Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 17:57   #151
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez wairam Pokaż wiadomość
Caarolaaa może trochę późno ale znalazłam coś takiego http://www.butyk.pl/towar.2915.Polbu...ure_23638.html
świetne są, ale ja bym wolała płaskie no i troszkę tańsze : )
podobno były takie w CCC a ja głupia tam nigdy nie zaglądam ;|
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 18:01   #152
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

poszukuje :

czarnych peep toe z zamszu ..

wiem , że są takie z firmy BRAVO MODA , jednak u mnie nie ma już 36 ..

widziałyście gdzieś podobne ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 658578.JPG (74,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t68698.JPG (63,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6t87.JPG (132,3 KB, 10 załadowań)
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 18:05   #153
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Ja szukam takich butków (jazz shoes) Widziałam w deichmannie , ale wolałabym takie gładkie bez `wzorków`
widziałam je na wyprzedaży w DANIJA

zobacz , może jeszcze są .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 18:12   #154
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
widziałam je na wyprzedaży w DANIJA

zobacz , może jeszcze są .
Niestety chyba nie ma u mnie tego sklepu
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 18:29   #155
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez cynamon88 Pokaż wiadomość
A mi się marzą buty typu oxford wiem że zdobycie tych z zary graniczy juz z cudem ale moze spotkałyście gdzieś coś podobnego ??
Są w najnowszej kolekcji Deichmana, ale inne kolorki
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 23:22   #156
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Gdzie znajdę rurki/skinny w takim kolorze, jak po lewej ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1034.JPG (36,0 KB, 204 załadowań)
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:25   #157
daruniaa
Przyczajenie
 
Avatar daruniaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ehh, skąd ja to znam, intenstywnie poszukuje tuniki w cekinach, ale wlasnie taka jak na zdjeciiu, cekiny tylko z przodu i ten kroj na all sa jakies w cekinach ale nic w tym stylu slyszalam ze identyczne są w h&m ale przeszukalam wszystkie h&m-y w okolicy i niiimaaa a impreza coraz blizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0342125421.jpg (21,2 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkaaaaaaaaaa.jpg (28,3 KB, 157 załadowań)
daruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 14:50   #158
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A mi się marzy biały ( lub inny kolor ) T-shirt na którym piszę I <3 HIM i pod spodem strzałka w bok wskazująca na chłopaka, dla dziewczyny i I <3 HER dla chłopaka ze strzałką wskazującą w bok na dziewczynę. Ostatnio jak byłam w Krakowie to widziałam zakochaną parę szli właśnie w takich koszulach, świetnie to wyglądało, niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie można kupić taką koszulkę, to jest coś w stylu znanych T-shirtów I Love NY, albo I Love London. Jakby ktoś miał jakieś namiary to proszę mi dać znać

Znalazłam w google jak wygląda ta poszukiwana koszulka, jednak nadal nie wiem gdzie mogę taką kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 198359_d.jpg (7,4 KB, 11 załadowań)
__________________


Edytowane przez moniuleczka
Czas edycji: 2008-08-30 o 17:24
moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:29   #159
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja już drugi sezon będę szukać zimowego fioletowego płaszcza, takiego hm... "odciętego pod biustem" jeśli chodzi o krój...

Mieszkam w Krakowie, ale nie mogłam kupić go nigdzie... grr qwrrr... :-(
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:48   #160
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

dziewczyny może będziecie się orientować ... poszukuje sukienki-tuby, w kolorze białym,(no może długość przed kolano). Czy nie wiecie w jakim sklepie mogłabym dostać taką sukienkę ? Wiem że na allegro są to nawet jest zdjecie z aukcji, ale potrzenuje ją przymierzyc przed zakupem

pomocy

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-11 o 07:51
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 16:25   #161
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
A mi się marzy biały ( lub inny kolor ) T-shirt na którym piszę I <3 HIM i pod spodem strzałka w bok wskazująca na chłopaka, dla dziewczyny i I <3 HER dla chłopaka ze strzałką wskazującą w bok na dziewczynę. Ostatnio jak byłam w Krakowie to widziałam zakochaną parę szli właśnie w takich koszulach, świetnie to wyglądało, niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie można kupić taką koszulkę, to jest coś w stylu znanych T-shirtów I Love NY, albo I Love London. Jakby ktoś miał jakieś namiary to proszę mi dać znać
a moze to byly t-shirty zamówione z jakichś stron, które zajmuja się robieniem tego typu nadruków? poszukaj, na niektórych mozna samemu zaprojektować sobie wzór
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 16:57   #162
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
a moze to byly t-shirty zamówione z jakichś stron, które zajmuja się robieniem tego typu nadruków? poszukaj, na niektórych mozna samemu zaprojektować sobie wzór
Hm może faktycznie, zaraz poszukam na allegro tylko ciekawe czy można na takich koszulkach na zamówienia na all wybierać serca czy strzałki... hmm,

i niestety ciężko znaleźć sprzedawców oferujących takie koszulki
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 17:13   #163
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

a ja poszukuje takiego stroju i nigdzie go nie moge znalesc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STORE5.jpg (28,2 KB, 66 załadowań)
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 17:26   #164
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

