Silesia City Center - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 14:48   #61
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez lain
tlumy znikna, szczegolnie jak wybuduja jakies drugie CH to juz sie wszystkim znudzi. pamietam jak poszlam do galerii kazimierz dzien po otwarciu - bylo prawie pusto
Wiem ze te tłumy znikną ....ale pierwsze tygodnie to masakra
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:23   #62
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Silesia City Center

ceny powiedziałabym, że to rzecz względna. W SSC jest przeciez i monnari i hexeline a z drugiej strony Reserved czy Troll. Ale że i u mnie portfel mało zasobny to cierpie katusze wchodząc do Zary, Promodu czy Solara:-( Mam taką uwagę po ostatiej eskapadzie-dlaczego szerokie spodnice robione są dla kobiet powyżej 170? Jak się ma 165 to kiecki zamiast za kolano za połowę łydki. Ni przypiął ni przyłatał:-( Jeszcze jedna uwaga ECHo-szwalnia z Jaworzna a ceny momentami "solarowe". Niby dobre materiały, ale nie jakaś rewelacja!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:52   #63
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Silesia City Center

Z dala dziewczynk od chińskich knajpek w Silesi....moja kumpela była świadkiem zbiorowego przybywania ludzi w pewnym katowickim szpitalu na płukanie brzuszka
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:55   #64
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Silesia City Center

słyszałam też o tym. Ale jesli zgłodniejecie w czasie biegania po sklepach to proponuję North Fish- róznego rodzeje ryby, także w bułce z super sosami i dodatkami, także w bułce. Przetestowałyśmy z koleżanką
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:41   #65
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

A ja polecam lody w galce o smaku Nutelli
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:10   #66
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Silesia City Center

Uff...wczoraj byłam...co moge powiedzieć? Byłam w godzinach wzglednie wczesnych, wiec dzikich tłumów nie było. Co do sklepów - chodziłam 4 godziny, nawet cztery i pół i nie zdołałam wejść do wszystkich. Bardzo podobały mi sie rzeczy w Zarze - ten sklep ma identyczna zawartosc jak Zara w Pradze- pamietam, bo spedziałam w tamtejszej ponad 2 h na przymierzaniu, w katowickim wszytsko nawet wisi tak samo
Rozczarował mnie moj ulubiony Promod, Taly Weil równiez. Faktycznie, niektore butiki powalaja cenami - ale nie wchodze do takich gdzie byle zakiet kosztuje 1500
Jesli o zawartość chodzi podobały mi sie również reserved, camaieu, gorseteria, echo, bolero...Jestem rozczarowana sklepami z obuwiem. Co do jedzenia...juz wiem, czemu chinski boks był zamkniety North fish - potwierdzam, bardzo smaczne, całkiem znosne kalmary w ciescie
Mam zastrzezenia do obsługi w niektorych sklepach, ale to inna historia albo napisze: w jednym sklepie facet z łacha idzie mi poszukac kurtki, ktora nie jest brudna na rekawie, w innym dziewczatko lat na oko 18 wyraznie zaciagajac po slasku od wejscia "wali" do mnie na "ty", co normlanie az tak mnie nie drazni, ale w tym wypadku podniosło mi cisnienie.
W innym sklepie...ekspedientka była tak niesmiała oosba, ze rumieniła sie przy kazdym zadanym pytaniu i mruczala cos pod nosem.
Kupiłam sobie kurtkę i sweter...kurtka jest chyba za duża a sweter przestał mi się podobać
Jedyny plus- kupiłam mleczko do demakijazu erisa w promocji za 9, 99

