Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-18, 13:22   #2221
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Też uwielbiam takie zapachy
Dobrze, ze pizmowe perfumy na mnie mu nie przeszkadzaja
Narciso forever

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też. Podstawowy scenariusz to taki, że pęka mi np wężyk od pralki i mam zalane mieszkanie.
Naszym sasiadom z poltora roku temu suszarka spadla ze sciany i spowodowala sporo szkod.
Plus wizja zalania mieszkania.

W ogole to w zeszlym roku nagle sama z siebie pekla nam szklana oslona prysznica.
Mamy w obydwoch lazienkach prysznic typu walk-in wlasnie tylko z taka pojedyncza szklana scianka odgradzajaca prysznic od reszty lazienki i nagle uslyszalam huk, biegne do lazienki, a tam wszedzie szklo na podlodze. Po takich przypadkach to juz w ogole mam paranoje do kwadratu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:23   #2222
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A olej z czarnuszki śmierdzi?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mi śmierdzi.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:25   #2223
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze pizmowe perfumy na mnie mu nie przeszkadzaja
Narciso forever



Naszym sasiadom z poltora roku temu suszarka spadla ze sciany i spowodowala sporo szkod.
Plus wizja zalania mieszkania.

W ogole to w zeszlym roku nagle sama z siebie pekla nam szklana oslona prysznica.
Mamy w obydwoch lazienkach prysznic typu walk-in wlasnie tylko z taka pojedyncza szklana scianka odgradzajaca prysznic od reszty lazienki i nagle uslyszalam huk, biegne do lazienki, a tam wszedzie szklo na podlodze. Po takich przypadkach to juz w ogole mam paranoje do kwadratu
Mi tak kiedyś pękła szyba w drzwiach wewnętrznych - jak do tego doszło to nie wiem, sama z siebie się rozbiła a ja dostałam ataku paniki i z miesiąc spałam przy włączonym świetle
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:27   #2224
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie z Nature Queen i bardzo się polubił z moją cerą
Zaluje, ze u mnie nie ma takiego wyboru tego typu kosmetykow.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A olej z czarnuszki śmierdzi?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89122975]Mi śmierdzi.[/QUOTE]

Mnie nie smierdzi, podoba mi sie zapach ale fakt, jest intensywny.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wróciłam z domu do pracy, bo nie pamiętałam czy wyłączyłam nagrzewnicę
[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89122971]Ja też mam takie schizy, stąd było to pytanie.
U mnie pod nieobecność tylko lodówka chodzi.

W każdym razie dzięki wszystkim za odpowiedzi.[/QUOTE]

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89122961]ja mam znajoma z taka paranoja, raz wrocila sie z knajpy do domu bo nie pamietala, czy cos tam wylaczyla czy nie...
Ja czasem zelazko zostawiam wlaczone, stoi sobie na desce x godzin i grzeje [/QUOTE]

Zdarza mi sie czasami z garazu zawrocic do mieszkania zeby sprawdzic czy wylaczylam sprzety do stylizacji wlosow, toster i wszystkie swiatla i czy w lazience meza klapa od sedesu jest zamknieta (jedna z kocich kuwet stoi w tej lazience i kot ma tendencje do popijania wody z sedesu i nie widzi mi sie to jako cos bezpiecznego mimo ze szesciokilowy kot jest za duzy zeby wpasc do sedesu).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:27   #2225
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Mnie kiedyś w środku nocy spadło lustro ze ściany a innym razem szafki w kuchni (prawie wszystko się potłukło) zrzucając przy okazji obiad na następny dzień, który gotowałam wcześniej 2 godziny
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:28   #2226
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze pizmowe perfumy na mnie mu nie przeszkadzaja
Narciso forever



Naszym sasiadom z poltora roku temu suszarka spadla ze sciany i spowodowala sporo szkod.
Plus wizja zalania mieszkania.

W ogole to w zeszlym roku nagle sama z siebie pekla nam szklana oslona prysznica.
Mamy w obydwoch lazienkach prysznic typu walk-in wlasnie tylko z taka pojedyncza szklana scianka odgradzajaca prysznic od reszty lazienki i nagle uslyszalam huk, biegne do lazienki, a tam wszedzie szklo na podlodze. Po takich przypadkach to juz w ogole mam paranoje do kwadratu

