Modna, oryginalna, męska fryzura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 16:30   #1
blant1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2

Modna, oryginalna, męska fryzura


Witam was drogie Panie przede wszystkim
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą mojej fruzury, od kilku dobrych lat wyglądała ona następująca: krótkie włosy (1cm) - 4-5 miesięcy bez fryzjera i tak w kółko. Kiedyś chciałem mieć fruzurę z grzywką i nieco dłuższymi włosami zachodzącymi na jedną stronę twarzy lecz mój fryzjer nie podołał wyzwaniu i musiałem powrócić do punktu pierwszego . Dodam że jestem całkowicie brązowy: ciemna karnacja, włosy; oczy brązowe.
Z góry dzięki za wszelkie rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM001481.jpg (64,4 KB, 173 załadowań)
blant1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:02   #2
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

Myślę, że masz ładne, regularne rysy i nie powinieneś zasłaniać ich grzywką 'na skejta'.

Poszłabym raczej w tym kierunku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 295133_435880406434929_2075772434_n.jpg (60,0 KB, 71 załadowań)
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:04   #3
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

Fryzura prosta do ułożenia, wystarczy, że trochę zapuścisz włosy z przodu, możesz je na początku lekko zmierzwić żelem dla efektu.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 22:03   #4
blant1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

Dzięki za odpowiedź
Pomysł bardzo ciekawy lecz prosiłbym o jakieś wskazówki co do samego układania fryzury. Jakiego żelu używać i przede wszystkim jak go rozprowadzać po włosach żeby się nie sklejały i były skierowane na bok a jednocześnie nie były "ulizane"?
Szczerze mówiąc o układaniu fryzur wiem tyle co nic

Czy przęciętny fryzjer potrafiłby odtworzyć taką fryzurę ze zdjęcia żeby chociaż trochę przypominała tą ze zdjęcia?
blant1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 22:29   #5
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

Cytat:
Napisane przez blant1212 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Pomysł bardzo ciekawy lecz prosiłbym o jakieś wskazówki co do samego układania fryzury. Jakiego żelu używać i przede wszystkim jak go rozprowadzać po włosach żeby się nie sklejały i były skierowane na bok a jednocześnie nie były "ulizane"?
Szczerze mówiąc o układaniu fryzur wiem tyle co nic

Czy przęciętny fryzjer potrafiłby odtworzyć taką fryzurę ze zdjęcia żeby chociaż trochę przypominała tą ze zdjęcia?


Szczerze mówiąc nie znam konkretnych produktów, ale wystarczy iść do pierwszego lepszego sklepu i zapytać sprzedawczynię o fajny, zwyczajny żel do włosów, niezbyt mocny, pamiętaj. Chodzi o naturalny efekt. Potem weź niewielką ilość i rozetrzyj w rękach a potem 'niedbałymi' ruchami zmierzwij włosy dłońmi i spróbuj je trochę poczochrać. Naprawdę efekt, taki jak na obrazku jest bardzo prosty do osiągnięcia, szybko się nauczysz.

Oczywiście jak już włosy troszkę urosną, bo muszą być nieco dłuższe niż na Twoim zdjęciu, to możesz iść do fryzjera i pokazać mu zdjęcie. On wtedy je przytnie tak jak trzeba. A układania szybko się nauczysz, nawet jeśli na początku wyjdzie Ci nienaturalnie to wystarczy rozczochrać je nieco ręką i już. Jeśli nadal nie będziesz pewny możesz spytać fryzjera, żeby pokazał Ci, jak masz to robić.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 11:46   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

i dobrze, ze fryzjer nie podołał wyzwaniu, bo takie fryzurki kojarzą mi się źle. Masz bardzo ładną twarz kolego, zrób sobie włosy w najbardziej męski sposób w jaki się tylko da, zupełnie krótkie, albo lekko zapuszczone u góry tylko do układania na paście w tzw "nieład" i tyle.
zdjęcie jest kiepskiej jakości, ale po opisie wnioskuje, że możesz być typem urody "ciemna jesień" deep autumn. poszukaj sobie kolorstyki ubrań, która bedzie do Ciebie pasować
nie kombinowałabym zanadto z tymi fryzurami :P
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 00:27   #7
karpiukarpiu0
Przyczajenie
 
Avatar karpiukarpiu0
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Modna, oryginalna, męska fryzura

Moim zdaniem pasowalaby Ci taka fryzura jak na zdjęciu od Nyappy.
karpiukarpiu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.