Przedłużanie / Farbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 17:37   #1
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30

Przedłużanie / Farbowanie


mam pytanko. mam przedłużane włosy z apomocą klejonych taśm. wszystko fajnie i super ale nie wiem czy ja moge to farbowac. dodam ze wlosy są naturalne. czy po farbowanie moze zniszczyc klej/ bede wdzieczna za odpowiedzi.
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 20:09   #2
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: farbować czy nie????

Ja bym byla ostrozna z farbowaniem. Tzn. poszlabym najpierw do fryzjera i jego spytala sie o rade.

Chociaz generalnie wydaje mi sie ze powinnas sie powstrzymac od zmiany koloru. To nie sa Twoje wlosy, wiec na kolor moga zareagowac inaczej niz naturalne. W kazdym razie nie robilabym nic bez konsultacji z fryzjerem.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 14:10   #3
niespodzianka150
Przyczajenie
 
Avatar niespodzianka150
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: heaven ;)
Wiadomości: 12
Smile Dot.: farbować czy nie????

Ja tez radzilabym spytac o to fryzjera. A tak na marginesie (z ciekawosci) masz jakies fotki swoich wloskow przed i po przedluzeniu?
__________________
hmm....
niespodzianka150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:36   #4
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
*Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

Dziewczyny mam problem .
Mój kolor włosów to ciemny blond i kiedyś farbowałam je na jaśniejszy ale już rok nie farbuję i mam lekkie odrosty na pół głowy ... Na upartego można to znieść ale im są dłuższe tym bardziej je widać ... Chodzi mi o to, że niedługo będę miała je lekko za uszy i moja twarz będzie smutna (w jasnym blondzie mi lepiej), zresztą to będzie już dziwnie wyglądać ...

Niedawno zdecydowałam, że przedłużę włosy (teraz mam za łopatki) ... Włosy doczepiane będą mieć 55 cm. Mój problem polega na tym, że nie wiem czy mam pofarbować moje włosy przed przedłużeniem, bo boję się, że fryzjerka dobierze mi włosy i będzie ok. ale do czasu kiedy farba z moich prawdziwych włosów zacznie płowieć, blaknąć itd. i będzie widać różnicę między włosami doczepionymi a moimi !!!

Jak to jest z tym farbowaniem włosów jak ma się włosy przedłużane (metoda jakaś mikro ringi czy jakoś tak) ... ??? Sama nie wiem, po prostu boję się, że potem będe znowu 2 raz po przedłużaniu farbować i wyjdzie mi kolor inny na moich włosach i inny na doczepionych Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ...

Po prostu za każdym razem jak się farbuje włosy to wychodzi inny kolor ... i on płowieje z czasem a doczepione włosy nie, więc nie wiem jak to jest ... ehhh ...

Co o tym sądzicie??? Ja się nie znam, doradzcie mi i wytłumaczcie bo już sama nie wiem czy farbować znowu czy jak............ Eh
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:54   #5
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: *Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

Mam ten sam dylemat, chce przedluzyc wlosy na mikro ringi. Rowniez mam wlosy blond ale nie mam tak duzego odrostu. Pani ktora bedzie mi przedluzac wlosy powiedziala zebym zrobila odrost ale na samym czubku tzn. korona glowy, przedzialek i skronie. Balam sie o to, zeby mi te ringi nie pourywaly wlosow jesli beda zalozone na te rozjasnione..
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 16:35   #6
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: *Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

Tak. Ale już nie chodzi o oten odrost bop bym sobie wyrównała ...
Chodzi o to, że pofarbuje sobie włosy, potem doczepie i po 2 tygodniach te moje "pofarbowane" włosy wypłowieją i będę mieć dwa kolory włosów :
- moje prawdziwe pofarbowane które zmieniają się , płowieją po każdym myciu
- i doczepione
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:25   #7
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: *Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

hej..dziewczyny osobiscie zajmusie przedłuzaniem włsosow i nie rzadko sie spotykam wlsanie z problemem nierównego schodzenia kolorów. wiadomo nasze włosy inaczej przyjmuja farbe, doczepiane również i taks amo jets w przypadku "schodzenia "koloru.a już blondynki to maja najgorzej..ale wracajac do tematu..włosy dobrze jetz zrobic przed załozenie włosów..potem już jest tylko gorzej..jesli rozjaniacie włosy to na koniec po rozjaśnianiu poproscie fryzjera avby nałożył wam tuch. jest to kosmetyk , który nadaje koncowy kolor , jest bardzo łągodny i przedewszystki niweluje wszwlkiego rodzaju "żółtosci". jesli blond ktorym bedziecie przdłuzac wasze włosy rózni sie od tego co macie na głowie to przed nałozeniem nałóżcie ów tuch wlasnie na włosy do doczepiania. kolorek bedzie ten sam . taki tuch jest bez amoniaku i można go potem nakładac samemu w domu co jakis czas zeby kolorek podrasowac.

z doświadczenia wiem ze tego rodzaju zabiegi zawsze wychodza pomyślnie. a wierzcie mi juz nie raz zdzarzało mie si ze z brunetki robiłam blondynke i musiało to byc w 1 dzien. na dodatek kolor musial byc idealny z kolorem włosów , które już czekały aby je doczepic.
życze powodzenia i pozdrawiam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 23:06   #8
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: *Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

Hmm a gdzie mozna ten tuch kupic?? Albo jak to wyglada?? Bo ja nie wiem czy moja fryzjerka bedzie wiedziala o co chodzi.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 00:34   #9
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: *Przedłużanie / Farbowanie - POMOCY!

no właśnie coż to jest?
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:34   #10
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
farbowanie włosów przedłużanych

witam kupiłam niedawno clipy na studniówke i okazało sie że kolor jaki zamówiłam był o wiele ciemniejszy niz ten na zdięciach wiec poprosiłam o wymiane i przezornie wzięłam jeden z najjaśniejszych blondów. chce je zafarbować na jakiś tak średni blond ale nie zbyt ciemny. doradźcie jakiej farby/szamponetki użyć żeby ich nie zniszczyć (włosy oczywiście naturalne)
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:36   #11
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: farbowanie włosów przedłużanych

Jeżeli włosy naturalne to możesz śmało farbować ja farbowałam normalną farbą i mi się nie zniszczyły
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 00:33   #12
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: farbowanie włosów przedłużanych

Potwierdzam - a zajmuje sie przedluzaniem.

Jesli masz pewnosc ze wlosy napewno sa Naturalne nie ma zadnych przeciwskazan do farbowania (ale nie rozjasniac!!)
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 10:54   #13
merlene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Przedłużanie / Farbowanie

jeśli włosy są naturalne to możesz je farbować bo gdyby były sztuczne to zrobił by się kołtun .
merlene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.