozne sprawy.
ulotnakarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:03   #67
iPlynieSieDalej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Nie no wiadomo, że elegancja przede wszystkim. Jestem na zdjęciu w ładnej wyprasowanej koszuli. Tylko co z tego skoro widać jej tylko kawałek
Z ułożeniem włosów problemu nie mam, bo przez moje kochane zakola ścinam je dość krótko.

A co do obecności zdjęcia. Szczerze powiedziawszy rozumiem rekruterów, bo sam bym odrzucił jakichś oblechów.

No ale odpowiedź na moje pytanie jest jedna: broda nie przeszkadza(przycięta, nie rumcajsowa) bo mam jutro i pojutrze rozmowę
__________________
"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć. ” — Terry Pratchett, "Równoumagicznienie"
iPlynieSieDalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 08:33   #68
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez iPlynieSieDalej Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, że elegancja przede wszystkim. Jestem na zdjęciu w ładnej wyprasowanej koszuli. Tylko co z tego skoro widać jej tylko kawałek
Z ułożeniem włosów problemu nie mam, bo przez moje kochane zakola ścinam je dość krótko.

A co do obecności zdjęcia. Szczerze powiedziawszy rozumiem rekruterów, bo sam bym odrzucił jakichś oblechów.

No ale odpowiedź na moje pytanie jest jedna: broda nie przeszkadza(przycięta, nie rumcajsowa) bo mam jutro i pojutrze rozmowę
Powodzenia
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 13:26   #69
monia_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar monia_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 83
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Jeżeli broda jest elegancko przystrzyżona i ułożona to nie widzę problemu.
Też tak sądzę. Foty bez zdjęć prawie w ogóle nie mają siły przebicia
monia_kowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 14:21   #70
krawczyk_mediamass
Przyczajenie
 
Avatar krawczyk_mediamass
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zdjęcie w CV, a broda(faceta :))

Cytat:
Napisane przez monia_kowalczyk Pokaż wiadomość
Też tak sądzę. Foty bez zdjęć prawie w ogóle nie mają siły przebicia
Nie mają i to jest coś co mamy już zakodowane w naszych genach, nie ufamy temu czego nie widzimy i od razu nastawiamy się negatywnie do takiej osoby.

Broda jest absolutnie ok. To samo dotyczy tatuaży. Mając styczność z pracownikami z różnych środowisk (od małych firm po wielkie korporacje) widzę, że nawet w bardzo dużych firmach pozwala się na upust indywidualności. Jest to postrzegane jako przejaw solidnej osobowości, a wielu pracodawców szuka osób, które mogą nadać się na "lidera".
krawczyk_mediamass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 08:16   #71
LaReveuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 16
Kobieta vs Krawat vs CV :)

Witajcie!
jestem przed stworzeniem swojego pierwszego CV. Zamierzam dodać do niego swoje zdjęcie i stąd nasuwa mi się takie pytanie: czy nie wyglądałoby to dziwnie/nietypowo (w negatywnym znaczeniu), gdybym do zdjęcia założyła taki zestaw: koszula z kołnierzem + krawat (+ ewentualnie marynarka)?
Po prostu jedyna koszula, w której dopinam się w biuście (odwieczny problem... ) nie ma już guzików niewiele powyżej biustu, przez co robi się spory dekolt, który chciałabym jakoś zakryć (agrafki ukrywałby krawat)
Gdybyście były pracodawcami, co pomyślałybyście widząc takie CV z tak ubraną panią?
Pozdrawiam!
LaReveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 09:30   #72
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Kobieta vs Krawat vs CV :)

Nie wstawiaj zdjęcia w CV, żaden normalny pracodawca tego nie wymaga.
Krawat u kobiety kojarzy mi sie ze stewardessą, recepcją, doradcą klienta w oddziale banku... ogólnie - jako narzucony element, nie widziałam zeby kobieta nosiła w stroju biurowym krawat z własnej boli.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 10:10   #73
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Kobieta vs Krawat vs CV :)

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale najpewniej nie zwróciłabym uwagi na to, że masz krawat . A jeśli już, to raczej w pozytywny sposób.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 18:27   #74
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kobieta vs Krawat vs CV :)

