Nadmierne Pocenie!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 22:26   #61
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez gohnia
dziewczyno! bez przesady! pot wydziela się na całej powierzchni ciała, więc toksyny mogą być wydzielone gdzie indziej. Nie strasz nas tylko dlatego, że Twojej sąsiadce wydaje się, że to przez antyperspiranty...
moja droga nie jej sie wydaje tylko lekarz stwierdził taka przyczyne powstania nowotworu

nie wiem, może to dla was bezsensowne ale tego nie wymysliłam sobie ani ja ani ta kobieta tylko stwierdził tak lekarz, powiedział, że pory były cały czas zablokowane i te toksyny i złe zwiazki które chciały się tamtedy wydostać najzwyczajniej nie mogły i kumulowały sie w piersi; czy to jest na tyle bezsensowne, że cos co nie moze sie wydostać zbiera sie i kumuluje?
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:33   #62
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez ewika91
Masz całkowitą rację!!! To straszenie poprostu nie ma sensu, bo i tak wiemy swoje
no i właśnie denerwuje mnie takie podejście, bo i tak wiemy swoje; uwazam ze warto sie nad tym zastanowic a nie z góry zakladac, że ktos straszy, co dzień widze kobiete bez jednej piersi, znam powody dlaczego teraz ma duze problemy i nie chce was straszyć, nie wymyślam sobie oraz nie stwarzam własnych hipotez, ze to własnie przez antyperspiranty, taka przyczyne zdiagnozował lekarz;

oj zdenerwowałam sie jeszcze raz zaznaczam, że nie jest to mój wymysł, wiem, że opinie na temat antyperspirantów nawet wśród lekarzy sa bardzo zróżnicowane; co do tego czy podnosza zachorowalnośc na raka piersi czy nie to absolutnie nie chce was straszyć a ni odzegnywac od używania antyperspirantów, powtarzam to co usłyszałam
pozdrawiam
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:21   #63
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Dziewczyny nie starszcie tak z tymi nowotwoarami A jak to prawda? To po co produkują takie rzeczy, które powodują choroby... Chyba naprawdę zacznę używać tylko antyperspirantów w dezodorancie.
A co do Antidral'u- ten środek naprawdę działa! Zastosowałam go 2 razy, a po plamach ani śladu! Narazie go odstawiłam, bo pachy sa po depilacji, a i bez niej strasznie mnie piekło, ale idzie przezyć. Tylko starsznie podrażnia skrórę, lecz czego się nie robi dla maksymalnego komfortu
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 09:28   #64
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez rumiana
Dziewczyny nie starszcie tak z tymi nowotwoarami A jak to prawda? To po co produkują takie rzeczy, które powodują choroby... Chyba naprawdę zacznę używać tylko antyperspirantów w dezodorancie.
A co do Antidral'u- ten środek naprawdę działa! Zastosowałam go 2 razy, a po plamach ani śladu! Narazie go odstawiłam, bo pachy sa po depilacji, a i bez niej strasznie mnie piekło, ale idzie przezyć. Tylko starsznie podrażnia skrórę, lecz czego się nie robi dla maksymalnego komfortu
Otóż to. Antidral to nie jest dezodorant którym smarujemy/ psikamy się codziennie. tego się uzywa wg potrzeb. ja stosuje 1-2 razy w tygodniu i jest OK. A komfort...to prawda, podnosisz rękę i wiesz, że pod pachą nie ma mokrej plamy..
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 10:57   #65
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Exclamation Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez L_V
Otóż to. Antidral to nie jest dezodorant którym smarujemy/ psikamy się codziennie. tego się uzywa wg potrzeb. ja stosuje 1-2 razy w tygodniu i jest OK. A komfort...to prawda, podnosisz rękę i wiesz, że pod pachą nie ma mokrej plamy..
Ja tego używam zazwyczaj w niedziele zanim pójdę spać, i tak co tydzień.. używam go już prawie rok, i tylko na początku mnie piekło, teraz praktycznie nic nie czuć. Wiem, że działa, i nie mam potem plam, ale z tymi nowotworami to też prawda. I wybierz tu człowieku.. mniejsze zło.
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:32   #66
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

tralalalaa

Edytowane przez rumiana
Czas edycji: 2007-03-08 o 19:44
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:21   #67
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