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-11-30 o 21:28
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 13:43   #67
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Silesia City Center

a czy na "ty" to w Housie? Nie znosze tego. Nie mam 18 lat i nie lubię kiedy sprzedawcy ledwo co po szkole srednie tak się zwracają do mnie. Ja cieszę się ze sklepu Gatty, Tally Weijl-malutkie. Denerwuje mnie nachalność ekspedientek. Ledwo wejdę do sklepu a już słyszę czego szukam-NIE WIEM. Klienta powinno siędyskretnie obserwować i dopiero po chwili podejść. Lubię mieć pojęcie co w ogóle jest w danym sklepie. Ale to już wina tych co je szkolą. Szkoda mi tylko, że kasy nie ma więcej. Powód? Sklep z obuwiem Hego's.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 14:11   #68
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Silesia City Center

nie znoszę natretnych ekspedientek - o co im chodzi, ubrania mają czujniki zresztą i tak nie jestem złodziejką a baba łazi za mną jak opętana
natomias jesli chodzi o zwracanie sie na ty - nie jestem pelnoletnia wiec mnie to nie dotyczy. Natomiast kiedy koles kilka lat starszy ode mnie mowi do mojej mamy 'narazie' to nie wiem czy mam sie smac czy płakac
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:58   #69
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Silesia City Center

Dziś zawitałam tam ponownie, chciałam kupić jeansy, bluzkę (coś na imprezę – NIE na ramiączkach!!!!) i małą torebkę. Kupiłam tylko torebkę z greenpoint’a Doznałam szoku, że w ponad 100 sklepach z ciuchami nie znalazłam ani fajnych jeansów ani czarnej bluzeczki na SZERSZYCH ramiączkach . No i fakt braku spódnic jeansowych też mnie zdziwił, była jedna, ale cena 209zł mnie tylko rozbawiła. Przeszukanie sklepów (nie wszystkich) zajęło mi prawie 4 godz.
Ciekawy sklep – Bershka - nie znałam wcześniej
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:38   #70
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Ananke
Dziś zawitałam tam ponownie, chciałam kupić jeansy, bluzkę (coś na imprezę – NIE na ramiączkach!!!!) i małą torebkę. Kupiłam tylko torebkę z greenpoint’a Doznałam szoku, że w ponad 100 sklepach z ciuchami nie znalazłam ani fajnych jeansów ani czarnej bluzeczki na SZERSZYCH ramiączkach . No i fakt braku spódnic jeansowych też mnie zdziwił, była jedna, ale cena 209zł mnie tylko rozbawiła. Przeszukanie sklepów (nie wszystkich) zajęło mi prawie 4 godz.
Ciekawy sklep – Bershka - nie znałam wcześniej
Eh...dzinsów to ja tez szukałam I dupa.pl...co do natretnych ekspedientek...nawet je rozumiem, sa nowe, chca się wykazac. No i przede wszystkim firma ma pewnie taka "politykę" dbania o klienta. Czyli nawet jak dziewczynę nic nie obchodzi czego szukasz, czy chcesz zeby Ci pomoc itd bo ja nogi bola od ciagłego stania, miesnie drza od kilkugodzinnego, sztucznego usmiechu itd. to musi sie zapytać, bo szef/szefowa tak sobie zyczy.
Mnie juz te "dzieńdobrywczymmogepomóc " od samych drzwi nie przeszkadza, po prostu mówię, ze poradzę sobie sama, a w razie czego podejde i tyle. Gorzej jak laseczka traci rozeznanie i 5 razy do mnie podbiega i pyta o to samo w przeciagu 3 minut..
Oczywiscie są ekspedientki, które porafia pytac z wiekszym lub mniejszym wdziekiem - ale chyba zalezy to od osoby. Bardzo mile obsłuzyła mnie pani w Bolero ( mimo, ze w koncu nic nie kupiłam) natomiast ta z mówieniem na "ty" mało nie otrzymała feedbacku Szczerze mówiac nie wiem, czy to było w hausie, czy w cropptown czy może w greenpoincie

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-11-30 o 21:26 Powód: cos mi tu ucina..;)
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:45   #71
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Marilyn
...natomiast ta z mówieniem na "ty" mało nie otrzymała feedbacku Szczerze mówiac nie wiem, czy to było w hausie, czy w cropptown czy może w greenpoincie
pewnie w Housie oni tam wszystkim mówią na "ty" we wszystkich sklepach tej sieci tak jest.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 18:57   #72
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Silesia City Center

