Proszę o pomoc w doborze farby :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 13:18   #61
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Wg też było by Ci lepiej w lżejszej, krótszej pocieniowanej fryzurce
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:52   #62
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość
Oglądając zdjęcia powiem,że tycjan na początek byłby dla Ciebie idealny ,jak tu wcześniej pokazałaś swoje zdjęcie oraz propozycja koloru innej dziewczyny. Też bym się skusiła na obcięcie włosów jak tu również dała propozycję inna dziewczyna-w tych krótszych. Sama potem dojdziesz w którym kierunku pójdziesz. Miałam przez 10 lat blond na głowie,kazdy mówił,że piękny,ale ja sercem byłam przy rudościach i bolało mnie,że natura nie stworzyła mnie inaczej. Na szczęście mamy teraz duże możliwosci. Wiadomo,że na farbowanym blondzie wszystko schodzi szybko. Ja również miałam z tym problemy-na samym początku. Ale cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Ja stosuję Goldwell Elumen-jest drogo ale warto,ponieważ kolor utrzymuje się do ponad miesiąca na głowie. Do tego odpowiednie kosmetyki również elumen i nie mam problemu ze schodzacym kolorem. Kiedyś próbowałam farbować lorealem-był dla mojego typu włosa za delikatny,potem przerzuciłam się na goldwella topchic-jest mocniejszy i twalszy. Nie żałuję bo tymi krokami doszłam właśnie do Elumen,który dla włosów jest jak balsam i jest on w postaci żelu. Na początku miałam problemy bo kolor na końcówkach szybciej się spłukiwał dlatego,że były jeszcze pozostałości po blondzie,a wiadomo włos nie tak szybko odrasta. Zajęło mi to dwa lata. Od tamtej pory mam zdrowe lśniące włosy i zbieram komplementy na ulicy nie tylko od mężczyzn Na Twoje włosy proponuje cięcie na sucho,ponieważ widzę,że masz sypkie,masz ich dużo ale o cienkim że tak powiem włosiu. Moich włosów inaczej się nie da ściąć,bo widać każde cięcie fryzjerki. Nie kazdy to potrafi,trzeba trafić na taką osobe,która zrobi to bez wahania. Wracając do koloru na Twoim miejscu poszłabym do fryzjerki np. goldwella,doradziła który kolor i nr.koloru zapisac na kartce. Potem w internecie bez problemu kupisz i sama zrobisz. Na początku kolor nie złapie jak nalezy,trzeba będzie czekać do trzech farbowań by wyszło tak jak być powinno. Na Twoim miejscu potem zaczęłabym farbowac zaczynając od końcówek włosa,ja też tak robię,potem po np dwóch tygodniach nie będzie widać,że kolor się tak mocno spiera. Mam nadzieję,że doradziłam i nadal obstaję przy swoim. Ładniej będzie Ci w rudościach,pokazując swoje zdjęcia,gdzie śladowe ilości rudego były- masz twarzyczkę rozpromienioną i wyrazistą. Ale nie proponuję czarnej kredki,ona postarza i wcale uroku nie dodaje. Przy rudych obstawiam ciepły brąz na górnej powiece w postaci kreski ale cieniem,spróbuj a zobaczysz,że Twoja uroda tylko na tym zyska. Jeżeli chodzi o ubiór to kazdy kolor pasuje,nawet fiolet. Ja swojej garderoby nie zmieniałam,ale zeby podkreślić błysk w oczach,kolor włosów i karnację dokupiłam sobie bluzek koloru niebieskiego i zielonego-ale nie mdłe kolory,żółty też świetnie wyglada,a najbardziej mi pasuje czerń a przede wszystkim BIEL. Rewelacja.
Pozdrawiam i czekam na decyzję oraz zdjęcia

