jakich peelingów używacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 21:06   #1
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Wink

jakich peelingów używacie?


gruboziarnistych czy mało?jak często?podacie nazwy?
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 10:24   #2
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: jakich peelingów używacie?

Witam
Ja ostani używam 2 stopniowego peelingu z Avonu, ale ogólnie wole gruboziarniste dlatego że mam tłustą cere, a te drobno ziarniste przy mojej cerze za wiele nie zrobią, wiem bo takiego używałam.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 10:49   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakich peelingów używacie?

Moje podejscie do pilingow zmienilo sie po tym, jak przeczytalam na u mojego guru kosmetycznego , ze pilingi ziarniste (i te grubo i drobno ) daja tylko psychologiczny efekt oczyszczenia cery.Ba! Cerze z ropnymi wykwitami moga tylko jeszcze zaszkodzic zaogniajac stany zapalne
Zaskorniki z cery usuwaja umiarkowanie i nietrwale (trwale to tylko cos z retinolem albo kwasy - wszystko jest w wyszukiwarce forum) wiec caly efekt "wielkiego tarcia" jest tylko dorazny.
Poniewaz od miesiaca smaruje sie kwasami (Acne-Derm, patrz: wyszukiwarka ) uzycie pilingu ograniczylam do minimum (raz w tygodniu).
Najczesciej uzywam pilingow AA (np rozowa seria DHEA oraz faworyta KWC z serii dla alergikow, chociaz jest on ciut ziarnisty - starm sie nie trzec, tylko raczej zostawic na buzi wg zalecenia producenta) albo enzymatycznych Erisu.
W enzymatycznych pilingach najlepeij zluszczaja papaina lub bromelaina - i to ich nalezy szukac w skladzie. Pilingi Eris (min. calkiem dobry z serii Under Twenty) zawieraja niestety szkodliwy poliacrylamid ale mam nadzieje, ze uzywany przez kilka minut, raz w tygodniu, bardzo mi nie zaszkodzi. Nie wiem po co oni go tam pakuja????
Jako piling (byle ostroznie, bo to ciezki kaliber!) mozna stosowac tez maseczke aspirynowa (patrz 2: wyszukiwarka ) byle uwazac przy zmywaniu, nawet Wizazanki z delikatnymi naczynkami, jesli nie tra za mocno przy jej zmywaniu, chwala sobie ten system oczyszczania (laczy piling mechaniczny z dzialaniem kwasu salicylowego), aspiryna Bayera w aptece, kosztuje grosze.
Zastanawiam sie tez nad zestawem do dermabrazji domowej L'Oreala ale martwi mnie to, ze bede musiala zaplacic za produkt w zestawie, ktory do niczego sie nie nada, bo jego filtr to jest niestety drogie "nic".
Za to do ciala preferuje mocne scieranie - cukier z cynamonem + codzienny zel pod prysznic (bez SLS i tak je mieszam sobie raz w tygodniu), rekawice sizalowa (prawie codziennie). Czasem kusze sie na gotowe pilingi (Eris, Flos-Lek) ale uwazam, ze "domowe" dzialaja o wiele efektywniej i sa tansze.
Pozdrawiam
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 11:42   #4
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: jakich peelingów używacie?

Ja ostatnio znow powrocilam do Estee Lauder Micro-D.Wczesniej nie moglam z niego zbyt uzywac ze wzglegu na duza ilosc zaskornikow podskurnych i on mi cala skore mocno podraznial,robily sie strupy i ogolnie bylo zle.Teraz robie go na zmiane z Roc Soya Unify albo Nivea Visage Young 2-3 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 12:04   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: jakich peelingów używacie?

do twarzy peeling drobnoziarnisty, z białą herbatą z serii Planet SPA Avonu, jest b. delikatny, skóra jest po nim gładka i jakby kremowa w dotyku, do ciała gruboziarniste, z tej samej serii peeling z brązowym cukrem o obłędnym zapachu. jeden i drugi 2 razy w tyg. teraz zaczęłam używać peelingu dwustopniowego Avonu z kwasem glikolowym, więc zobaczę, czy moja skóra nadal będzie potrzebowała mechanicznego peelingu. z peelingów naturalnych lubię peeling z fusów z kawy, ale nie chce mi się zbyt często w to bawić, za solą i cukrem nie przepadam. lubię też żel peelingujący Aquoliny o zapachu kawy, uwielbiam zapach tego żelu, ale sam żel jest b. delikatny, drobnoziarnisty, o wiele słabszy niż zwykły peeling.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:18   #6
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: jakich peelingów używacie?

polecam platki kosmetyczne z peelingiem z Clinic
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:34   #7
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: jakich peelingów używacie?

piling bodajze ogorkowy z ziaji, i z avonu dla cery tradzikowej
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 20:55   #8
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: jakich peelingów używacie?

