cienkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 13:31   #1
magdanela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14

cienkie włosy


Zna ktoś jakiś dobry szampon nadający włosom objętości( który naprawdę działa) jak nalepiej obciąć włosy, aby samo obcięcie nadało włosom puszystości?
magdanela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 14:18   #2
marza12341
Hair is ma life
 
Avatar marza12341
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Marl
Wiadomości: 58
Dot.: cienkie włosy

Kochana nie obcinaj włosów,szkoda!!Jesli masz rzadkie włosy,wyprobuj wcierania we wlosy wody brzozowej,swietnie nawilza i wzmacnia.Ja miałam ten sam problem dopóki nie zakupiłam wody brzozowej,miałam cienkie włosy ale własciwosci wody,głownie alkohol i sok z brzozy powoduje niesamowitego wysypu Baby hair(nowych włosó) wiec przy dobrej pielegnacji nie beda Ci wypadac a nowe Ci urosna co spowoduje ze przybedzie ci objetosci na glowie,wiadomo,ze potzrebujesz trszke czasu,ale juz po miesiacu zobaczysz efekty.to naprawde działa Mam rowniez pytanie prowadze fanpage od jakiegos czasu(nie długo) i szukam nowych pomysłow,szukam kilka dziewczyn,ktore chciałyby sie podjac połrocznego zapuszczania włosów ja oczywiscie tez dolaczam do tego,bedzie to polegalo na pol rocznym zapuszczaniu i pielegnacj wlosow oraz opisywanie co miesiac jkai kosmetyki stosowalysmy,ile włosów nam przybylo ile podciełysmy itp moze bylabys chetna?szukam dziewczyn bo samej jest mi tak smutno sie zmobilizowac do zapuszczania.pozdrawiam
marza12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 17:37   #3
aggiex
Raczkowanie
 
Avatar aggiex
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 109
Dot.: cienkie włosy

Może z Yves rocher by się u Ciebie sprawdził? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...g-shampoo.html
aggiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-21 18:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.