Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 16:33   #1231
edytaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Jestem super zadowolona z tej nowej serii Dove. Moje włosy są po umyciu super błyszczące i nawilżone. Nie mam problemu z rozczesaniem ich, co często mi się zdarza. Plusem tych kosmetyków jest ich lekka konsystencja, dzięki której włosy nie są obciążone.
__________________
edytaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 20:18   #1232
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja testuję Dove Youthful Vitality po kilku dniach stosowania mogę napisać tyle;
*zapach - bardzo ładny, delikatny, długo utrzymuje się na włosach,
*konsystencja - gęsta, kosmetyki bardzo wydajne, szampon dobrze się pieni, odżywka i krem BB łatwo nakłada
*działanie, włosy po użyciu całej serii kosmetyków Dove Youthful Vitality są mocne, gładkie, błyszczące, a przede wszystkim dobrze się układają
* opakowanie; ładne estetyczne, umożliwiające dobre dozowanie kosmetyku

minus to jeden taki, że włosy nie utrzymują tak długo świeżości jak po szamponach bez SLS a mam cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy, które muszę myć codziennie.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:33   #1233
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Witam serdecznie jestem posiadaczką długich i cienkich włosów oraz mam przyjemność testować serię Dove do włosów cienkich i pozbawionych objętości Dziś był mój "pierwszy raz". W ruch poszły: szampon, odżywka oraz suflet. Pierwsze wrażenia (a jestem bardzo wymagająca włosomaniaczką):
- piękne i poręczne opakowania (pierwszy raz spotykam się z szamponem i odżywką w tubce), bardzo fajnie dzięki temu aplikuje się na włosy zarówno szampon jak i odżywkę,
- nałożyłam na włosy bardzo małą ilość zarówno szamponu jak i odżywki, a szampon świetnie się pienił, zaś po odżywce (a może po tym duecie) włosy się wspaniale rozczesały. Z tym ostatnim mam zawsze ogromny problem.
- delikatny i bardzo przyjemny zapach

Suflet zastosowałam na mokre włosy. Przyznam, że narazie jeszcze mam wilgotne, ale mam wrażenie, że włosy są bardziej uniesione u nasady i nie wyglądam jak zmokła kura
Z racji tego, że włosy myję co dwa dni, toteż w środę w ruch pójdzie maseczka
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2014-11-10 o 21:35
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 09:28   #1234
bbo
Przyczajenie
 
Avatar bbo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 12
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Linia Dove YOUTHFUL VITALITY, którą testuję spełnia moje oczekiwania. Szampon i odżywka spisują się doskonale.
Ale największą zagadką był dla mnie Krem BB do włosów dojrzałych. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką formą kosmetyku. Jest to produkt wielozadaniowy. Zastępuje odżywkę bez spłukiwania, sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Skutecznie też je regeneruje. Kolejna zaleta to ułatwianie stylizacji fryzury, a także ochrona przed szkodliwym działaniem suszarki, lokówki czy prostownicy. Przy tym nie obciąża włosów i nie sprawia, że czuję jakby były przetłuszczone, co często zdarza się przy wykorzystaniu odżywki bez spłukiwania.
Polecam jej wypróbowanie!
bbo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:35   #1235
rywalka
Przyczajenie
 
Avatar rywalka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

a jednak!!!!
wczoraj późnym popołudniem w moje ręce trafiła paczka z Dove Pure Care Dry Oil!!!! użyłam wczoraj wieczorem i jestem zachwycona!!!
przede wszystkim bałam się użyć olejku bo byłam pewna że przetłuści włosy... ale nic z tego!!! są miękkie i puszyste!!!
naprawdę rewelacyjna seria!!!!


rywalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:28   #1236
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez edytaa91 Pokaż wiadomość
Jestem super zadowolona z tej nowej serii Dove. Moje włosy są po umyciu super błyszczące i nawilżone. Nie mam problemu z rozczesaniem ich, co często mi się zdarza. Plusem tych kosmetyków jest ich lekka konsystencja, dzięki której włosy nie są obciążone.