A ja użyłam Antidral 2 razy i nie miałam żadnych objawów swędzenia ani pieczenia. Czy to źle (może nie zadziała), czy może mam szczęście, ze moja skóra tak reaguje na ten środek?
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 21:41   #68
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Jeżeli się nie pocisz i preparat nie piekł, nie swędział Cię podczas stosowania to masz szczęście
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:29   #69
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez marzka82
A ja użyłam Antidral 2 razy i nie miałam żadnych objawów swędzenia ani pieczenia. Czy to źle (może nie zadziała), czy może mam szczęście, ze moja skóra tak reaguje na ten środek?
Wiesz, mnie też czasem nie piecze ani nie swędzi . Ale innym razem nie mogę spać od tego, co się dzieje pod moimi pachami . To zależy chyba od tego, w jakim stanie jest Twoja skóra. Jeśli będziesz używać Antidralu dość często, to prawdopodobnie podrażni skórę, a wtedy po prostu się czuje jego działanie - tyle alkoholu na wysuszoną skórę - same sobie to możecie wyobrazić Wiadomo - im delikatniejsza skóra, tym łatwiej o takie "atrakcje"
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 11:13   #70
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja uzywalam I Antidral i Etiaxil. Antidral po jakims czasie rzeczywiscie przestal na mnie dzialac po jakis 3 miesiacach a do tego bardzo podraznial mi skore. Etiaxil jest drozszy ale moim zdaniem lepszy. Ja uzywam tego do skory wrazliwej, nie podraznia, uzywam juz ponad pol roku i jest super!
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 06:26   #71
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Exclamation Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja Antidral stosuję 2 lata i działa całym czasem, nie przestał działać!!
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 08:39   #72
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Antidral odkrylam, gdy tutaj przyszlam i mialam ten sam problem ( i tak zaczela sie moja przygoda z wizazem ) W aptece go dostaneisz i naprawde warto kupic, gdyz majatek nie kosztuje. Jak ja sie nim posmaruje to nawet tydzien jestem suchutka... Niedlugo bedzie trzeba zaczac, jak bedzie cieploo
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:50   #73
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez ryba82
Antyperspiranty faszerowane są aluminium - zatruwają gruczoły limfatyczne i podejrzane są o powodowanie nowotworu piersi. Poczytajcie: http://www.halat.pl/article.php?fs=kosmetyki.html. To nie straszenie, tlyko uświadamianie. Sama od lat stosuje antyperspirant, ale wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy warto... moze poszukam takiego bez aluminium, jesli takowy istnieje.
Dziewczyny moze najlepszym wyjsciem bedzie po prostu umiar Lato idzie, wiadomo temperatura wyzsza, ja tez bez antyperspirantu bym nie wytrzymala. Ale jesienia, chlodniejsza aura i w sytuacjach mniej streesujacych -uzywajmy dezedorantow) co Wy na to?

Ryba jest taki dezodorant bez aluminium, ja znam aloesowy firmy Forever Living, to nie antyperspirant. Cmok
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:26   #74
ewika91
Raczkowanie
 
Avatar ewika91
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Lightbulb Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja gdy nie wychodzę z domu i mogę być "spocona" to nie używam Antidralu. Nie chcę żeby prestał działać
__________________
Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.
(Julian Tuwim)
ewika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:39   #75
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Wykupie go napewno skoro tak polecacie to i ja wypróbuje
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:10   #76
smutna06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

hej ja mam straszny poblem nie poce ise tak bardzo ale jak kazdy uzywam antypespirantu i po tych preparatach mam wyblakle bluzki pod pachami uzywalam juz róznych środków powiedzcie mi co ja mam zrobic..
smutna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:30   #77
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja kupilam ten antidral, myslalam ze sie na smierc zadrapie smarowałam nim pachy przed wczoraj wieczorem Wczoraj i dzisiaj jestem suchutka pod pachami ten produkt jest bosssKI
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:27   #78
Ania000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Witam. Tak sobie czytam wasze rady i zastanawiam się czy ten Antidral można stosowac w przypadku nadmiernego pocenia się rąk? I jesli tak to czy w ogole cos daje?
Ania000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 12:44   #79
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Ania000
Witam. Tak sobie czytam wasze rady i zastanawiam się czy ten Antidral można stosowac w przypadku nadmiernego pocenia się rąk? I jesli tak to czy w ogole cos daje?
Na opakowaniu antidralu pisze,ze można go stosować również na pocące się dłonie i stopy Ja stosuję go tylko pod paszkami i jest super. Zero plam z potu, a była to moja zmora od wielu lat i zero szczypania a powiem szczerze,że trochę się tego obawiałam. Rano prysznic, kremik pod pachy, najlepiej półtłusty i dodatkowo przemywam paszki tonikiem szałwiowo nagietkowym (sama robię) oczywiście bezalkoholowym i jest ok. A co do wydalania toksyn przez pot i ewentualnego raka to chcę tylko napisać,że z potem wydziela się bardzo niewielka ilość toksyn,a taki najbardziej "wartościowy" pot jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu jest wydzielany przy wysiłku fizycznym lub w saunie. Zauważcie,ze wtedy ma on zupełnie inny zapach i jest to właśnie spowodowane toksynami, poza tym pocimy się wtedy na całym ciele. A taki "codzienny" pot to tylko praca gruczołów potowych, które mają za zadanie chłodzić nasz organizm. A jak kogoś męczą bardzo toksyny w organiźmie to proponuję ruch+ herbatki oczyszczające wtedy najlepiej oczyszcza się organizm z toksyn.
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 12:55   #80
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