Cytat:
Napisane przez LaReveuse Pokaż wiadomość
Witajcie!
jestem przed stworzeniem swojego pierwszego CV. Zamierzam dodać do niego swoje zdjęcie i stąd nasuwa mi się takie pytanie: czy nie wyglądałoby to dziwnie/nietypowo (w negatywnym znaczeniu), gdybym do zdjęcia założyła taki zestaw: koszula z kołnierzem + krawat (+ ewentualnie marynarka)?
Po prostu jedyna koszula, w której dopinam się w biuście (odwieczny problem... ) nie ma już guzików niewiele powyżej biustu, przez co robi się spory dekolt, który chciałabym jakoś zakryć (agrafki ukrywałby krawat)
Gdybyście były pracodawcami, co pomyślałybyście widząc takie CV z tak ubraną panią?
Pozdrawiam!
Co bym pomyślała? Zaczęłabym się zastanawiać po co ta pani wstawiła zdjęcie do CV.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 20:49   #75
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kobieta vs Krawat vs CV :)

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;64670981]Co bym pomyślała? Zaczęłabym się zastanawiać po co ta pani wstawiła zdjęcie do CV.[/QUOTE]



Agencje modelingowe nie wymagają dodawania do zgłoszenia zdjęć w stroju biznesowym, a wklejanie swojego zdjęcia do aplikacji na jakiekolwiek inne stanowisko jest... najładniej powiedzieć, że passe.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 19:02   #76
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Kobieta vs Krawat vs CV :)

Po tym jak widziałam temat z drugiej strony, to przestałam wklejać zdjęcie. Może specyfika korporacji IT. Szef najczęściej pytał kolegów o potencjalnych nowych pracowników - może ktoś coś słyszał, czy ma jakiś znajomych, którzy znają tą osobę. I pierwsze, co robili, to wszyscy lecieli komentować zdjęcie, szczególnie w przypadku kobiet.

Jeśli bardzo chcesz umieścić zdjęcie, to zawsze możesz użyć gładkiej jednokolorowej bluzki pod marynarką. Zazwyczaj zresztą te zdjęcia są takie do dokumentów, więc widać na nich twarz i górę ramion - czyli Twój dekolt nie ma najczęściej żadnego znaczenia.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:24   #77
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
zdjęcie w CV?

Witam
Jestem na etapie szukania pracy i po informacjach które udało mi się uzyskać zdjęcie w CV nie jest koniecznością więc jak do tej pory nie umieszczałam go w rozsyłanych CV. Jednak po ostatniej rozmowie z koleżankami zaczęłam mieć wątpliwości. Usłyszałam bowiem, że powinno się korzystać ze swoich atutów i że CV ze zdjęciem bardziej zapadnie rekruterowi w pamięci. Więc teraz już nie wiem co robić. Czy trzymać się braku zdjęcia czy może jednak ono powinno być?
Dodam że szukam swojej pierwszej poważnej pracy wiec do końca nie mam obeznania i jakiegoś ogromnego doświadczenia też nie mam a nie chciałabym strzelić faux pas.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:44   #78
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: zdjęcie w CV?

Zdjęcie w CV nie ma sensu, chyba że na stanowisko modelki, hostessy itp.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:51   #79
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: zdjęcie w CV?

Jeśli chcesz to zamieść, ale takie legitymacyjne. W żadnym wypadku nie wycięte z jakiegoś innego zdjęcia w paincie (wbrew pozorom to widać) i nie tzw. rozrywkowe (u nas w korpo, dostajemy zdjęcia nad basenem, facetów z rozpiętą koszulą, dziewczyn z za dużym dekoltem,etc.). Nikt nie traktuje takich aplikacji poważnie. Lepiej już dać bez zdjęcia.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 12:02   #80
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: zdjęcie w CV?

Nie, nie aplikuje nawet na żadne stanowisko związane z moim wyglądem, dlatego właśnie nie dawałam wcześniej zdjęć. I właśnie myślałam że zdjęcie jeśli już bym miała dawać to takie jakie mam w legitymacji studenckiej, stonowane łososiowa bluzka z kołnierzem, ale nie jest ono jakoś super eleganckie.
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 12:50   #81
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: zdjęcie w CV?