Ja może jakiejś obsesji nie mam, ale pralkę i zmywarkę włączam zwykle jak już jestem w domu i nigdzie się nie wybieram. Chyba, że gdzieś na chwilę i zaraz wracam. Nie mam aż takiej ilości prania żeby pralka musiała chodzić nawet jak mnie nie ma. Piekarnika nie mam potrzeby zostawiać włączonego jak mnie nie ma, ale to by mnie stresowało najbardziej. Wizja pożaru jest dla mnie gorsza niż wizja zalania


[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89122975]Mi śmierdzi.[/QUOTE]


Mi nie śmierdzi, ale na pewno ma dość specyficzny zapach
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:30   #2227
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Mi tak kiedyś pękła szyba w drzwiach wewnętrznych - jak do tego doszło to nie wiem, sama z siebie się rozbiła a ja dostałam ataku paniki i z miesiąc spałam przy włączonym świetle
No wlasnie ten prysznic to tez sam z siebie, nikogo wtedy w lazience nie bylo nawet.
To bylo w lazience meza, ja obecnie w mojej przy kazdym prysznicu troche sie boje

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś w środku nocy spadło lustro ze ściany a innym razem szafki w kuchni (prawie wszystko się potłukło) zrzucając przy okazji obiad na następny dzień, który gotowałam wcześniej 2 godziny
Z 10 lat temu spadly mi dwie polki w srodku szafki w kuchni i wszystkie kubki i talerze mi sie potlukly.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 13:34   #2228
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zaluje, ze u mnie nie ma takiego wyboru tego typu kosmetykow.





Mnie nie smierdzi, podoba mi sie zapach ale fakt, jest intensywny.







Zdarza mi sie czasami z garazu zawrocic do mieszkania zeby sprawdzic czy wylaczylam sprzety do stylizacji wlosow, toster i wszystkie swiatla i czy w lazience meza klapa od sedesu jest zamknieta (jedna z kocich kuwet stoi w tej lazience i kot ma tendencje do popijania wody z sedesu i nie widzi mi sie to jako cos bezpiecznego mimo ze szesciokilowy kot jest za duzy zeby wpasc do sedesu).

Ja też często wracam sprawdzać czy wyłączyłam żelazko. Włosów nie prostuje, ale jak prostowałam to też sprawdzałam. Kiedyś zostawiłam włączoną na cały dzień, ale to było dawno temu. Na szczęście nic się nie stało. Potem już miałam taką co się wyłączała sama, ale oczywiście i tak sprawdzałam


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś w środku nocy spadło lustro ze ściany a innym razem szafki w kuchni (prawie wszystko się potłukło) zrzucając przy okazji obiad na następny dzień, który gotowałam wcześniej 2 godziny

Dla tego ja nie wiem jak ludzie mogą mieć na suficie nad łóżkiem lustro powieszone ani tym bardziej szafek nad zagłówkiem
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:39   #2229
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Mi kiedyś spadła szafka kuchenna. Na szczęście akurat nic w niej nie było, ale obiła po drodze lodówkę i zrobiła dziurę w podłodze.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:20   #2230
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
A zostawiacie włączony piekarnik jak wychodzicie? Włączoną pralkę na luzie zostawiam, ale z piekarnikiem mam obawy. Nie wiem czy słuszne, bo w sumie co miałoby się stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na parę minut, żeby wyjść do sklepu osiedlowego, to tak, ale tak ogólnie to nie, bo zakładam czarny scenariusz, w którym piekarnik nie wyłączyłby się samoczynnie. Może mało prawdopodobne, taka fobia.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Naszym sasiadom z poltora roku temu suszarka spadla ze sciany i spowodowala sporo szkod.
Plus wizja zalania mieszkania.

W ogole to w zeszlym roku nagle sama z siebie pekla nam szklana oslona prysznica.
Mamy w obydwoch lazienkach prysznic typu walk-in wlasnie tylko z taka pojedyncza szklana scianka odgradzajaca prysznic od reszty lazienki i nagle uslyszalam huk, biegne do lazienki, a tam wszedzie szklo na podlodze. Po takich przypadkach to juz w ogole mam paranoje do kwadratu
Jak to ze ściany? Bębnowa? O__O
To z prysznicem też się u mnie przydarzyło, TŻ brał prysznic, ja się smarowałam, rozmawialiśmy przy tym i nagle z niczego szyba poszła. Nie dotykał nawet, jakbym tego nie widziała na własne oczy, to pewnie byłabym przekonana, że musiał na nią napierać. Na szczęście to leci jak szyba samochodowa, nie ma strat w ludziach.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla tego ja nie wiem jak ludzie mogą mieć na suficie nad łóżkiem lustro powieszone ani tym bardziej szafek nad zagłówkiem
To też jest moja fobia, nie mogę mieć niczego nad wezgłowiem łóżka. Żadnych luster, obrazów, szafek, półek.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:25   #2231
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jakie biuro podróży polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja preferuję tylko Itakę
Ja również Itaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 14:33   #2232
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tak szczerze to potrzebuje go do poślizgu podczas masażu, żeby nie śmierdział i nie zapychał. Średnio wierzę w moc olejów - swego czasu stosowałam ich dużo podczas pielegnacji - więc ta kwestię ogarniam reszta kosmetyków.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Olej z pestek malin?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:34   #2233
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość

Jak to ze ściany? Bębnowa? O__O
To z prysznicem też się u mnie przydarzyło, TŻ brał prysznic, ja się smarowałam, rozmawialiśmy przy tym i nagle z niczego szyba poszła. Nie dotykał nawet, jakbym tego nie widziała na własne oczy, to pewnie byłabym przekonana, że musiał na nią napierać. Na szczęście to leci jak szyba samochodowa, nie ma strat w ludziach.
Bebnowa, te haki przykrecone do sciany zerwaly sie razem z kawalkiem sciany (nie widzialam tego, wiem to tylko z opowiesci meza, bo to on zglaszal to do spoldzielni) i cala suszarka runela na podloge.

U nas to szklo kolo prysznica potluklo sie w drobny mak, jeszcze pare tygodni pozniej zdarzylo mi sie znalezc odlamki w jakims zakamarku np. gleboko pod szafka.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:40   #2234
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To ja z kolei przez 90% czasu dżinsach
Rozbawiła mnie ostatnio usłyszana rozmowa na siłowni (i przypomniała mi się od razu dyskusja o dresach na zdziwieniowym),bo jedna babka mówi do drugiej, że nigdy nie miała tyle dresów co teraz podczas covidu. A ja w głowie myśl, że nigdy nie miałam i nadal nie mam ani jednej pary
Ja kupuje tylko legginsy po domu. Takich typowych spodni dresowych nie lubie nie pasuja mi
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:41   #2235
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U nas to szklo kolo prysznica potluklo sie w drobny mak, jeszcze pare tygodni pozniej zdarzylo mi sie znalezc odlamki w jakims zakamarku np. gleboko pod szafka.
Jezu, współczuję, ja raz stłukłam na drobny mak szklankę w kuchni i jej kawałki później jeszcze wygrzebywałam mimo odkurzania, a co dopiero tyle szkła i to w łazience, w której sie boso chodzi.

Słyszałam jeszcze o pękających z hukiem płytach gazowych ze szkłem
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:43   #2236
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bebnowa, te haki przykrecone do sciany zerwaly sie razem z kawalkiem sciany (nie widzialam tego, wiem to tylko z opowiesci meza, bo to on zglaszal to do spoldzielni) i cala suszarka runela na podloge.



U nas to szklo kolo prysznica potluklo sie w drobny mak, jeszcze pare tygodni pozniej zdarzylo mi sie znalezc odlamki w jakims zakamarku np. gleboko pod szafka.
Ale... Po co wieszać bębnową na ścianie? Przecież to mega ciężkie jest. Do tego, w przeciwieństwie do np. szafek, nie jest całkiem nieruchome. Nie lepiej postawić suszarkę na podłodze albo w słupku na pralce?

U nas cośtam się oderwało i uciekło tego szkła (pod wycięciem od drzwi łazienki i do garderoby), ale na szczęście niedużo i te odłamki jakoś nie kaleczą, przynajmniej tyle. Jednak z rozumem są te szyby robione.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2022-02-18 o 14:44
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:49   #2237
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ale... Po co wieszać bębnową na ścianie? Przecież to mega ciężkie jest. Do tego, w przeciwieństwie do np. szafek, nie jest całkiem nieruchome. Nie lepiej postawić suszarkę na podłodze albo w słupku na pralce?