Heh bylam tam w czwartek- dzien przed otwarciem. Wprawdzie tlumow nie bylo ale sklepow z fajnymi ciuchami tez nie jest TAAAK duzo :/ Raczej na jeden sklep przypada kilka fajnych kaskow, choc po czwartku to ja wogole niewiem czy tam cos fajnego zostalo <lol> Co do cen to nie przesadzajcie- jest mnostwo tanich sklepow !!! Bylo pare ktore mozna zaliczyc do drogich, troche tych sredniej klasy ale reszta przeciez to tanie sklepy sa np. new yorkery, diversy, ravely, housy, reportey itp. to raczej nie grzesza cenami prawda ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:01   #73
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez mania19
Heh bylam tam w czwartek- dzien przed otwarciem. Wprawdzie tlumow nie bylo ale sklepow z fajnymi ciuchami tez nie jest TAAAK duzo :/ Raczej na jeden sklep przypada kilka fajnych kaskow, choc po czwartku to ja wogole niewiem czy tam cos fajnego zostalo <lol> Co do cen to nie przesadzajcie- jest mnostwo tanich sklepow !!! Bylo pare ktore mozna zaliczyc do drogich, troche tych sredniej klasy ale reszta przeciez to tanie sklepy sa np. new yorkery, diversy, ravely, housy, reportey itp. to raczej nie grzesza cenami prawda ???
To akurat kwestia subiektywna, dla mnie te sklepy są dwu-trzykrotnie za drogie
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:44   #74
zuczka
Raczkowanie
 
Avatar zuczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: Silesia City Center

Hej,
Ja byłą w tygodniu, około godziny 20.00, to tylko godzinkę zdążyłam pobiegać i zobaczyć, jakie sklepy są.Ale tak na pierwszy rzut oka nic mnie nie powaliło. Jednak nie udało mi się przed zamknięciem dotrzeć do Telly, czy Esprita.
W każdym razie jutro robię drugie podejście
Pewnie będą dzikie tłumy... i pewnie parę z Was też tam się znajdzie
Życzę wieć udanych zakupów.
Pozdrawiam
zuczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:50   #75
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Silesia City Center

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:25
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:10   #76
zielona-oliwka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar zielona-oliwka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 86
GG do zielona-oliwka
Dot.: Silesia City Center

Pomimo tego, że wczoraj był Dzień Bez Kupowania pojechałam do SCC na zakupy. Niestety po ponad 5 godzinach łażenia po centrum nic sobie nie kupiłam. I szczerze mówiąc jestem rozczarowana. Nie podoba mi się parterowy układ sklepów. Uważam, że ich dobór też zbytnio nie jest trafiony- zwykłe przeciętne markowe butiki, które można spotkać na deptaku w każdym większym mieście. Nie podobająmi się też kafejki z oszklonymi ścianami, nie ma w nich w ogóle intymności. Wydaje mi się, że galerie warszawskie są lepiej rozplanowane.
zielona-oliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 12:51   #77
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Silesia City Center

nie orientujecie się czy wieczorami są tam nadal takie tłumy??
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 20:55   #78
zuczka
Raczkowanie
 
Avatar zuczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: Silesia City Center

Ja byłam w pierwszym tygodniu wieczorem i było bardzo znośnie,więc nie sądzę aby teraz były tam tłumy. tylko trzeba mieć na względzie fakt, że większość sklepów zamykają o 21.00, więc trzeba wybrać się odpowiednio wcześniej.
Pozdrawiam
zuczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 21:33   #79
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez tricomi
nie orientujecie się czy wieczorami są tam nadal takie tłumy??
No ja byłam dzisiaj ok. 19 do 21 i powiem że tłumów nie było. Ogólnie wrażenia pozytywne poza niektórymi cenami naprawdę "targowych" ciuchów (bez obrazy )
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 16:27   #80
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Silesia City Center

Takim ktore mówią na Ty też tak mówcie
Swoją drogą wkurzające są ekspedientki w sklepach niektorych
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:24   #81
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Silesia City Center