Cytat:
Napisane przez Affectionka Pokaż wiadomość
Nie, nie aplikuje nawet na żadne stanowisko związane z moim wyglądem, dlatego właśnie nie dawałam wcześniej zdjęć. I właśnie myślałam że zdjęcie jeśli już bym miała dawać to takie jakie mam w legitymacji studenckiej, stonowane łososiowa bluzka z kołnierzem, ale nie jest ono jakoś super eleganckie.

Jeśli nie chcesz to nie dawaj, dawniej była jakaś niezdrowa presja żeby wklejać, teraz mam wrażenie, że się od tego odchodzi. A swoją drogą takie z legitymacji, ze stonowaną bluzką jest jak najbardziej ok

Powodzenia w szukaniu pracy!
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 22:01   #82
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: zdjęcie w CV?

Rzadko kiedy teraz wysyła się CV bez zdjęcia.
Owszem nie ma takowego wymogu, jednakże jest tak jak piszesz.
I mówimy tutaj o zdjęciu zwykłym- dowodowym, bo żadne inne nie wchodzi w grę, a ludzie czasem maja pomysły
I jako rekruter Ci powiem, że dla mnie CV ze zdjęciem jest istotne, aczkolwiek nie jest to kryterium wiążące.

A jak aplikujesz na hostessę lub tym podobne, to wymagają zdjęcia całej sylwetki
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:56   #83
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: zdjęcie w CV?

ja nie zamieszczam zdjęcia, uważam, że to jak wyglądam powinno być kompletnie nieistotne dla rekrutera. wysyłam cv głównie do dużych firm, odpowiedzi mam często. raz tylko ostatnio, już na rozmowie z menedżerem, spotkałam się z pytaniem, dlaczego nie mam w cv zdjęcia, ale propozycję pracy dostałam
co innego branże, w których liczy się prezencja, ale ja do takich nie aplikuję.
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:44   #84
branchi
Raczkowanie
 
Avatar branchi
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 79
Dot.: zdjęcie w CV?

Ja tak samo. Nie uważam, żeby było do czegokolwiek potrzebne, jeśli mówimy o pracy, w której wygląd nie ma znaczenia. Zwłaszcza, że w niektórych krajach zdjęcie w cv jest powszechnie niepraktykowane.
branchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:06   #85
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: zdjęcie w CV?

Wg mnie zdjecie byc powinno i ja dawalam.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:11   #86
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: zdjęcie w CV?

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Wg mnie zdjecie byc powinno i ja dawalam.
A po co być powinno?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:14   #87
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: zdjęcie w CV?

My w firmie mamy formularze aplikacyjne i nawet nie ma miejsca na zdjecie a jak sie prosi o CV to nie ma najmniejszego znaczenia czy jest czy nie.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 06:52   #88
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: zdjęcie w CV?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A po co być powinno?
Po to zeby rekruter wiedział kogo zaprasza.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 06:55   #89
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: zdjęcie w CV?

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Po to zeby rekruter wiedział kogo zaprasza.
Przecież wie, ma imię, nazwisko i historię życia. Jaką dodatkową korzyść firmie daje fakt, że zna jeszcze zdjęcie? Zagrożenie dla firmy jest oczywiste - nawet podświadomie może pozapraszać gorszych kandydatów, którzy mu się spodobają i przynieść tym firmie stratę. Podaj zatem konkretną korzyść biznesową.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 13:06   #90
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: zdjęcie w CV?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Przecież wie, ma imię, nazwisko i historię życia. Jaką dodatkową korzyść firmie daje fakt, że zna jeszcze zdjęcie? Zagrożenie dla firmy jest oczywiste - nawet podświadomie może pozapraszać gorszych kandydatów, którzy mu się spodobają i przynieść tym firmie stratę. Podaj zatem konkretną korzyść biznesową.
Skoro uważasz, że zdjęcie jest zbędne, to po co rekruterowi historia życia danego kandydata? Mnie nie interesuje czy osoba ma jedno czy piątkę dzieci, rodzinę czy kochanka z sąsiedniego bloku
Liczy się dla mnie doświadczenie zawodowe, posiadane umiejętności oraz odbyte kursy. Zdjęcie jest dopełnieniem, a nie wymogiem.
A z tą podświadomością i stratą dla firmy, to ciekawą teorię wysunąłeś, serio, dawno się tak nie uśmiałam
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-28 07:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.