U nas cośtam się oderwało i uciekło tego szkła (pod wycięciem od drzwi łazienki i do garderoby), ale na szczęście niedużo i te odłamki jakoś nie kaleczą, przynajmniej tyle. Jednak z rozumem są te szyby robione.
U nas w budynku w kazdym mieszkaniu domyslnie jest malutka pralnia, a w niej na podlodze pralka, a wyzej na scianie suszarka z odstepem okolo pol metra miedzy jednym i drugim urzadzeniem.
Pewnie tak jest to zamontowane z uwagi na wentylacje, nie wiem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:50   #2238
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie wypowiedzi odnośnie wygodnych spodni
Byłam właśnie znowu mierzyć i nie wiem co mi wczoraj odbiło z tą 40...weszłam na pełnym luzie w 38 i jeszcze na dodatek mogę w nich siedzieć i kucać z rozstawionymi nogami i co najlepsze dziś nawet w 36 się wbijam...ja pierdziele ale mam mętlik w głowie. A w Reserved wczoraj mierzyłam kilkanaście par dżinsów i w 42 ledwo się dopinam na wdechu.
Zwariować można.
Ja z reserved mam wlasnie zwrot, bo zamowilam spodnie w takim samym rozmiarze co wszystkie inne moje spodnie z reserved, model bardzo podobny, zwykłe wąskie spodnie.
Nie dopielam sie. Ok trudno, zamowilam 2 wieksze rozmiary. Rozmiar wieksze nadal sie nie zapinaja a jeszcze wieksze sa za duze.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 15:08   #2239
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze pizmowe perfumy na mnie mu nie przeszkadzaja
Narciso forever
Dopiero teraz zobaczyłam, że napisałaś "piżmowe" - wcześniej przeczytałam "piżamowe" i zastanawiałam się "o co biega?"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 15:10   #2240
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zobaczyłam, że napisałaś "piżmowe" - wcześniej przeczytałam "piżamowe" i zastanawiałam się "o co biega?"
Podejrzewam, ze bardzo sie nie pomylilas i sporo osob by je tak okreslilo, czesto na fragrantice widze okreslenie "clean musk" i porownanie do swiezo wypranej poscieli czy ogolnie do zapachu prania
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 15:35   #2241
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze pizmowe perfumy na mnie mu nie przeszkadzaja
Narciso forever



Naszym sasiadom z poltora roku temu suszarka spadla ze sciany i spowodowala sporo szkod.
Plus wizja zalania mieszkania.

W ogole to w zeszlym roku nagle sama z siebie pekla nam szklana oslona prysznica.
Mamy w obydwoch lazienkach prysznic typu walk-in wlasnie tylko z taka pojedyncza szklana scianka odgradzajaca prysznic od reszty lazienki i nagle uslyszalam huk, biegne do lazienki, a tam wszedzie szklo na podlodze. Po takich przypadkach to juz w ogole mam paranoje do kwadratu
Które zapachy od Narciso polecasz?
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 16:56   #2242
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Problemy 3 świata
Sama przedłużam paznokcie akrylozelem i dziś odruchowo po nałożeniu bazy (przed przedłużeniem ) przetarłam ja cleanerem. Mocno to wpływa na żywotność stylizacji ?

Co zrobić, by hybryda 3w1 nie była matowa po przetarciu cleanerem? Kupuje 3w1, by oszczędzić czas a i tak muszę nabłyszczać topem. Używam Semilaca. Inne tez tak tracą połysk?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:17   #2243
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Problemy 3 świata
Sama przedłużam paznokcie akrylozelem i dziś odruchowo po nałożeniu bazy (przed przedłużeniem ) przetarłam ja cleanerem. Mocno to wpływa na żywotność stylizacji ?

Co zrobić, by hybryda 3w1 nie była matowa po przetarciu cleanerem? Kupuje 3w1, by oszczędzić czas a i tak muszę nabłyszczać topem. Używam Semilaca. Inne tez tak tracą połysk?
1.Nic się nie stanie jak przetarłas.
2. Po wyciągnięciu z lampy w ostatnim kroku robienia hybrydy, czyli po nałożeniu topu, albo po prostu koloru jak masz 3w1 należy odczekać 60 sekund, żeby paznokcie "ostygły", zapobiega to matowieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:28   #2244
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
A zostawiacie włączony piekarnik jak wychodzicie? Włączoną pralkę na luzie zostawiam, ale z piekarnikiem mam obawy. Nie wiem czy słuszne, bo w sumie co miałoby się stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Pralkę zdarza mi się zostawić włączona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:36   #2245
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Rany, poczytałam sobie o tych spadających szafkach, a myślałam że tylko u nas takie atrakcje.
Nam spadła szafka wisząca nad wanną w łazience. Była 22:30 i cudem nikt się nie kąpał.
Jakiś miesiąc wcześniej sąsiadom spadło lustro ze ściany w środku nocy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:49   #2246
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Jak na gmailu wejść w zarchiwizowane wiadomości?


