Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 11:06   #91
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

sliczna jestes
w kazdym kolorze Ci ladniej,jednak osobiscie duzo bardziej podobasz mi sie w czarnym,nadaje Ci charakterku,ktorego w rzeczywistosci napewno Ci nie brakuje
w blondzie jak anioleczek,ale jestem za czarnyn
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 11:14   #92
CECYLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Nie ma o czym dyskutować, CZARNE! Poważnie!
CECYLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 12:22   #93
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

W blondzie wyglądałaś bardzo ładnie no ale w czarnych....cud miód metamorfoza o 180 stopni i jak najbardziej udana zazdroszczę
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:30   #94
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

hej hej
na początku chciałam napisac ze lepiej w blondzie, ale im wiecej fotek Twoich w czerni zobacvzylam tym szala sie bardziej przechylała na korzyśc czerni oczywiscie, masz piękną jasną cerę, ostre rysy i czerń doskonale to wydobywa. Też myslę ze Twój typ urody to zima. Taka piękna Królewna Śnieżka. A to ostatnie zdjęc ie w czarnych z uśmiechem, powalające. Jeśli zechcesz brąz mysle ze tez będzie Ci w nim bardzo ładnie, jednak chyba powinnaś trzymać się zimnych tonacji.
Ogólny werdykt: metamorfoza jak najbardziej udana, wydobyła kobiecość jest mniej dziewczęce, bardziej drapieżnie, i o to chodziło co?
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:16   #95
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

bosko wygladasz w tych czarnych wloskach! w blondzie tez bylo ladnie ale bardziej pasuje do ciebie czern. metamorfoza bardzo udana. ja sie tez zastanawiam nad zmiana koloru ale jakos sie nie moge zdecydowac. mam wlosy ciemny blond a chcialabym miec ciemny braz. kupilam nawet farbe jasny braz z castinga ale boje sie ze jakies rude refkelsy mi wyjda. castingi z reguly wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu jak wyczytalam ale ja sie najbardziej boje ze mi sie bedzie spierac na rudo i dlatego tak sie dlugo waham nad tym farbowaniem. ale twoja metamorfoza super. pieknie ci w czarnych wloskach. pzdr
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:11   #96
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Ladnie Ci w czarnych. W blondzie wygladalas mlodziej ale wazne zebys Ty sie dobrze czula zreszta od rozjasniania bardziej sie wlosy niszcza i wypadaja. Tylko uwazam ze odpowiednia dlugosc Twoich wlosow to do ramion. I lepiej jakbys sciela i zadbala o wlosy zeby sie bardziej wzmocnily i staly sie bardziej geste. i grzywka krotka przynajmniej na bok. Ja mialam wszystkie kolory na glowie i w czarnych tez wygladalam ladnie i bardzo mi sie wlosy blyszczaly Do Twoich oczu pasuja odcienie fioletu i brazu i grafitu, te cienie tez mozesz rozjasniac bialym cieniem z blyszczacymi drobinkami. Jesli chodzi o ubrania to rowniez fiolet ktory jest bardzo kobiecy ,brazy,grafity, popiele ,ciemne zielenie, i turkusy i kobiece czerwienie !. Dobrze zrobilas z tym kolorkiem wlosow bo teraz masz szerszy wybor kolorow przy ktorych bedziesz wygladac bardziej kobieco
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.