Randki przez Internet cz. 4. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-29, 20:21   #1411
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam pytanie Jak ktoś jest na zielono to był niedawno aktywny albo jest teraz , a jak nie ma w ogóle oznaczonej aktywności czy można sobie np. wykupić bycie niewidocznym dla innych ?


W ogóle korzystał ktoś z dodatkowych opcji płatnych, warto z czegoś skorzystać ?


Chodzi oczywiście o Tindera.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-01-29 o 20:27
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:02   #1412
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 817
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Mam pytanie Jak ktoś jest na zielono to był niedawno aktywny albo jest teraz , a jak nie ma w ogóle oznaczonej aktywności czy można sobie np. wykupić bycie niewidocznym dla innych ?


W ogóle korzystał ktoś z dodatkowych opcji płatnych, warto z czegoś skorzystać ?


Chodzi oczywiście o Tindera.
Zielony znaczek to jak na messenger, ktoś jest "online", może być w tle, nie tyle przeglądając aplikację, co mając uruchomioną i dostając powiadomienia/wyświetlając się innym.
Na premium jest opcja ukrywania profilu, tak aby można było przeglądać inne a samemu się nie wyświetlać, ukrywanie wieku, możliwość zmiany lokalizacji w którym się będzie wyświetlanym/przeglądało profile.


Co do samego premium, jak już warto to chyba bardziej dla mężczyzn :P Kobietom lików nie brakuje, tylko problem trafić wśród nich na kogoś rozsądnego to większe wyzwanie.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:19   #1413
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Straszny się z tego robi stalking właściwie jakie ma to znaczenie, czy ktoś jest teraz online czy nie, może odczytał z ciekawości twoją wiadomość ale jest w pracy albo w sklepie i już nie zdążył od razu odpisać. Nie ma sensu aż tak się sugerować aktywnością online
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:23   #1414
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Straszny się z tego robi stalking właściwie jakie ma to znaczenie, czy ktoś jest teraz online czy nie, może odczytał z ciekawości twoją wiadomość ale jest w pracy albo w sklepie i już nie zdążył od razu odpisać. Nie ma sensu aż tak się sugerować aktywnością online
Albo ma cały czas status aktywny, nawet jeżeli śpi. Nie każdy wyłącza, czy się przełącza.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 17:19   #1415
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Zielony znaczek to jak na messenger, ktoś jest "online", może być w tle, nie tyle przeglądając aplikację, co mając uruchomioną i dostając powiadomienia/wyświetlając się innym.
Na premium jest opcja ukrywania profilu, tak aby można było przeglądać inne a samemu się nie wyświetlać, ukrywanie wieku, możliwość zmiany lokalizacji w którym się będzie wyświetlanym/przeglądało profile.


Co do samego premium, jak już warto to chyba bardziej dla mężczyzn :P Kobietom lików nie brakuje, tylko problem trafić wśród nich na kogoś rozsądnego to większe wyzwanie.

Dzięki za wyjaśnienie

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Straszny się z tego robi stalking właściwie jakie ma to znaczenie, czy ktoś jest teraz online czy nie, może odczytał z ciekawości twoją wiadomość ale jest w pracy albo w sklepie i już nie zdążył od razu odpisać. Nie ma sensu aż tak się sugerować aktywnością online
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Albo ma cały czas status aktywny, nawet jeżeli śpi. Nie każdy wyłącza, czy się przełącza.

Sorry, ale nie wiem o co Ci chodzi, zapytałam z ciekawości, a Ty już dopisujesz całą historię.


Ogólnie to się mocno zraziłam do portali randkowych i uważam, że nikogo wartościowego tam się raczej nie pozna.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 18:01   #1416
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
W ogóle korzystał ktoś z dodatkowych opcji płatnych, warto z czegoś skorzystać ?


Chodzi oczywiście o Tindera.
Ja wykupiłam kiedyś płatną opcję, bo nie chciało mi się przerzucać tych wszystkich profili Dzięki płatnej opcji mogłam zobaczyć kto mnie "polajkował" i mogłam "odlajkować" te profile, które mnie zainteresowały. Z innych płatnych opcji nie korzystałam.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 18:56   #1417
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
I jak to wyglada, bo nie potrafię sobie tego wyobrazić? Kiedyś wpisywało się jakieś dane np miasto i wyskakiwały randomowe nr gg, stad tez wzięło się „hej, poklikamy!”