Edit: już nie trzeba. Wywaliłam 23 tysiące mejli i dokopałam się do tej pożądanej wiadomości z ery przedpotopowej

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2022-02-18 o 19:42
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 18:02   #2247
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
1.Nic się nie stanie jak przetarłas.
2. Po wyciągnięciu z lampy w ostatnim kroku robienia hybrydy, czyli po nałożeniu topu, albo po prostu koloru jak masz 3w1 należy odczekać 60 sekund, żeby paznokcie "ostygły", zapobiega to matowieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje za odpowiedz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 18:15   #2248
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Niestety story of my life
Jeśli są takie elastyczne i rozciągliwe, to szybko się rozejdą i brać mniejsze. Jednak nadal istnieją takie prawdziwe jeansy o grubej fakturze, które nie zmieniają się w ogóle (miałam takie i były super, jednak gdy tylko zaczęłam ćwiczyć nogi, to momentalnie nie dało się w nie wcisnąć...).Dziękuję A ile miałaś alergenów? U siebie widzę pakiet 20 sztuk i wydaje mi się to mało, żeby trafić z konkretnym alergenem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam właśnie około 20 alergenów - tzn. robiłam około 10 lat temu, na NFZ. Wyszło mi uczulenie na 1 alergen.
Po testach dostałam informację czego unikać z uwagi na tą alergię - i faktycznie w wielu przedmiotach / substancjach ten alergen się ukrywa. Każdy z tych wykrywanych w testach kontaktowych ma długą listę możliwości występowania.

Myślę, że na początek te 20 alergenów może wystarczyć - to te najczęściej spotykane. Jeśli coś wyjdzie i przeanalizujesz czy uczulenie pojawia się po kontakcie z tymi przedmiotami / substancjami to przynajmniej na jakiś czas skupiłabym się na unikaniu kontaktu z tymi podejrzanymi źródłami alergii.
Jeśli sytuacja by się poprawiła, to dalej bym nie szukała - tzn. nawet mogę napisać że w moim przypadku dokładnie tak zrobiłam .

Gdyby żaden z tych alergenów z pakietu nie dał reakcji alergicznej w testach, dopiero wtedy szukałabym bardziej poszerzonych pakietów alergenów kontaktowych.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 18:19   #2249
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;89123466]Ja robiłam właśnie około 20 alergenów - tzn. robiłam około 10 lat temu, na NFZ. Wyszło mi uczulenie na 1 alergen.
Po testach dostałam informację czego unikać z uwagi na tą alergię - i faktycznie w wielu przedmiotach / substancjach ten alergen się ukrywa. Każdy z tych wykrywanych w testach kontaktowych ma długą listę możliwości występowania.

Myślę, że na początek te 20 alergenów może wystarczyć - to te najczęściej spotykane. Jeśli coś wyjdzie i przeanalizujesz czy uczulenie pojawia się po kontakcie z tymi przedmiotami / substancjami to przynajmniej na jakiś czas skupiłabym się na unikaniu kontaktu z tymi podejrzanymi źródłami alergii.
Jeśli sytuacja by się poprawiła, to dalej bym nie szukała - tzn. nawet mogę napisać że w moim przypadku dokładnie tak zrobiłam .

Gdyby żaden z tych alergenów z pakietu nie dał reakcji alergicznej w testach, dopiero wtedy szukałabym bardziej poszerzonych pakietów alergenów kontaktowych.[/QUOTE]Dzięki bardzo. To tak zrobię - spróbuję z tymi 20 alergenami i może to będzie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 19:03   #2250
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Na parę minut, żeby wyjść do sklepu osiedlowego, to tak, ale tak ogólnie to nie, bo zakładam czarny scenariusz, w którym piekarnik nie wyłączyłby się samoczynnie. Może mało prawdopodobne, taka fobia.
To wcale nie jest takie mało prawdopodobne, wystarczy że np. uszczelka od drzwiczek gdzieś się zagnie i wilgoć z komory dostanie się do elementu sterującego. U mnie się tak czasem zdarza i wtedy zegar w piekarniku kompletnie wariuje. Oczywiście zawsze dzieje się tak jak zapomnę sprawdzić o której wstawiłam jedzenie i nie wiem jak długo mam piec

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jezu, współczuję, ja raz stłukłam na drobny mak szklankę w kuchni i jej kawałki później jeszcze wygrzebywałam mimo odkurzania, a co dopiero tyle szkła i to w łazience, w której sie boso chodzi.

Słyszałam jeszcze o pękających z hukiem płytach gazowych ze szkłem
Płyty najczęściej pękają przez to że są za mocno dokręcone. Przy zmianach temperatur zmienia się też naprężenie szkła, a jak jest za mocno dokręcona płyta to takie naprężenie powoduje pękanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-09 19:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.