a którą serię testujesz?
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:49   #1237
kamilka968
Raczkowanie
 
Avatar kamilka968
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 30
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Biorąc pod uwagę fakt, że na ogół brakuje mi czasu, starcza mi go jedynie na umycie włosów szamponem - co też najpierw i jedynie uczyniłam. Zapach po otworzeniu tubki zachęcający. Wystarczyła niewielka ilość szamponu na moje długie włosy żeby spienić je na całej długości.

Już po samym umyciu, włosy były delikatniejsze w dotyku - co wydawało mi się bez odżywki niemożliwe - a jednak!

Po wysuszeniu suszarką, włosy nie puszą się, nie elektryzują - a o tej porze roku jest to u mnie standardem - łaaaaadnie pachną! Zupełnie jakbym wyszła z salonu fryzjerskiego! Lśnią i mają pełnię blasku.

Olejki zawarte w produkcie naprawdę nie obciążają włosów, co jest MEGA WIELKIM WOOOW!
[do tej pory próbowałam różnych szamponów z olejkami ale włosy już podczas suszenia suszarką były obciążone u nasady i takie tłustawe]

Szampon wielki +
__________________
kamilka968 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 12:06   #1238
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

testuję serię O&M, ale czytając wasze wrażenia mam mega ochotę na wypróbowanie serii Pure Care Dry Oil.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 07:31   #1239
rywalka
Przyczajenie
 
Avatar rywalka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez memos Pokaż wiadomość
testuję serię O&M, ale czytając wasze wrażenia mam mega ochotę na wypróbowanie serii Pure Care Dry Oil.
wypróbuj koniecznie!!!
polecam

rywalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 10:46   #1240
ALM007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Polecam Wam stoswanie, jeżeli macie czas, odżywki nawilżajacej poprzez trochę dłuższe jej przetrzymanie na włosach. Ja nakładam odżywkę na włosy, następnie owijam je folią i ręcznikiem, trzymam od 10 min. do pół h. Efekt super
__________________
ALM007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 17:24   #1241
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Kolejne testowanie za mną, użyłam szamponu O&M i sprayu jednak efekt był mniej spektakularny niż wcześniej (włosy nie były już takie miłe w dotyku i wygładzone). Następnym razem użyję koniecznie suflet, on potrafi zdziałać cuda
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 08:03   #1242
novaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

po 3 użyciach kosmetyków Dove do włosów suchych takie są moje odczucia: olejek - rewelacja! super zapach, lekki, nie skleja i nie obciąża włosów
odżywka- przeciętna, dobrze spełnia swoje zadanie, włosy są gładsze i dobrze się rozczesują, natomiast szampon wg mnie niezbyt dobrze się pieni...
Ogólnie jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam podczas stosowania tych kosmetyków
__________________
novaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:04   #1243
luna341
Przyczajenie
 
