problem z doborem podkladu/korektora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 14:30   #1
k8g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51

problem z doborem podkladu/korektora


Witajcie.
Mój problem to stale zaczerwienione policzki. Marzę o tym by być blada, lub mieć żółtawą cerę na twarzy, absolutnie nie różową. Próbowałam i kupowałam już wiele podkładów i żaden do mnie nie pasuje. Np.
--podkład z l'oreal, wydaje się żółtawy, mówię o kolorze Golden Beige W3, ale po nałożeniu na MOJE policzki i odczekaniu paru minut robi sie ciemniejszy i bardziej różowy, bo moja czerwień go przebija i kolor jest zupelnie inny niz u dziewczyny z normalną cerą.
--podkład Maybelline Light Sandbeige 03- jest dosyć blady dlatego go kupiłam, ale niestety po nałożeniu na moje policzki robi się odcień różowawy, inaczej jest u osób, które nie maja takiego problemu
testowałam kilka innych, ale efekt zawsze taki sam!
--w Końcu uzyłam korektora Z Rimmela Ivory w sztyfcie- wysmarowałam go tylko na policzkach i zacierałam granice by nie dało się poznać różnicy. Jest strasznie blady i zakrywa moją czerwień ale świecę sie jak choinka bo nakładam go na krem (mam cere suchą), wyglądam jakbym miala brudna twarz, korektor zaraz schodzi, a kiedy się np. z kims przytulam- korektor zostaje na ubraniach owych ludzi i jest mi za siebie wstyd. Poza tym, z tego co wiem, to korektor stosuje się tylko z podkładem, raczej nie nakłada się tylko korektora.
Walczę z tym problemem już baardzo długo, stosuję krem zielony z apteki do twarzy, przemywam twarz letnią wodą, ale nic nie pomaga. Przez te wszystkie zakupy w drogeriach pozbęde się wszystkich pieniędzy.
Chcę dalej testować kosmetyki, nie wiem czy opłaca się dalej wypróbowywać i co- podkład czy korektor? słyszałam że sa dostępne zielone korektory, ale to też w towarzystwie z podkładem (a nie moge stosować tych 2 kosmetyków, bo wyglądam jak lalka) i nie wiem czy są dostępne we wszystkich drogeriach. Błagam, pomóżcie mi
k8g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:22   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: problem z doborem podkladu/korektora

hmm.... to, że używasz krem do cery suchej jest bardzo dobrym wyjściem. jeśli chodzi o Twój problem to zacznij używać korektora w kolorze zielonym np. firmy Inglota cena ok10zł lub kamuflarz ale to już jest droższe. co do podkładu to ja również stosuję podkład firmy Meybelline 03 na początek używaj korektora odczekaj troche a następnie podklad puder itd...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:25   #3
k8g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: problem z doborem podkladu/korektora

niestety próbowałam nakładać korektor i puder ale w niczym mi to nie pomogło.
k8g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:25   #4
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: problem z doborem podkladu/korektora

EL DW albo Revlon ColorStay w odpowiednim odcieniu - podejrzewam, ze rozwiaza problem. Tylko zanim kupisz (szczegolnie EL DW) popros o probke, zeby uniknac rozczarowan i wtopionych pieniedzy. Jak na moj gust ten podklad przykryje wszystko. Tylko trzeba porzadnie nawilzyc twarz, bo jest ciezki i moze wysuszac/podkreslac skorki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:05   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: problem z doborem podkladu/korektora

możesz również spróbować podkładu kryjącego ale to już kosmetyk z górnej półki i dość drogi.. np. firmy Kryolan.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.