Teraz wszystko odbywa się za pomocą losowania. Losujesz, system was paruje, jeżeli jedno z was się odezwie, to nawiązujecie kontakt, jeżeli tobie nie spodoba się jego profil, a jemu twój, to każde losuje dalej. Możesz też zacząć rozmowę z wylosowanym profilem i losować dalej, w ten sposób w ciągu 5 minut możesz zacząć rozmowę ze 100 profilami, które ci się spodobały - teoretycznie oczywiście
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-30, 19:01   #1418
Eve_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 21
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość


W ogóle korzystał ktoś z dodatkowych opcji płatnych, warto z czegoś skorzystać ?


Chodzi oczywiście o Tindera.
Moim zdaniem to bez sensu, jesli jesteś kobietą

Po pierwsze - faceci lajkują bardzo dużą ilość kobiet, zazwyczaj mam jakieś 90% odwzajemnionych lajków, co za tym idzie profile, które mnie polubiły pokrywałyby mi się w dużej mierze z ogółem profili w zaznaczonym promieniu

Po drugie - bardzo wielu facetów ma wykupione konto premium i przegląda tylko profile kobiet, które ich polubiły, więc jeśli robiłabyś to samo samo, to te zbiory nigdy nie miałyby częsci wspolnej

Same straty

Edytowane przez Eve_M
Czas edycji: 2023-01-30 o 19:02
Eve_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-12, 23:19   #1419
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Zaczęłam pisać z gościem, który spodobał mi się ze zdjęcia (jak przeszliśmy na ig, okazało się, że wybrał bardzo korzystne zdjęcie ) i właśnie od pół godziny ze szczegółami opisuje mi, jak wygląda jego praca, chociaż o to nie zapytałam nawet. Nie rozmawialiśmy na żaden inny temat, nie zadał mi ani jednego pytania - pisze po prostu monolog o swojej pracy. Stale robię sobie nadzieję, że warto wrócić na portale randkowe i stale zderzam się z rzeczywistością :p
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 00:34   #1420
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Zaczęłam pisać z gościem, który spodobał mi się ze zdjęcia (jak przeszliśmy na ig, okazało się, że wybrał bardzo korzystne zdjęcie ) i właśnie od pół godziny ze szczegółami opisuje mi, jak wygląda jego praca, chociaż o to nie zapytałam nawet. Nie rozmawialiśmy na żaden inny temat, nie zadał mi ani jednego pytania - pisze po prostu monolog o swojej pracy. Stale robię sobie nadzieję, że warto wrócić na portale randkowe i stale zderzam się z rzeczywistością :p
Stysiu, a nie możesz mu przerwać? Musisz trochę popracować nad asertywnością. Napisz mu po prostu "okej, widzę że to ważny dla Ciebie temat, ale może POROZMAWIAJMY o czymś innym". Jeżeli zareaguje w porządku, to fajnie, jeżeli nie - zablokuj dziada i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 08:00   #1421
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Zaczęłam pisać z gościem, który spodobał mi się ze zdjęcia (jak przeszliśmy na ig, okazało się, że wybrał bardzo korzystne zdjęcie ) i właśnie od pół godziny ze szczegółami opisuje mi, jak wygląda jego praca, chociaż o to nie zapytałam nawet. Nie rozmawialiśmy na żaden inny temat, nie zadał mi ani jednego pytania - pisze po prostu monolog o swojej pracy. Stale robię sobie nadzieję, że warto wrócić na portale randkowe i stale zderzam się z rzeczywistością :p

Niestety, ale raczej nikogo sensownego na portalach się nie pozna. Po wielu przebojach i nieprzyjemnych sytuacjach, ja już straciłam nadzieję.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 10:19   #1422
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja ostatnio założyłam Tindera pierwszy raz i byłam tam 10 dni (wiem, szybko się poddałam). Spotkałam się z dwoma facetami. Z pierwszym nie zaiskrzyło, a drugi zachowywał się bardzo desperacko. Byłam umówiona z trzecim, ale usunął matcha na jakieś 20 min przed planowaną godziną spotkania (miejsce spotkania niedaleko mnie, więc na szczęście nie zdążyłam wyjść z domu). No i poczułam się zmęczona tym doświadczeniem i usunęłam konto.

Macie jakieś porównanie Tindera do innych aplikacji i portali randkowych? Czy są lepsze i gorsze?
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 10:25   #1423
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio założyłam Tindera pierwszy raz i byłam tam 10 dni (wiem, szybko się poddałam). Spotkałam się z dwoma facetami. Z pierwszym nie zaiskrzyło, a drugi zachowywał się bardzo desperacko. Byłam umówiona z trzecim, ale usunął matcha na jakieś 20 min przed planowaną godziną spotkania (miejsce spotkania niedaleko mnie, więc na szczęście nie zdążyłam wyjść z domu). No i poczułam się zmęczona tym doświadczeniem i usunęłam konto.