To szydełko czy druty? Nie znasz nikogo, kto mógłby zrobić dla Ciebie podobny?
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:23   #165
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
a moze to byly t-shirty zamówione z jakichś stron, które zajmuja się robieniem tego typu nadruków? poszukaj, na niektórych mozna samemu zaprojektować sobie wzór
Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Hm może faktycznie, zaraz poszukam na allegro tylko ciekawe czy można na takich koszulkach na zamówienia na all wybierać serca czy strzałki... hmm,

i niestety ciężko znaleźć sprzedawców oferujących takie koszulki
Chetnie moge zrobić projekt do nadruku takiej koszulki i dam namiary na aukcje allegro
Sam noszę takie koszulki z własnym nadrukiem. W tych całych krakowskich Galeriach jest taka bida z nedzą że pożal sie Boże. Jak cos to prv
Projekty dla przykładu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przod1.jpg (26,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przod3.jpg (36,4 KB, 54 załadowań)
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:58   #166
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
To szydełko czy druty? Nie znasz nikogo, kto mógłby zrobić dla Ciebie podobny?
to szydelko sama probowalam zrobic ale poubilam sie na tym kuleczku i postanowilam kupic ale nigdzie nie ma takiego i nie chce podobnego tylko taki sam jak ten ale wierze ze niebawem znajde
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:39   #167
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

a ja szukam dwurzędowego czarnego/szarego płaszczyka na zimę, z kołnierzykiem - stójką i sięgającego nieco za pośladki. i w miarę przystępnej cenie...
straciłam nadzieję, że taki gdzieś kupię - wszystkie są mega długie, a ja niziutka i płaszcz do kolan stasznie mnie skraca... A jeśli już znajdę jakiś krótki to okazuje się, że jest cieniutki i nadaje się najwyżej na suchą jesień...

wiecie gdzie go szukać? jestem już załamana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fas3.jpg (59,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4903433X.jpg (40,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (62,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blue_Tomorrow_by_emily_does_green.jpg (52,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Catching_wind_by_emily_does_green.jpg (37,0 KB, 51 załadowań)
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:53   #168
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja szukam od m-ca sukienki z H&M http://www.allegro.pl/item426454248_...ja_h_m_xs.html w rozmiarze 40 (ze względu na brzuszek ) w kolorze śliwkowym lub w ostateczności czarnym ale u mnie już nie ma a jeżeli już znajde to w rozmiarze 42 i wyżej
na allegro jest w rozmiarze xs
__________________
Droga do nieba ...
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:29   #169
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
a ja szukam dwurzędowego czarnego/szarego płaszczyka na zimę, z kołnierzykiem - stójką i sięgającego nieco za pośladki. i w miarę przystępnej cenie...
straciłam nadzieję, że taki gdzieś kupię - wszystkie są mega długie, a ja niziutka i płaszcz do kolan stasznie mnie skraca... A jeśli już znajdę jakiś krótki to okazuje się, że jest cieniutki i nadaje się najwyżej na suchą jesień...

wiecie gdzie go szukać? jestem już załamana
Widziałam takie kilka dni temu w H&Mie, czarny, dwurzędowy, z duzym kołnierzem, który po zapięciu na ostatni guzik tworzy stójkę, długość za pupę ceny nie pamiętam, ale sprawdź u Ciebie, czy go nie znajdziesz
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 10:34   #170
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A ja od miesięcy szukam po ciucholandach,(ponieważ w sklepach już straciłam nadzieję) kobiecej kurtki ramoneski z paskiem w talii, czy innymi elementami, które odebrałyby jej odrobinę surowości. Taka kurtka jest osiagalna do kupienia jako nowa jedynie z naturalnej skory, a na to nie moge sobie pozwolic jako wieloletnia wegetarianka (i nie chcę! ). Z kolei, w ciucholandzie, moglabym kupic nawet taka z naturalnej skóry, bo w ten sposob przeciez nie napedzam popytu na rzeczy skorzane, ale jednak nie moge takowej spotkac. I jestem zla, i juz naprawde nie wiem, co robic. Przeciez nie kupie skorzanej nowej!
__________________
niestety, nawet kobiety są tylko ludźmi.
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:55   #171
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ojej, Suzuranko strasznie Ci dziękuję już straciłam nadzieję, że w ogóle taki istnieje
jutro już jadę sprawdzić czy to oby na pewno ten, no i czy nie jest za cienki na zimę...
nawet nie wiesz jak się cieszę, że jest chociaż szansa na jego istnienie pytałam już chyba w pięćdziesięciu wątkach i żadna z Dziewczyn nic nie wiedziała na jego temat...
ale dzięki Tobie znowu wróciła mi nadzieja
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:12   #172
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