Drobnoziarnisty Daxa Cosmeticsa, z serii Sekrety Urody lub wcześniej, Avon z serii Clearskin ( ale ten polecam tylko na prawde tłustym cerom ), zrezygnowałam z niego, bo był dla mnie za ostry ;/ a teraz chce sie przezucic na enzymatyczne peelingi, tylko czekam az Dax mi sie skończy
pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 22:05   #9
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: jakich peelingów używacie?

A jakie to są te enzymatyczne? do jakiego rodzaju cery je się stosuje?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 22:10   #10
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: jakich peelingów używacie?

Peelingi enzymatyczne to peelingi zawierające specjalne enzymy rozpuszczające obumarły naskórek. Idelane do cery takiej, jak moja - wrażliwej i naczynkowej. Właściwie jedyna opcja... Po mechanicznych muszę leczyć buzię z podrażnień dłużej niż tydzień.

Mam peeling Dermiki z serii Meritum i nie zamienie go na żaden inny. To moje cudeńko.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 22:45   #11
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: jakich peelingów używacie?

A czy przy cerze mieszanej też można je stosować?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 04:50   #12
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez moniola
A czy przy cerze mieszanej też można je stosować?
a suchej?

ja obecnie męcze peeling drobnoziarnisty Dr Eris (do twarzy), kupiłam go dzień przed przeczytaniem o peelingach enzymatycznych i byłam na siebie bardzo zła. Postanowiłam ten wymęczyć do konca i przeżucić się na peelingi enzymatyczne.


Dp ciała peelingu nie używam, ale w niedługim czasie zamierzam się w jakiś zaopatrzyc
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 10:26   #13
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Exclamation Dot.: jakich peelingów używacie?

Może was to troche zdziwić ale ja uzywam leczniczo-witaminowego papieru ściernego do twarzy!!! Tak papieru ściernego...kupuje się go w aptece...są





różne rodzaje...do cery suchej normalnej tłustej z tendencją

do wyprysków z zaczerwienieniami........ jest tego full....a naprawde jest wspaniały!!!! Cera jest po nim jednolitego koloru gładka POPROSTU MARZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!! ! a i jeszcze pachnie pięknie!!!!!! Ja za ten papier (on jest w takich arkuszach małych około 10cm:10cm) płacę 25 zł jedno opakowanie starcza mi na jakieś pół roku POLECAM!!!!!!!!!! Ja obecnie mam o zapachu truskawek
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 11:19   #14
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: jakich peelingów używacie?

Ja obecnie uzywam peelingu enzymatycznego Soraya Care&Control,jednak zastanawiam sie czy peeling np.gruboziarnisty zluszcza lepiej od enzymatycznego?
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 12:51   #15
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: jakich peelingów używacie?

Czarna, napisz coś więcej o tym papierze, proszę , jaka to firma, dostanę to w każdej aptece? Bardzo mnie zaintrygował twój post.

A ja obecnie odstawiam peelingi ziarniste i zaczynam eksperymentować z enzymatycznymi- już po miesiącu zauważyłam poprawę cery. Mam cerę naczynkową i nie powinnam w sumie używać tych ziarnistych, ale zawszy mi się wydawało, że jak będę trzeć delikatnie to krzywdy sobie nie zrobię. Błąd! Dopiero teraz widzę różnicę .

Zauważyłam też, że coraz więcej firm zaczyna wprowadzać peelingi enzymatyczne- ostatnio widziałam jakiś nowy Sorai- to chyba ten, o którym pisze Słoneczko.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 14:52   #16
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jakich peelingów używacie?

a ja uzywam peelingu z avony do cery trądzikowej oraz robionego własnoręcznie peelingu kawowego
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 14:59   #17
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: jakich peelingów używacie?

ja pure zone lacome jak dla mnie br dobry
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 15:45   #18
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: jakich peelingów używacie?

aktualnie zadnego, ale w okresie kiedy uzywalam bardzo sobie cenilam Dax Cosmetics, Sekrety Urody
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 17:26   #19
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: jakich peelingów używacie?