Macie jakieś porównanie Tindera do innych aplikacji i portali randkowych? Czy są lepsze i gorsze?

Moim zdaniem wszędzie jest podobnie, byłam na Tinderze, edarling, randki Facebook, badoo. Osoby też się powtarzają.

Poznanie kogoś sensownego graniczy z cudem albo ja mam takiego pecha. Sama już nie wiem.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 11:12   #1424
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Może wybieracie tylko przystojniaków, którzy mają na pęczki matchy lub są de**ami, którzy mogą się pochwalic tylko wyglądem?
Piotrek95 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 11:29   #1425
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89476990]mi jest żal, że fora internetowe wymarły. Wizaż się jako tako trzyma, ale umówmy się - tylko nieliczne podfora. Kafeteria to mam wrażenie, że to jakiś eksperyment społeczny [/QUOTE]

Mnie rowniez jest zal. Niby wiekszosc grup przedniosla sie na fb, ale dla mnie tam jest dramat. Nie ma ciaglosci dyskusji, jest mnostwo komentarzy, ciezko sie w tym odnalezc.

Chociaz Wizaz tez troche stracil tym bombardowaniem reklamami, pozniej cyrkami z recenzjami na KWC.. Wic czasami zbyt duza pewnosc tez moze zgubic, bo na Wizazu tutaj teraz jest pusto. Poznikaly grupy, fora w wiekszosci nieaktywne. Na Wizazu jestem kupe lat, kiedys to miejsce tetnilo postami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 11:37   #1426
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Macie jakieś porównanie Tindera do innych aplikacji i portali randkowych? Czy są lepsze i gorsze?
Po przetestowaniu roznych apek uważam tindera i fb dating za najlepsze. Z tymi nie mam żadnych negatywnych wspomnień i poznałam dzięki nim naprawdę ciekawe osoby.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 11:39   #1427
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Może wybieracie tylko przystojniaków, którzy mają na pęczki matchy lub są de**ami, którzy mogą się pochwalic tylko wyglądem?
Nie zauważyłam związku dobrego wyglądu faceta ze złym charakterem, mnie najgorzej kiedyś potraktował i zdradzał najmniej atrakcyjny ze wszystkich moich facetów w życiu. Później miałam tylko takich, którzy bardzo mi się podobają i zarówno poprzedni, a szczególnie obecny, to anioły z charakteru w porównaniu do pierwszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 11:45   #1428
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Po przetestowaniu roznych apek uważam tindera i fb dating za najlepsze. Z tymi nie mam żadnych negatywnych wspomnień i poznałam dzięki nim naprawdę ciekawe osoby.
Fajnie przeczytać coś pozytywnego
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:09   #1429
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Może wybieracie tylko przystojniaków, którzy mają na pęczki matchy lub są de**ami, którzy mogą się pochwalic tylko wyglądem?
Wytrzyj sobie żółć z buzi chłopaczku, bycie atrakcyjniejszym od Ciebie jeszcze nie czyni z nikogo debila.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 12:29   #1430
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Niestety, ale raczej nikogo sensownego na portalach się nie pozna. Po wielu przebojach i nieprzyjemnych sytuacjach, ja już straciłam nadzieję.
Niektórzy mają po prostu dużo szczęścia, jakoś znam parki w taki sposób poznane, a mój znajomy oświadczył się niedawno pannie poznanej z tindera (ponad 3 lata razem). Nie wiem jak oni to robią, ale jakoś się niektórzy znajdują...
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:31   #1431
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Niektórzy mają po prostu dużo szczęścia, jakoś znam parki w taki sposób poznane, a mój znajomy oświadczył się niedawno pannie poznanej z tindera (ponad 3 lata razem). Nie wiem jak oni to robią, ale jakoś się niektórzy znajdują...
Pewnie szczęście + wytrwałość i determinacja
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:43   #1432
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Wytrzyj sobie żółć z buzi chłopaczku, bycie atrakcyjniejszym od Ciebie jeszcze nie czyni z nikogo debila.
Takie rynsztokowe teksty możesz sobie rzucać do swojego pokemona, a nie do mnie, koleżanko
Piotrek95 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:46   #1433
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Takie rynsztokowe teksty możesz sobie rzucać do swojego pokemona, a nie do mnie, koleżanko
Jak ja uwielbiam facetow, ktorzy udzielaja sie na kobiecych forach

