Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 19:40   #1
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42

Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???


Czesc dziewczyny mam pytanie-bardzo zainteresowal mnie nowy podklad deborah 24ore.Moze ktoras z was go uzywa?chodzi mi np o to jak kryje,czy jest trwaly i jak wyglada na buzi!Z gory bardzo dziekuje

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2007-10-18 o 09:41 Powód: zmiana tematu wątku
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 20:11   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Noy podład Deborah 24 ore!!!ktos uzywa???

3. Zanim zadasz pytanie, użyj wyszukiwarki!

Forum 'Pytania do Wizażystki' zawiera ogromne archiwum, które jest bardzo zasobne w informacje, trzeba je tylko odszukać. Używając wyszukiwarki szanujesz czas innych użytkowników i pracę moderatorów. Ciągłe powstawanie dubli może zniechęcić do odpowiedzi nawet najbardziej wytrwałe Wizażanki.

Link do Wyszukiwarki: http://www.wizaz.pl/forum/search.php

7. Pamiętaj o KWC ( http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ ).

Zanim zadasz pytanie dot. kosmetyku kolorowego, upewnij się, że recenzje tego produktu nie wyczerpują informacji o nim i potrzebne jest umieszczenie osobnego wątku na forum.

Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem forum i stosowanie do powyższych zaleceń!

Pozdrawiam!

PS http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17398
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 22:16   #3
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Noy podład Deborah 24 ore!!!ktos uzywa???

przegladalam wyszukiwarke ale na temat tego nowego podkladu nic nie znalazlam (opinie ktore byly dotyczyly starej wersji tego podkladu)Na KWC rowniez sa tylko opinie dotyczace strarej wersji...Dlatego uwazam ze watek jest sluszny
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 09:39   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Noy podład Deborah 24 ore!!!ktos uzywa???

W takim wypadku słuszny, ale o co innego pytasz w temacie wątku, a o co innego tak naprawdę Ci chodzi. Należy precyzyjnie pytać, gdyż wtedy dostanie się adekwatne odpowiedzi. Zatem g woli wyjaśnienia, chodzi o ten podkład:

DŁUGOTRWAŁY PODKŁAD 24 ORE PERFECT


Podkład jest prawdopodobnie najbliższym sprzymierzeńcem kobiety, dzięki któremu wygląda ona bajecznie przez cały dzień a także w nocy. Zachowanie wspaniałego wyglądu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu może być teraz jeszcze łatwiejsze, a to za sprawą nowego Podkładu 24 ORE marki Deborah. Formuła tego podkładu przeznaczona jest dla każdego typu cery i zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień, bez potrzeby nanoszenia poprawek.
Formuła 24 godzinna jest punktem zwrotnym w asortymencie makijażowym Deborah: gdy mówi się „Formuła 24 godzinna” ludzie instynktownie myślą o znakomitym, kosmetycznym specjaliście i niesamowicie komfortowym produkcie, który pozostaje w stanie nienaruszonym przez całą dobę. Dokładnie tak jak nowy Podkład 24 ORE, który zapewnia kobietom perfekcyjny wygląd cery, o jakim zawsze marzyły.
Miękki i kremowy, nowy Podkład 24 ORE wspaniale się rozprowadza i nadaje skórze naturalny, perfekcyjny wygląd; jest nieskończenie wytrzymały, pozostawia przejrzyste, aksamitne wykończenie, które poprawia koloryt każdej cery,
Nie wymaga żadnych poprawek: skóra wygląda świetliście i świeżo, przez cały czas, od momentu wykonania makijażu, przez wszystkie godziny, aż do końca. Ale ten długotrwały Podkład 24 ORE ma też swój sekret: ekskluzywny, długotrwały kompleks „Power Stay”, specjalny składnik, który sprawia, że pigmentowe cząsteczki pozostają nienaruszone i dobrze przylegają do skóry, dzięki czemu powstrzymują przebijanie się błyszczących śladów.
Francuzi nazywają ten efekt „coup d’eclat”: Podkład 24 ORE marki Deborah zawiera Eclaline®, specjalny promienno-pobudzający składnik, który wyzwala naturalny blask i jasność cery. Eclaline® to ekstrakt z roślin, pozyskiwany z Białego Łubinu; jest on bogaty w bio-osiągalne peptydy, które świetnie pobudzają mikro krążenie i zwiększają dotlenienie skóry, dodając jej zdrowego różowego blasku. Co więcej, rozmyte mikrosfery odbijają światło równomiernie na całej powierzchni skóry, dzięki czemu wygląda ona gładko, równo i jest całkowicie nieskazitelna. Przez cały dzień.
Ale ten cały, wspaniały makijaż jest bezcelowy jeśli w odczuciu naszej skóry nie jest on komfortowy i nie chroni naszej skóry. I tym razem Podkład 24 ORE marki Deborah wychodzi na przeciw tym potrzebom skóry: formuła zawiera specjalne polisacharydy, które tworzą ochronną, elastyczną mikro siateczkę i zachowują się jak druga skóra. Filtr słoneczny SPF 10 skutecznie chroni i zapobiega przedwczesnemu starzeniem się skóry związanemu ze szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wszystko to otrzyma Twoja skóra podczas jednej aplikacji podkładu.
Oczywiście, podkład działa najlepiej kiedy stosowany jest systematycznie. Podkład 24 Ore marki Deborah, ma jedwabistą konsystencję fluidu, który bardzo łatwo rozprowadza się po skórze. Zapakowany jest w stylową buteleczkę z elegancką przydymioną zatyczką przykrywającą dozownik z pompką, uwalniająca idealną ilość produktu.

