ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 09:42   #61
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Decathlon, Lidl, mam też jakąś koszulkę z Biedronki do biegania i też się spisuje - preferuję miejsca gdzie można rzecz przymierzyć, legginsy tylko nieprześwitujące, bielizna sportowa -staniki tylko Tk maxx ale trzeba szukać, zwykłe ze sklepów sportowych bez wkładek z małych piersi robią naleśnik albo bezpiersie Majtki bezszwowe stringi albo za tyłek szorty ale tylko zimą bo wystające części ciała mi marzną Buty od 2lat mam z Lidla, i teraz jakieś nowe Nike ale się nie wypowiem bo jeszcze nie było testów Generalnie jak zaczynałam uprawiać sport nie miało znaczenia że nie mam markowych rzeczy i teraz też się to nie zmieniło miało być ładnie i wygodnie.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 09:46   #62
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Kupowałam kilka razy w sklepie Decathlon ale jedynie jakieś drobiazgi jak musiałam coś mieć na szybko. Koszulek czy butów jeszcze tam nie kupowałam. W lidlu również nie. Nie wiem jak u Was ale u mnie jeśli coś rzucą to od razu jest wykupowane. Ludzie się na to rzucają jakby to nie wiadomo jakie ubrania były
Ostatnio zamawiałam sobie buty sportowe w sieci. W 7store. Konkretnie firmy Nike. Autoryzowany sklep, wszystko oryginalne. Buty również ok.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 08:18   #63
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Też myślę,że chodzi głównie o to aby takie ciuchy były przede wszystkim wygodne.Ja nie lubię "sieciówek",dlatego wolę "pogrzebać" gdzie indziej.Liczy się też jakość i trwałość ciuszka oraz to aby na treningu czuć się w tym komfortowo i wyglądać estetycznie.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:35   #64
ap3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 62
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja kupuję ciuszki sportowe w TK Maxx i od czasu do czasu w Decathlonie oraz na aliexpress ,a buty sportowe tylko firmowe, do innych nie mam zaufania....
ap3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:58   #65
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Wybrałam sie niedawno do martes sport. Firmówki są w niskiej cenie, ale spięte ze sobą łańcuchem, więc nie da się przymierzyć. Chyba trzeba wołać obsługę, żeby to rozpięła. Kupiłam sobie dwie koszulki. Pierwsza, z firmy IQ, zaraz po pierwszych zajęciach zmechaciła sie i ma w kilku miejscach powyciągane nitki. Szkoda, bo bardzo mi sie podobała i dobrze się w niej ćwiczyło. Druga, z firmy Elbrus - mogę spokojnie polecić, poza tym, że farbuje podczas prania.
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 21:38   #66
ewa_marianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Moim zdaniem najlepiej kupować w decathlonie i tym podobnych - raczej tanie. W końcu ciuchy do ćwiczeń szybko się zużywają, rozciągają itd. więc nie warto przepłacać, lepiej często wymienić
ewa_marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 10:18   #67
EwaListowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez ewa_marianna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej kupować w decathlonie i tym podobnych - raczej tanie. W końcu ciuchy do ćwiczeń szybko się zużywają, rozciągają itd. więc nie warto przepłacać, lepiej często wymienić
Dlatego ja kupuje w lidlu lub w biedronce. zwlaszcza jak sa ostatnie sztuki i przeceny wtedy za grosze mozna kupic od razu 2 pary
EwaListowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 19:06   #68
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez EwaListowka Pokaż wiadomość
Dlatego ja kupuje w lidlu lub w biedronce. zwlaszcza jak sa ostatnie sztuki i przeceny wtedy za grosze mozna kupic od razu 2 pary
Dokładnie. Ja właśnie dziś zrobiłam napad na Lidl i jego najnowszą sportową kolekcję damską. I mam masę ciuchów plus buty w sumie w cenie nieco wyższej niż 1 para legginsów markowych.
Normalnie kupuję wiele rzeczy w Decathlon - na narty, na rower i nie narzekam. Pewnie mam parę droższych rzeczy do zadań specjalnych, ale o ile nie potrzebujemy np. odzieży funkcyjnej na ekstremalne warunki to nie ma potrzeby przepłacać za coś co i tak jest dla każdego producenta robione tanio w Chinach, Tajlandii czy Indiach.
Ja jestem bardzo zadowolona bo mam teraz ciuchy sportowe i na teraz i na jesień.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Też myślę,że chodzi głównie o to aby takie ciuchy były przede wszystkim wygodne.Ja nie lubię "sieciówek",dlatego wolę "pogrzebać" gdzie indziej.Liczy się też jakość i trwałość ciuszka oraz to aby na treningu czuć się w tym komfortowo i wyglądać estetycznie.
Wygodę zapewnia głównie dobranie dobrego rozmiaru, a nie za małego co robi większość pań. Metka drogiej marki wcale nie zapewnia większej wygody. Wystarczy sprawdzić czasem kody fabryk-to te same miejsca produkcji co drogich rzeczy w Chinach, tylko do drogich rzeczy doszywana jest metka lub doprasowywane logo marki. I wsio. Magii żadnej w tym nie ma. Owszem bywają włókna do zadań specjalnych - jak np. do namiotów dla alpinistów na bardzo niskie temperatury, ale nie oszukujmy się. Większość sportowców- amatorów nie potrzebuje ani takiej odzieży funkcyjnej ani aż tak drogiego sprzętu. Jeśli chodzi o trwałość - wiadomo częstotliwość użytkowania, prania, rodzaj prania - właściwe środki do odzieży sportowej lub ich brak- to wpływa na trwałość ubrań sportowych. TŻ ma i wypasione firmowe koszulki markowe do biegania i tanie z Biedronki. Różnica w praktyce w użytkowaniu jeśli chodzi o komfort noszenia i trwałość praktycznie żadna. Na plus można ocenić tylko jedne jego krótkie spodenki o bardzo wysokiej oddychalności. Jeśli coś ma znaczenie to właśnie czasem wysoka oddychalność kurtek typu soft shell. Tu czasem warto zapłacić więcej. Podobnie z bielizną termiczną.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 07:11   #69
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