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Zapomniałam dodać o przedziałku. Ładnie też by Ci było z przedziałkiem na ukos zaczynając od środkowego oka po ukosie do srodka głowy tak jak masz grzywkę. W sumie dobrze Ci we włosach do ramion,ale masz fajny owal twarzy,ja bym się zastanowiła nad zapuszczeniem grzywki. Podkreslę raz jeszcze -masz bardzo ładne oczy i fajnie by było je wyeksponować. Myśle,że każdy facet nie omieszkał powiedział Ci ten komplement,więc może czas by to zrobić? Sama bym chciała takie mieć,ja mam niestety szare,ale przy rudym są bardziej błyszczące.
To narazie wszystko.
W 100 % się zgadzam co do tej opinii
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:59   #63
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość
Oglądając zdjęcia powiem,że tycjan na początek byłby dla Ciebie idealny ,jak tu wcześniej pokazałaś swoje zdjęcie oraz propozycja koloru innej dziewczyny. Też bym się skusiła na obcięcie włosów jak tu również dała propozycję inna dziewczyna-w tych krótszych. Sama potem dojdziesz w którym kierunku pójdziesz. Miałam przez 10 lat blond na głowie,kazdy mówił,że piękny,ale ja sercem byłam przy rudościach i bolało mnie,że natura nie stworzyła mnie inaczej. Na szczęście mamy teraz duże możliwosci. Wiadomo,że na farbowanym blondzie wszystko schodzi szybko. Ja również miałam z tym problemy-na samym początku. Ale cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Ja stosuję Goldwell Elumen-jest drogo ale warto,ponieważ kolor utrzymuje się do ponad miesiąca na głowie. Do tego odpowiednie kosmetyki również elumen i nie mam problemu ze schodzacym kolorem. Kiedyś próbowałam farbować lorealem-był dla mojego typu włosa za delikatny,potem przerzuciłam się na goldwella topchic-jest mocniejszy i twalszy. Nie żałuję bo tymi krokami doszłam właśnie do Elumen,który dla włosów jest jak balsam i jest on w postaci żelu. Na początku miałam problemy bo kolor na końcówkach szybciej się spłukiwał dlatego,że były jeszcze pozostałości po blondzie,a wiadomo włos nie tak szybko odrasta. Zajęło mi to dwa lata. Od tamtej pory mam zdrowe lśniące włosy i zbieram komplementy na ulicy nie tylko od mężczyzn Na Twoje włosy proponuje cięcie na sucho,ponieważ widzę,że masz sypkie,masz ich dużo ale o cienkim że tak powiem włosiu. Moich włosów inaczej się nie da ściąć,bo widać każde cięcie fryzjerki. Nie kazdy to potrafi,trzeba trafić na taką osobe,która zrobi to bez wahania. Wracając do koloru na Twoim miejscu poszłabym do fryzjerki np. goldwella,doradziła który kolor i nr.koloru zapisac na kartce. Potem w internecie bez problemu kupisz i sama zrobisz. Na początku kolor nie złapie jak nalezy,trzeba będzie czekać do trzech farbowań by wyszło tak jak być powinno. Na Twoim miejscu potem zaczęłabym farbowac zaczynając od końcówek włosa,ja też tak robię,potem po np dwóch tygodniach nie będzie widać,że kolor się tak mocno spiera. Mam nadzieję,że doradziłam i nadal obstaję przy swoim. Ładniej będzie Ci w rudościach,pokazując swoje zdjęcia,gdzie śladowe ilości rudego były- masz twarzyczkę rozpromienioną i wyrazistą. Ale nie proponuję czarnej kredki,ona postarza i wcale uroku nie dodaje. Przy rudych obstawiam ciepły brąz na górnej powiece w postaci kreski ale cieniem,spróbuj a zobaczysz,że Twoja uroda tylko na tym zyska. Jeżeli chodzi o ubiór to kazdy kolor pasuje,nawet fiolet. Ja swojej garderoby nie zmieniałam,ale zeby podkreślić błysk w oczach,kolor włosów i karnację dokupiłam sobie bluzek koloru niebieskiego i zielonego-ale nie mdłe kolory,żółty też świetnie wyglada,a najbardziej mi pasuje czerń a przede wszystkim BIEL. Rewelacja.
Pozdrawiam i czekam na decyzję oraz zdjęcia

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Zapomniałam dodać o przedziałku. Ładnie też by Ci było z przedziałkiem na ukos zaczynając od środkowego oka po ukosie do srodka głowy tak jak masz grzywkę. W sumie dobrze Ci we włosach do ramion,ale masz fajny owal twarzy,ja bym się zastanowiła nad zapuszczeniem grzywki. Podkreslę raz jeszcze -masz bardzo ładne oczy i fajnie by było je wyeksponować. Myśle,że każdy facet nie omieszkał powiedział Ci ten komplement,więc może czas by to zrobić? Sama bym chciała takie mieć,ja mam niestety szare,ale przy rudym są bardziej błyszczące.
To narazie wszystko.


Dziękuję za tak liczne rady  postanowiłam na razie puki nie mam odrostów nie farbować farbą bo zaczęłam dbać o włosy bo strasznie były przesuszone i podniszczone. Stosuje olej i wax na przemian. Wiec postanowiłam zrobić włosy tylko szamponetka z Deli kolorek rudy  dużo czytałam o nim na KWC no i faktycznie rudy w miarę fajnie wychodzi. Co prawda nie jest to taki odcień jaki bym do końca chciała ale najważniejsze ze nawet mi się podoba i mężowi . Chodź może kiedyś sięgnę po proponowana farbę Jasny Tycjan bo kolor zdaje się interesujący  …
A tak wogule to dziękuje za komplementy co do oczu  ale one nie do końca są niebieskie tylko takie zielono – niebieskie . Czarnej kredki wogule nie używam wiem ze to tak wyszło na zdjęciach ale to wina chyba aparatu . na codzień stosuje podkład puder i tusz do rzęs tylko. Dopiero na wyjścia robię powieki cieniem. Wklejam kolor moich obecnych włosów .
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:23   #64
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20120112_122526.jpg (94,0 KB, 40 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:26   #65
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Zdjęcie w sztucznym świetle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (57,9 KB, 37 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:23   #66
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Witaj-jak dla mnie to mdławy kolor,który spierze się po kilku myciach. Wklejam tu stronkę odnośnie farby elumen i jego zaletach. Warto obejrzeć to do końca. I nie sugerować się kolorami na filmie ponieważ to było raczkowanie w dziedzinie nowej koloryzacji. Nie reklamuję tego salonu,ponieważ jestem z północy a to była jedyn rzecz po polsku.
Pozdrawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=c9Bhlx4m_U8
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:17   #67
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Witajcie tym razem załączam zdjęcie w kolorze zloty blond...narazie kombinuje z blondami i nie wiem czy w dobrym kierunku idę czy on wogule mi pasuje ? a może jaśniejszy? Czekam na Wasze opinie
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 21:21   #68
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (25,9 KB, 58 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:49   #69
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Jak dla mnie to za blado,chyba blondy Tobie nie pasują. Musisz puder używać by jakos do tego koloru pasować i oczy podkreslac by nie być zbyt mdława. Ja zostaję przy swoim-nawiązuję do tego co wcześniej pisałam. Kolor to nie wszystko,trzeba też w "tym" jakoś wyglądać.
Pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.