Zmiana na głowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 02:36   #1
yywszystkozajete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

Zmiana na głowie


Cześć

Widziałam tutaj wiele pozytywnych metamorfoz, postanowiłam więc i ja poprosić o porady.

Macie jakiś pomysł na fryzurę i/lub kolor dla moich włosów? Potrzebuję jakiejś zmiany, nie wiem, czy jest duże pole manewru, ale bardzo liczę na Wasze propozycje. Kolor również mogę zmienić, choć do niedawna jeszcze wolałam zostawić włosy naturalne. Obecnie jestem na tzw zakręcie i potrzebuję mocnej zmiany, a kobiety zwykle idą wtedy do fryzjera . W przyszłym tygodniu planuję się do niego wybrać, odkładam tą wizytę, bo nie mam pomysłu, co zrobić z czupryną. Fryzjerka (/i) zwykle pyta sama "co robimy?", więc na nią zbytnio zdać się nie mogę, a niestety nie mogę sobie obecnie pozwolić na wizytę w salonie, w którym są specjaliści w takich dziedzinach.
Moje włosy:
-są ponoć w kolorze ciemnego blondu (tak powiedziała fryzjerka), choć dla mnie to jasny brąz.
-odcień chłodny, z domieszką jakby szarego, chociaż mam obecnie ciepłe akcenty (po pozostałościach farby na pasemka). Przy podcięciu się ich pozbędę. Pasemka miałam w odcieniach rudości, takich naturalnych, nie mocno rzucających się w oczy.
-włosy są obecnie trochę zniszczone/wysuszone, ale to chyba przez to, że nie podcinałam ich aż 8 miesięcy.
-od czasu do czasu je kręcę, prostuję już bardzo rzadko.
-są cienkie, ale gęste, zwykle korzystałam z cieniowania, by nie leciały mocno na twarz.
-na wilgoci puszą się, wykręcają.

Zależałoby mi na tym, aby:
-fryzura nie wymagała prostowania włosów (ale chętnie obejrzę i takie propozycje, może się przekonam)
-na pewno nie chcę włosów obciętych bardzo krótko- prawie, że "na chłopaka".
-kolor czarny czy ciemny brąz odpadają- mam jasną karnację. Zdarzyło mi się (wypadek przy pracy) mieć na głowie ciemny brąz i wyglądałam trupio.

Myślałam o blondzie, ale nie takim białym. Tylko, czy łatwo osiągnąć inny blond, na ciemniejszych włosach? Miałam kilkakrotnie robione blond pasemka i za każdym razem były w bardzo jasnym kolorze- niemal białym. Nigdy nie miałam jaśniejszych włosów (prócz tych kilku pasemek), takich w naturalnym odcieniu . Nieraz się zastanawiałam, jakby mi w takich było i raz uważałam, że powinno być ok (skoro mam jasną karnację), innym razem znowu- że wyglądałabym mdło. Czasem jednak oglądam zdjęcia i nie wyobrażam sobie niektórych osób w innym kolorze włosów niż blond. Przy blondzie tak "rozkwitają".



Zdj 1- niestety to jest moje ostatnie najświeższe zdjęcie, nie mam innego. Przepraszam, że czarno-białe. Grzywkę mam teraz dużo dłuższą, zaczesuję ją do góry i spinam spinką. Włosy są zdecydowanie gęstsze niż na zdjęciu, tam były jeszcze resztki cieniowania. Teraz mam dosłownie busz (więc chodzę ze złapanymi przeważnie).Włosy są równe, tzn nie wycieniowane. Obecnie są bardzo podobnej długości- tak sporo za łopatki.


Zdj 2- to jest starsze zdjęcie, ale jedne z niewielu, gdzie jestem w takiej pozycji (i można dostosować fryzurę do kształtu twarzy). Chyba nawet robione było w celu pokazania fryzury komuś. Włosy wydają się tu trochę ciemniejsze, niż w rzeczywistości (sztuczne światło). Do tej fryzury musiały być obowiązkowo prostowane dzień w dzień, więc nie chciałabym do niej wracać.


Z góry dziękuję za wszelkie propozycje i gdybyście były tak miłe, to o wklejanie fryzur, tak mi lepiej sobie coś wyobrazić (ewentualnie pokazać zdjęcie fryzjerce). Mam nadzieję, że nowa fryzura będzie początkiem "nowej ja".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dg.jpg (23,9 KB, 114 załadowań)
yywszystkozajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:21   #2
mrofkus
Przyczajenie
 
Avatar mrofkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trzciniec
Wiadomości: 8
Dot.: Zmiana na głowie

Szczerze mówiąc polecała bym Ci boba a dokładniej takie ścięcie i kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr_bob.jpg (17,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hco19_16.jpg (60,3 KB, 5 załadowań)
mrofkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:12   #3
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Zmiana na głowie

Cytat:
Napisane przez mrofkus Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc polecała bym Ci boba a dokładniej takie ścięcie i kolor
To akurat jest fryzura, która wymaga stylizacji. A autorka wolałaby coś co nie wymagałoby prostowania. Nie mówiąc już nawet jak ciężko utrzymać krótką fryzurę przy włosach chłonących wilgoć i puszących się przy każdej gorszej pogodzie. Odradzam takie ścięcie ze względu na nadchodzący okres jesienny.
Niewątpliwie bob by pasował, ale osobiście bym się nie zdecydowała.
Zamiast wybierac coś wymagającego prostowania wolałabym zapuścić i kręcić na wałki lub używać falownicy.
Idz do fryzjera tylko odświeżyc końcówki, zapuszczaj grzywke. Jest wiele pięknych fryzur dla długich włosów. kombinacji bez liku. Chocby:
http://www.youtube.com/watch?v=OZEsf...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dTrE-...feature=relmfu
(Poprzeglądaj inne filmiki tej dziewczyny. Robi genialne tutoriale.
http://www.youtube.com/watch?v=eKNTJ...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vKlfg...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=g7kq7...feature=relmfu

A kolor pasuje do Ciebie idealnie. To naturalny? Jeśli naturalny to nie bawiłabym się w farbowanie
__________________
I wanna do bad things!
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.