A ja używam obecnie Clearskin Avonu, w kolejce czeka St. Ives morelowy. Do tego lubię od czasu do czasu zastąpić peeling i żel do twarzy żelem z mikrogranulkami. Według mnie są bardzo dobre
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 18:34   #20
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: jakich peelingów używacie?

Dziś kupiłam nowe opakowanie enzymatycznego Oceanica. Jeden z najlepszych na rynku, enzym złuszczający jest 5 na liście składników, czyli ma szanse zadziałać (dla porównania Dermika ma ten sam enzym, ale na miejscu 10-tym, o ile pamiętam).

Peeling z kapsułek ananasowych Ortis jest dla mnie za silny - podrażnił mi skórę, a teraz znowu mi się jakoś dziwnie skóra uwrażliwiła, więc na pewno nie będę mogła go na razie stosować. Jak się uspokoi, spróbuję jeszcze raz, na razie nie mam odwagi.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:30   #21
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: jakich peelingów używacie?

Ja używam płatków do peelingu Clean O''Peel lub peelingu Aok , kóry przywiozłam z Niemiec
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 20:01   #22
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez nan
Dziś kupiłam nowe opakowanie enzymatycznego Oceanica. Jeden z najlepszych na rynku, enzym złuszczający jest 5 na liście składników, czyli ma szanse zadziałać (dla porównania Dermika ma ten sam enzym, ale na miejscu 10-tym, o ile pamiętam).
A ktory to bedzie? Ten z serii dla alergikow czy DHEA (rozowa)? Jestem ciekawa, bo sama stosowalam ostatnio dwa pilingi tej firmy i chcialabym wiedziec, czy dobrze trafilam.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 20:02   #23
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: jakich peelingów używacie?

Ja się zakochałam w peelingu Vichy do suchej skóry jest gruboziarnisty w takiej zielonej tubie, bardzo wydajny i świetne rezultaty przynosi.
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 20:40   #24
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Ja się zakochałam w peelingu Vichy do suchej skóry jest gruboziarnisty w takiej zielonej tubie, bardzo wydajny i świetne rezultaty przynosi.
Klaudio, mówisz o tym zielonym do ciała?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 20:41   #25
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: jakich peelingów używacie?

Tak ,tydzien temu w akcie desperacji użyłam go też do twarzy i sprawdził się rewelacyjnie.
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:22   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jakich peelingów używacie?

Od pewnego już czasu używam peelingu drobnoziarnistego, za to niezwykle gęstego. Mam na myśli Biosource Biothermu. Jest to pierwszy peeling, który w pełni sprostał moim oczekiwaniom. Dodatkowo raz w tygodniu nakładam jakiś peeling enzymatyczny, więc może ten efekt kompleksowego oczyszczania skóry zawdzięczam im obu. Niemniej jednak muszę zaprzeczyć jakoby ziarnisty peeling działał wyłącznie na moją psychikę - może to kwestia tego, że wreszcie trafiłam w taki, który mnie satysfakcjonuje. Przy cerze z poważnymi problemami może sprawić kłopoty, ale osoby które nie mają większych zmian trądzikowych mogą ładnie nimi oczyścić i 'wypielęgnować' cerę. Biotherm ładnie mi ją rozjaśnił, ujednolicił koloryt i niezwykle wygładził. Czyli zrobił to, o co mi chodziło

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:48   #27
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez Kajol
Czarna, napisz coś więcej o tym papierze, proszę , jaka to firma, dostanę to w każdej aptece? Bardzo mnie zaintrygował twój post.

A ja obecnie odstawiam peelingi ziarniste i zaczynam eksperymentować z enzymatycznymi- już po miesiącu zauważyłam poprawę cery. Mam cerę naczynkową i nie powinnam w sumie używać tych ziarnistych, ale zawszy mi się wydawało, że jak będę trzeć delikatnie to krzywdy sobie nie zrobię. Błąd! Dopiero teraz widzę różnicę .

