Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 12:01   #1
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75

Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??


Bardzo podoba mi się ten makijaż Hayden:
1. http://celebritieswallpapers.org/d/6...e-photo_17.jpg
2. http://images.teamsugar.com/files/us...07/haydenp.jpg

Nie wiem tylko jak go zrobić i czy będzie mi pasować. Mam zielone oczy, jestem bladą szatynką o bardzo jasnej karnacji. I czy będzie pasować do mojej turkusowej sukienki?? Czy można go zmodyfikować, aby w wewnętrznej dolnej powiece była nie czarna, a biała kreska??
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:40   #2
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??

Wie ktoś?? Ktokolwiek??...
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:50   #3
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??

Wg mnie ten makijaż jest uniwersalny
Jeżeli masz jasną cerę, dobierz dobrze kryjący podkład, z rozświetlającymi drobinkami. Pokryj nim także usta i powieki. Do oczu potrzebne będą 3 cienie: srebrny, antracytowy (lub ciemno srebrny) oraz czarny. Przy kąciku wewnętrznym oka możesz użyć kremowej, lub białej kredki. W tym miejscu nałóż także srebrny cień, dalej ciemno srebrny i tuż przy zewnętrznej stronie powieki-czarny. Rozetrzyj lekko palcem.Starannie wytuszuj rzęsy. Na usta nałóż beżową (cielistą) szminkę ze złotymi drobinkami, lub błyszczyk w podobnej tonacji. Na policzki nałóż puder brązujący, niezbyt ciemny, najlepiej brzoskwiniowy. Lekko możesz przyprószyć nim także nos, podbródek i czoło, czyli miejsca które najszybciej się opalają.
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:04   #4
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??

Dzięki Mam jeszcze tylko pytanko. Czy jak na wewnętrznej dolnej powiece użyję białej kredki zamiast czarnej, to czy makijaż nie straci swojego tajemniczego wyrazu?? Bo wtedy chyba zmieni się kształt oka na bardziej okrągły, a nie tak jak ma Hayden-koci i podłużny...
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:18   #5
waleriana34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??

biala kredka zmieni ten makijaz, to jest taki smokey eyes, czyli cale oko na czarno i wyciagniete na boki, kocie wlasnie. Mozna go terz zrobic brazowo i brazowo rudo bedzie ladnie wygladal przy zielonych oczach
waleriana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:22   #6
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zrobić ten makijaż Hayden Panettiere??

Tak też myślałam...Ale upieram się przy białej kredce bo mam wiecznie zaczerwienione i jakby przekrwione oczy a jak używam białej kredki na dolną powiekę to to trochę neutralizuje moje zmęczone oczka. Boję się, że jak pomaluję czarną kredką to nie dość, że zmniejszę sobie optycznie oczy to jeszcze będę wyglądać jakbym spędziła cały dzień przed kompem i była strasznie zmęczona... Czy moje obawy są słuszne, czy nie??

A tak na marginesie to moich zmęczonych oczu nic nie zmienia i nic im nie pomaga-po prostu takie są nawet jak przez tydzień nie siedzę ani przed telewizorem, ani komputerem.
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.