a ile kosztuje ten Antidral?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:41   #81
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja dałam za niego 13 zł. w aptece w SCC
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:20   #82
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Już tyle się na temat atidrala naczytałam, że mam mętlik w głowie... Kupić czy nie kupić oto jest pytanie... cóż chyba jednak się skuszę, bo w duuuuużej większości przypadków daje dobre efekty, a ja już mam dość, ale będe go chyba stosować raz w tygodniu, tak żeby ciągle działał, a skóra nie była podrażniona Martwią mnie tylko te opinie na temat działania nowotworowego, ale może przy tak żadkim stosowaniu, nie używaniu razem z nim jakiś antyperspirantów działających 24h i regularnym chodzeniu do sauny (1-2 razy w tygodniu) nie ma się czego obawiać ???
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 15:05   #83
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

A moim zdaniem większe działanie nowotworowe ma jedzenie hamburgerów z McDonald'a i przypalonych (czyt.zwęglonych) kiełbasek z grilla niż stosowanie antyperspirantów.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:47   #84
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Dziewczyny ja mam Antidral ale niestety tak potwornie mnie piecze że nie jestem w stanie z nim spać... Macie może jakieś patenty na "mniejsze pieczenie"? Wiem ze nie powinno sie go stosować od razu po depilacji i trzeba na zupełnie suchą skórę ale to mi nic nie daje Moze coś jeszcze?
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:42   #85
eyesWideOpen
Raczkowanie
 
Avatar eyesWideOpen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 36
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Już tyle się na temat atidrala naczytałam, że mam mętlik w głowie... Kupić czy nie kupić oto jest pytanie... cóż chyba jednak się skuszę, bo w duuuuużej większości przypadków daje dobre efekty, a ja już mam dość, ale będe go chyba stosować raz w tygodniu, tak żeby ciągle działał, a skóra nie była podrażniona Martwią mnie tylko te opinie na temat działania nowotworowego, ale może przy tak żadkim stosowaniu, nie używaniu razem z nim jakiś antyperspirantów działających 24h i regularnym chodzeniu do sauny (1-2 razy w tygodniu) nie ma się czego obawiać ???

ja też szczerze mówiąc mam lekki mętlik.. ale chyba też go kupię bo jest stosunkowo tani.. ale jak będę go używać np. 2 razy w tygodniu to chyba bedę jeszcze potrzebowała jakiegoś `wspomagania` w postaci antyperspirantu w sprayu [ bo takiego obecnie używam ] ? ? ? czy to coś pogorszy ? ;>
eyesWideOpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 19:57   #86
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Nic nie pogorszy ale na prawde nie jest potrzebny dodatkowy antyperspirant jak przetrzymasz pieczenie
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:41   #87
eyesWideOpen
Raczkowanie
 
Avatar eyesWideOpen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 36
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

wczoraj zdecydowałam się na kupno antidralu... iii jestem zszokowana ;o on rzeczywiście działa ! posmarowałam wczoraj na noc pachy.. no może troszkę piekło, ale warto się poświęcić.. dziś żadnych plam, nieładnego zapachu, uczucia dyskomfortu i świadomie moge dołączyć do grona polecających ten produkt ;d
eyesWideOpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:57   #88
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Hm, ja chyba też się skuszę. Z poceniem miewam okrutne problemy. Zwykłe antyperspiranty w ogóle nie działają. Latem pomagam sobie chłodnymi kąpielami z dodatkiem naparu szałwii, no ale ileż można się w tym kąpać

Za to chciałabym polecić coś jeszcze - nie nadaje się na lato, bo ma zdecydowanie słabsze działanie niż Antidral, ale na zimę jest super - a wiem o tym z autopsji - antyperspirant w kulce Anti Persp R firmy Dermedic (80 ml kosztuje ok. 25 zł) - polecam, jest łagodny, nie podrażnia, ma bardzo przyjemny zapach i w moim przypadku był o wiele bardziej skuteczny niż zwykłe antyperspiranty. Do kupienia w aptece, oczywiście. Stosuje się go na dzień, jak zwykły antyperspirant.

A jutro pędzę po Antidral
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:44   #89
falka19
Raczkowanie
 
Avatar falka19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 71
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

no wiele sie dowiedziałam... Tez sobie chyba kupie ten antidral tylko mam jeszcze pytanko: ten antidral jest w kulce czy moze w kremie? i tak przy okazji na ile wam starcza? Boje sie troche tego ze nie bede moga spac ale czego sie nie robi zeby sie pozbyc plam i stresu z nimi zwazanego.
falka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:57   #90
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez falka19
no wiele sie dowiedziałam... Tez sobie chyba kupie ten antidral tylko mam jeszcze pytanko: ten antidral jest w kulce czy moze w kremie? i tak przy okazji na ile wam starcza? Boje sie troche tego ze nie bede moga spac ale czego sie nie robi zeby sie pozbyc plam i stresu z nimi zwazanego.
l
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:15
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.