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:51   #1434
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Jak ja uwielbiam facetow, ktorzy udzielaja sie na kobiecych forach
Faceci, którzy nie pozwolą do siebie mówić jak do śmiecia są najgorsi. Wiem

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Dla jasności: chodziło mi o to, czy nie wybieracie sobie za cele gości, którzy mają ogromne powodzenie i przez to podchodzą bardzo lekceważąco do indywidualnych znajomości
Piotrek95 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:56   #1435
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Dla jasności: chodziło mi o to, czy nie wybieracie sobie za cele gości, którzy mają ogromne powodzenie i przez to podchodzą bardzo lekceważąco do indywidualnych znajomości
Nieatrakcyjni mężczyźni też całkiem często wyżej srajo niż majo. Właściwie czasem nie wiadomo, co robią an takich portalach, skoro z góry są negatywnie nastawieni do kobiet i związków. Tak dla twojej wiadomości.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 12:57   #1436
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-17 o 18:46
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 13:00   #1437
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Nieatrakcyjni mężczyźni też całkiem często wyżej srajo niż majo. Właściwie czasem nie wiadomo, co robią an takich portalach, skoro z góry są negatywnie nastawieni do kobiet i związków. Tak dla twojej wiadomości.
Nie mówię, że tak nie jest. Dwie skrajności

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oklasków nie, ale besztanie w stylu Karyny spod bloku to przesada. Zresztą to już nie pierwszy raz jak ta użytkowniczka pokazuje swoje umiejętności slangowo-osiedlowe w najgorszym wydaniu. Shame on her.
Piotrek95 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 13:01   #1438
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Dla mnie tacy typowi przystojniacy na tinderach tzw. "chady" nie interesują, bo i tak śmierdzi mi to fejkiem, no i sama nie mam wyglądu "insta-modelki" więc nawet bym do takich nie startowała. Ja lubię niższych facetów, bo sama jestem niska, normalni, przeciętni, ale mają to "coś", musi być chemia przede wszystkim na spotkaniu, wygląd jest ważny owszem, ale jak nie będę potrafiła się dogadać, żadnych wspólnych tematów to po co takie coś ciągnąć nawet jakby facet był 100/10 z wyglądu Po prostu niektórzy nie mają szczęścia w relacjach romantycznych dlatego warto wyluzować i bez presji do tego podchodzić
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 13:22   #1439
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Akurat ja celuję w grupę mężczyzn 36-45 lat i tam już takich typowych przystojniaków brak, ale większość (z którą się zetknęłam) ma poważne problemy emocjonalne, nieprzepracowane traumy, rozwody. Niby chcieliby być w związku, ale nie potrafią. Inna sprawa, że jak tylko coś nie pasuje, to kończą znajomość często w chamski sposób i raz dwa zaczynają poszukiwania kolejnej ofiary i tak tkwią na Tinderach i innych takich latami.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 13:26   #1440
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mnie rowniez jest zal. Niby wiekszosc grup przedniosla sie na fb, ale dla mnie tam jest dramat. Nie ma ciaglosci dyskusji, jest mnostwo komentarzy, ciezko sie w tym odnalezc.

Chociaz Wizaz tez troche stracil tym bombardowaniem reklamami, pozniej cyrkami z recenzjami na KWC.. Wic czasami zbyt duza pewnosc tez moze zgubic, bo na Wizazu tutaj teraz jest pusto. Poznikaly grupy, fora w wiekszosci nieaktywne. Na Wizazu jestem kupe lat, kiedys to miejsce tetnilo postami
O to to a jak się ktoś z kimś nie zgadza to ludzie się czepiają, że brzydka jesteś, że ze wsi jesteś, ze coś tam Ja się na grupach na fb praktycznie wcale nie udzielam, teraz zrobili opcje anonimowych postów i czasem skorzystałam No i na fb wszyscy znajomi widzą co robisz. No i grupa o szukaniu pracy, czy czymś, a nie chcesz żeby koleżanka z biurka obok wiedziała.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Pewnie szczęście + wytrwałość i determinacja
Głównie szczęście Ale tak procentowo patrząc, to nie za wiele dobrego mnie na tinderze spotkało. A jednak teraz jestem w związku z tej apki, zaraz rok minie, mieszkamy razem. W czerwcu idę na wesele pary, która się poznała na tinderze. W październiku też na takim byłam. Także da się, ale rozumiem wszelkie frustracje, bo sama nie raz, nie dwa konto tam usuwałam...
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.