mi się marzy różowy płaszczyk może w tym sezonie znajdę. mierzyłam w bershce ale wolałabym coś dłuższego dajcie znać gdybyście gdzieś widziały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3786_l.JPG (24,1 KB, 97 załadowań)
cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:20   #173
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
ojej, Suzuranko strasznie Ci dziękuję już straciłam nadzieję, że w ogóle taki istnieje
jutro już jadę sprawdzić czy to oby na pewno ten, no i czy nie jest za cienki na zimę...
nawet nie wiesz jak się cieszę, że jest chociaż szansa na jego istnienie pytałam już chyba w pięćdziesięciu wątkach i żadna z Dziewczyn nic nie wiedziała na jego temat...
ale dzięki Tobie znowu wróciła mi nadzieja
Ależ nie ma za co mam nadzieję, ze ten, który widziałam spełni Twoje oczekiwania, ale jak przeczytalam Twój opis to od razu stanał mi ten płaszczk przed oczami pozdrawiam
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:48   #174
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A może wiecie gdzie mogę kupić taką sukienkę może podobną widziałyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (32,8 KB, 145 załadowań)
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:56   #175
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Ja już drugi sezon będę szukać zimowego fioletowego płaszcza, takiego hm... "odciętego pod biustem" jeśli chodzi o krój...

Mieszkam w Krakowie, ale nie mogłam kupić go nigdzie... grr qwrrr... :-(

widziałam takowy w orsay'u, był dosyć długi, całkiem ładny były też szare
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:04   #176
Vivelith
Zadomowienie
 
Avatar Vivelith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

hm. a ja chcę zwykłe czerwone półtrampki..
i nigdzie nie mogę znalezc... ;/
tak to jest w małym mieście...
__________________
A smooth sea never made a skilled sailor.
Vivelith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:15   #177
Anzelina
Raczkowanie
 
Avatar Anzelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 272
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja za to szukam spodenek do kolan w kratkę, albo szare, z zagięciem, które byłyby w rozmiarze 34/36, ale nogawki były na tyle szerokie, żeby zagięcie mi się nie rozprostowywało na nogach /jestem szczupła, tylko nogi mam potężnie zbudowane/. Wszystkie mi się obciskają na nogach, przez co nie są już takie eleganckie
__________________
Kto biednemu zabroni żyć bogato?
Klikajcie proszę - http://pajacyk.pl
Anzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:46   #178
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co mam nadzieję, ze ten, który widziałam spełni Twoje oczekiwania, ale jak przeczytalam Twój opis to od razu stanał mi ten płaszczk przed oczami pozdrawiam
jest jest przynajmniej wiem, żeby pojechać, sprawdzić. A jeśli to nie ten to przecież nic się nie stanie przynajmniej nie będę zła na siebie, że nie sprawdziłam... a każda informacja o takim kroju jest dla mnie kolejną nadzieją
jeszcze raz dziękuję za cynk


cheshire-cat w którymś wątku modowym chyba widziałam już pytanie o ten/taki płaszczyk i chyba któraś Dziewczyna nawet wiedziała skąd jest, ale pewna nie jestem - przejrzę wątki z sub i dam znać jak znajdę.
Na pewo ktoś się pytał o taki kolorek ale czy to te same zdjecie nie jestem pewna. Sprawdzić nie zaszkodzi

Edit:
znalazłam
ojej, to nawet Ty się o to pytałaś, gapa ze mnie
na drugiej stronie wątku 'Jesień 2008', post #83
Cytat:
Napisane przez Campbell Pokaż wiadomość
w h&m nowa kolekcja 300zł. a ten z Twego 2 zdjęcia jest z zeszłorocznej zary
edit: zapomnialam zacytowac;/ to do pani, ktora pytala o rozowy plaszczyk

Edytowane przez TEKIShA*
Czas edycji: 2008-08-31 o 13:04 Powód: dopisek :)
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:45   #179
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Szukam takiej tuniczki moze byc bez tych zlotych akcentow..
na all nic nieznalazlam
moze ktos wie gdzie sa albo zna aukcje z nimi ?; >

Fotka od wizażanki [ Arissa chyba ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 574a347acf546649med.jpg (54,4 KB, 61 załadowań)
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 19:09   #180
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

podbijam pytanie o tubę i jeszcze o sukienke Kais Sowińskiej, gdzie można kupić podobną ? śliczna jest

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-11 o 07:52
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.