Zauważyłam też, że coraz więcej firm zaczyna wprowadzać peelingi enzymatyczne- ostatnio widziałam jakiś nowy Sorai- to chyba ten, o którym pisze Słoneczko.
Heheh kurczę głupia nazwa tego "peelingu" hehe papier ścierny...nawet tak pisze na opakowaniu... jak pierwszy raz zobaczylam to na półce w mojej aptece myślałam że zaraz obok zobaczę gwoździe na kilogramy <hahaha> ale tak na powagę... heheh no tak jak juz napisalam jest wiele rodzajów papierku do twarzy... i do suchej...normalnej...tłus tej...trzeba poprostu w tym poszukać a każda znajdzie coś dla siebie... towar ten powinien być dostępny w każdej aptece...tylko nie jestem pewna co do reakcji "apteczanek" jak im sie spytasz czy jest papier ścierny do twarzy:|...moze lepiej uzyć sformuowania papier peelingujący??? nie wiem!! ja mówię tak jak jest napisane na opakowaniu hehe i u mnie każdy jest oblatany w tej sprawie sposób jego uzycia jest cholernie prosty...zwilżasz kwadracik i delikatnie masujesz twarz... później opłukujesz ją wodą...najlepiej zimną... a późnioej to już w ogóle lux malinka....cera jest jednolitego koloru...świerza...i pięknie pachnie (intensywnie) truskawkami...albo innymi zapachami....(papier dostepny rowniez w wersji bezzapachowej) hym...co moge o nim jesio napisać:| ja pozostane mu wierna do konca moich dni;p a firma??? musze skiknąć się do łazienki...ale napisze ją w następnym poście buuuuuuuźka
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:50   #28
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
Heheh kurczę głupia nazwa tego "peelingu" hehe papier ścierny...nawet tak pisze na opakowaniu... jak pierwszy raz zobaczylam to na półce w mojej aptece myślałam że zaraz obok zobaczę gwoździe na kilogramy <hahaha> ale tak na powagę... heheh no tak jak juz napisalam jest wiele rodzajów papierku do twarzy... i do suchej...normalnej...tłus tej...trzeba poprostu w tym poszukać a każda znajdzie coś dla siebie... towar ten powinien być dostępny w każdej aptece...tylko nie jestem pewna co do reakcji "apteczanek" jak im sie spytasz czy jest papier ścierny do twarzy:|...moze lepiej uzyć sformuowania papier peelingujący??? nie wiem!! ja mówię tak jak jest napisane na opakowaniu hehe i u mnie każdy jest oblatany w tej sprawie sposób jego uzycia jest cholernie prosty...zwilżasz kwadracik i delikatnie masujesz twarz... później opłukujesz ją wodą...najlepiej zimną... a późnioej to już w ogóle lux malinka....cera jest jednolitego koloru...świerza...i pięknie pachnie (intensywnie) truskawkami...albo innymi zapachami....(papier dostepny rowniez w wersji bezzapachowej) hym...co moge o nim jesio napisać:| ja pozostane mu wierna do konca moich dni;p a firma??? musze skiknąć się do łazienki...ale napisze ją w następnym poście buuuuuuuźka
sorka za ten błąd w "swieża"... szybko pisalam i jakos się wymsknęło....plasiem
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 22:18   #29
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: jakich peelingów używacie?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
A ktory to bedzie? Ten z serii dla alergikow czy DHEA (rozowa)? Jestem ciekawa, bo sama stosowalam ostatnio dwa pilingi tej firmy i chcialabym wiedziec, czy dobrze trafilam.
Ten z serii AA dla wrażliwców. Nie jestem jakimś ekspertem od składów, ale pojęcia nie mam co złuszcza w tym różowym peelingu. Nie ma tam ani bacillusa, ani papainy ani bromelainy, ani kwasu salicylowego, ani nawet wyciągu z drożdży... Oceanic z serii AA zawiera na oko biorąc najwięcej bacillus ferment ze wszystkich peelingów, które zawierają ten składnik. Przejrzałam składy Erisa (oba z serii Pharmaceris), Dermiki, Oceanica i w Oceanicu ten składnik jest najwyżej. Poza tym Pharmacerisy mają dużo polyacrylamidu. Nie lubię być poddtruwana...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 01:05   #30
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: jakich peelingów używacie?

Ja uzywam peelingu za 1.50 w malych niebieskich saszetkach, nie wiem czy to nazwa firmy, pisze na nim PERFECTA. JEST SWIETNY, TANI I STARCZA NA DLUGO!! chyba to firma DAX! Ale nie jestem pewna.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.