Byłam..nieziemsko dużo miejsca, dużo przecen było teraz, ale..zmęczyłam się chodzeniem :P
Cudowna fontanna tam jest, super most!!! Bombastyczie!!
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:35   #82
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Eh...dzinsów to ja tez szukałam I dupa.pl...co do natretnych ekspedientek...nawet je rozumiem, sa nowe, chca się wykazac. No i przede wszystkim firma ma pewnie taka "politykę" dbania o klienta. Czyli nawet jak dziewczynę nic nie obchodzi czego szukasz, czy chcesz zeby Ci pomoc itd bo ja nogi bola od ciagłego stania, miesnie drza od kilkugodzinnego, sztucznego usmiechu itd. to musi sie zapytać, bo szef/szefowa tak sobie zyczy.
Mnie juz te "dzieńdobrywczymmogepomóc " od samych drzwi nie przeszkadza, po prostu mówię, ze poradzę sobie sama, a w razie czego podejde i tyle. Gorzej jak laseczka traci rozeznanie i 5 razy do mnie podbiega i pyta o to samo w przeciagu 3 minut..
Oczywiscie są ekspedientki, które porafia pytac z wiekszym lub mniejszym wdziekiem - ale chyba zalezy to od osoby. Bardzo mile obsłuzyła mnie pani w Bolero ( mimo, ze w koncu nic nie kupiłam) natomiast ta z mówieniem na "ty" mało nie otrzymała feedbacku Szczerze mówiac nie wiem, czy to było w hausie, czy w cropptown czy może w greenpoincie
Niedawno byłam w Plejadzie wchodze do Housa a tu podskakuje do mnie taki młodzieniec z jakieś 20 lat i pyta się czego szukam a ja na to grzecznie "dziękuje,oglądam" bo jestem już przygotowana na takie pytania w tym sklepie,bo ledwie wchodze a ktoś zaraz pyta czego szukam Obeszłam go i ide do innej półki ze spodniami, a on do mnie "jaki numer spodni chcesz".Wkurzyłam się troche i udałam ze nie słysze,a on wtedy do mnei wypalił "Coś mała nie jesteś dzisiaj zbytnio rozmowna" :eek!: Wyszłam ...
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:02   #83
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Silesia City Center

Ale najgorsza byla muzyka w okresie swiatecznym!!!
Pracuje w silesi i ciesze sie z tego, ale jak mi przed swietami zaczeli te swiateczne przyspiewki puszczac, to mi swieta uszami zaczely wychodzic
Co pol godziny ta sama plyta od poczatku......i tak przez 11 godzin dziennie
Po swietach wydawalo mi sie ze jest rzeczywiscie po swietach...ale gdziez tam!!! Dalej to samo beznadziejstwo saczylo sie z glosnikow

Ogolnie sklepy sa dla mnie troche za drogie, ale teraz jest mnostwo fajnych przecen, w koncu to styczen

PS. Ciekawe ile Kolezanek - Wizazanek mija mnie w silesi?
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:09   #84
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Silesia City Center

Gusia2120, a gdzie dokładnie pracujesz, jeśli można wiedzieć?
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:24   #85
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Silesia City Center

Czy ktoś się orientuje w promocjach w Superpharmie?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:18   #86
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Selina
Gusia2120, a gdzie dokładnie pracujesz, jeśli można wiedzieć?
Nie robie z tego zadnej tajemnicy, ale wole zostac troszke anonimowa
powiem tylko ze na Zabrzanskiej
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:22   #87
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez kamaO
Czy ktoś się orientuje w promocjach w Superpharmie?
Wg mnie tam jest bardzo drogo, przynajmniej jesli chodzi o dzial z kosmetykami Ale apteka ma swietne ceny No i mozna samemu pobuszowac w preparatach bez recepty, co w zwyczajnej aptece nie jest mozliwe

Nie jestem pewna, czy dzial z art. kosmetycznymi tez nalezy do Superpharmie
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:58   #88
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Silesia City Center

Wiem, dlatego chciałabym się dowiedzieć co aktualnie mają w promocji (w aptece właśnie - dermokosmetyki)
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:42   #89
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Thumbs up Dot.: Silesia City Center

W SCC jest extra Polecam F wszystko - sklepy, restauracje a nawet kono w jednym miejscu

O zapomnialam Koniecznie wpadnijcie do CHATEAU BLANC na goraca czekolade Pysznosci
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:51   #90
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Silesia City Center

no no widze ze moj sklep sie ladnie prezentuje na slasku
http://www.silesiacitycenter.com.pl/...asp?param=1107
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.