Avatar luna341
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 15
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Nareszcie moje włosy przestały sie puszyć.Seria do włosów dojrzałych bardzo przypadła mi do gustu pod zgledem działania jaki i zapachu.Czuje jedynie lekkie obciązonie po stosowaniu kremu BB ,musze czesciej myc włosy ale coś za coś,Pozbyłam sie puszenia i włosy lepiej sie układają
luna341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 11:25   #1244
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Kolejne testowanie za mną, użyłam szamponu O&M i sprayu jednak efekt był mniej spektakularny niż wcześniej (włosy nie były już takie miłe w dotyku i wygładzone). Następnym razem użyję koniecznie suflet, on potrafi zdziałać cuda
O tak! Suflet i u mnie jest na pierwszym miejscu.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 18:33   #1245
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez novaaaa Pokaż wiadomość
po 3 użyciach kosmetyków Dove do włosów suchych takie są moje odczucia: olejek - rewelacja! super zapach, lekki, nie skleja i nie obciąża włosów
odżywka- przeciętna, dobrze spełnia swoje zadanie, włosy są gładsze i dobrze się rozczesują, natomiast szampon wg mnie niezbyt dobrze się pieni...
Ogólnie jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam podczas stosowania tych kosmetyków
Mam takie same odczucia, olejek nie obciąża ale za to szampon sprawia że na drugi dzień włosy są oklapnięte. Na pewno go zużyje ale wiąże się to z częstszym myciem włosów.
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 22:48   #1246
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Doti1987 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia, olejek nie obciąża ale za to szampon sprawia że na drugi dzień włosy są oklapnięte. Na pewno go zużyje ale wiąże się to z częstszym myciem włosów.
W moim przypadku szampon sprawdza się rewelacyjnie. Włosy po nim są lekkie i puszyste, a odżywka niestety je trochę zbyt obciąża
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 05:57   #1247
joannaolga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez memos Pokaż wiadomość
O tak! Suflet i u mnie jest na pierwszym miejscu.
Dziewczyny, czym jest suflet?

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Olejek jest numerem 1 na świecie. Jeżeli użyje go z cała seria lub kosmetykami oddającymi objętości - moge myć włosy wieczorem i cały następny dzien sa bajecznie miękkie lekkie i piękne ! Nie miałam wczesniej takiej sytuacji, zeby włosy umyte wieczorem wyglądały na drugi dzien lepiej od tych umytych rano. Zaoszczędziłam czas, włosy układają sie przepięknie bez szczotek gorących, nie puszą się i są sypkie. Mistrzostwo! Olejek najlepszym przyjacielem kobiety
__________________
joannaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:24   #1248
bbo
Przyczajenie
 
Avatar bbo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 12
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja testuję serię do włosów dojrzałych i również jestem bardzo pozytywnie zaskoczona łatwością z jaką rozczesuję włosy. Mam półdługie do ramion i nieraz zdarzało się, że szampon je splątał. Zwłaszcza taki, który mocno się pieni, a Dove do takich należy. Jednak odżywka działa cuda! Rozczesywanie to przyjemność. Wkładam grzebień we włosy i nie zatrzymuje się ani na chwilę. Włosy gładkie jak jedwab.
Polecam tym dziewczynom, które miały problem ze splątanymi w czasie mycia pasmami. To już nie musi być problem.
bbo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 15:42   #1249
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja dziś specjalnie umyłam włosy innym szamponem niż Dove i powiem Wam, że jest różnica. Dove naprawdę świetnie działa jeśli chodzi o uniesienie włosów.. Nie jest to może efekt WOW, ale zawsze jakiś efekt jest Na pocieszenie skorzystałam dziś ze spayu Dove linii O&M. Zawsze coś
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 19:50   #1250
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez joannaolga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym jest suflet?
Suflet jest z serii Oxygen&Moisture i jest to po prostu maska do włosów
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:43   #1251
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Ja dziś specjalnie umyłam włosy innym szamponem niż Dove i powiem Wam, że jest różnica. Dove naprawdę świetnie działa jeśli chodzi o uniesienie włosów.. Nie jest to może efekt WOW, ale zawsze jakiś efekt jest Na pocieszenie skorzystałam dziś ze spayu Dove linii O&M. Zawsze coś
Jestem tego samego zdania, chociaż testuję serię Dry Oil. Włosy są odbite od skóry głowy, miękkie i lekkie pomimo wysoko w składzie olejków szampon jest jak najbardziej na plus
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:44   #1252
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