No ja kompletnie się nie zgadzam, że nie ma praktycznie różnicy pomiędzy dobrym ciuchem sportowym a ciuchem z deca , lidla itp.
Różnica jest kosmiczna w jakości tkanin, ich żywotności, komfortu użytkowania (np. prześwitywania na tyłku, w legginsach z deca czy lidla, cała siłka jest w stanie policzyć ząbki na lamówce majtek osoby ćwiczącej ) a przede wszystkim we właściwościach oddychających i zdolności odprowadzania potu od ciała oraz po prostu w uszyciu (kroje )
W koszulkach z lidla i z deca czyj się tak, jakby mnie folią spożywczą owinęli.
Jedyne co, to decatlon ma całkiem sensowną linię bokserek- te po niecałe 20 zeta. szału nie robią ale całkiem się sprawdzają. Polary decatlonowskie to jest dramat + śmierdzą uprane jak skunks..

Buty to w ogóle ciężko naet porównać. Mam 1 parę ekidenów z deca i 2pary biegowych z Lidla. leża i się po domu walają, nie bardzo da się nawet w tym chodzić

2 tygodnie temu skusiąłm się na promocję i kupiłąm stanik sportowy w tesco. po pierwsze musiałam przebrać kilkanaście żeby znaleźć w miarę prosto uszyty (każdy iiny był) po drugie okazało się że upociłam się w nim jak prosię+ jest żle skrojony- za wysoko pod pachami i poobcierałąm sobie ramiona o niego. :/ a dołożyłabym 30 zeta i miała stanik z outletu na kilka lat. :/


To ze cos jest produkowane w Chinach, nie oznacza ze ma z miejsca złą/taką sama jakość. Chiny jak wszędzie: tanio i bez nadzory produkuje się byle co, dobrze opłacone i nadzorowane produkuje się towar najwyższej jakości w fabrykach tak nowoczesnych ze oczko bieleje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 09:20   #70
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja mam sporo ubrań sportowych z Decathlonu i jestem z nich zadowolona. Nie jestem z nich mokra, ani nie czuję dyskomfortu. No ale wiadomo - każdy ma swoje odczucia.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 15:53   #71
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Też jak większość osób polecam Decatlon ale warto też moim zdaniem wyczekiwać ofert sportowych w Lidlu, a jeśli chodzi o bieliznę sportową to czasami w Kiku też są dobrej jakości rzeczy.
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 21:22   #72
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja zamawiam z neta ponieważ jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. Na zalando/domodi itd jest sporo promocji.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 12:31   #73
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Nike, Cardio Bunny
To pierwsze jak najbardziej polecam, i wcale nie jest drogie, ostatnio za leginsy dałam 90 zł
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 22:03   #74
kasiaolejnik76
Przyczajenie
 
Avatar kasiaolejnik76
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Głównie Lidl i Decathlon! Chociaż w lidlu to czasem trzeba niezły bieg urządzić do kosza by coś wyrwać!
kasiaolejnik76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:31   #75
EwaListowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez ap3 Pokaż wiadomość
Ja kupuję ciuszki sportowe w TK Maxx i od czasu do czasu w Decathlonie oraz na aliexpress ,a buty sportowe tylko firmowe, do innych nie mam zaufania....
O w TK Maxx ja tez czasem coś kupię. Zawsze to trochę taniej niż w firmowych sklepach danego producenta. Aliexpres musze wyprobowac.
EwaListowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 09:30   #76
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja staniki sportowe kupuję w TK Maxx. Ale po resztę ciuszków jeżdżę do decathlonu.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 06:44   #77
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez ap3 Pokaż wiadomość
Ja kupuję ciuszki sportowe w TK Maxx i od czasu do czasu w Decathlonie oraz na aliexpress ,a buty sportowe tylko firmowe, do innych nie mam zaufania....
ja też raczej w TK Maxxie ale zaciekawiłaś mnie tym aliexpress. jak z rozmiarami ciuchów sportowych z Ali? nie są jakieś kosmicznie inne niż europejskie? boje się że coś zamówię a okaże się że pasowałoby co najwyżej na moją młodszą siostrę
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 19:17   #78
Kriss10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 51
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