Pojemność: 30ml

(info ze strony producenta)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1075_0.jpg (15,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ore_set.jpg (14,3 KB, 96 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:58   #5
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

czesc ja mialam probke tego podkladu i wlasnie ja dzisiaj zuzylam. Podkład ładnie kryje, a przy mojej tłustej cerze o dziwo skóra się nie świeci , jak to jest przy innych podkładach. Nie wiem niestety w jakiej jest cenie, bo chcialabym sobie go kupić. Pozdrawiam
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:25   #6
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

Cezsc,dzieki, z tego co wiem to w Douglasie kosztuje chyba cos ok.60zl
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:06   #7
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

a czy ten podklad rozni sie czyms poza opakowaniem od starej wersji ktora jest w kwc??
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 12:15   #8
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

podpisuje sie pod pytaniem a ma ktos porownianie z revlonem?
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:38   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

jak dla mnie bardzo średni
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:22   #10
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

a ktorej wersji uzywasz?? no i ponawiam pytanie czy one sie wogole sie roznia czyms poza opakowaniem? a poza tym jak jest u niego z kryciem? z opisu najbardziej podoba mi sie to ze ma filtr SPF no i ta obiecywana trwalosc. w 24 godz nie wierze ale mzoe chociaz bedzie trwalszy od przecietnego podkladu
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:13   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

mam nową wersję, ale nie porównam jej do starej bo tamtej nie używałam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 14:13   #12
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

a moglabys opisac swoje wrazenie odnosnie tego podkładu? napisalas ze jest sredni ale co dokladniej masz a mysli?
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 19:06   #13
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

up up
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 09:18   #14
asia6633
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

Ja używałam tego podkładu. Mam cerę tłustą, szczególnie w strefie T, a na policzkach lubi mi podkład znikać bo są suche...
Ten podkład bardzo mi odpowiadał. Użyłam wprawdzie tylko próbki, ale długo trzymał się na skórze i co najważniejsze ładnie matowił i to na dość długo.
Zastanawiam się nad jego kupnem.

Używam Revlonu matującego i Revlonu Colorstay do cery tłustej i jeśli mam porównać to od Colorstay jest lżejszy, lepsza konsystencja a działanie podobne o ile nie lepsze dla mnie teraz... ponieważ jak długo używam jednego podkładu cera mi się jakoś przyzwyczaja i efekty nie są takie same.
asia6633 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 12:07   #15
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

Mnie niestety 24 Ore Perfect zupelnie nie pasowal. Mialam probke. Czulam sie jakbym wysmarowala sie olejem;(
Porownójac do Revlona Colorstay? ( z softflexem) Colorstay to jeden z najlepszych podkladow jakie uzywalam, chetnie zuzylam cale 30 ml (jeszcze z pewnoscia do niego powroce predzej czy pozniej
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-03-10 o 12:10
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:20   #16
MARIKA79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Podład Deborah 24 ore PERFECT!!! Ktoś używa???

Napiszę tak.mnie zafascynowała próbka w odcieniu nr3(dość ciemny) więc kupiłam go.jest bardzo wydajny.to uczucie"tłustości" mija po chwili.ładnie kryje(mam mieszaną cerę),pozostawia na buzi uczucie takiego jakby meszku,puder nie jest potrzebny(chyba,że idziesz na całonocną imprezę to można twarz omieść).mi wytrzymuje 12 godz.na pewno.myśle,że wytrzymałość podkładów w dużym stopniu zależy np.od miejsca,w który pracujesz,rodzaju pracy(na ile aktywność fiz.),typu cery
MARIKA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.