I niestety jak umyłam włosy innym szamponem wczoraj to dziś już są tłuste (ta nieszczęsna grzywka... ) Wracam z podkulonym ogonem do Dove..
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 16:25   #1253
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Wprawdzie nadal myję włosy co 2 dni, ale drugiego dnia czuję, że są świeższe niż przy poprzednim szamponie. Ale nie tak świeże by myć jeszcze dzień później niestety...
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:44   #1254
pani w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

moje włosy po kilku uzyciach są bardzo błyszcząse- nie muszę ich traktować szamponetką koloryzujacą tak często!!!
__________________
pani w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:56   #1255
angelika199074
Przyczajenie
 
Avatar angelika199074
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z Krakowa :)
Wiadomości: 3
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Jak pielęgnować koloryzowane włosy? Z pomocą przyjdą nam produkty przeznaczone do włosów farbowanych, które dzięki odpowiednim składnikom nie wypłukują kolorów, wręcz przeciwnie nadają mu blask i pozwalają nim cieszyć się na dłużej.

Jak pielęgnować puszące się włosy? Tu jest dopiero problem! Choć na rynku mamy wiele kosmetyków zapobiegających puszeniu się włosów, to wiele z nich nie przynosi pożądanych efektów. Tutaj zdecydowanie stawiam na naturalne metody. Dawniej nie było tak wielu preparatów pielęgnujących, a mimo wszystko nasze babcie, prababcie miały piękne, mocne i zdrowe włosy! Na puszące zdecydowanie polecam domowe płukanki, szczególnie z wody gazowanej lub octu jabłkowego (na prawdę działa i pomaga)! A także własnoręcznie przygotowaną odżywkę do włosów z majonezu i awokado, dzięki której włosy pięknie się układają i zachwycają blaskiem
__________________
angelika199074 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:00   #1256
Boska Andzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Pytanie do dziewczyn, które dostały do przetestowania szampon Youthful Vitality jakie są Wasze wrażenia? Ja już kolejny raz myłam nim włosy i jest super ! Tyle tylko, że się przetłuszczają szybko, ale efekt odżywienia mega super sprawa!

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kiwi123kiwi123 Pokaż wiadomość
Wprawdzie nadal myję włosy co 2 dni, ale drugiego dnia czuję, że są świeższe niż przy poprzednim szamponie. Ale nie tak świeże by myć jeszcze dzień później niestety...
zgadzam się mi też na długo nie starcza mycie, ale to chyba przez efekt odżywienia dzięki temu włoski są mega błyszczące i ten zapach...rewelacja !
__________________
Boska Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:03   #1257
angelika199074
Przyczajenie
 
Avatar angelika199074
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z Krakowa :)
Wiadomości: 3
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Jeśli chodzi zaś o moje wrażenia z testów Dove, są one jak najbardziej pozytywne. Miałam okazję testować produkty Dove z serii O&M i przyznam szczerze, iż jestem bardzo zadowolona z ich działania. Zarówno szampon, jak i odżywka doskonale oczyszczają włosy i nadają im zdumiewającej objętości. Za sprawą sufletu, którego funkcja zbliżona jest do maski, moje włosy są odpowiednio nawilżone, delikatne w dotyku i odżywione. Mniej się łamią i mniej wypadają. Niemniej moje serce skradł spray do włosów, dzięki któremu cieszę się bujną i idealnie ułożoną fryzurą przez cały dzień. Cała seria jest na 6
__________________
angelika199074 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:59   #1258
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
I niestety jak umyłam włosy innym szamponem wczoraj to dziś już są tłuste (ta nieszczęsna grzywka... ) Wracam z podkulonym ogonem do Dove..
Ja też zauważyłam, ze po Dove moje włosy nie przetłuszczaja się tak szybko.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 09:26   #1259
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Suflet jest z serii Oxygen&Moisture i jest to po prostu maska do włosów
Ale fajny pomysł, żeby nazwać maskę sufletem
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 13:50   #1260
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

A moje włosy po szamponie dove po kilku godzinach są juz przetłuszczone . Chyba moje wlosy za bardzo przyzwyczaily sie do zwyklych szamponów .
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.