sklepy sportowe (głownie adidas) no i czasem sieciówki typu zara/hm. taki miszmasz
Kriss10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 09:05   #79
ap3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 62
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez mysweetbohemia Pokaż wiadomość
ja też raczej w TK Maxxie ale zaciekawiłaś mnie tym aliexpress. jak z rozmiarami ciuchów sportowych z Ali? nie są jakieś kosmicznie inne niż europejskie? boje się że coś zamówię a okaże się że pasowałoby co najwyżej na moją młodszą siostrę
Na aliexpress ostatnio kupowałam legginsy i przyszły idealne. Oczywiście ich rozmiarówka nie odpowiada naszej europejskiej, trzeba kupić o dwa rozmiary większe. Legginsy musiałam kupić w rozmiarze XL, normalnie noszę M. Zanim coś kupię to czytam opinię, dużo kobiet z europy tam kupuje i często sugeruje rozmiar, dodaje zdjęcia.
ap3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 20:54   #80
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Do jakichś zimowych wyczynów to Patagonia, Marmot, Burton. Ale Patagonia najlepsza.

Z butów Nike albo Adidas.

Ale tak na siłownię czy barre to właściwie jest mi wszystko jedno, byle nie prześwitywało. Mam kilka rzeczy z Lululemon, Alo Yoga, Splits59 i są fajne, ale nie wydałabym drugi raz tyle. Mam też kilka par tanich getrów i koszulek z Aliexpress i naprawdę różnica nie jest aż tak wielka.

Mam ochotę wypróbować zestawy Outdoor Voices bo są piękne
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:15   #81
EwaListowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Różnica w jakości może wystąpić jak się kupi najtańsza chińszczyznę, ale jak się trochę więcej zapłaci za noname to wyjdzie o wiele taniej niż markowe ciuchy, a jakość porównywalna.
EwaListowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:33   #82
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Mają świetne ceny i częste promocje Np. -20% na legginsy lub -10% na cały asortyment firmy Nike. Co ajkiś czas wchodze na ich stronę i łapię promocje

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2018-04-13 o 04:37
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 15:14   #83
opticalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Najlepsze w życiu legginsy kupiłam w sklepie internetowym cardiobunny, są jak druga skóra, naprawdę. Też bardzo mi się podobają te z gymglamour, ale jeszcze nie miałam okazji kupić także nie wiem jak z jakością, ale myślę że podobnie. Acha no i cardiobunny to polska marka więc myślę, że warto wspierać swoich
opticalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 12:58   #84
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

A ma ktoś doświadczenie z gymhero ?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 15:14   #85
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja myślę,że każdy wybiera po prostu wedle własnych upodobań i gustu.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 19:13   #86
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

ostatnio odzież na fitness zaczęłam kupować online a mój ostatni nabytek <reklama>
rewelacja

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-11-05 o 09:06
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 11:29   #87
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja unikam ubrań z hipermarketów ponieważ zazwyczaj psują się po kilku miesiącach. Ostatnio zamawiałam odzież termoaktywną do biegania w czasie jesieni/zimy z activsport.eu i jestem z niej zadowolona.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 12:22   #88
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Ja osobiście lubię robić zakupy przez internet, bo nie lubię męczyć się w przymierzalniach w sklepie, a można zawsze odesłać rzeczy.

Nawet męża przekonałam, bo jeśli robi się jedno zamówienie, to przesyłka bardziej się opłaca Nawet ostatnio wybraliśmy dla niego bardzo dobrej jakości ciuchy, a w tym koszulkę Columbia xxx - chyba tak się ten model nazywa. Jakość świetna miłą w dotyku i na siłownie sprawdza się jak znalazł. Bardzo polecam, bo materiał wygląda na bardzo wytrzymały.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-11 o 11:24 Powód: reklama
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 08:11   #89
eMartee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Jeśli chodzi o szorty i legginsy to od lat jestem wierna marce Reebok. wytrzymałe, materiał długo zachowuje swoje właściwości, no i świetne fasony, zwłaszcza modelujące sylwetkę przeszycia. Niedawno z polecenia koleżanki trafiłam na stronę xxx, gdzie była promocja na Reeboka właśnie. Sklep z fajną ofertą, tylko sportowe rzeczy. Z dostawą nie było problemów.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-11 o 11:23 Powód: reklama
eMartee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 13:34   #90
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

co sądzicie o cardio bunny?
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-11 12:20:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.